Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2016-2017 Süperlig Hedefi
Alt 25.05.2016, 20:59   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2016-2017 Süperlig Hedefi

Onu bunu bilmemde,sivassporun bu sezon kesinlikle süper lige çıkması gerekiyor,rakiplerimizin çoğu kadrosunu yenileyecek ve hoca değişimleri olacak,toplama takım olup biranda zirveye oynamak kolay değil,çoğu takımlar borç batağında ve transfer yasağı olan takımlar,bunu iyi değerlendirmek lazım,eğer busezon çıkamazsak,gelecek sezon olurda,gençler ,Osmanlı,antalya,adana,kayseri ,antep,rize,karabük gibi takımlardan 3 tanesi düşerse işimiz çok zor olur,şuan için ptt ligde sivassporu zorlayacak bir takım göremiyorum,onedenle ne yapıp edip busezon işimizi sağlama alıp çıkmalıyız ,herkes elini taşın altına sokacak,özelliklede sivas belediyesi çok destek olacak ,su paralarına heray 3 4 tl yi SSYP adı altında ekleyebilir,sivasspor süper lige çıkarken ,belediyenin çok büyük desteği olmuştu,aynı hareketi mevcut başkandanda bekliyorum,kulüp yönetimi içindede değişiklik şart,alt yapı sorumlusu kesinlikle değişmeli,transfer komitesindeki gereksiz isimler değişmeli,genel menajere gerek yok ,kulübün mutlaka basınla ilişkilerini koordine edecek,sivassporun hakkını her ortamda dile getirecek basın sözcüsü mutlaka olmalı,yönetimden 1 yönetici,taraftarların stadlardaki sorunlarıyla ilgilenecek,deplasmanlara gidiş-geliş işlerini koordine edecek,pasolig sahibi olmak isteyen gençlere yardım edecek biri olmalı,yapılacak çok işvarda önce yeniden bi süper lige çıkalımda,kulübün kurumsallaşması,a.ş haline getirilmesi,sivasspor çatısı altında işadamları ve halkın katkılarıyla torku gibi bir oluşumun temellerinin atılması,delege ve kulübe üye sisteminin geliştirilip ,üye ve delegelerin çoğaltılması filan ,bunların hepside olmalıdır,önce bu yılki tek amaç süperliğe çıkmak olmalıdır ,çıktıktan sonra bu konular konuşulur
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2016, 22:19   #12
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tanase bonservis bedeli karşılığı mı gönderilecek yoksa karşılıklı fesih şeklinde mi?
'' Biz seninle yapamıyoh gardaş '' şeklinde diyah şuğa....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2016, 22:26   #13
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim anlamadigim mehdinin gitmesine akinin gitmesine ya da bikac futbolcunun kalmasina kim karar veriyor benim bildigim şu an takimin ne hocasi var ne de kesin kalmaya karar verebilmis yada oyle gozuken bir yonetimi var ???
Eger mecnun baskan kalacaksa ki kuvvetli ihtimal boyle gorunuyor ivedi suretle maceraya kacmadan bir hoca bulmali ve kadro planlamasini oturup ilk yillarda oldugu gibi hocayla beraber yapmalidir yoksa gidisatimiz yine plansizlik ve dolayisiyle yine husran olacaktir...
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2016, 08:17   #14
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

önelikle hedefi olan bir yönetim sivasspor'un başına gelmeli. mecnun başkan son 3-4 yılda olduğu gibi hedefsiz, hevessiz ve motivasyonsuz bir şekilde başkanlık yapacaksa hiç yapmasın daha iyi!

ayrıca sivas belediyespor'un kapatılması gerektiğini düşünüyorum. sivas belediyesi sivas'ın enerjisini bölüyor. herkes küçük olsun benim olsun zihniyetinde tutturmuş bir terelelli peşinden gidiyor. sivas belediyesi gibi önemli bir kurum sivasspor'un arkasında değilse, olmaz olsun, yerin dibine batsın sizin belediye sporunuz!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2016, 13:02   #15
arasan58
Acemi Yiğido

arasan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 arasan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
önelikle hedefi olan bir yönetim sivasspor'un başına gelmeli. mecnun başkan son 3-4 yılda olduğu gibi hedefsiz, hevessiz ve motivasyonsuz bir şekilde başkanlık yapacaksa hiç yapmasın daha iyi!

ayrıca sivas belediyespor'un kapatılması gerektiğini düşünüyorum. sivas belediyesi sivas'ın enerjisini bölüyor. herkes küçük olsun benim olsun zihniyetinde tutturmuş bir terelelli peşinden gidiyor. sivas belediyesi gibi önemli bir kurum sivasspor'un arkasında değilse, olmaz olsun, yerin dibine batsın sizin belediye sporunuz!
Aynen hem fikirim sizinle. Sivas Belediyespor maalesef Sivasspor'a olan desteği bölen bir kulüp oldu. Bir şehirin bir takımı olur. Gerek yok, kapatılsın.
arasan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2016, 15:08   #16
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kapatılması radikal bir karar olur ve ağır gelir ancak bir ara çözüm olarak bütçesi biraz kısılarak Sivasspora katkı yaptırılsa daha iyi olur

bu kulüp özellikle kupada adından sıkça söz ettirdi, bir çırpıda bu maziyi kimse silmek istemez

Trabzon,Adana,Kayseri vb bir çok şehrin alt liglerde çok sayıda pilot takımı, 2. bir takımı var. Sivas belediyespor da bu konuda şehrimizi sırtlayan takımlardan bir tanesi, kolayca birbirine futbolcu alıp verebiliyorsunuz, kiralayıp yetiştirmede katkıda bulunuyorlar

Sivas belediyesporaa dokunmasınlar ama belediye biraz Sivasspora sahip çıksın, en azından süper lige dönene kadar
Alt 27.05.2016, 13:04   #17
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

boye,omari,adem,burhan,beykan, çağatay,ziya,gökhan süzen,korcan,setkus,kone,yiğit ,emre,hüseyin kesinlikle kalmalı özellikle 2 stoperimiz çok iyi maçlar çıkardı.Ekonomik şartlar bizi bir hayli zorluyacaktır.Yeni stadyumun bir heyecan getireceğini düşünüyorum azda olsa kıpırdanma bekliyorum taraftar sayısında ama yerel medya sivil toplum kuruluşları sürekli kampanyalar desteklemeler yapmalı onlara çok iş düşüyor.Allahın izni ile bu bulunduğumuz kaos ve belirsizlik ortamından bir an önce çıkıp sezona iddalı bir şekilde gireceğimize inanıyorum...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.05.2016, 22:52   #18
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

29 mayıs olağanüstü kongremize saatler kaldı. bakalım bizim beklentilerimiz doğrultusunda vizyonlu bir yönetim gelecek mi?

büyük vizyonlu büyük başkan ve ekibini bekliyoruz...
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hedefi, süperlig

Seçenekler Arama
Stil