Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 23.04.2016, 17:34   #31
Muzaffer6758
Acemi Yiğido

22 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 Muzaffer6758 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
münihli_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün bana Basaksehirden 1 puan alacaksiniz deseler itiraz etmezdim ama 2-0dan sonra mac vermek insanin zoruna gidiyor. Keske Mersin macindada Cagatay oynasaydi bugün cok begendim ayrica asist bile yapti. Ibrahim Öztürk girince bizim defans sarsilmaya basladi en sonundada baskiya dayanamadik golü yedik. Ademi sokacagina Texeirayi almasi gerekirdi benim görüsüm.
Artik önümüzdeki Akhisar ve Gencler macinda puan kaybedemeyiz yoksa düseriz kacisi yok. Burhan ve Boye cok iyi mac cikardi. Emre ve Ziyayi topla bir Gökhan etmez ve bu Gökhanin oynadigi 60%lik performans
Kardeşim seni bu yorumundan dolayı tebrik ediyorum. Hala şansımız varken düştük deyip küfürleri sayanların aksine hala teknik bir yorum yapıp kümede kalma adına şansımızın devam ettiğini o kişilere hatırlatıyorsun. Bende ne yönetimden ne hocadan ne de çoğu futbolcudan memnun değilim ama matematiksel olarak ligde kalma ihtimalimiz devam ederken el aleme küfretmenin veya istifaya çağırmanın ne faydası var anlamıyorum.
Muzaffer6758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Muzaffer6758'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:35   #32
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 842 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Mecnun düşünsün artıkın bütün yakınlarını sivassporda istihdam ediyordu yeni gelir inşaallah bunların hepsine yolu gösterir artık istanbulda oturup sivastaki kulubu idare etmeye kalkarsan böyle olur artık sivassporun borcu yok diyorlardı şimdi borclar acıga cıkar artık acaba sivassporun kaç tirilyon borcu var merak ediyorum
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 17:41   #33
Caner POLAT
Tecrübeli Yiğido

Caner POLAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 Caner POLAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öngörülen en az 15 karekterdir.

Haram olsun.
Alt 23.04.2016, 18:04   #34
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçmişteki hataları saymakla bitmez ve alt lige düşme sonucunu değiştirmez. Hepimizin çok zoruna gidiyor hazmedemiyoruz SİVASSPORA yakistiramiyoruz ancak elden birsey gelmiyor. Seneye ptt liginde inşallah vizyon sahibi bir yönetim, takımı iyi okuyabilecek egosuz teknik heyet, aldığı paranın hakkını vermek için sahada basılmadık yer bırakmayacak hırslı oyunculara ihtiyacımız var. Taraftar olarak tribün desteği anlamında çok eksik var hatta tam olan bir şey yok. Taraftar olarak bir sonraki seneye süper lige çıkma provası olarak tribün desteğini artırarak güzel bir ortam oluşması için elimizden geleni yapmalıyız. Herşeyden önce mesut bakkal başta olmak üzere takımın tamamının ve yönetimin derhal bu kulüpten gitmesi lazım. Mecnun başkanın kalitesi TARTIŞILMAZ ancak kulübe kan değişikliği şart.
Zaten sorunda mecnun başkanın kalitesini sorgulamamış olmamızdan kaynaklandı o kadar ki ne verdiyse yedik . süper lig kalmadı buyrun PTT var yer misiniz
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 18:15   #35
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1-Mesut Bakkalın hocalıkla alakası olmadığı şu maçla tescillendi...

4-Bize göre Sivasspor bazılarına göre Sivasspor aile şirketi küme düştü...

5-Oyuncuların çoğu zaten başka takımla anlaşma yaptı. (Aatıf Trabzon ile Ziya Osmanlı ile büyük ölçüde anlaştı.) Hiçbirisinin umurunda bile değil.
yazdiklarini desteklemek amacli iki eklemede ben yapayim..

* 2-0 öne gecmis bir takim 82. dakikada gol yeyip durum 2-2 ye geliyorsa ne yapar? Üzüntüden kendini yere atar, sac bas yolar degil mi? Görüntüleri tekrar izelyin, bakin ne yapiyorlar.

* Peki 2-2 olan takimin hocasi, mutlak 3 puan lazimken bütün takimi geriye mi ceker yoksa, ileri ileri diye herkesi rakip sahaya mi gönderir?
Tipki Abdullah Avci'nin Yalcin'i gönderdigi gibi...
Alt 23.04.2016, 18:16   #36
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herşeye rağmen kaderimizi kayseri maçı belirleyecek. son haftalara bakarsak kayseri bize göre çok ballı. bu iki haftadan 6 puan alarak kayseriye gideriz. gittiğimizde puan farkı 1 veya 2 olacak. öyle yada böyle kayseriyi yenmemiz gerekecek. asıl sorun da bu, biz kayseriyi orda yenebilecekmiyiz.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 18:28   #37
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Geçen hafta cicinyonun sakatlanmasıyla takımın defansının dengesi bozuldu,bu maçtada çağatayın sakatlanması defansı bozdu,sonradan oyuna giren İbrahim ö.topu taca atsa belki 2.golü yemezdik,ibrahim bunu hep yapıyor saatli bomba değil, bildiğin C-4 özellikle 2.yarı takımın 2-1 lik skoru korumaya çalışması,rakip defansa baskı yapacak olan texserayı oyuna almamak,taneseye 80 dak katlanmak,yiğit artık maçtan düştüğü halde ,heran 2.sarı kartı göreceğini bile bile oyundan çıkartmamak,etsaz huseine 5 dak bile şans vermemek,bjk maçında 100 dak oynattığı hasan kabzeye 1 dak bile forma vermemek,teknik direktörlük değildir,ayıptır günahtır ,hiçkimsenin böyle saçmalıklarla sivas şehrinin takımıyla ,kaderiyle oynama hakkı yok,eğer futbol cahili olarak ben 2.golü yiyeceğimizi tahmin ediyorsam,demekki hocada 3.gol atmak için hamle yapacak bu hamle adem değil ,neticede sadece ve sadece hoca hatasıyla yenildik,bir sözde yiğite ,kardeşim önce seni bu takıma getirenlerin ALLAH belasını versin,karabükü küme düşüren diğer kazmalarla sivasa geldin,şurda 2 maç oynadın diye kendini futbolcumu sanıyorsun,senin oynadığın hermaç sarı kartın cebinde, heran kırmızı görecen diye ödümüz bkumuza karışıyor be,takımın mutlak kazanması gerektiği maçta 2-0 önde olduğunuz maçta yaptığın o hareket belkide sivassporu küme düşürecek,bu şehrin kaderiyle oynama hakkın varmı?arkadaşlarının alın terine ihanet etme hakkını sana kim veriyor,yaptığın hareketin ne manaya geldiğini,futbolla alakası olmadığını bilmiyormusun?bide tecrübeli geçiniyorsun ,yaptığın hareket düşmanı alta almak için yapılan komandolara özgü harekettir ,gözün aydın senin gibi futbolcu bozuntusu yüzünden küme düştük sayılır ,sana kızmıyorum,seni takıma kazandıranlara yazıklar olsun .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2016, 18:44   #38
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas yeni stadını superlige cikan baska illere tasısınlar sivassporu lavetsinler ustune sivası illikten çıkarsınlar yinede ulke insanimız hırsıni bizden alamaz nedir suçumuz vatanseverlik dısinda tüm hakemler uzerimize neden oynuyor Allah belasını versin
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yıldız58im'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 19:03   #39
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Akhisar şu anda Beşiktaşı yeniyor ve olası galibiyeti ile işimiz temelli suya düşer. Çünkü hem Avrupa için asılmaları gerekiyor. Hemde Beşiktaş puan kaybettiği için Fener canlanıyor.

Yahu bu sene kadar kabus dolu bir sene olmadı. Ne kadar olumsuz senaryo varsa hep üzerimizde kara bulut gibi dolaşıyor...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.04.2016, 19:16   #40
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Moralimin içine ettiniz valla hala kendime gelemedim. Hala üzülüyorum. Herkes diyor ne oldu sana diye. Acaba benim yarım kadar üzülüyor musunuz? Futbolcular teknik heyet yönetim. Soğukta -15 derecede destekledik sıcak demedik yağmur demedik her maça geldik. Gerekirse işten zorla izin aldık ama geldik. Karşılığı bu muydu? Varsa hakkım helal etmiyorum hiç birinize. Kimse elinden geleni yapmadı. Bu şehir hep kaybetmeye mahkumdur. Makus talihini hiç bir zaman da yenemeyecek. Şampiyonluğa oynarken verilen stadyum sözü ligden düşünce yerine getirildi. Alın stadyum sizin olsun bundan sonraki maçları 1000 kişi ile oynarsınız.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı