Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sükunete Davet
Alt 23.06.2011, 22:25   #21
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sükunete Davet

Suan bizden daha beter veya bizim kadar kötü durumdaki tek bir takim var -> Samsunspor - daha hic ordu ve mersin gibi dogru dürüst haber duymadim sadece bir yabanci ile kesin anlastilar ama onlardada hic bisey belli degil - zaten bi kere samsunsporun facebook sayfasinda bütün taraftar isyan ediyordu bizim gibi cünkü transferde hic bir hareketlik yok
Alt 23.06.2011, 22:25   #22
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar Batuhan için Eskişehirspor Beşiktaş'a ne kadar bonservis bedeli ödedi açın bakın isterseniz. Hem bir sürü para verdiler hem de ellerinde patladı. Şimdi takımdan göndermek istiyorlar ama alan yok. Kolay kolay da kimse almaz.

Yani kısaca transfer yaparken bu adamın ismi var diye transfer yapılmaz.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2011, 22:34   #23
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Batuhan için Eskişehirspor Beşiktaş'a ne kadar bonservis bedeli ödedi açın bakın isterseniz. Hem bir sürü para verdiler hem de ellerinde patladı. Şimdi takımdan göndermek istiyorlar ama alan yok. Kolay kolay da kimse almaz.

Yani kısaca transfer yaparken bu adamın ismi var diye transfer yapılmaz.
- bedava getirmesi şart değil. beşiktaşın göndermek istediği yabancı oyuncuları rıza çalımbay istese önceliği rıza hocaya verirler. çünkü rıza çalımbayı seviyorlar. ama bizde o düşünce yok. elimizdeki fırsatı avantaja çeviremiyoruz. holosko sivasta oynamaz mı? nobre oynamaz mı? nobreye yaşlı diyenlere de şaşıyorum gerçekten. adam hem brezilyalı hemde yerli forvet. acaba bomba forvet gelecek diyorlar . nobreden daha iyisi mi gelecek te sanki. adamlar 3 kuruş için atilladan vazgeçiyorlar. bakalım hangı beleş forvetı bulacaklar.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 22:36   #24
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

sonucta yine bank asya yada anadolu üsküdardan bir forvet alinacak belese
Alt 23.06.2011, 22:46   #25
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
- bedava getirmesi şart değil. beşiktaşın göndermek istediği yabancı oyuncuları rıza çalımbay istese önceliği rıza hocaya verirler. çünkü rıza çalımbayı seviyorlar. ama bizde o düşünce yok. elimizdeki fırsatı avantaja çeviremiyoruz. holosko sivasta oynamaz mı? nobre oynamaz mı? nobreye yaşlı diyenlere de şaşıyorum gerçekten. adam hem brezilyalı hemde yerli forvet. acaba bomba forvet gelecek diyorlar . nobreden daha iyisi mi gelecek te sanki. adamlar 3 kuruş için atilladan vazgeçiyorlar. bakalım hangı beleş forvetı bulacaklar.
Senin düşüncen saygı duyuyorum ama bence Nobre bize yaramaz. Hem maliyeti çok yüksek hem de bize fuleli birisi lazım diye düşünüyorum.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 22:55   #26
adem2458
Acemi Yiğido

10 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 adem2458 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bence transferde çok aceleci olmamak lazım diğer süper lig ekipleride bir kaç takım dışında sessiz önemli olan çok transfer yapmak değil isabetli transfer yapmak.yönetimin çok dikkatli olması lazım çünkü lig giderek zorlaşıyor her sene iddalı takım sayısı artıyor.özellikle bu sene bank asyadan taraftar desteği olan büyükşehir takımları çıktı işimizin zor olacağı şimdiden belli
adem2458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 23:12   #27
sahin58ak
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sahin58ak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar ben yillardir beri bu siteyi takip ederim ama belkide ilk kez bi yorum yaziyorum.bizim yonetim harbi transferden anlamiyor gecen sene hollanda kampinda butun hazirlik maclarina gittim takimin biz goruyoruz takimin is yapamayacagini onlar gormuuyor,hazirlik maci yaptigimiz takimlar 2lig 3 lig takimlari onlari zorla da yensek mutlu oluyorlar.kulaklarinin dibinde soyledik bu takim kuumeye gider diye duymamazliktan geldiler veya onlar baska bi gozlukle baktilar anlamadim her neyse potadan donduk umarim bu sene ayni sikntilara dusmezik herseyden onemlisi forvet lazim hemde cok iyi bi forvet
sahin58ak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sahin58ak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2011, 23:48   #28
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Başarıya alışkın taraftar iki senedir kabus görüp onuru inciniyorsa kimse kusura bakmasın da taraftarın beklentisini yükseltmesi son derece normaldir. O yüzden eğer yine göz göre göre aynı hatalar yapılıyorsa vasat adı sanı duyulmamış oyuncular takıma takviye ediliyorsa da taraftar tabiki serzenişte bulunacak tabiki doğal olarak umutsuzluğa kapılacaktır...( " eski başarılar vasat oyuncularla geldi " savunmasında bulunacak arkadaşlar ise öyle bir jenerasyonun 50 yılda bir yakalanacağını da unutmasınlar )

Dolayısıyla homurdanmakta, umutsuzluğa kapılmakta olan taraftar %100 haklıdır.. rıza hoca ve ekibi artı yönetim transfer için iş işten geçmeden harekete geçmeli ve 2.transfer sezonu için ocak ayını iple çekmemelidir !!
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2011, 23:50   #29
halilim5858
Yiğido

halilim5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 285 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 halilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKhalilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

riza hocamizi seviyoruz ama akli besiktasta bizden cok diger takimlari konusuyor ben inanmiyorum riza hoca bizi böyle yapamaz
halilim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.06.2011, 00:14   #30
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Vallahi her sene ben arkadaşlarıma "Durun ya daha transfer bitmedi bu ne telaş bu ne ümitsizlik diyordum. Umudunuzu yitirmeyin ilk on garanti ilk beşi zorlarız." Ama son iki sene gösterdi ki transferde sona kalana hiç bir şey kalmıyor. 2 senedir yaptığımız transferler < saprofit > transferler. Takımda köklü bir değişiklik yapıldı ama gidenlerin yerine gelen adamlar hep genç ve tanımadığımız adamlar. Eğer Rıza hocamın bu aşısı tutarsa 5-6 sene kadro sıkıntısı çekmeyiz ammmaaaa bir de bu aşı tutmazsa ALLAH MUHAFAZA...
Bu sene de düşme tehlikesi yaşarsak benim kalbim artık dayanmaz. Ben hayatımda sadece Sivasspor için ağlamış biri olarak artık daha fazla ağlamak istemiyorum.:( Her gün Dinim,vatanım,evladım ve Sivassporum için dua ediyorum. ALlahım yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah. Rıza Hocama da güveniyorum. Ama transferler beni karamsarlığa itiyor. ALLAHIM SONUMUZU HAYIR ETSİN
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigidoss'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
davet, sÜkunete

Seçenekler Arama
Stil