Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sözün bittiği yerdeyiz
Alt 17.01.2011, 10:25   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sözün bittiği yerdeyiz

Mustafa Ateş/Sivaspostasi

Sivasspor üç hazırlık maçı oynadı.
3 gol atıp 4 gol yedi.
Demek ki defans zafiyetimiz hala sürüyor.
Hala basit goller yiyoruz.
Gol yemeden maçı tamamlayamıyoruz.
Kalede sorunumuz hala çözülmemiş gözüküyor
3 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet elde ettik.
Rakipler belliydi.
Biri yıldızlar topluluğu Beşiktaş’tı.
Diğerleri bizim ayarımızda Arnavutluk ve Hollanda takımlarıydı.
Rıza hoca ve ekibi hala arayış içerisinde gözüküyor.
İdeal 11’ini oluşturmaya çalışıyor.
Yeni yabancıları takıma monte etmenin hesabını yapıyor.
Hangi futbolcuları takımdan yedeğe çekecek onu düşünüyor.
Sedat Bayrak son maçta ilk yarı sonunda oyundan çıktı.
Diallo’nun da sözleşmesi donduruldu.
Haydi… Çekler’i defansa kaydıralım.
Thomas ve Jakub’a yer açtık.
Sol Tarafa Ziya’nın önüne Sandro’yu koyalım.
Hayretini yedeğe alalım.
Ya da Cihan’ı düşünelim.
Kamil’i orta sahanın sağına alalım.
Forvete Mehmet Yıldız’ı alalım.
Yoksa Mehmet’i forvet arkası oynatmaya devam mı edelim.
Rıza hocamızda eminim kafasında birçok kadro kuruyordur.
Bizlerin ve siz taraftarların kâğıt üzerinde kurdukları gibi.
Kâğıt üzerinde kadro kurmak kolaydır.
Önemli olan onu sahada kurmaktır. Oynatmaktır.
Sivasspor gücüne güç kattı. Bu tartışılmaz.
Hepimizin ortak temennisi şimdi şu olmalı
Biz bu gücü puana nasıl yansıtırız.
Nasıl bulunduğumuz yerin üstüne çıkarız.
Bu iş lafla, sözle olmaz. Lig başlıyor.

Artık sözün bittiği, mücadelenin başladığı yerdeyiz.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sözün bittiği yerdeyiz
Alt 17.01.2011, 11:07   #2
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Sözün bittiği yerdeyiz

Evet aynen öyle.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 11:17   #3
hunter
Acemi Yiğido

hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 hunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannthunter ist jedem bekannt

bem takımımızın düzeldiğine inanıyorum futbolcular artık hırs küpü olmuş, ona göre mücadele edip puanları toplayacağımıza inanıyorum
hunter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 11:19   #4
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Rıza hoca bilir işini benim hocamıza guvenim sonsuz...
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 11:45   #5
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

bunların hepsi düzelecek inanıyoruz güveniyoruz yeterki yabancılar uyum sorunu yaşamasın
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 11:52   #6
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

yıldızlar toplukugu denılen bjkye karsı yenı transferler olmadan cıktık ve iyi bir mac cıkarttık dıger ıkı takımla yapılan hazırlık maclarından ıkıncısınde paf takımdan oyuncu denedık son macta ise uyum surecındeydı bence galatasaray macında patlar bu takım
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 12:33   #7
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yerel medyamızın köşeyazarlarından daha güzel yazılar bekliyorum.Bu sitedeki birçok üyenin yaptığı yorumlardan hiçbir farkı yok.Bunları zaten biliyoruz.Günü geçirme adına yazılar yazmak yerine.Her okuyanın takımımız oyuncularımız hakkında yeni bilgiler kazanabileceği bir yazı olmalı.haber alma kaynaklarımı kısıtlı bilmiyorum ama değişmeli diye düşünüyorum.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 12:48   #8
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Mustafa Abinin yazısı güzel olmuş ama biraz eksikler var gibime geldi. Mesela neydi hala gol yiyoruz diyor abimiz.. Elbetteki yiyeceğiz ama bu gol yediğimiz maçlarda yeni oluşumlu kadromuzla hiç mücadele etmedik. Bazı arkadaşlar Son maçtaki 1-0 mağlubiyetimizde yeni transferlerin uyumundan bahsetmiş ama bu maçtada oynamadılar. Belki 10-15 dakika oynamış olabilirler lakin özellikle defans hattında bulunan oyuncular için bu bir ölçü değildir.

Benim tahmin ettiğim kadarı ile hala Rıza Hocamız acaba şu oyuncumu, bu oyuncumu ikilemesi yaşıyor. Aklında bu tereddütleri yaşaması doğal. Sezon başında alsaydım takımı keşke demeside bu maçlara yansıdı. Ama özellikle son transfer haberide gerçekleşirse ki -muhtemelen oldu gibi- hemen hemen sezon başı kadrosunu şimdiden oluşturdu. Sadece birliktelik sağlamaya kaldı iş. Hiç değilse bu sezon ayakta kalırsakki buna inanıyorum kalacağız, sezon başına 1-2 takviye ile çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum....

Mustafa abinin kadrosunda Keita ve yeni transfer edilecek santrafordan bahsedilmiyor. Umarım değerlendirmeleri içinde yer alır bizim için çok önemli oyunculardan birisi Keita.

Bu hafta ben GS maçından güzel sonuç bekliyorum. Umarım Mustafa abi ile bu maçı kutlarız

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 13:00   #9
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Mustafa Ateşin yazısını okudum.Çok güzel mesaj vermiş. Gol yeme alışkanlığımız hazırlık maçıda olsa demekki sürüyor.Tedbir almak lazım.demiş uyarmış.Sıra İcraatta demiş.Futbol öyle enterasan oldu ki. hiç kimse artık hiç bir şeyi beğenmiyor.yada her şeyi çok iyi biliyor.Üstteki yorumda olduğu gibi.madem çok iyi sizde yetenek var.İnternet sanal , alem hizmetinizde ( klavye elinizde ) sizde yazın.Yazdıklarınızı okusunlarda bildiklerinizden bilgilensinler .Sevgili arkadaşlar ne kadar muhalefetsiniz.Ne kadar negatif düşünce psikolojisine giriyorsunuz anlamak mümkün değil.Mustafa Ateş bir yazı yazmış... Düşüncelerini gördüklerini paylaşmış.Ne kadar iyi bir yazı yada kötü demek, böyle yazımı olur.Şunu şöyle yaz demek çok ayıp ve bir o kadar da saçmaaa..FUTBOL OYUNU VE OKUYUCU ÇOK DEĞİŞTİ..ÇOOOKKKK.
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 13:11   #10
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

bu işi yapacak olan hoca. futbolcuyu tanıyanda tanıması gerekende hoca. kimi nerede nasıl oynatması gerektiğini profesyonelce düşünmesi gerkende hoca. bizim buradan yazdıklarımızın hiç bir anlamı yok. bize göre iyi olan hocaya göre kötüdür. bana kalsa ceyhunu neden sattınız diye kızarım. ama hoca bu futbolcu bana yaramaz dedi. demekki işi hoca biliyor. transferler iyi diyoralr. bazı arkadaşlar araştırmış. bu futbolcuları taraftar almadı. hoca ve yönetim birlikte karar verdi. bundan sonrası hocayı ilgilendirir. vebalide hocanın günahıda hocanın gururuda hocanın övüncüde hocanın. biz galibiyetlerde seviniriz mağlubiyetlerde üzülürüz. neden diye sorarız. buda taraftarın en doğal hakkıdır. ama yapıcı eleştiririz kırıcı olmayız. küfür olmaz küfür alçaklıktır. seviyeyi bozmayız. takdir etmesinide biliriz. eleştirmesinide. herşey dozunda olur. çünkü biz sivaslıyız. sivas kültüründen geliyoruz. şimdiden başarılar diliyoruz. inşallah eleştireceğimiz ortamlar olmaz hep takdir ederiz hep seviniriz.

Etiketler
bittiği, sÖzÜn, yerdeyiz

Seçenekler Arama
Stil