Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Mehmet Şahan Belediyespor'da
Alt 17.06.2015, 22:00   #1
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Mehmet Şahan Belediyespor'da

Bu sezon Sivas'ı Spor 2. Lig'de temsil edecek olan Sivas Belediyespor, Yusuf Tokuş'tan boşalan teknik direktörlük görevine bir dönem Medicana Sivasspor'u da çalıştıran Mehmet Şahan'ı getirdi.

MEHMET ŞAHAN KİMDİR?

1 Ocak 1958 tarihinde Gaziantep'te dünyaya gelen Mehmet Şahan, antrenörlük kariyerine 1993 yılında Gaziantepspor'da başladı.

Daha sonra içlerinde Medicana Sivasspor'un da yer aldığı, Kilis Belediyespor, Adıyamanspor, Kahramanmaraşspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Mersin İdman Yurdu, Elazığspor, Eyüpspor, Şanlıurfaspor, Tokatspor ve Batman Petrolspor takımlarında görev yaptı.

Mehmet Şahan, son olarak Batman Petrolspor'u çalıştırmıştı.
[/B]
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Mehmet Şahan Belediyespor'da
Alt 17.06.2015, 22:18   #2
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mehmet Şahan Belediyespor'da

Batman petrol diyince aklım 3.ligde oynadığımız dönemlere gitti adamlara karşı hiç galip gelemezdik en zorlu maçlarımız batmanla olmuştur aradan 15 20 yıl geçti hala batman petrol diyince yüzümde tuhaf bi gülümseme olur nasıl bilincaltıma yerlestirdiysem
Alt 17.06.2015, 23:08   #3
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mehmet Şahan hocayı severim. İyi hocadır. Özel olarak sempatim vardır. Sivasspor'daki dönemi çok özeldi bizim için. Ama Yusuf Tokuş'un ayrılışı beni derinden yaraladı. Onun için karışık duygulardayım.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.06.2015, 23:40   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HEYGİDİ yıllar hey ,10 yıl önce sivasspor süperlige çıktı çıkıyor görünüyordu,öyle emindimki süper lige çıkacağımızdan,istanbul belediye maçı için takım istanbula gelmişti,sirkecide doğu bankta rizeli arkadaşım tel açtı sivasspor burda diye ,demişki mehmet şahan hocaya sivaslı arkadaş geliyor sizi görmeye ,5 10 dak beklermisiniz sizi göremezse çok üzülür diye,ben gelene kadar lafa tutmuş, kan ter içinde takımı görmeye gitmiştim,başarılar diledim filan,ilkdefa sivasspor takımını ve hocasını görmekten büyük mutluluk duymuştum,osene sivassporu tff ve mhk elele vererek süperlige çıkartmamışlardı,ancak asıl sebep kaleci cengizin yollanmasıydı,çok iyi kaleciydi,kalsa 1 2 maçı kurtarır lige 1 yıl önce çıkardık,ozaman kızgınlığım vardı mehmet hocaya,yıllar sonra yolunun sivasa düştüğüne sevindim,o liglerin kurt hocasıdır,eğer eline düzgün kadro verilirse bank asyaya çıkartması zor olmayacaktır,kendisi 2 lige fazla bir hocadır,temennim takımı ptt ligine çıkartması ,daha sonrada süper lig için uğraşmasıdır,yusuf hocanın gönderilmesini kabullenmiş değilim,aslında yola yusuf hocayla devam edilmeliydi,yerine kazma bir hoca alınsaydı kabul etmek zor olurdu,mehmet şahan,ahmet ertem gibi tecrübeli ,sivası tanıyan hocaları düşünüyordum şahsen ,mehmet şahanı tercih etmişler ,hayırlısı olsun başarılar diliyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.06.2015, 11:56   #5
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Batman belediyeyi güçbela kümede tutan mehmet şahanı ,sivas 4 eylül belediyeyi şampiyon yapan hocaya tercih etmek büyük bir yöneticilik örneği olsa gerek mehmet şahanın hocalığını tartışmıyomdayusuf hocaya yapılan gerçekten çok ayıp .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.06.2015, 15:03   #6
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Batman belediyeyi güçbela kümede tutan mehmet şahanı ,sivas 4 eylül belediyeyi şampiyon yapan hocaya tercih etmek büyük bir yöneticilik örneği olsa gerek mehmet şahanın hocalığını tartışmıyomdayusuf hocaya yapılan gerçekten çok ayıp .
Yusuf Hoca daha yeni yönetim oluşken çıkıp, istifa edecek.Kendisine ilk defa bu şansı vermiş olan yönetime nezaketsiz davranacak, mevcut kulüp başkanının değişmesi için bayrak açacak sonra Yusuf Hoca nın gitmesi ayıp. Asıl Ayıp onun istifa etmesidir. Ha.. Bu davranışı yeni yönetimin önünü açmıştır.
Şimdi size iki soru.
-TFF nin resmi sitesinden Bilgi bankasına Giriyorsunuz. Teknik adamlar başlığından Yusuf TOKUŞ araması yapıyorsunuz. Bilgi olarak ne çıkıyor?
-Bir takımı şampiyon yapmış teknik adama teklif gelir. Bir yerde çalışır. Bakalım nerde görev alacak.
Halefi Alaaddin ÇİÇEKhocanın maliyeti (yardımcısı dahil) yıllık 135.000,00 TL. iken 186.000,00 TL. maliyetle diplomasız çalışan bir teknik adama, şans verilmiş olmaz mı? Tek taraflı düşünmeyin Hiçbirşey göründüğü gibi değildir.
Bunu Sivasspor da Roberto Carlos tecrübesinde gördük.
Bunları söylerken daha şık ayrılabilirlerdi. Onu söyleyim. Ama usul hatasının fitili Teknik eleman tarafından geldi. Bunu unutmayalım.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belediyesporda, mehmet, Şahan

Seçenekler Arama
Stil