Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

-->: SERVET ÇETİN
Alt 27.09.2006, 10:42   #71
yigido_bekir
Yiğido

yigido_bekir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 yigido_bekir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: SERVET ÇETİN

servet muhtesem oynuyo bı ıkı mactır defansta gecıt yok allahtan almısız aynen devam servet süpersın
SİVASSPORѕuz уα$α∂ıqıмız
zαмαη öℓüяüz..!
yigido_bekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: SERVET ÇETİN
Alt 27.09.2006, 10:47   #72
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 948 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: SERVET ÇETİN

Kalla'nın takımdan gönderilişinin ardından sezon başında çok ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kaldığımızı biliyorsunuz.

Bu transferden sonra Servet, Kallanın yerini fazlasıyla dolduruyor.

Daha genç, daha çok koşuyor, kondisyonu daha iyi...

Kısacası bu yılın Nordin'le birlikte en iyi iki transferinden biri...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.09.2006, 13:13   #73
yasin-58
Acemi Yiğido

yasin-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yasin-58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

YİĞİDO BOMBAYI PATLATTI !..

Fenerbahçe’de Servet Çetin bonservisi ile, Gürhan Gürsoy ise kiralık olarak Sivasspor’a verildi. Sivasspor ayrıca Beşiktaş'ın eski futbolcularından Ali Eren ile Hollandalı Nardin Vooter'i renklerine bağladı.

30 Ağustos 2006, 14:14

AjansSpor

Turkcell Süper Ligi ekiplerinden Sivasspor, Fenerbahçe’den Servet Çetin'i bonservisiyle, yine Fenerbahçe’den genç oyuncu Gürhan Gürsoy'u kiralık, Beşiktaş’ın eski futbolcularından Ali Eren ve Hollanda Milli Takımı ile Ajax takımında forma giymiş olan Voordin Wooter'i renklerine kattı.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Fikret Ünsal yeni transferlerinin önümüzdeki günlerde Bolu Gerede’de kampta olan takımlarına dahil olacaklarını söyledi.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Sivasspor Sosyal Tesislerinde Yönetim Kurulu Üyeleri; Uğur Akkuş, Muammer Yıldız ve Faruk Taşseten ile birlikte Sivasspor'da yaşanan transfer gelişmeleriyle ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.

Basın Sözcüsü Ünsal, yönetim olarak Sivas'ın ve Sivasspor'un neferi olduklarını Sivasspor'un bu senede ligi rahat bir konumda bitirmesi için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini belirtti.

Ünsal, "Sivasspor'un mevcut kadrosunu daha da güçlendirmek için Fenerbahçe'den Servet Çetin ve Gürhan'ı, Hollandalı Nardin Wooter ve eski Beşiktaşlı Ali Eren'e imza renklerimize katacağız. Yeni transferlerimizle birlikte daha da güçlü bir Sivasspor olarak ligde mücadele edeceğiz" dedi.

-TAŞIN ALTINA KAFAMIZI KOYDUK-

Sivasspor Yönetimi olarak taşın altına kafalarını koyduklarını bu takıma gönül verenlerin ise taşın altına ellerini koyma vakitlerinin geldiğini belirten Ünsal, Sivasspor’u seven herkesi maddi desteğe davet etti. Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal Turkcell Süper Ligi’nde mücadele etmenin çok büyük ekonomik güçlere dayandığını belirterek tüm Sivaslıların Sivasspor'a maddi ve manevi yönden destekçi olmalarının şart olduğunu dile getirdi.

Ünsal, "Başta belediyemiz, odalarımız, sivil toplum kuruluşlarımız olmak üzere herkesin taşın altına ellerini sokmalarının zamanı geldi. Bizde yönetim olarak bütçemizin çok çok üstünde takımımıza transferler yaparak transferin son günlerinde istenen, arzulanan isimleri renklerimize kattık. Artık tüm Sivas'tan ve Sivaslıdan takımına sahip çıkmalarını bekliyoruz" dedi.

-KOMBİNEYE İLGİ BEKLENİYOR-

Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, taraftarlarının istediği yıldız transferlerini gerçekleştirdiklerini belirterek, satışına devam edilen kombine biletlere ilgi gösterilmesini istedi.

Ünsal, "Sezon başında çok cüzi bir fiyatla satışa sunduğumuz kombine biletinde istediğimiz satış rakamına henüz ulaşamadık. Sezon başı 4800 adet kombine bileti satışa sunduk. Bunlardan 1800 tanesini satabildik. Yönetim olarak bütçemizi ve haddimizi aşarak takımımıza 4 yeni transfer yaptık. Hala satışta bulunan kombine biletlerini Yiğidoların tüketmesi gerekir ki bizlerde maddi açıdan biraz rahatlayalım. Yiğidoların bugüne kadar takımlarına göstermiş oldukları desteğin artarak büyümesi gerekmekte” diye konuştu
yasin-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.09.2006, 13:23   #74
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 902 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

servet sene sonunda gidecek zaten . ntv'de konuşurken ilk geldiğinde bunu ima etmişti.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.09.2006, 13:44   #75
bulent58
Acemi Yiğido

bulent58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 3 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 bulent58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bu adam için ne yazdıysam doğru çıktı bakın milli takıma yeniden çağrıldı
bulent58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: -->: SERVET ÇETİN
Alt 30.09.2006, 13:54   #76
FATIMA
Tecrübeli Yiğido

FATIMA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 FATIMA ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Idee --->: -->: SERVET ÇETİN

Alıntı:
YORUMCU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Saygı değer sivassporlu arkadaşlarım.Öncelikle Servet çetin gerçekten sahada kaldığı sürece çok başarılı.Aldığı parayı hak edecek futbolu sergilemek için elinden gelen gayreti her zaman veren bir futbolcudur.Tek bir sorun yaşatırsa SİVASSPOR'umuza sinirlendiği zaman gördüğü kartlarda ve federasyon tarafından aldığı cezalardandır.Bu yüzden Servet'in sivasspor forması altında dikkatli maçlar çıkarmasını temenni ediyorum.Servet ÇETİN'e başarılar diliyorum.

SAYGILARIMLA

Hafikli ZIRDELİ
भाषा

Bu tavrı tamamiyle hırsından kaynaklanıyor birde sert ve güçlü fiziki yapısından,rakibi ezebilecek bi güce sahip ve hırs yaptığı zaman ara sırada da olsa istenmeyen sonuçlar olabiliyor.Ki bu da zaten futbolun içinde olan şeyler temennimiz telafisi olmayan hatalar olmasın....Servet Çetin'e başarılar....
FATIMA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.10.2006, 04:08   #77
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu adamı f.bahçede iken en çok eleştirenlerdendim, sivasa geldiğinede pek sıcak bakmamıştım ama ankara maçında gördüm ki fener boşuna o kadar para vermemiş adama helal olsun,kırk yıllık sivaslı gibiydi valla, bence sahanın en iyisiydi, mesela sağa sola uzun pas atma özelliğini ilk kez gördüm, maçın birinci dakkasında bulduğumuz pozisyonun başlangıcındaki uzun pası gerçekten mükemmeldi, son dakkalrda forvet oynadı amma koca takımda bi orta yapabilen yokki adam kafayı çaksın... rakibi şeva olmadıktan sonra milli takımı hakediyor..
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 01.10.2006, 07:17   #78
Bilmiyorum5
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum5 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum5 kann nur auf Besserung hoffen

SON ÜÇ LİG VE BIR DE KUPA MACINDA HIC HATA YAPMADAN OYNAYAN TEK OYUNCU SERVET HELAL OLSUN INSAALLAH BOYLE DEVAM EDER VE EN ONEMLISI SENEYEDE BIZDE KALIR
Alt 01.10.2006, 09:22   #79
cebrail_58
Acemi Yiğido

cebrail_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cebrail_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bence servet çok tercübeli iyi oynuyap sivas ımızı hak ettigi yerlerde göregiz iyişaal
cebrail_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.10.2006, 10:19   #80
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 991 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Servet bu maçta, hem defansda, hem orta sahada kısacası heryerdeydi.
Servet' in bu hareketinin, takımın oyun düzenini bozduğunu düşünüyorum.
Ön plana çıkmak için Takımın diğer oyuncularını yok saymasını doğru bulmadım.

Seçenekler Arama
Stil