Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Namık Kemal İlkokulu Türk..Şamp.Finallerinde..
Alt 16.04.2013, 23:01   #1
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Namık Kemal İlkokulu Türk..Şamp.Finallerinde..

Geçen hafta oynanan grup maçlarına çıkan Sivas Namık Kemal İlkokulu Yıldız Futbol takımı yaptığı tüm maçları kazanarak Kastamonu'da Nisan ayının son haftasında yapılacak Türkiye Yıldızlar Futbol Şampiyonası finalllerine katılmaya hak kazanmıştır..Namık Kemal İlkokulu grup maçlarının hepsini kazanmış,grup yarı finalinde Erzurum temsilcisini yenmiştir.Daha sonra diğer grubun 1. si Trabzon temsilcisini de yenerek Kastamonu da yapılacak Türkiye Okullar Arası Yıldızlar Şampiyonası Finallerine katılmaya hak kazanmıştır..Geçmiş yıllarda bir kaç defa yarı finallerde elenen Okulumuz bu sefer güzel maçlar çıkararak Finallere katılmaya hak kazanmıştır..Bu başarıda büyük emeği olan başta B. Eğitim öğretmeni Burak Bey , okul müdürü ve idarecileri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum..Güzel maçlar çıkaran futbolcu kardeşlerimiz kutluyor;Kastamonu'da yapılacak final maçlarında kendilerine başarılar diliyorum....Bu başarı Sivas'ta altyapıdan oyuncu yetişmiyor diyenlere güzel bir ders niteliğindedir..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: NAMIK KEMAL İLKOKULU TÜRK..ŞAMP.FİNALLERİND
Alt 17.04.2013, 00:41   #2
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: NAMIK KEMAL İLKOKULU TÜRK..ŞAMP.FİNALLERİND

eski okulumla bir kez daha gurur duydum
Değerli öğretmenim Burak Petik'e uzaklardan selamlar
Bana çok emek vermiştir
ben ise sabrını çok zorlamışımdır
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivaslıadem'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2013, 08:49   #3
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Erkes sivasin sivaslinin gucunu bir kere daha gormus olacak. Insallah bu yetenekli kardeslerimiz sivasspor altyapisindan guzel yerlere gelir
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2013, 09:34   #4
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Namık Kemal ilkokulu Sivasın en köklü okullarından biri.Başarılarından dolayı kutluyorum.Darısı diğer okullarımıza.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2013, 22:18   #5
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

İlköğretim okullar Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Finalleri Kastamonu'da Nisan ayının son haftasında yapılacak...Bu şampiyonaya gruplarda ilk 2 ye giren 8 takım katılacakmış..2 grup halinde oynanacak maçlar sonucunda grubunda ilk 2 ye giren takımlar çapraz olarak eşleşip yarı final oynayacaklar;galipler finale çıkacaklar...Bu finallere İstanbul'dan 3 takım ,Sivas Namık Kemal İlköğretim Okulu ,İzmir'den bir takım,Trabzon'dan bir takım adını öğrenemediğim 2 tane daha takım katılacak diyorlar..İstanbul'dan gelen 3 takım da 3 büyük İstanbul takımının(bjk-gs-fb.nin) yıldız takımında oynayan oyuncuları,İzmir'i temsilen gelen takım Bucaspor da oynayan oyuncular ağırlıklı bir takım,Trabzon temsilcisi ise Trabzonspor un yıldız takımı ağırlıklı oyunculardan kurulu bir takım olduğunu duydum..Grup maçları sırasında Namık Kemal İ.Ö.O oyuncularından bazılarına büyük takımlardan transfer teklifi de yapılmış;bjk nın bir oyuncumuzla anlaşmaya yakın olduğu da gelen bilgiler arasında..Bu işler olurken Sivasspor takımı altyapı idarecilerinin bu takımı izleyip izlemediklerini;takımıla ilgili haberleri olup olmadığını gerçekten merak ediyorum..Elin oğlu seni herde izleyip transfer teklif ediyor;senin burnun dibindeki takımdan,oyunculardan,bu okulun başarılarından haberin bile yok..İşte Sivas'taki altyapıya olan ilgi ve ilgisizlik bu kadar arkadaşlar...Son olarak şunu da söyleyeyim 1-2 sene önce yine bu okulda oynayan Haktan isimli bir oyuncu şu anda Bursaspor altyapısında oynuyor ve sürekli de yaş grupları milli takımlarına çağrılıyor..Sivasspor bu oyuncuya istenen parayı vermediği için Bursaspora transfer olmuştu..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.04.2013, 22:19   #6
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

helal olsun çocuklara, tebrikler inşallah şampiyonlukla dönersiniz...
Alt 09.12.2013, 10:19   #7
SivassporunSesi
Yiğido

SivassporunSesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 150 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 SivassporunSesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen hafta oynanan grup maçlarına çıkan Sivas Namık Kemal İlkokulu Yıldız Futbol takımı yaptığı tüm maçları kazanarak Kastamonu'da Nisan ayının son haftasında yapılacak Türkiye Yıldızlar Futbol Şampiyonası finalllerine katılmaya hak kazanmıştır..Namık Kemal İlkokulu grup maçlarının hepsini kazanmış,grup yarı finalinde Erzurum temsilcisini yenmiştir.Daha sonra diğer grubun 1. si Trabzon temsilcisini de yenerek Kastamonu da yapılacak Türkiye Okullar Arası Yıldızlar Şampiyonası Finallerine katılmaya hak kazanmıştır..Geçmiş yıllarda bir kaç defa yarı finallerde elenen Okulumuz bu sefer güzel maçlar çıkararak Finallere katılmaya hak kazanmıştır..Bu başarıda büyük emeği olan başta B. Eğitim öğretmeni Burak Bey , okul müdürü ve idarecileri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum..Güzel maçlar çıkaran futbolcu kardeşlerimiz kutluyor;Kastamonu'da yapılacak final maçlarında kendilerine başarılar diliyorum....Bu başarı Sivas'ta altyapıdan oyuncu yetişmiyor diyenlere güzel bir ders niteliğindedir..
Oyuncu yetişiyor fakat oyuncu çıkmıyor A Takım düzeyine. Haktan , Fatih örneği var başka illerde şanslarını denediler.Sivas'ın altyapılarda çok yetenekli gençleri var fakat A Takım düzeyine ne yazık ki çıkarılmıyor.
SivassporunSesi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kemal, namik, namık, türkŞampfinallerinde, tÜrkŞampfİnallerİnde, İlkokulu

Seçenekler Arama
Stil