Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 19.02.2016, 21:53   #51
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

ATIF Takimi resmen satmıştır.
Bu Oyunun başka açıklaması yok.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dua'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 21:55   #52
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Bu maçı katleden kaçan 1 hatta 3 puanın sorumlusu takımı değil kendini düşünen bencil atıftır yazık oldu bu iyi oyuna.. Can derdindeyiz küme düşeceğiz her top her şut her dakika önemli ama gel gör ki atıf denen adi bencil hala kendine oynama sevdasında .. Maç atıf bencilinin texeriaya atmadığı o yüzde yüzlük gol pasından sonra koptu işimz giderek zorlaşıyor ama bu takım bu kadrodan daha kötüyken bile ligde kaldı .. Bu saatten sonra rakiplerimizi de bekleyeceğiz fakat bn antepin de potaya gireceği görüşündeyim esas rakiplerimiz kayseri ve anteptir bu saaten sonra
Alt 19.02.2016, 22:00   #53
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Atıffffffffffffffffffff
Alt 19.02.2016, 22:00   #54
ahhguzum
Yiğido

62 Mesajına 88 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 ahhguzum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atiffffffffff diyorum egoist diyorum.setkus emre ôztürk berbat
ahhguzum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2016, 22:04   #55
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendime yeni yeni geliyorum...

Lütfen Fransızcası ileri birileri şu kendini bir nane sanan adama şu yazdıklarımı çevirsin...

Bir futbolcu takımı bu haldeyken egoistçe davranmanın ne demek olduğunu acaba bilmezmi...

Şöyle 21 haftaya bakıyorum, bana kurtardığı maç sayısına bakıyorum birde beni yaktığı maçlara. Her topta ön plana çıkıyorsun be hadsiz herif, top köşe noktasında ölü bölgede senin ne işin var. Bomboş gidiyorsun düşmeyip kırmızı penaltı alamayacak kadar ahmaksın bari yanında müsait arkadaşına versene be futbol cahili...Ula geri zekalı herif sen bu kadar halkın duyguları ile oynamaya mecburmusun. Sana zimmetledilermi o topu be ahmak... Ayağına zamklamı yapıştırdılar yoksa, yeminmi ettirdin zorla bana gelince kimseye vermeyeceğim diye. Şu takımı bu hale getirmeye utanmıyorsun değilmi...

Çok sinirliyim, o kadar sinirliyim ki şu an yanımda olsa bir kaşık suda boğacağım emin olun...

Hele birde kaleci diye karpuz tutamayacak bir salağı almışız oraya dikmişiz. Yahu hiçmi tutan kalecimiz olmayacak allah aşkına... Anımsadığımız 3-4 tane böyle kalemizde gol gördük. Dün Muslerayı seyretmedinmi. Sana 30 yaşına kadar bu top şöyle tutulur diye öğreten çıkmadımı be embesil... Hadi tutamıyorsun topu çeleceğim diye rakibin önüne niye dürtüyorsun.

Bu iki oyuncuya az kalsın Ziya'da eklenecekti ama sakatlandıda elimden zor kurtuldu. İnşallah emre bir daha o formayı vermezsin.

Takım bu 3 kişinin yüzünden yenildi. Hakem makem hikaye Bu 3 adam maçı resmen katlettiler. Kimse bana Aatıf şöyle kurtarıcı böyle maçın adamı demesin. 90 dakika boyunca yaptığın egoistliği maç içinde attığın goller kurtarmaz seni...

Takım aha böyle 2-3 zıbıldağın yaptığı şeylerden dolayı düşecek acıyorum ona acıyorum...

Atilla abi guzel yazmissinda cicinhoyu unutmussun her iki goldede onun hatasi vardi.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2016, 22:05   #56
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Şu maçı izleyipte Aatifi halen savunanları anlamıyorum ya bu kaçıncı Rize maçında iyi oynadin eyvallah ama bu kaçıncı maç el insaf senki bu takımda gol kralı olmuş bi adamsın neyi kanıtlamaya calisiyorsun 2 pozisyonda da pas versen maç bizim diğerleri çok iyi oynadı bi atıf kötü demiyorum ama aatif gerçekten yeter artık bu takım bu sezon düşerse başta sen sonra okan buruk yüzünden su maçtan alacağımız 1 puan bile bize ilaç olurdu kayseri kazansa yine 8 puan fark hadi gelde kapat şimdi
Yönetimde çıkmış takım için en çok çalışan biziz diyor bu takım düşerse futbolcu gider hoca gider yönetici asıl işine devam eder ama Sivas halkı ne yapsın başka takımımız mı var süper ligde eğer dusersek olan sadece bize olacak başka kimseye değil

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 22:08   #57
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Mümkünse şu kadroda kimse ceza meza almasın...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 22:20   #58
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle sivassporumuza geçmiş olsun ,bana göre haketmediğimiz mağlubiyet aldık,şu maçı kazandığımız takdirde büyük ölçüde ligde kalabilirdik,maalesef başta mesut hocanın bana göre taktiksel hatası ve yanlış kadroyla çıkması,kaleci setcusun hatalı oyunuyla 2 gol yemesi,atıfın bencilliğiyle takımı oyundan düşürmesi,ziyanın çıkana kadar bişey yapamaması ve sakatlanarak 3.oyuncu hamlesini bitirmesi,futbol şanssızlığı derken ,bir mağlubiyet daha aldık,aslında maçın kırılma anları var,hasanın aynı yerden kaçırdığı 2 şut var,atıfın attırmadığı pozisyon var,bunlar gol olsa bugün şehir bayram edecekti,3 oyuncuya değinmeden geçmeyeceğim,atıf bu takımın en önemli oyuncusu ancak Eskişehir maçında lakayıt şut çekmiş penaltı atışını gol yapamamasır.carlosunda ,sergeninde gitmesine sebep atıfın bencilliğidir ,bu maçtada bomboş texseraya pas vermeyip kaleciye takılması sivassporu enaz 4 puandan ettirmiştir,yarın biğün 1 puan yüzünden düşersek bunun hesabını atıf verecekmi?ziya denen 3.lig oyuncusu ,genç ziya diye diye adamı 29 yaşına getirdik,yaw hiçmi futbol izlemezsin,hiçmi antrenmanda şut nasıl çekilir ,orta nasıl yapılır çalışmazsın ?omari gibi adamlar 2.ligde sürüyle var,ümiti affetmeyip çokmu iyi ettiniz yönetim,kendimizi korcanın yerine koyalım ,bu kadar basit golleri yiyen kaleci kesilmeyecekse yedekte oturmanın anlamı ne ?setcus mental olarak yoruldu sanıyorum,mesut hocada beykanı oynatmayarak,burhanı geç oyuna alarak mağlubiyette rol oynadı,hakem oyuna etki etmedi ,biravuç taraftara teşekkür ederim,işimizi zora soktuk,konya galibiyeti hak eden oyun oynamadı kendi kendimizi yendik adeta yazık oldu
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 22:34   #59
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakkal kumar oynadi ve kaybetti

Eger Mesut Bakkal dogru kadro ve dogru taktik ile ciksaydi en az 1 puan alinirdi. Biraz sansla 3 puanla bile eve geri dönülebilirdi..
Yapmayın Allah aşkına elinde kadromu varda çıkaracak..Alternatifi olmayan bir dar kadro ancak bu kadar oynar işte..!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2016, 22:47   #60
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bence acilen kaleci Setkus ve Aatıf bu takımdan kesilmeli..Yada bir kaç hafta dinlendirilmeli. İkisinin de kafası bi Sivas deyimiyle TAKILASIN..Hiç kimsenin bu kadar vurdumduymaz ve lakyt olmaya hakkı yok beyler..GİYDİĞİNİZ FORMA HERHANGİ BİR FORMA DEĞİL..Şehit kanlarıyla bezenmiş Ay Yıldız rengi KIRMIZI-BEYAZ ASİL SİVASSPOR FORMASIDIR. Mesut hocam kimsenin birbirinden üstün olmadığını en geç bu haftaki Antalyaspor maçında vereceğin dersle haddini bilmeyenlere hadlerini bildirmek olsun..!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı