Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ben Umutsuz Değilim
Alt 01.03.2016, 08:26   #41
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Ben Umutsuz Değilim

eger gol yollarina calisilmazsa mahvolduk bosuna ümit besliyoruz.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2016, 08:40   #42
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şöyle düşünmek lazım,sezon başından beri avucumuzun içindeki maçları ,çok basit hatalarla,bazı oyuncuların dikkatsizliği ,bencilliği,hakem hataları filan ,hep böyle kaybettik,yada berabere kaldık, 2 3 maç haricindeki tüm maçları kazanabilirdik,yani şunu demek istiyorum,biz bu kaybedilen puanları gücümüzün olmadığı için değil,hep buyüzden kaybettik,çok çok geriye gitmeye gerek yok,son 3 maçta resmen 8 puanı elimizle verdik adeta ,son dakkada kaçan akhisara verdiğimiz 2 puanı saymıyorum,2-0 önde olduğumuz gs maçını,başkşehir maçını,mersin maçını,ligin istatistik rekorlarını kırarak oynadığımız belki 5-0 bitmesi gereken ts maçını saymıyorum,hakemin elimizden aldığı bjk maçını ,yenecek kadar oynayıp berabere kaldığımız rize maçını,bursada bursayı ezip sondakka yediğimiz golle yenilmemizi,kasımpaşayı istanbulda elimizden kaçırdığımız maçı saymıyorum bile,sadece son 3 maçtaki 8 puanı alsak bize yeterdi,ne kadar bedavadan puan vermişiz millete değilmi?eğer biraz akıllı hocamız olsaydı,ilerde etkili bir forvetimiz,sol açığımız olsaydı ,ortasahada bi alex vari oyuncumuz olsaydı,defansımızda hiçdeğilse ümit kurt ve da costa olsaydı,eğer biraz şansda yanımızda olsaydı bugün enaz 43 puanımız olabilirdi, maalesef olmadı,18 puanda ligin sondan 3.takımıyız,evet puan farkları açıldı 11 haftada bu farkın kapatılması zor olabilir ancak imkansız değil,geride kalan maçların hiçbiride kazanamayacağımız maçlar değil,şimdi sivassporun neden burda olduğunun nedenlerini saysak roman olur ,bana göre enbüyük sebeplerden biri rakiplerimizin bize karşı defansif oynaması,üretken oyuncumuzun az olması nedeniyle özellikle atıfın sıkı markaja alınıp sivassporun elini kolunu bağlamalarıdır,kaybettiğimiz puanları hep böyle kaybettik,şimdi o takımların yarısıyla tekrar oynayacağız,mersin sivasdaki gibi kapanacakmı?ts öyle korkak fareler gibi geride 11 kişi Çanakkale geçilmezi oynayacakmı?şunu herkes kafasına soksun artık,sivasspor bu ligdeki tüm takımları yenecek kapasitededir,kimseye niye defans yapıyorsunuzmu diyeceğiz,maalesef kimse karşımızda mertçe erkekçe mücadele etmiyor,böyle takımlara karşıda sivasspor etkili olamıyor çünkü kadrosu buna müsait değil,sadede gelecek olursak ,tüm alttaki takımlar için söylüyorum 3 li 4 lü seri galibiyet alamayan gider ,alan kalır,kim üst üste 3 galibiyet alırsa işini bitirir,ben evimizdeki,kasımpaşa,akhisar,g ençler,bursa maçlarını kazanacağımızı,deplasmanlardak i maçlardan antep,başakşehir,ts,kayseri mersin maçlarından enaz 2 -3galibiyet alacak gücümüzün olduğuna ve alacağımızada inanıyorum,bjk maçında fb maçında ne olur olmaz bilemeyizde bjk de fb de yenemeyeceğimiz takımlar değiller,kendi evimizde bjk yi yenersek ,son maçta şampiyonluğunu garantilemiş fb yide yeneriz, bunlar extra puanlar olur,eskişehiri,antalyayı ,konyayı yenemeyerek maalesef avantajı kaybettik de ,bu kadarda umutsuzluk yaymanın kimseye faydası olmayacak ,onedenlee desteğe devam ,hemde son düdüğe kadar ,bu takım ligde kalacaktır ,inanmayan varsa bence düştük,bittik ,ptt ligde görüşürük diye olumsuzluk yaymasınlar ,lig bitene kadar sivasspor hakkında konuşmasınlar bunu efendice rica ediyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2016, 10:55   #43
68yasar58
Yiğido

263 Mesajına 563 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 68yasar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz hiç bir zaman umudumuzu yitirmedik mesut hoca senden önceki hocanın yapmış olduğu hataları sende yapıyorsun ya hocam ben tvde izlerken adamın mecalinin olmadığını görüyorum sen onu kurtarıcı olarak oyuna alıyorsun buna bunu kabullenemiyorum işde diğer oyuncuların emeğine yazık. Bu oyuncu İbrahim akındır arkadaşlar oynadığı her maçta takıma hiç bir olumlu katkısını göremedim gören varsa özür diliyorum.
68yasar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 68yasar58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2016, 11:24   #44
sıracalı
Acemi Yiğido

sıracalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 110 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 sıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOKsıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

[QUOTE=astaravisa;969532]Imkansiz diye bir sey yoktur..
Ama birde gercekler var..
23 macta sedece 3 kez galibiyet alan takim, senin soyledigin gibi 11 macta 7 galibiyet alamaz..[/QUOT

İstatistiklere takilip kalirsak senin gibi , kalan 11 macta 1.4 galibiyet alacaz demekki ) 2 galibiyet bile etmiyor...kalan 11 macta kac galibiyet alacagimizi kimse bilemez...20-21 puan almamuz gerektgbi soyluyorum !!!!!!!!!!

Hic oynamasinlar o zaman.
sıracalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2016, 18:38   #45
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 435 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim benim de hala umudum var, ligde kalabiliriz.ancak taraftarlarımız konusunda endişeliyim. bir kaç çatlak sesin takımı nasıl demoralize edebileceğini bu maçta da gördük . üstelik şehir de hala durumun vahametinin farkında değil. .eğer bu takım düşerse sorumlusu ne yöneticiler, ne de futbolculardır.takımına sahip çıkmayan sivas halkıdır.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2016, 22:36   #46
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu hesapları 5 yaşındaki çocukta yapar.sen önündeki maçı nasıl kazanır ona odaklan.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2016, 00:25   #47
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[b]Kalan maçlara baktığımızda ,belki zor takımlarla oynayacağızda,KASIMPAŞA = yenemeyeceğimiz takım değil,geçen sezonda 4-0 yendiğimiz takımTRABZON=Sivasdaki maçta ligin tüm istatistiklerini alt üst ederek yenildik,sivasspordan çok üstün takım değil,ayrıca sivasdaki gibi kapalı oynamayacaklar sivassporun şansı daha fazla .BURSASPOR=Elbetteki hamza hocayla iyi çıkış yakaladılar,bana göre bu maçta aman aman çok iyi top oynayacaklarını sanmıyorum,deplasmanlardada iyi oynadıklarını sanmıyorum ,sivasda genelde yendiğimiz takım yine yeneriz.GAZİANTEP=Sivasdaki maçda farkı kaçırdığımız takım,en önemli oyuncusu muhammed demirde yok ,sivasın belalısı oyujncuydu bu,rahat bir takımla oynayacağız,iyibir konsantre olursak yenecek gücümüz var.BJK=Süper lige çıktığımızdan beri ezildiğimiz maç yok,genellikle çok basit hatalarla ve hakem faktörüyle yeniliyoruz,sivasdaki maçlarda üstün oynamamıza rağmen ,şanssızlık ve hakem vasıtasıyla yeniliyoruz ,bu maçta futbol şansına ve hakem şansına ihtiyacımız olacak,süpriz puan alabiliriz.BAŞAKŞEHİR=Bana göre sivassporun ligde kalma adına en önemli maçından biri,bu maçta tüm şivas topuyla tüfeğiyle stadı 4 eylüle çevirmeli ,sivasdaki maçta elimizden kaçtılar ancak ,istanbulda kaçırtmayacağımızı düşünüyorum.AKHİSAR=Ligin flaş takımı ,deplasmanlarda varlık gösteremiyor,kendi evlerinde iyiler,akhisarda elimizden kaçırdık sivasda kaçırmayız inşallah,GENÇLERBİRLİĞİ=Sivasd aki maçlarda genelde galip geliyoruz,2.yarının en iyi takımı ,ancak bu maçta sivasspor el clasiko yapıp yenecek güçtedir.KAYSERİSPOR=Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirimki,2 takımda sanki 2.ligde playof finali oynar gibi olacak,ben sivassporu kayseriden güçlü görüyorum,ayrıca bu maçta enaz 2500 -5000 taraftarımız olacaktır diye düşünüyorum ,özellikle sivasspor iin final maçıdır,kayseri içinde öyle sayılabilir streslii olacak olan takım kayseridir ,bu stres yakar onları.FENERBAHÇE=,sezonun seyirci rekorunun kırılacağı maç olacaktır,fb ilede hep kafa kafaya oynamışızdır,bizim ezdiğimiz Antalya 4 çekmiştir,bizde neden yenemiyelim?istatiksel olarak fb deplasmanlarda iyi oynayamıyor [hernekadar sivas fb ye deplasman olmasa bile ]ayrıca ligin son maçlarında fb genelde kazanamıyor,eğer bu maçta fb şampiyon olarak sivasa gelirse ,sivassporlu oyuncular fb li oyunculardan daha fazla mücadele edecektir , krtik öneme sahip maç l,igin hem üstünü, hem altının kaderinin çizileceği şampiyonun ve düşen takımın belirleneceği,sezonun en kritik ve önemli maçı olacaktır .umarım herşey sivas lehine olur. [b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2016, 10:37   #48
HASANFİDAN
Yeni Yiğido

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HASANFİDAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Editörün notu : Büyük harfle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız
HASANFİDAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2016, 12:17   #49
makinist3458
Yeni Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 makinist3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İbrahim Akın yerine sahada her şeyini veren Atıf hedefse hiç adil değilsiniz ve futbola kafanız basmıyor demektir kusura bakmayın.

Bir Atıf ile olmuyor bugün Gençlerbirliği karşısında taş gibi bir rakip varken maçı söktü aldı.

ATIF'ın yanında çok değil 2 tane topçu olsun ama yok yok.
Aynen öyle o takımda sıra atıfa gelene kadar eleştirilecek birsürü '' topçu'' var. Ayıp ettik. Olmadı.
makinist3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2016, 15:01   #50
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

hocam bende umutsuz degilim ama su kaleci sorununa bir cözüm bul.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ben, değilim, umutsuz

Seçenekler Arama
Stil