Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hesaplar başlasın
Alt 14.12.2014, 23:35   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hesaplar başlasın

Maalesef artık işimiz hesap kitap işine kalmıştır,evdeki hesapda maalesef çarşıya uymadı uymuyor,şunu belirtmeklazım,sivasspor sezon başından beri öyle maçları çok kolay verdiki,şimdi o kaybettiğimiz puanları arıyoruz,özellikle antep,rize,akhisar,konya,gs ,eskişehir,erciyes maçlarına yanmamak elde değil,şahsi kanaatim hem rize,eskişehir,konya,erciyes,a ntep,balıkesir ,gençlerbirliği ,karabük takımlarından daha iyi takımız,diyeceksinizkii madem iyiyizde nediye sondan 3. yüz,haklısınız derim,bazen bazı faktörler sonucu etkiliyor,şans faktörü,hakem faktörü,futbolcuların egoistliği ve beceriksizliğivs.vs takım sezona iyi hazırlanamadı ve sol açık olmadan sezona başlamamız ,kale ve defans oyuncularının bireysel hataları yüzünden maalesef hiçbirimizin istemediği noktada bulunuyoruz,şöyle düşünmek lazım iyi kalecimiz olsaydı 1 maçı alırdı,iyi forvetimiz olsaydı 1 maçta forvet alırdı, iyibir solaçık olsaydı enaz 1 maçta sol açık alırdı bugün 19 puanımız olurduki,bugün ne yönetimi nede r.carlosu konuşuyor olurduk ,geldiğimiz noktada en büyük suçlu aldığı paranın hakkını vermeyen ,hatta ne sivassporda nede bu ligde oynamayı haketmeyen bazı futbolcularındır ,ondan sonra r.carlos ve yönetimindir,matematik hesabına gelirsek ,şuan ligden düşme barajı eskişehiri baz alırsak 32 karabükü baz alırsak 37 puan ortalamasıyla devam ediyor,geçmiş yılların ortalamasını dikkate alırsak 38 puanın üzerinde puan alamayan sıkıntı yaşamış yada düşmüştür,bu puanın yarısını almamız gerekiyor,puanı 15 ve üzerinde olan takımlar şuan için rahat olmasalar bile bize göre avantajlı durumdalar,kalan maçlardan enaz 6-7 puan çıkartmamız gerekiyor,bunu alabilecek gücümüz var ,alacak olanlarda biz değiliz sahada oynayacak olanlaRdır,özellikle sivassporun oynadığı son 3 maç hepimizi umutsuzluğa sevketsede, az bi silkinmeyle zoru başarabiliriz,oynayacağımız takımların BİZE ters geldiğinide,sivassporun özellikle bursa ,mersin,fb maçlarındaki rezil kepaze oyununuda biiliyorumda,artık yumurta kapıya dayandı,kazanacağımız herpuanın değeri var,ben kalan maçlardan enaz 2 galibiyet 1 beraberlik çıkartacağımıza inanıyorum,buda ilk yarı için kötünün iyisi olarak yeterli olacaktır,eğer olurda 10 puanda kalırsak ki ihtimal dahilinde ,üstümüzdeki takımla aramızdaki fark 6 7 puanı bulursa geçmiş olsun ,devre arasında rıza hocanın yaptığını r.carlos yapamazsa yandı gülüm sivasspor
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2014, 00:31   #12
SAKARYA750
Yiğido

SAKARYA750 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 SAKARYA750 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Fener maçında ilk 10 dk gol yemezsek süper olur dedim 3.dk yedik. Ardından 1-1 yaptık bu seferde golden sonraki 5 dk çok önemli dedim 1 dk sürmedi 2-1 oldu. Carlos Sivasın Barcelona gibi pas yapmasını göze hoş gelen futbol vs istiyor. Ligde en çok topla oynayan ve pas yapan 3. takımız ama 3. sırada değiliz. Demekki topla oynamak pas yapmak vs karın doyurmuyor. Geçen sene 2 yesekte 2-3 atıyorduk bu sene o da yok anca yiyoruz. İyi forvet bulsak bile çok kolay gol yeme ve fazla gol yeme sorunumuz var. Sivassporun önceliği sırayla bitirici bir forvet, Kadirin yerine Adem gibi bir oyuncu, Ümitin yerine Da Costa gibi bir oyuncu ve kaleyede adam gibi bir kaleci almazsak işimiz zor. Ayrıca eskiden Sivası Sivasta yenmek sıradışı bişeydi şimdi sıradan bişey oldu. Yarın Balıkesir gelir Sivasta bizi yenerse şaşırmam...
SAKARYA750 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SAKARYA750'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.12.2014, 01:46   #13
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu yıl ligde kalma barajı 38-40 arasında bile olabilir..Normalde bazı yıllar küme düşme barajı 32-35 arasında bile olmuştu...Ben bazı takımların ligin 2. yarısında daha fazla düşüşe geçeceğini düşünüyorum..Bu takımların başında Akhisar ve G.Antep geliyor...Eğer ilk yarı 15 puanın altında ligi bitirirsek 2. yarı en az 22-23 puan toplamak zorundayız...Takımda direkt oynayacak ve skora katkı yapacak,asistleriyle gol attıracak 3-4 tane ilk 11 de oynayacak oyuncu bulamazsak işimiz önce Allah a sonra rakiplerin insafına kalır...Ben bir çok demecimde orta saha orta saha diye yırtınıyorum..Çünkü biliyorum ki bizim orta saha artık yaşlanmış durumda..Kadir,Mehdi,Adem gibi oyuncular aynı tip oyuncular ;bu oyuncular ileri gittiklerinde geri de dönemiyorlar..Ayrıca bu yıl yanlış hatırlıyorsam lütfen düzeltin yaptıkları asistler çok sınırlı ve bu oyuncular gol de atmış değiller...Rakiplerin orta sahalarında oynayan bir çok oyuncu gol atarak takımlarına 3 puan ve para kazandırırken bizim orta saha bırakın gol atmayı takıma sürekli gol yediriyor...3 oyuncu da en libero stilinde oyuncular..Sivasspora hem ön libero oynayacak hem gol atacak hem de gol attıracak oyuncular gerekiyor...Aydın ın son durumunu ligde göreceğiz;umarım geçen seneki Aydın ı izleriz..Eğer Aydın istenen seviyede olmazsa Sivasspor boş bir transfer yapmış olacak..Ben sivasspor kulübünün yerinde olsam busol tarafa Aydın ın dışında bir oyuncu daha alırım; bu oyuncu da Bursa da kadro dışı bırakılan Ferhat olabilir...Orta sahaya Atıf a rakip olacak;onu gerekirse yedekte bırakacak bir yabancı oyun kurucu alınıbilirse ;Atıf da yedek kalma korkusu başlarsa işte o zaman Atıf sivasspora ilk geldiği zamanki gibi takım için oynayan asistler yapan Atıf olmak zorunda kalacaktır..Aynı durum Burhan için de geçerli...Utaka takımın kendisine muhtaç olduğunu bildiği için kaprisler yapıyor;ekstra para bile istşyor;onu yedek bırakacak kadar iyi bir santrafor alınırsa Utaka yı kazanmış olacağız..Ben bazı arkaşın aksine Musa Sinan ın takıma faydalı olduğunu oynadıkça daha da faydalı olacağını düşünüyorum..Herkesin çok eleştirdiği Batuhan ın bile f.b maçında 2 net pozisyona girdiğini;ilerki maçlarda daha da iyi olacağını düşünüyorum....Batuhan yeterki bu pozisyona devamlı girsin;mutlaka gol atacağıan inanıyorum..Çünkü Batuhan eskiye göre daha hırslı..fb. maçında kendi gayreti ile girdiği son pozisyon onun da artık eskisi kadar güçsüz olmadığını gösteriyor...Yine hepimiz Batuhan dan goller bekliyoruz..Son 3 maçta 0 çekersek 2. devre işimiz mucizelere kalır..Bence oynananacak son 3 maç ta ne yapıp edip en az 6-7 puan çıkarmak gerekiyor...Bu puanları almazsak 2. devre takım daha fazla strese girecektir diye düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.12.2014, 01:56   #14
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en kotu 6 puan almamız lazım .ılk devre .yoksa 2cı devre en kotu 8 galıbıyet almamız lazım .tabı 2..3 tanede beraberlık
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2014, 12:54   #15
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

3 maçta 7 puan almamız lazım ama başakşehir gibi kompakt bir takımı yenmek çok çok zor içeri dışarı farketmez kağıt üzerinde gerçekten başakşehiri yenecek gücümüz yok karabükte bir ivme yakaladı zor olacaktır ama olmazsa olmazımız karabükü mutlaka mağlup etmek.Kasımpaşanın o ofansif gücüne dayanmak çok çok zor geçen sezon ki defans 6 yedi bu takımdan bu sezon ne olur çokta parlak değil 7 puan kesin almamız lazım diyoruz ama bu takımları mağlup etmek puan almak hiçte kolay değil alt tarafta 5 6 puan fark yersek bir çöküş yaşarız oradan kalkıp ligde kalmakta bir hayli zor olacaktır.Bu 3 maç lige çıktığımız günden beri en önemli 3 maçımız.2.devrede kolay maçlar bizleri beklemiyor
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2014, 12:58   #16
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

40 puan toplayamayan kume duser.yani 30 puan almak sart.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.12.2014, 13:40   #17
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aralarında kazanabileceğimiz hiçbir maç yok sezonun 2. yarısına büyük bir yıkımla gireceğiz Carlosu kovmuş olsaydık yeni hocanın gazıyla en az 6 puanımız vardı içerdeki maçlarda
Alt 15.12.2014, 13:42   #18
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SAKARYA750 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
. Carlos Sivasın Barcelona gibi pas yapmasını göze hoş gelen futbol vs istiyor. Ligde en çok topla oynayan ve pas yapan 3. takımız ama 3. sırada değiliz.

Kardeş bizim yaptığımız yan pas geri pas hiç bir oyuncumuz dikine pas atamıyor atsa kime atacak ileri elemanlarımız işi bitiremiyor bu ligte oyun oynayan değil oyunu bozan futbol oynamak lazım
Alt 15.12.2014, 15:24   #19
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aralarında kazanabileceğimiz hiçbir maç yok sezonun 2. yarısına büyük bir yıkımla gireceğiz Carlosu kovmuş olsaydık yeni hocanın gazıyla en az 6 puanımız vardı içerdeki maçlarda
bu takım carlos sevdasına ligden düşürüldü resmen. buna göz yuman ve sebep olanları Allah'a havale ediyorum. bu şehrin tek motivasyon kaynağıydı sivasspor. resmen katlettiler.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2015, 18:01   #20
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

14.12.2014 yazdığım hesaplarda ilk aşama tamamlandı,ikinci aşama içinde son günler son günlerde iki yönlü bir önlibero almazsak sıkıntı yaşarız umarım bu transfer gerçekleşir. Eneramo'nun yanına 1 hızlı forvet de alsak hiç fena olmaz.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
başlasın, hesaplar