Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Milli Formayı Hakediyorum
Alt 22.05.2014, 11:44   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Milli Formayı Hakediyorum

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un savunma oyuncusu Ümit Kurt, kırmızı-beyazlı ekibin UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkı elde etmesinin mutluluğunu yaşıyor.

Teknik direktör Roberto Carlos'un kadroda vazgeçemediği isimler arasında yer alan Ümit Kurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kaliteli oyunculardan kurulu bir takım olduklarını söyledi.

Takım olarak başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Kurt, sezon başında belirledikleri Avrupa kupalarına katılma hedefine iyi çalışarak ulaştıklarını ifade etti.

Brezilyalı teknik direktör Roberto Carlos'un hücuma yönelik futbol oynattığını dile getiren Kurt, "Takım içerisindeki idare ve koordinasyon çok iyi. Carlos, bizlerle çok iyi iletişim içerisinde, ikili ilişkilerde üst düzey performans gösteriyor. Takımda hiç kimsenin sıkıntısı yok. İnsanlar, Sivasspor'da çok mutlu ve teknik direktörümüz Roberto Carlos'un da burada mutlu olduğunu düşünüyorum. Bu mutlu ortam da bizi yukarılara taşıdı ve bunun neticesinde Avrupa kupalarına katılma başarısı gösterdik ama asıl iş bundan sonra başlıyor. Avrupa'da elimizden gelenin en iyisini yapıp turları geçerek önümüze daha iyi bakacağız" diye konuştu.

"Milli takım formasını hak ettiğimi düşünüyorum"

Sivasspor'da geride kalan sezonda en fazla forma şansı bulan 5 oyuncudan biri olan Kurt, ligde 30 maçta görev aldığını belirterek, şunları söyledi:

"İyi bir sezon geçirdim ve milli takım hedefim var. Milli takımda oynarsam en büyük amaçlarımdan birisine ulaşmış olurum. Takım başarılı olduğu zaman siz de ister istemez en üst seviyede performans gösteriyorsunuz. Performansınız yüksek olunca üst düzey teknik direktörlerin dikkatini çekiyorsunuz. Fatih Terim de Türkiye'deki en iyi teknik direktörlerden birisi, duayen diyebiliriz. Böyle durumlarda onur ve gurur verici teklifler gelebiliyor. Milli takım formasını hak ettiğimi düşünüyorum."

Portekizli spoter Manuel da Costa ile iyi bir ikili oluşturduklarını belirten Kurt, da Costa'ın tecrübeli ve başarılı bir oyuncu olduğunu vurguladı.

Sivasspor ile 2 yıllık sözleşmesinin devam ettiğini anımsatan Ümit Kurt, kendisiyle bazı takımların ilgilendiğini duyduğunu dile getirerek, "Kulübümüze resmi teklif gelip gelmediği konusunu bilmiyorum. Bunu başkanımız Mecnun Otyakmaz ve yöneticilerimiz biliyordur. Kulübümün menfaatleri doğrultusunda kariyerimi olumlu etkileyecek bir yer olursa ve yönetimimiz de izin verirse gitmek isterim" diye konuştu.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Milli Formayı Hakediyorum
Alt 22.05.2014, 11:54   #2
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Milli Formayı Hakediyorum

kaç kişiyle... çalışın oyununuzu oynayın milli forma gelir. işiniz gücünüz laf, iki gün top oynamaya çalışan milli forma derdinde, önce üzerinizdeki formanın hakkını verin sonra diğer forma gelir.ümit kurt fiziğin(irilik)dışında çok bir artın olduğunu düşünmüyorum boy avantajınla defansa gelen topları karşılıyorsun hepsi bu,eksilerini saysam çok da neyse bardağın dolu tarafını göreyim dedim. çalışın kendinizi geliştirin ziya ile sen son dönemde üzerinize hiçbir şey koymadınız 2 ileri 2 geri.....
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı anadolu5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2014, 12:12   #3
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Milli forma deyip durursunuz formayi sirtina gecirende genellikle o takimda hir birsey yapmaz.Bu bizim kaderimizmidir nedir.Önce sen Sivasspor´a yararli olmaya calis.
Milli takim kapasitesinde olan bir futbolcu olsaydin coktan dikkat ceker milli takima cagrilirdin.Sivasspor seni transfer yapmamis olsaydi sen nerede olurdun Ümit onu hic düsündünmü.Riza hoca kesfetti seni herseyini ona borclusun.Sivasspor´dada dört dörtlük oynamiyorsunki,milli takimi düsünüyorsun.Defansta Da Costa ve Cicinho olmayaydida seni bir göreydim.Daha senin cok calisman gerekli cok.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2014, 12:25   #4
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ümit Kurt'un milli forma icin daha cok calismasi lazim, henüz eksikleri cok, aynisi Ziya icinde gecerli.

Fakat dünki milli takima baktigimizda Ozan Tufanin, Ishak Doganin, Ugur Demirokun oynadigi bir milli takimda Ümit ve Ziya'da rahatlikla forma giyebilirdi.

Bu arada dikkatimi ceken bir konuda bizim futbolcularin sürekli röportaj vermeleri. Her kulüpte yönetici konusur futbolcu susar bizdede yönetimden ses soluk cikmiyor futbolcular sürekli konusuyor nasil is anlamadim
Alt 22.05.2014, 13:39   #5
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ya arkadaşlar kendinizi bir de onların yerine koyun. niye konuşmasın? avrupa kupalarına katılma hedefini gerçekleştirmiş ve o kulvarda boy gösterme heyecanı yaşayan futbolcular bunlar. bırakın heyecanlarını sevinçlerini paylaşsınlar herkesle...
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı agumus_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2014, 14:02   #6
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
agumus_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya arkadaşlar kendinizi bir de onların yerine koyun. niye konuşmasın? avrupa kupalarına katılma hedefini gerçekleştirmiş ve o kulvarda boy gösterme heyecanı yaşayan futbolcular bunlar. bırakın heyecanlarını sevinçlerini paylaşsınlar herkesle...
tabi sevinsin kardesim, hepimiz sevincliyiz hepimiz mutluyuz.

Bu konu sezon boyuncada dikkatimi cekmisti ve forumdada paylasmistim. Özellikle iyi düzen yakaladigimiz dönemlerde Milli Takim, Üc büyükler, Transfer gibi konular hakkinda röportaj veren futbolcularda bir düsüs söz konusu oluyor.
Alt 22.05.2014, 14:39   #7
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Sen takimda gereken performansi goster o zmn otomatikmen Milli Takima cagirilirsin Ümit Kurt.
Suan seni yetersiz görüyorum daha cok pismen lazim.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2014, 14:50   #8
hukukçu58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 53 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 444 hukukçu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Costanın olmadığı maçlarda ne kadar kaliteli olduğunu gördük,takım elek oldu.
hukukçu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2014, 15:37   #9
kurtay58
Yiğido

kurtay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 kurtay58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ligin en çok gol yiyen 4. takımız, bunda senin de epey emeğin var, kendini Costa ile birlikte değerlendirme, o olmayınca oynadığın oyuna bak, yediğimiz gollere bak, milli takımı hak ediyor musun? etmiyor musun? o zaman söyle. Buna para veren varsa yönetim hemen sepetlesin. Yönetim izin verirse gidermiş.
kurtay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kurtay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2014, 15:57   #10
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

erken havalara girdin hatta bir ara transfer söylentileri çıkınca kendini yıldız falan sandın da costa yokken gördük defansın halini ve yaptığın kademe hatalarını...milli forma için daha 3 fırın ekmek yemen lazım...

Etiketler
formayı, hakediyorum, milli

Seçenekler Arama
Stil