Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Tribünde Birlik...Hemen, Şimdi!..
Alt 04.03.2014, 00:24   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Ausrufezeichen Tribünde Birlik...Hemen, Şimdi!..

Başkanımız Mecnun Odyakmaz bugünkü (03/03/2014) ortak canlı yayında taraftar gruplarıyla ilgili görüşlerini açık ve net paylaştı...Yaptıkları hataların ve ortak hareket etmemelerinin Sivasspora son derece zarar verdiğini söyledi...Ve aynı zamanda şunu ekledi: Taraftar grupları birleşsin, tek yumruk olsun, küfürü ve kendi oyuncusuna tepkiyi bıraksın, onlara istedikleri her kolaylığı sağlayıp yer ayarlayalım dedi...Ayrıca başkanın özellikle o şike yapsana tezahüratı ve küfürlerden dolayı son derece kırgın olduğu belliydi...

•İşte şimdi bütün bunları göz önüne alarak bütün taraftar gruplarına bir çağrıda bulunuyorum ve eminimki gerek bu sitedeki gerekse dışarıdaki birçok tarafatr benim gibi düşünüyor:

Allah aşkına artık aranızdaki şu çekişmeleri ve husumetleri bitirin, geçmişe dair herşeyi bir kenara atın ve haklı ya da haksız da olsanız sırf Sivasspor için birleşin...Bu birleşmede bizim için anlamlı ve çok önemli maçlardan biri olan ve bize sürekli çamur atmaya çalışan ts maçında gerçekleşsin...Lütfen her iki taraf da ya da en azından bir taraf bir adım atsın ve lütfen bu konuya kimse eskiden onlar şöyle yaptı biz de şunu yaaprız şeklinde yorum yazmasın...lütfen tribündeki büyük birleşme gerçekleşsin ve yeni stadımızda da o büyük güç şimdiden alt yapısını kursun...Hadi şimdi adım atma zamanı!...
Alt 04.03.2014, 00:36   #2
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tribünde Birlik...Hemen, Şimdi!..

Ne var aralarında bilmiyorum ama tahmin etmekte zor değil , armudun sapı üzümün çöpü misalidir ...

Birlikten kuvvet doğar ağalaarrr....

Ve en önemlisi küfürsüz bir taraftar topluluğu istiyoruz.Koro halinde sövmek insana yakışmıyor ...
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ELLİSEKİZ'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Tribünde Birlik...Hemen, Şimdi!..
Alt 04.03.2014, 00:39   #3
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hepimiz bu gençleri eleştirmiş olabiliriz ama unutmayın ki gönlünü sivasspora genç yaslarda kaptiran herkes maratonda ayakta durup bu takımı 2.ve 3. Ligte çılgınca desteklemiştir yani birçoğumuz omuz omuza bağırmıstir bu tribünlerde,gençler bizim gençlerimiz taraftar bizim taraftarımız artık birleşme zamanıdır, evet hepimiz sivaslıyız biraz külhanbeyi biraz sinirliyiz ama bu sivasspor !!! Artık birleşme zamani ve Sivassporumuza sahip çıkma zamanı,inşaallah tribünlerin önde gelen isimleri baskanimizdan gelen bu teklif ve isteğe olumlu yanıt verirler...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı etlidöktürek'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 00:45   #4
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

evet ben de eleştiridm hatta belki de arada dozu aştığım da oldu ama şimdi eskiye dönük hesaplaşma değil bugünden itibaren birleşme, tek yumruk olma hedefi konuşulmalı ve sonuca bağlanmalı...
Alt 04.03.2014, 00:45   #5
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

eğer bu iki grup birleşsin eminim çığ gibi büyüyecektir onbinler olacaktır ve trübünlerde tek hakim ses olacaktır 4 eylül stadyumu tam bir deplasman olacaktır HAYDİ YİĞİDOLAR BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR diyelim ve birleşelim tek yumruk olalım
Alt 04.03.2014, 00:47   #6
MaNFriNT
Yeni Yiğido

MaNFriNT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MaNFriNT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle bu konuyu acan arkadasa tesekkür ederim.

Ben istanbulda yaşıyorum.Sivasdaki maclara gelemiyorum.Ama en az ordaki taraftarlar kadar heyecanlı bi şekilde tv den izliyorum.Keske orada olup her maca gidebilsem.Oradaki arkadaslara söylüyorum birlikten zarar gelmez aksine kuvvet doğar.Bırakın artık bu dargınlıkları küslükleri.Bir an önce taraftarın bişeyler yapması lazım.Yönetim elinden geleni yapıyor.Küfürle takıma destek olunmaz.Basta yönetim olmak üzere herkese cok tesekkür ederim..

ZAMAN BİRLİK ZAMANI,ZAMAN YİĞİDOLARIN ZAMANI
MaNFriNT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MaNFriNT'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 00:47   #7
DOGU_BEY
Usta Yiğido

ORTAK HEDEF SİVASSPOR ise gerisi teferruattır...
Alt 04.03.2014, 00:54   #8
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu konu burda o kadar çok defalarca tartışıldıkı, yine bir sonuç çıkmadı. Tüm grup başkanlarını bir araya toplayıp hem yemek yensin, kaynaşılsın, hemde bu sorun çözülsün . Artık Sanalda Değilde Reel de bir atım atılsın.
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı nostalgiaplatz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 01:00   #9
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aslında tüm grup liderleri beraber olup başkanın makamına gidip tatlı veya bir çicek alıp ziyaret edebilirler. Hem başkanın kırgınlığını alırlar. Hemde bu tribün sorunu yüz yüze çözülür diye umut ediyorum.
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı nostalgiaplatz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.03.2014, 01:05   #10
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Alıntı:
nostalgiaplatz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında tüm grup liderleri beraber olup başkanın makamına gidip tatlı veya bir çicek alıp ziyaret edebilirler. Hem başkanın kırgınlığını alırlar. Hemde bu tribün sorunu yüz yüze çözülür diye umut ediyorum.
gayet güzel ve oldukça basit bir öneri...yeter ki karşılıklı adım atılsın... başkanla görüşüp iyi niyetli olduktan sonra aralarındaki problemlerin de kolayca aşılacağına inanıyorum ama önemli olan zaman kaybetmeden harekete geçmek...başkan açıkça çağrıda bulundu ve ne istediğini söyledi, sıra sizlerde taraftar grupları lütfen bu çağrıya kulak verin...

Etiketler
birlikhemen, ses, takim, tek, tribünde, Şimdi

Seçenekler Arama
Stil