Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sükunete Davet
Alt 23.06.2011, 20:01   #11
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sükunete Davet

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
göztepe kadar olamadık i. üzülmezi ayhan akmanı kovalıyoor adamlar.
ordu kadar olamadık adamlar mehmet aurelıo yu kovalıyor. bizim hocamız rıza çalımbay değilmi? neden ağırlığını koyup holoskoyu nobreyi hilberti tabatayı beşiktaştan alamıyor . rıza çalımbay değilmi beşiktaşın atom karıncası eğer istese bunları yapamaz mı?? soruyorum sizlere...
biz diyoruz takım geçleşsin sen diyosun dede üzülmez le akman ı alalım ben bu transferler olmadığı için şükrediyorum
Alt 23.06.2011, 20:08   #12
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ozledımeskıyı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
!!!!!İSKELET KADRO AÇIKLAMASI!!!!!

Hocamızın birçok site üyesi tarafından tepki alan bu açıklamasına bir açıklık getirmek istiyorum. Hocamız İskelet Kadro tabirinde bu sezon için kişisel olarak başarılı bir sezon geçiren Kadir BEKMEZCİ ve Erman KILIÇ gibi oyuncularımızın birçok takım tarafından rağbet gördüğü duyumunu aldık ve bu oyuncular bizim kadrommuzda önemli yertutmaktaydı ve yeri doldurulması zor oyuncularıdı.

Bu oyuncular takımda muhafaza edilmesi bizim için çok önemli olduğun hocamız buna değinmiştir fakat süyeleri tarafından çok yanlış anlaşılmış vekötü yöne yorulmuştur bunu belirtmek istiyorum ve herkesi sağduyuya çağrıyorum lütfen takımız açısından olumlu düşünün ki olumlu olsun !!!!!
-olumlu düşünmeyi bizde çok istiyoruz.. ortada bi kaç trışka transfer var. birde bugun anlaştık haberi geliyor. yarın vazgeçtik diyorlar.. birde çıkıp bir forvet alıp transferı noktalıycaz denıyor. acaba transfer yaptıklarınımı sanıyorlar.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2011, 20:09   #13
yigido_sefa
Yeni Yiğido

yigido_sefa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sefa isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu sene bu konuda çok dikkatli olmalıyız. Başarılı olmanın bir sırrı da kimsenin ahını almamak. Milletle çekişip kavga edeceğimize kendi işimize bakmalıyız. Unutmayınki bu takım şehrimizi temsil ediyor ve Sivas'ın reklamını yapıyor. Onun için herkes elinden geleni yapsın ve güçlü olduğumuz imajını verelim, kimseyle polemiğe girmeyelim.
yigido_sefa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 20:12   #14
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
ozledımeskıyı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz diyoruz takım geçleşsin sen diyosun dede üzülmez le akman ı alalım ben bu transferler olmadığı için şükrediyorum
ben göztepe kadar ordu kadar vizyonumuzun olmadığına üzülüyorum .. ayhanı begenmıyorsun . bizim aldıgımız kıvanç çok mu iyi ?? ayhan akman göztepeye gidiyor sivasspor kıvanç karakaşla zor anlaşıyor.
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2011, 21:19   #15
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Genel anlamda transferlerden memnun olsamda iyimserliğe,polyannacılığa karşıyım.Ne yazıkki bu devirde ağlamayana meme yok..Bakın eskişehire adamlar bilica için bi sesini yükselttiler bilica falan yok diye açıklama yaptılar.Halili trabzon kaptı adamların form sitesi kapandı ve bugün hemen kamaraya imza attırdılar.Türkiye de bunlar futbolun bir parçası malesef.Seviyeli bir şekilde tepkini koyacaksın her konu için geçerli bu..
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 22:07   #16
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar transfer çalışmaları hakkında herkeste bir umutsuzluk falan görüyorum. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var , bu başlıkla rahatlatıyım istedim

Öncelikle transfer sezonu daha bitmedi. Genelde kamp dönemi transfer şartları daha çok oluşmakta ülkemizde. Asıl kampımız Bolu'dan sonra. O nedenle hemen ağlamaya sızlamaya gerek yok. Biraz sakin kalalım , sonunun iyi olacağına inanalım.

Bir de transferde isimlere göre çok hareket etmemek lazım. Kimin nereye uyum sağlayacağı , nasıl performans göstereceği belli olmaz. Mesela bir Devran Ayhan vardı hatırlarsanız. Bize transfer olduğunda herkes tepki koymuştu ama çok da iyi top oynamıştı. Onun için ön yargılı olmayalım.

İkinci mesele ; bir adamın suratına her gün baka baka "aptal" dersen o adam gerçekten aptal olur. Yani takımın hedefi için devamlı "Bank Asya" lafını söylerseniz isteseniz de istemesiniz de hedef o olur. Bir şeyi ne kadar çok söylerseniz o gerçekleşir. Ağızlardan şu "Bank Asya" lafını atalım. Banka olarak değil tabi Bizim takımın şu haliyle ilk 10 içinde yer alabileceğini düşünüyorum. Benim için bu sezon ilk 8 sıra yeterli şahsen.

Son 2 yılda düşünün rakip takımlar buraya beraberliğe bile gelmiyordu. 3 puan için geliyorlardı. Bu durum genellikle algıyla alakalıydı. Sivas güçsüz takım diye her yerde bir algı oluşmuştu. Öncelikle bu algıyı bizlerin oluşturmaması lazım. Bizim takımın sorun yaşamayacağına inanmalı ve dile getirmeliyiz.

Bir diğer mesele ajansspor, sporx gibi sitelerde Sivassporlu kullanıcı adı almış bazı üyeler görüyorum. Sivas haberlerinden çok başka takımların haberlerine yorum yazıp tepki topluyorlar. Bunlardan bazıları Sivassporlu değil. Bazıları da buradaki bizden olan arkadaşlar. Bu sene bu konuda çok dikkatli olmalıyız. Başarılı olmanın bir sırrı da kimsenin ahını almamak. Milletle çekişip kavga edeceğimize kendi işimize bakmalıyız. Unutmayınki bu takım şehrimizi temsil ediyor ve Sivas'ın reklamını yapıyor. Onun için herkes elinden geleni yapsın ve güçlü olduğumuz imajını verelim, kimseyle polemiğe girmeyelim.

ya kardesim agzini opiiimmm yaaaa sen psikolog falanmisin

bende aynisi dusunuyorum ama turkcem gordugunuz kadar cok guzel degil biraz zayif kaliyorum bazen bende size anlatamiyorum iste hepsini anlatmis daha ne? SANKI O YAZI BEN YAZMIS KADAR SEVINDIM mersi
Alt 23.06.2011, 22:07   #17
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
göztepe kadar olamadık i. üzülmezi ayhan akmanı kovalıyoor adamlar.
ordu kadar olamadık adamlar mehmet aurelıo yu kovalıyor. bizim hocamız rıza çalımbay değilmi? neden ağırlığını koyup holoskoyu nobreyi hilberti tabatayı beşiktaştan alamıyor . rıza çalımbay değilmi beşiktaşın atom karıncası eğer istese bunları yapamaz mı?? soruyorum sizlere...
Rıza hoca ya güvenim tam ama neyalan söyleyim gecen yıl es es e tello ve batuhanı bonservis ödetmeden almıstı bizede bu sekılde oyuncu alır dıye dusunmustum olmadı ama tayfur kadroyu sekıllendırsın Rıza hoca emınım bjk den cok ıyı enaz bır oyuncu gelecektır.korcanıda unutmayalım cok faydası oldu.
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 22:13   #18
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ha bide unuttum

arkadaslar hepimiz su ajansspor ve sporx gibi sitelerine uyeyiz dogru ordada hic kimseye ezdirmeyelim kendimizi mutsuz bile olursak gostermeyelim zayif yonlermizi hele su trabzonlularin cenesini aninda kapattirin agizlarinin payini verelim sanal alemde bir numara olalim

arkadaslar bahse giriyorum fb gs ve bjk yi tutanlarin en az yuzde 30'u sivasli MALESEF bunu bilin iste onlarda sivassporu tutsa su an sivasspor turkiyenin en zengin ve rahat kulubu bile olurdu vallaha ama bu hainlerin yuzunden cok ciliz kaliyoruz
Alt 23.06.2011, 22:21   #19
YARHİSAR_58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 YARHİSAR_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Merhaba arkadaşlar bakın bizler yönetime ve hocamıza güvenelim umarım doğru kararları veirler ve en iyi tırasferler gerçekleşirrrrr
YARHİSAR_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YARHİSAR_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2011, 22:22   #20
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
bulentt07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rıza hoca ya güvenim tam ama neyalan söyleyim gecen yıl es es e tello ve batuhanı bonservis ödetmeden almıstı bizede bu sekılde oyuncu alır dıye dusunmustum olmadı ama tayfur kadroyu sekıllendırsın Rıza hoca emınım bjk den cok ıyı enaz bır oyuncu gelecektır.korcanıda unutmayalım cok faydası oldu.
- rıza hocaya güvenim kalmadı benım. bakın geçen sene batuhanı tello yu eskişehire bedava getirdi. Rıza hoca olaya ağırlığını koyup ta beşiktaşın göndermek istediği hilbert holosko tabata fink ferrari bunlardan iki üç tane sivasa getirebilir? ama bunu yapmıyor, veya yapmak istemiyor. es es e yaptığını bize yapmıyor.
- rıza çalımbay bızım hocamız değilmi. neden bu avantajımızı kullanamıyoruz. beşiktaşın çok sevdiği rıza çalımbay değilmi?? istese yapabılır bunları..
- rıza çalımbay bızım hocamız ama mehmet aurelıo ya orduspor teklif götürüyor. mersin vazgeçsede nobreyle anlaşıyor.. bizede faty kerim hariç trışka transferler yapılıyor.

Etiketler
davet, sÜkunete