Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Anketimiz: Olağanüstü Genel Kurul sonunda kim gitmeli
Mecnun ODYAKMAZ gitmelidir... 11 6,08%
Mevcut Yönetim devam etmelidir... 8 4,42%
Başkan kalmalı, Yönetim Kurulu revize edilmeli... 129 71,27%
Başkan dahil tüm Yönetim gitmelidir... 33 18,23%
Katılımcı sayısı: 181. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Başkan bırakmalı mı? (ANKET)
Alt 02.05.2016, 19:11   #41
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başkan bırakmalı mı? (ANKET)

88 kişiden 67'si hala küme düşen adamlarla devam etmeyi istiyor, vallahi helal olsun ne diyeyim. Ya biz futbolu bilmiyoruz ya da siz çok iyi biliyorsunuz. Zaten ülke olarak alıştık değil mi kaybedenin veya başarısızın değişmemesi sorumluluk almaması düzenine biz de devam edelim diyorsunuz helal olsun ..

Bir başarısızlık varsa ve bunun da sorumlusu teknik direktör ve yönetimdir, bugüne kadar yapmış oldukları laflarını da kimse yedirmeye kalkmasın, bu sezon en iyi şekilde bize bugüne kadar yapmış olduklarını yedirdiler zaten. Sezon ağzımızdan burnumuzdan geldi.

Ha yönetime istifa hariç hakaretvari sözler edenleri de kınıyorum, benim ve çoğu arkadaşın yönetimin değişmesini ve reformize edilmesini istemesi sebebi onların kötü insanlar olmasından değil beceriksiz ve başarısız olmasından dolayı hepsine saygımız sonsuz ama birbirimizi kırmadan vedalaşsak herkes açısından en iyisi olacak .. #SivassporSahipsizDeğildir ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 19:13   #42
nick50sekiz
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nick50sekiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkan Kalmalı Aklını Başına Almalı ve Yönetimi Tamamen Değiştirmelidir.
MECNUN ODYAKMAZ
nick50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 19:20   #43
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasspor üye sistemine geçmelidir. toplam yüz bin üyeli sivasspor hayal değil.

üyeleryükümlülüğü ve oy hakkı bulunmalı. her üyeden ayda 15 tl gibi cüzi bir aidat alınması durumunda bile, kişi başı yıllık 180 tl yapar. yüz bin üye ile yıllık 18 milyon tl sabit gelir oluşur.

ki bu rakam bizi ptt liginde rahat tutar. ve kimse de kim yönetici olacak diye düşünüp dert etmez. kurumsal kulübün talibi elbet çok olur.
Yani olay oturup takıma adam akıllı bir tüzük yazmakla başlayacak .
Sivassporun şeffaflaşması ve her bir biriminin hesap vermesi gerekli ne yapmaya çalışıyoruz yöneticilerimiz işin neresinden tutuyor bunları bilecek ve bizde taraftar olarak takımın yanında olacağız
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 19:36   #44
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Mecnun baskan kalsin, erdal gitsin derim.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 20:13   #45
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun baskan kalacaksa etrafindaki futboldan anlamayan takim tamamen degismeli hatir gönül iliskisile futbol yönetilmez artik hersey silbastan yenilenmeli insallah kalan maclari alarak düsmeyiz aksi takdirde cok seyler degise bilir bu sehrin ve bu takimin sevdasi asla degismeyecek yeterki hakikatlari görerek tedbir alalim artik bir silkelenme ve kendimize gelme dönemi baslamali sivassporu kendi amaclarina sicrama tahtasi olarak görenlerden kurtulmaliyiz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 20:50   #46
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Haftalardır yorum yazmıyorum, yazamıyorum(!). O kadar doluyum o kadar sinirliyim o kadar kahroluyorum ki anlatamam...

Yazılacak çok şey var aslında yazılacak herkesin bildiği söylediği yazdığı. Benim bunları tekrardan ifade etmenin bir faydası olmadığını düşünüyorum. Yazacak tek şey o da heyecanımızın kalmadığı. Malesef ne bizde ne sizde o heyecanı göremiyorum başkanım. Sivasspor için neler yaptığınızı tartışamayız ama yaptığınız inatla yaptığınız yanlışlarınızdan bir türlü vazgeçmek bilmediniz. Yanlışlarınızın semerisini canımız ciğerimiz Sivasspor'un küme düşmekle ödettiniz bizlere. Nasıl bu takıma şampiyon olabilmek için yaşattığınız sevinci Avrupa sevincini yaşattığınız gibi bu başarısızlıkla da siz sorumlusunuz!

Çekirge sıçrayamadı malesef bu sefer. Bir müsibet bin nasihatten hayırlıdır demiş atalarımız inşallah bu küme düşme olayı da bize hayırlara vesile olur da geri dönerek eski heyecanımızı yakalayıp neden o eski başarılı günlere dönmeyelim değil mi?

Efsaneler ölmez şekil değiştirir unutmayın değerli yiğidolar değerli hemşerilerim. Şimdi bizim düştüğümüz durumumuzda nemalanıp salya sümük etrafa sevinç çığrıkları atanlara sevindirme günü değil gün kenetlenme ve birlik olma günüdür!

Bizler ait olduğumuz yere tekrardan geri geleceğiz...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2016, 21:10   #47
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bence başkan işlerine baksın işleri çok geriledi...takımı hiç düşmeyecek durumda 1 kaleci alamayıp düşürdüler...sahi korcanın sözlşeme izladığı tarih neydi?

5 kuruş parası olmayan asalak takımlar ligde biz yokuz....BRAVO BAŞKAN setkusla sözleşme yenilenmeli bakmayın onun maçta yaptığı hataya....geleceğin yıldız kalecisi...kolay mı 27 maçta forma giydi bu sezon...tek bir maçla değerlendirmeyelim yiğidolar....socut ekibi bir harika birbirinden degerli 2 kaleci bu sene boyunca bana çok zevk verdi...
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2016, 21:17   #48
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
badof58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
88 kişiden 67'si hala küme düşen adamlarla devam etmeyi istiyor, vallahi helal olsun ne diyeyim. Ya biz futbolu bilmiyoruz ya da siz çok iyi biliyorsunuz. Zaten ülke olarak alıştık değil mi kaybedenin veya başarısızın değişmemesi sorumluluk almaması düzenine biz de devam edelim diyorsunuz helal olsun ..

Bir başarısızlık varsa ve bunun da sorumlusu teknik direktör ve yönetimdir, bugüne kadar yapmış oldukları laflarını da kimse yedirmeye kalkmasın, bu sezon en iyi şekilde bize bugüne kadar yapmış olduklarını yedirdiler zaten. Sezon ağzımızdan burnumuzdan geldi.

Ha yönetime istifa hariç hakaretvari sözler edenleri de kınıyorum, benim ve çoğu arkadaşın yönetimin değişmesini ve reformize edilmesini istemesi sebebi onların kötü insanlar olmasından değil beceriksiz ve başarısız olmasından dolayı hepsine saygımız sonsuz ama birbirimizi kırmadan vedalaşsak herkes açısından en iyisi olacak .. #SivassporSahipsizDeğildir ..
Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkan kalsın yönetim gitsin demek hoş olmaz ortada başarısızlık istikrarsızlık varsa bu herkesin. Neden yeni yönetime kimin geleceği belli olmadan bu kadar korkuluyor anlamıyorum. Merak etmeyin SİVASSPOR markası boşta kalmaz koltuk dolar.
Alıntı:
Del Piero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bütün yönetim gitsin
Alıntı:
bassguitar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Baskan kalirsa beles topcu aramaya devam..
Alıntı:
muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ruhen beynen cok yogun ve yorucu bir durumlarda cok fazla yasadi her sene ayni hikaye ile devam ederken bu sene flim kotu bitti
bir sorun varsa o sorunu cozmede sorun yasayan bir yonetim varsa gitmeli
ama istifa edeerim dahasonra cok fazla borclu bir kulub bırakir dahasonra
ben sorumluluktan kacmam diye geri donmesin
kesin istifa olur dahasonra kimse aday cıkmaz veya cıkamaz baskan geri doner ve devam eder
Alıntı:
her kulup de ayni oyunlar
ben bırakiyorum dahasonra aday cıkmaz
ben sorumluluktan kacmam diyerek geri donenler cok fazla
bu kadar surec hizmet oldu tşk.etmek ve onumuze daha temiz bir sayfa acmak gerekir
Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Anket falan bos isler. Baskan taraftari taksa, transfer dönemlerinde taraftardan gelen ikazlari ciddiye alirdi. Hep kafalarina göre takildilar...

Istifa edeceklerse ciksinlar istifa ediyoruz desinler, etmiyorlarsa da takimi tekrar STSL e cikirtip öyle gitsinler..
Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkan kalsın diyenler başkan adayı çıkmayacağını düşündükleri için devam etsin istiyorlar.Aynı tas aynı hamam iki üç yönetici değişir yine aynı mantık devam eder.Mecnun Odyakmaz'ın eskisi gibi istekli olduğunu görmüyorum.Zoraki bir başkanlık yapıyor.Kimseyi zorla bir yerde tutmayacaksın.
Alıntı:
triper58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetimi değiştirecek adam çoktan değiştirirdi.Siz hayal görüyorsunuz.Yönetim değişecekmiş dünyanın en kısa fıkrası galiba.
Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor için temizlenme süreci başlamıştır, mevcut yönetimden tek bir kırıntı dahi kalmayana kadar kulüp arındırılmalıdır bu da ancak başkanın ve adamlarının topyekun görevi bırakmasıyla mümkündür o yüzden EFSANE BAŞKAN romantizmi yapmaya gerek duymuyorum. Bu kulübe başka kulüplerin kongre üyesi kişiler değil sadece Sivasspor sevdalısı sicili temiz adamlar başkan olmalıdır. Ayrıca gelecek yönetimin de bir an önce kurumsallaşmaya gitmesi çok önemlidir artık daha düzgün yönetilen, daha şeffaf bir Sivasspor istiyoruz.
Alıntı:
yönetim mali olarak borçsuz şekilde birakmalıdır. ve son 10 yılın mali tablosunuda yayınlamalıdır.
külüp acilen üye sayısını artırıp şirketleşmeli. herşeyi şeffaf şekilde göz önüne sermelidir.

hırsız yönetim lafı zorlarına gidiyorsa herşeyi ortaya koymalılar.

herkes kendini aklamalıdır. çamur atmakta kolay aklanmakta.
Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankette oyumu yanlış kullanmışım, site yönetimi oyumu "Başkan dahil tüm Yönetim gitmelidir..." olarak değiştirebilirse çok iyi olur.
Uzun süre başkanlık yaparak tarihe geçen Mecnun başkanımıza bakış açınıza saygı duyuyor, Kalsın veya Kalmasın diyerek(sizin düşünceleriniz) KÜFÜRSÜZ ama ağır eleştirilerini SİVASSPOR sevgisinden dolayı yaptıklarını çok iyi anlıyorum. Ben de ''kravatlılar gitsin, atkılılar kalsın'' espirisi ile başkanımızın bırakması gerektiğini düşünenlerdenim.
Alt 02.05.2016, 22:56   #49
izmirliyigido
Gast

Başkan değil, Faruk Taşseten hariç yönetimin tamamı gitsin. Yeni kadro ile, Bülent Uygun'lu güçlü bir takım kurulmalı.

Düşsekte, kalsakta !..

Ama ... D Ü Ş M E Y E C E Ğ İ Z !.. Göreceksiniz. "Abi sen nereden bildin" diyeceksiniz. (İnşallah)

.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2016, 23:12   #50
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

erdal sarılar gitsin kim kalırsa kalsın.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kaplanlı'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
anket, baŞkan, bırakmalı

Seçenekler Arama
Stil