Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Roberto Carlos'tan iddialı açıklamalar!
Alt 12.07.2013, 10:34   #21
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Roberto Carlos'tan iddialı açıklamalar!

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence R.Carlos'un çenesi fazla çalışıyor...Söyledikleri sözler çok iddialı sözler..Alınan oyunculara bakıyorum da bana biraz fazla iddialı konuşuyor gibime geldi..İnşallah Carlos haklı çıkar biz de sivassporu keyifle izler,R.carlos u göklere çıkarırız..Ben bu takımda ha bazı şeylerin eksik olduğuan inananlardanım..Bir kere istenilen oyuncular alındı mı;alınan oyuncularda hala neden herkesin kafasında soru işaretler var..... 3.olarak bu takımın hala iyi bir 10 numaraya ihtiyacı olduğu düşüncesindeyim..Alınan oyuncuların bir çoğunun 30 yaş ve üzerinde olması kafamı çok karıştırıyor...Ben bir çok yiğidonun bu yapılan transferler içinin rahat olmadığını düşünüyorum...Geçen 2.5 yılda 30 civarında gol atan Enaramo ve 2. yarıları oyuna girip zaman zaman da olsa goller atan Pedriel in yeri alınlarla gerçekten dolduruldu mu?Bu sorunun cevabını ligde göreceğiz...Eğer yapılan transferler istenilen şekilde çıkmazsa R.Carlos bu yılı zor tamamlar...Tersine yeni transferler mevcut oyuncularla kaynaşır,ligde istenilen seviyeye gelirsek hepimiz R.Carlos u alkışlar,tebrik ederiz...
Düşüncelerinin tamamına katılmasamda, endişelerinde yersiz olmadığını düşünenlerdenim.. Lakin ben Sivas'taki 3 antrenmanlarını izledim takımın.. Yaşı geçmiş diye düşündüğümüz Cicinho bizim Grosicki ile mukayese dahi edilmez bu hazır olmayan hali ile.. Çalışmalarda ki isteği ise cabası..

Herkes Rengifo'dan umutsuz gibi duruyor, ama ben çok umutluyum.. Lakin kanatlardan yapılan ortaların %80-85 gibi yüksek oranında kaleyi tutturan son vuruşları yapması beni çok ama çok umutlandırıyor.. Zaten kanatlardan üretken bir takım kimliğimiz var.. Tek eksiğimiz göbekten istenilen efektif katkıları alamıyoruz yıllardır central orta saha oyuncularımızdan..

Mutlaka ve mutlaka 3 adet transfer daha yapılmalı.. Keza RC basına verdiği son demeçlerinde transferlerin henüz bitmediğinide belirtmiş.. Sözünü ettiğim 3 transferin bir imutlaka yabancı olacak onun mevkiisi de Stoper..

Geriye iki gölge kalıyor bir Erman'ın yerine oynayabilecek bir orta saha, bir de yerli bir golcü.. Burada ismi geçenler Aydın Karabulut ve bir diğeride Karabük'ten İlhan Parlak.. Bu ik oyuncuda alınırsa hem kadro derinliği ve hemde eksik yerler tamamlanmış olur..

Yabancı kontenjanındaki 6+0+4 bizim daha etkili transfer yapmamızı da etkiledi.. Yerli oyuncu piyasası'da bu yüzden epey yükseldi.. Vasat oyuncularda kıymete bindi..

Ayrıca bu sene Cerny'i unutmamak lazım.. Antrenmanların en canlı ve istekli oyuncusu bilgilerinize..

Umarım herşey güzel olacak ve kafamızda ki soru işaretleri zamanla gidecek diye düşünüyorum.. İyi düşün ki iyi olsun..
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.07.2013, 10:43   #22
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Deli heyecanlaniyorum bu aciklamalarla... haydi kombine almaya haydi forma almaya
anilcan213 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda anilcan213'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.07.2013, 10:45   #23
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

soru 1: geçen iki yılda yaptığımız transferler bu yıldan daha mı iyi idi?

cevapları alayım! cevap belli aslında, en iyi diyebileceğimiz transfer sezonu bu sezondan daha iyi değildi. ha bu sezon beklentilerimiz büyüktü karşılanmadı diyebilirsiniz?

o halde neden transferlerin fiyasko olduğunu iddia ediyorsunuz?

soru 2: geçen yıllarda rıza hoca'ya hedef açıklamıyor veya hedefleri küçük diye saldıranlar, bu sene rc'un gereksiz hedef büyülttüğünü hatta çok konuştuğunu iddia ediyor?

siz söyleyin nasıl bir açıklama yapılsın? açıklama yapılmaz, neden açıklama yok dersiniz; kümede kalacağız şeklinde açıklama yapılır, neden düşük hedefliyoruz dersiniz, şampiyon olacağız denir, neden iddialı dersiniz?

kusura bakmayın ama bazen yorumları okurken sizinle aynı havayı soluyup solumadığımı merak ediyorum!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.07.2013, 10:50   #24
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
soru 1: geçen iki yılda yaptığımız transferler bu yıldan daha mı iyi idi?

cevapları alayım! cevap belli aslında, en iyi diyebileceğimiz transfer sezonu bu sezondan daha iyi değildi. ha bu sezon beklentilerimiz büyüktü karşılanmadı diyebilirsiniz?

o halde neden transferlerin fiyasko olduğunu iddia ediyorsunuz?

soru 2: geçen yıllarda rıza hoca'ya hedef açıklamıyor veya hedefleri küçük diye saldıranlar, bu sene rc'un gereksiz hedef büyülttüğünü hatta çok konuştuğunu iddia ediyor?

siz söyleyin nasıl bir açıklama yapılsın? açıklama yapılmaz, neden açıklama yok dersiniz; kümede kalacağız şeklinde açıklama yapılır, neden düşük hedefliyoruz dersiniz, şampiyon olacağız denir, neden iddialı dersiniz?

kusura bakmayın ama bazen yorumları okurken sizinle aynı havayı soluyup solumadığımı merak ediyorum!!!
Bülent Uygun'un şampiyonluğa oynacağız diyerek mi başladık kafaya oynadığımız iki yıl.. Zinhar..!! EE ozaman sabestia kardeşimin dediklerine katılmamak kanımca abesle iştigaldir..
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açıklamalar, carlostan, iddialı, roberto, sivas, sivasa koşarak geldim, sınırı, verecek, yabancı, yorumu, zevk

Seçenekler Arama
Stil