Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor'da kış operasyonu
Alt 05.12.2014, 06:16   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivasspor'da kış operasyonu

Kötü sonuçlara rağmen oynanan futboldan memnun olan Sivasspor Yönetimi, devre arasında takımı güçlendirmek için kolları sıvadı. Yeniden Yiğido forması giymeye hazır olan Eneramo ve Aydın'ın yanı sıra Beşiktaşlı Uğur Boral da gündemde.

Geçen sezonu 5. bitiren Sivasspor, bu yıl ise bir türlü ayağa kalkmayı başaramadı. 9 puanla 16. sırada kalan ve ligdeki kötü gidişin yanı sıra kupadaki Antep mağlubiyetiyle iyice sarsılan Kırmızı-
Beyazlılar’da yönetim hâlâ Roberto Carlos’un arkasında. Başkan Mecnun Otyakmaz’ın, Brezilyalı hocayla yaptığı görüşmede güven sorunu yaşamadıklarını ve transfer sözü verdiği öğrenildi. Yani Sivasspor’da devre arası çok hareketli geçecek. Carlos, takviye yapılması gereken mevkiileri yönetime iletti. Buna göre sol bek, sol kanat ve forvete takviye isteyen genç çalıştırıcı yabancı bir orta saha için ise kendisi çalışma başlattı.

Yolcular da var

Sivasspor’un hedefindeki isimler ise taraftarı heyecanlandıracak cinsten. 16 golle Sivas tarihinin en skorer isimlerinden biri olan Eneramo’nun dönmeye hazır olduğu öğrenildi. Başakşehir’de şans bulamayan Nijeryalı forvetle görüşmeler hız kazandı. Bursa’da kadro dışı kalan Aydın Karabulut’la da anlaşma sağlandı. Sol bek için Carlos’un çok istediği Uğur Boral için ise Beşiktaş Yönetimi’yle görüşmeler sürüyor. 3 oyuncunun da devre arasında ‘Yiğido’ olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada bir türlü verim alınamayan Chrisantus’la da ara transferde yolların ayrılması gündemde.

Fanatik

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor'da kış operasyonu
Alt 05.12.2014, 06:52   #2
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sivasspor'da kış operasyonu

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor’un hedefindeki isimler ise taraftarı heyecanlandıracak cinsten.
Saka gibi!!!
Egerki yönetim ciddi ciddi Eneramo, Aydin ve Ugur Boral'la devre arasini gecistirmek istiyorsa yaziklar olsun diyorum baska da birsey demiyorum!!!!
Alt 05.12.2014, 07:25   #3
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

sadece crisantus değil bence utaka bir var iki yok,cihan senelerdir yedek bir halta yaradığı yok ,abdurrahman dereli,kadir bal yapamayan arı misali,mehdi olduğu yerde çalım atıyor hiç dikine oynadığına şahit olmadım,ahmet aras attığı atacağı gol bu kadar sanırım bunlarla yollar ayrılmalı yerlerine genç adamlar alın hiç olmassa çünkü bunlardan bir şey olmayacak.
Alt 05.12.2014, 07:26   #4
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

yonetim sırf gelecek tepkilerden korktugu icin ve buyuk beklentileri oldugu icin carlostan vazgecemiyor.polyannacilik oynuyor herseye iyi tarafindan bakmaya calisiyor.ama bilmiyorki ister kume ister dusmesin ne oyuncularin ne de carlosun umrunda degil. herkes aldigi trilyonlara bakar. bizde mal gibi boyle uzuluruz onlar sahada kosar gol atar yer en sonunda paralar cebe girer. biz de yedigimiz sogukla cebimizden cikan parayla yasadigimiz uzuntuyle kaliriz. yonetim hep yumurta kapiya dayandigi zaman biseyler yapmaya calisiyor ama sadece calisiyor icraat yok. beles kiyida kosede kalmis adamlari miknatis gibi ceker. bizim kadrodan 6-7 kisi haric kimse kadrosunda istemez dusunun artik. eren aydin rengifo pedro oldoni berk cihan chrisantus ve niceleri bu azimli calismanin urunudur!!!!!
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.12.2014, 07:32   #5
68yasar58
Yiğido

263 Mesajına 563 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 434 68yasar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasa gelmeden aydın yokdu, sivasda yıldızı parlamaya başlayınca bıraktı gitti geri söndü bundan sonra parlarmı ? eneremo ile boral zaten misyonlarını doldurdular doldurmasalardı takımları oynatırdı. fayda sağlayacaklarına inanmıyorum, 1 gitti sekiz geldi olacağına, Şu takıma yapılacaksa adamakıllı 4 tıransfer yapılsın yoksa hiç yapmasınlar.
68yasar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.12.2014, 08:36   #6
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Adamı forvet diye al sol kanatta oynat sonra beğenme olacak iş değil. Sanırım forvette 1 maçta gördük onda da Galatasaray'a gol attı onun dışında hep solda oynadı. Ben Chris'e yeterince şans verildiğini düşünmüyorum açıkçası başkandan torpilli Batuhan'da bu kadar ısrarcı olmak yerine Chris'te ısrarcı olunabilirdi, en azından Batuhan'dan daha atletik ve süratli araya atılan topları etkili kullanabilir. Ayrıca bu listede adı geçenlere heyecanlanan var mı aramızda?
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.12.2014, 08:38   #7
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uğur Boralı Bal ligi ekiplerinden Zara Belediyesporumuza öneriyorum Kabul edenler etmeyenler Kabul edilmiştir.
Alt 05.12.2014, 08:40   #8
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Adamı forvet diye al sol kanatta oynat sonra beğenme olacak iş değil. Sanırım forvette 1 maçta gördük onda da Galatasaray'a gol attı onun dışında hep solda oynadı. Ben Chris'e yeterince şans verildiğini düşünmüyorum açıkçası başkandan torpilli Batuhan'da bu kadar ısrarcı olmak yerine Chris'te ısrarcı olunabilirdi, en azından Batuhan'dan daha atletik ve süratli araya atılan topları etkili kullanabilir. Ayrıca bu listede adı geçenlere heyecanlanan var mı aramızda?
Cris iyi bir kumaşa benziyor atletik bir adam ama onu kiralık bir müddet Ptt de oynatalım sonra alalım derim.
Alt 05.12.2014, 09:11   #9
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sorun sadece oyuncuların kalitesiyle alakalı değil bence,diğer takımların kadrolarıyla kıyasladığımız zmn en kötü ihtimalle ilk 10 içerisinde yer alır bu takım...Ben sorunun hoca ve takım ilişkisine bağlıyorum oyuncular hocayı pek takmıyor sallanıyor diye düşünüyorum...Hocanın kişiliğine beyefendi duruşuna hiç bir sözüm yok ancak 6-0 yenildiğin maçın ardından gülümseyerek gidip hakemi tebrik edersen oyuncular üzerinde ne kadar etkili olabilirsin ki..??
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.12.2014, 09:20   #10
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer maçlarda oyuncu değiştirme durumu olmasaydı her takım başladığı 11 le maçları tamamlayacak olsaydı biz en kötü ihtimalle ilk 10 içerisinde yer alırdık...Yedek kulübesine baktığımız zmn oyunun gidiş hatını değiştirecek bi tane oyuncumuz yok herkes hocayı eleştiriyor oyuncu değiştirmede geç kalıyor diye ama hoca ne yapsın elle tutulur 1 tane oyuncusu bile yok kulübede maçları hep ikinci yarıda veriyor olmamız şansızlık değil yetersizlik bence...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
kış, operasyonu, sivassporda

Seçenekler Arama
Stil