Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

300 Yiğido
Alt 20.12.2010, 12:12   #1
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart 300 Yiğido

2010-2011 sezonu 17.hafta maçlarından Fenerbahçe-Sivasspor maçında,Sivassporumuzu 300 kadar Yiğido desteklemiştir.
Kızıyorsunuz bunları söylediğimizde.SINIFTA KALDIK YİNE.

Yeniçeriler,Yiğido Gençlik,İSTDER ve diğer gruplarımızın atkılarını ve polarlarını takan Yiğidoların sıkca görüldüğü bu maçta,Sivassporumuza destek veren toplam(ortalama) 300 Yiğidoya teşekkürler.

Ayrıca Almanyadan,Kocaelinden gelen Yiğidolarda vardı.Hatta Elazığlı ve Kastamonulu olduğunu belirten kişilerde vardı.Bunlarada kocaman teşekkürler.

Resim YOK!!!
Cevap: 300 Yiğido
Alt 20.12.2010, 12:34   #2
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 300 Yiğido

Es Es dün İstanbulda 2000 taraftar topladığına göre demekki İstanbul'da Biz şukadarız bukadarız demeye gerek yok.İlk yarıyı bizde lider bitirmiştik ozaman zannedersem olimpiyat stadın'da taraftar sayımız 15000 di. TS de lider bitirdi 50.000'in üzerinde taraftar topladı.İşin özü fazla söze gerek yok.

Sayı azda olsa takıma destek olan tüm yiğidolara teşekkürler....
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.12.2010, 20:41   #3
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Es Es dün İstanbulda 2000 taraftar topladığına göre demekki İstanbul'da Biz şukadarız bukadarız demeye gerek yok.İlk yarıyı bizde lider bitirmiştik ozaman zannedersem olimpiyat stadın'da taraftar sayımız 15000 di. TS de lider bitirdi 50.000'in üzerinde taraftar topladı.İşin özü fazla söze gerek yok.

Ben, 2.lig deyken Atatürk Olimpiyatta karagümrük maçına gitmiştim 3-2 kazandığımız maçta 2.ligde olmamıza rağmen taraftar sayımız gayet iyiydi
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2010, 22:31   #4
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben, 2.lig deyken Atatürk Olimpiyatta karagümrük maçına gitmiştim 3-2 kazandığımız maçta 2.ligde olmamıza rağmen taraftar sayımız gayet iyiydi
Aynen 2.ligdeyken bir özlem vardı.O zamanlar bizim maçlarımızı İnönüye alıyorlardı ful dolduruyorduk.İstanbuldaki SİVAS lıların çoğu fb li,birazı bjk li,kalanı da gs li yani SİVASSPOR a taraftar kalmıyor.SİVAS lılar İstanbul takımlarının tribünlerini doldurmakla meşgul.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2010, 23:29   #5
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

50.000 taraftar topladıda trabzondan kalkan otobusun.hesabını bılıyormusun?? Kulüp zengın butun trabzon derneklerıne otobus gondermış ve her kentten trabzonlu taraftarlar otobuslere bındırılmış maçtan sonrada kapılarına kadar bırakılmıştır..??? Ya bızım yonetım yaptımı aynısını? SİGARA parası verip maç ızlıyorsunuz bızım stadda onada gıtmıyorsunu 5 TL ye AMATORDE MAÇ IZLENMIYOR.. İstanbulda sivasın maç bıletı en kotu 25-30 TL.15 20 TL yol parası 15 mılyonda yiyecek parası ?? BELKI BENIM SENIN 80 tl verecek paramız var ama asgari ücretle çalışan yiğidolarımızda var..belkı maça gıdemıyorlar ama gonullerı bızımle.. HATALIYSAM K.BAKMAYIN BİZ SONUNA KADAR SİVASLIYIZZZZ
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2010, 11:27   #6
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
50.000 taraftar topladıda trabzondan kalkan otobusun.hesabını bılıyormusun?? Kulüp zengın butun trabzon derneklerıne otobus gondermış ve her kentten trabzonlu taraftarlar otobuslere bındırılmış maçtan sonrada kapılarına kadar bırakılmıştır..??? Ya bızım yonetım yaptımı aynısını? SİGARA parası verip maç ızlıyorsunuz bızım stadda onada gıtmıyorsunu 5 TL ye AMATORDE MAÇ IZLENMIYOR.. İstanbulda sivasın maç bıletı en kotu 25-30 TL.15 20 TL yol parası 15 mılyonda yiyecek parası ?? BELKI BENIM SENIN 80 tl verecek paramız var ama asgari ücretle çalışan yiğidolarımızda var..belkı maça gıdemıyorlar ama gonullerı bızımle.. HATALIYSAM K.BAKMAYIN BİZ SONUNA KADAR SİVASLIYIZZZZ
OtobüSs Konusunda Katılıyorum Sana Ama İstanbuldaki 2milyon Sivaslı Arasındanda En Az 1000 tane O Parayı Verip Maça Gidebilecek İnsan Vardır...
Bu Konuda HooLigAnSsS'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.12.2010, 11:34   #7
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
HooLigAnSsS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
OtobüSs Konusunda Katılıyorum Sana Ama İstanbuldaki 2milyon Sivaslı Arasındanda En Az 1000 tane O Parayı Verip Maça Gidebilecek İnsan Vardır...
Olumlu yorum yapılsada bu durumu unutturamaz.Sınıfı geçemedik yine.
Katılıyorum sana.
Alt 20.12.2010, 12:46   #8
necmettin_akcay
Yiğido

necmettin_akcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 necmettin_akcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

diğer istanbuldaki maçlarda olduğu gibi bu maçtada staddaydım dediğiniz gibi sınıfta kaldık gerçekten çok ayıp bursalılar burda maç olduğu zaman stad çevresi yeşil beyaz oluyor bize ayrılan yer dolmadığı gibi gelenlerde bağırmaya nazlanıyor inşallah ileride bu takım hakettiği taraftar desteğine kavuşur bu inançla , seyrantepe de görüşmek üzere SİVASA ve SİVASSPORLULARA SELAMLAR
Alt 20.12.2010, 19:32   #9
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
necmettin_akcay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
diğer istanbuldaki maçlarda olduğu gibi bu maçtada staddaydım dediğiniz gibi sınıfta kaldık gerçekten çok ayıp bursalılar burda maç olduğu zaman stad çevresi yeşil beyaz oluyor bize ayrılan yer dolmadığı gibi gelenlerde bağırmaya nazlanıyor inşallah ileride bu takım hakettiği taraftar desteğine kavuşur bu inançla , seyrantepe de görüşmek üzere SİVASA ve SİVASSPORLULARA SELAMLAR
O maçta kuvvetli oluruz stadda.4 Levent ve Sanayi mahallesi gelsin 2 bini geçeriz.
Alt 20.12.2010, 14:53   #10
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Hani derler ya gercek taraftar sadece iyi gunde degilde kotu gunde belli olur diye..Boylesi gunlerde belli oluyo iste... Ha ama bide bu var, taraftarlarimizin cogu maddi durum olarak iyi olmayabilir... Ben sahsen hollandada kaliyorum ve maclara gidemiyorum haliyle.. Insallah ikinci yarida sivassporumuzun durumu duzelirde en azindan sivastaki maclarda taraftarlar stadyumu doldurur..
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58hsn58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
300, yiğido