Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Futbolcularin sözleşme bitiş tarihleri
Alt 24.05.2016, 02:56   #31
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Futbolcularin sözleşme bitiş tarihleri

Açıkcası nasıl bir kadro kurarız soru işareti..Bu yeni yönetim ile şekillenecek gibi duruyor..Yeni gelecek hoca da acaba nasıl bir kadro ile çalışmak isteyecek?....Ben bu bir çok arkadaşın aksine sivassporun bu yıl yeni bir yapılanmaya gideceğini;takımda bir çok oyuncunun gitmek isteyeceğini ,gönderileceğini düşünüyorum..Sivasspora aynı Başakşehir ve Kayserisporun yaptığı gibi aynı oyuncularla ptt ye başlayıp süper lige dönmeyi ister mi acaba? Ya da sivassporun daha önce süper lig de oynamamış bir çok oyuncusu ptt de oynamak ister mi acaba?..Sivassporun kadrosundaki bir çok oyuncunun sözleşmelerinde takım küme düşerse serbest kalırım maddesi var mı acaba?Geçen yıl küme düşen Karabüksporun bir çok oyuncunun sözleşmesinde bu maddenin olduğunu;takım küme düşünce bu oyuncuların takımdan ayrıldığını basından okumuştum...Tam bilmiyorum ama 3 yıl önce Mersin küme düşünce o yıl bizi tercih etmeyip Eskişehir den Mersin e giden Burhan ın takımda kalmayıp bize geldiğini de gazetelerden okumuştum..Bu aşamada kimseye güvenmemek gerekiyor..Sivassporun yapacağı en iyi şeyin gerekirse sil baştan bir kadro yapılıp,başarıya aç ,genç yerli yabancı oyuncularla ptt liginden süper lige çıkma mücadelesinin verilmesi gerektiğini düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2016, 09:49   #32
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ŞUnu çok rahatlıkla söyleyebilirimki,ptt ligde şampiyon olan takımlarda dahil,playofa kalan takımlarda dahil,tüm takımların enaz 2 3 maçlarını seyrettim,sivasspor şu haliyle bu takımları gol manyağı yapar,kaleci setcus belki bazı maçlarda hata yapmış olabilir,ancak bu ligde buligin şumeyeri olur,john boye,ve omaride bu lige yeterlidir,baroles ve hasan kabze bile bu ligde yıldız olur,texsera bu ligde gol kralı olur,mehdi ve kone bu ligde şavi olur,tanese ve burhan bu ligde Oğuzhan,volkan şen gibi oynar,kadro bu şekilde korunursa başında değil mesut bakkal ,benbile olsam takımı şampiyon yaparımeyüp beyin dediği gibi önemli olan yönetim ve hoca belirsizliğinin ortadan kalkmasıdır,futbolcuların hangisinin kalıp kalmayacağının belirlenmesidir,keşkee diyorum ,taraftarın son haftaki futbolculara gösterdiği sevgi hatrına,futbolcular deseki bu takımı biz düşürdük,biz çıkartacağız sivasda alacağımız kalmaz nasılsa ,boş mukaveleye imza atıyoruz ,süperligde aldığımız paranın 3 te 1ne oynayacağız ,takım süperliğe çıkarsa biraz sakal atarsınız deseler sivasspor için çok iyi olurdu,takım komple dağıtılıp ,genç başarıya aç yerli yabancı oyunculardan yeni takım kurulması ,bana göre risk taşır,uyum sorunu,tecrübe sorunu,şehire adaptasyon sorunu filan derken ,takım belediyenin grubuna düşebilir örn Karşıyaka dünyanın parasını harcadılar ve düştüler,kaldıki silbaştan takım kuracak kapasitede değil bu yönetim,öyle yaptılar süperligde ,bilicayı sattılar yerine yasin çakmağı aldılar azkala yazdıki ozaman düşüyorduk ,elin gittiği yol nasılsa bizde ordan gitmeliyiz,atıf ve bir kaç oyuncu gidecek sanıyorum,iyi bir forvet,atıfın yerine kaliteli bir top cambazı,tısdel,oumar gibi ,pote gibi 3 zenci alırsak sivasspor ligin bitimine 7 hafta kala şampiyon olur,oda olmadı en kötü 2.olarak şampiyon olur,benim düşüncem bu yöndedir,belki bazı arkadaşlarım küme düşmüş takım nasıl şampiyon olur ?diye sorabilirler,bu takımın toplaması gereken gerçek puan enaz 60 puandı,geçmiş maçlara baktım enaz 30 puanımız pisi pisine gitmiş,60 puan toplayacak kadar oynamış,başakşehiri,eskişehiri ,trabzonu,konyayı yenecek kadar oynamış,gs ,fb ,bjk gibi takımlarla kafa kafaya oynamış bu takım ,çoluk çocuğun ,birçok kazmanın oynadığı bu ligde çok rahat şampiyon olacağını düşünüyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2016, 10:13   #33
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ADEM KOÇAK - Mutlaka Kalmalı (Takımın ağabeyi olarak)
BEYKAN ŞİMŞEK - Kesinlikle Kalmalı ( Bu Lig'de onun ayarında oyuncu sayısı çok az)
BURHAN EŞER - Kalmalı yada kalmalı..
CESAR DAVID TEXEIRA TORRES - Daha iyisi bu lige gelmeyeceğine göre kalmalı
CICERO JOAO DE CESARE - Kalmalı ama, teknik heyette görev almak suretiyle..
CRISTIAN TANASE - Gitmesinde bir sakınca yok..
ÇAĞATAY ÇEKEN - Kalabilir..
DJAKARIDJA KONE - PTT için en az 3-4 gömlek üstün bir oyuncu - Kalacakların başında olmalı..
EMRE ÖZTÜRK - Kesin kalmalı...
ERKAN KAŞ - Gitsin ve geri de dönmesin..
ERNESTAS SETKUS - Kalmalı ve kendide kalmak isteyecektir..
ETZAZ MUZAFAR HUSSAIN - Adam aldığı maaştan fedakarlık yaparsa ve sözleşme şartlarında bir alt lige hesabı yoksa, kesinlikle kalmalı..
GÖKHAN SÜZEN - Kesin kalmalı..
HASAN SALİH KABZE - Olabilir..
İBRAHİM AKIN - Sivas'a zaten kendi değil, ruhunu göndermişti.. Sahada hep geziniyordu ruh gibi..
İBRAHİM ÖZTÜRK - Ayrılabilir..
JOAN OUMARI - Kesinlikle kalmalı..
JOHN BOYE - Kalmalı..
KERAM ONAYLI - Fikrim yok..
KORCAN ÇELİKAY - Nötr'üm bu adam için..
MEHDİ TEWFİK TAOUIL - Yabancı statüsünde olmasaydı kalmasını isterdim.
MUHAMMED BURAK YILDIZ - Fikrim yok..
SERHAT MUTLU - Fikrim yok..
YİĞİT İNCEDEMİR - Kalmalı..
ZİYA ERDAL - Kalmalı
ALİ ALPER DOĞAN - Sivas Bld.Serkan gelsin, bu adam gitsin..
AYKUT AYDIN - Fikrim yok..
MUSA SİNAN YILMAZER - Samsun'daki Musa olursa alternatif olur.. Yoksa gereksiz..
HAKAN ARSLAN - Takıma dönmeli ve de kalmalı
AATIF CHAHECHOUHE - Bu adam ne yapıp edilip kalması sağlanmalı.. Hedef tekrar Süper Lig ise..

Ayrıca yine diyorum iyi bir golcü, sağ bek ve Defansın göbeğine yerli ve tecrübeli bir stoper
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2016, 13:34   #34
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ŞUnu çok rahatlıkla söyleyebilirimki,ptt ligde şampiyon olan takımlarda dahil,playofa kalan takımlarda dahil,tüm takımların enaz 2 3 maçlarını seyrettim,sivasspor şu haliyle bu takımları gol manyağı yapar,kaleci setcus belki bazı maçlarda hata yapmış olabilir,ancak bu ligde buligin şumeyeri olur,john boye,ve omaride bu lige yeterlidir,baroles ve hasan kabze bile bu ligde yıldız olur,texsera bu ligde gol kralı olur,mehdi ve kone bu ligde şavi olur,tanese ve burhan bu ligde Oğuzhan,volkan şen gibi oynar,kadro bu şekilde korunursa başında değil mesut bakkal ,benbile olsam takımı şampiyon yaparımeyüp beyin dediği gibi önemli olan yönetim ve hoca belirsizliğinin ortadan kalkmasıdır,futbolcuların hangisinin kalıp kalmayacağının belirlenmesidir,keşkee diyorum ,taraftarın son haftaki futbolculara gösterdiği sevgi hatrına,futbolcular deseki bu takımı biz düşürdük,biz çıkartacağız sivasda alacağımız kalmaz nasılsa ,boş mukaveleye imza atıyoruz ,süperligde aldığımız paranın 3 te 1ne oynayacağız ,takım süperliğe çıkarsa biraz sakal atarsınız deseler sivasspor için çok iyi olurdu,takım komple dağıtılıp ,genç başarıya aç yerli yabancı oyunculardan yeni takım kurulması ,bana göre risk taşır,uyum sorunu,tecrübe sorunu,şehire adaptasyon sorunu filan derken ,takım belediyenin grubuna düşebilir örn Karşıyaka dünyanın parasını harcadılar ve düştüler,kaldıki silbaştan takım kuracak kapasitede değil bu yönetim,öyle yaptılar süperligde ,bilicayı sattılar yerine yasin çakmağı aldılar azkala yazdıki ozaman düşüyorduk ,elin gittiği yol nasılsa bizde ordan gitmeliyiz,atıf ve bir kaç oyuncu gidecek sanıyorum,iyi bir forvet,atıfın yerine kaliteli bir top cambazı,tısdel,oumar gibi ,pote gibi 3 zenci alırsak sivasspor ligin bitimine 7 hafta kala şampiyon olur,oda olmadı en kötü 2.olarak şampiyon olur,benim düşüncem bu yöndedir,belki bazı arkadaşlarım küme düşmüş takım nasıl şampiyon olur ?diye sorabilirler,bu takımın toplaması gereken gerçek puan enaz 60 puandı,geçmiş maçlara baktım enaz 30 puanımız pisi pisine gitmiş,60 puan toplayacak kadar oynamış,başakşehiri,eskişehiri ,trabzonu,konyayı yenecek kadar oynamış,gs ,fb ,bjk gibi takımlarla kafa kafaya oynamış bu takım ,çoluk çocuğun ,birçok kazmanın oynadığı bu ligde çok rahat şampiyon olacağını düşünüyorum
Valla bizler yaptığımız yüzyüze görüşmelerden çıkan sonuçta aynen budur.Takımın büyük kısmı kalacak 3-5 (lafın gelişi) takviye ile tam takım olmaya başlamışken düşen takımı ,tam takım olarak yeni sezonda izleyeceğiz galiba...Futbolcular maç bitiminde yapılan tezahüratı hayatları boyunca unutmayacaklardır.Ve FEDA mutlaka olacaktır.Ama bu FEDA sadece topçularla olmayacak BİZLERDE FEDA hamlesi yapmalıyız.Örneğin 1 KOMBİNE 1 FORMA EL ELE SÜPER LİGE gibi.. Ne dersiniz ?
Alt 24.05.2016, 13:55   #35
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Ben takımın ana iskeletini bozmadan genç ve istikbal vadeden yetenekler ile takviyesinden yanayım, çünkü PTT 1'inci Lig Play-Off mücadelesinde oynayan takımları görünce bu mevcut kadro ile de tekrar süper lige çıkabiliriz.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.05.2016, 06:48   #36
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir sezon boyunca küme düşme korkusuyla oynayan kadroyu şampiyonluk psikolojisine sokmak, hazırlamak çok zor.
Bu yüzden olmazsa olmaz, psikolojisi sağlam 3-5 oyuncuyu (Atıf, Burhan, G Süzen, Beykan Etzaz ) takımda tutup, kadroyu yenilemek gerek.
PTT nin iklimi Süper lig'e benzemez.
Teknik direktör olarak genç ve aç bir hoca bulunmalı. İbrahim Üzülmez gibi.
Doymuş adamlarla bu iş olmaz.
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2016, 08:05   #37
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Valla bizler yaptığımız yüzyüze görüşmelerden çıkan sonuçta aynen budur.Takımın büyük kısmı kalacak 3-5 (lafın gelişi) takviye ile tam takım olmaya başlamışken düşen takımı ,tam takım olarak yeni sezonda izleyeceğiz galiba...Futbolcular maç bitiminde yapılan tezahüratı hayatları boyunca unutmayacaklardır.Ve FEDA mutlaka olacaktır.Ama bu FEDA sadece topçularla olmayacak BİZLERDE FEDA hamlesi yapmalıyız.Örneğin 1 KOMBİNE 1 FORMA EL ELE SÜPER LİGE gibi.. Ne dersiniz ?
çok çok önemli bir hususa değinmişsiniz. bu sene herkes için fedakarlık senesi olmalı. bu fedakarlığı sadece yönetim ve futbolculardan beklemek haksızlık olur. taraftar ve bütün sivaslılar da feda demeli. hep birlikte karınca kararınca kulübe katkı sunmaya devam etmeliyiz. mesela yeni stadyumda 15 bin kombine neden satılmasın?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2016, 10:07   #38
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
"1 Kombine 1 Forma" kampanyasi güzel olur, fakat kombine'ye yurt disindan pek fazla ilgi olmayacagini düsünüyorum. Kulübe üyelik gibi birsey cikarilsa özellikle sehir ve yurt disindan daha fazla ilgi olabilir.

Hatta bu üyelik cesitli imkanlarla siniflandirila bilir, mesela:
1. Kategori: cüzi bir fiyata standart üyelik
2. Kategori: biraz daha pahaliya, Sivasspor magzasinda yüzde 10 veya 20 indirim hakki ile
3. Kategori: en pahalisi, Magza indirimi arti üc ayda bir Sivasspor dergisi gibi
Alt 26.05.2016, 11:26   #39
karasarlıyiğido
Yiğido

77 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 karasarlıyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

setkus,omari boye gökhan süzen,cağatay kone yiğit etsaz hussain burhan beykan .tekara bu takımda atıf ve cicinhoda olsa kesin çıkarız
karasarlıyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bitiş, futbolcularin, sÖzleŞme, tarihleri

Seçenekler Arama
Stil