Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Büyük Transfer Furyası...
Alt 23.11.2014, 19:30   #21
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Büyük Transfer Furyası...

iyi tamam aydın da gelmesin.sen mi çıkacaksın sol açık olarak sahaya ben mi ? !! biz de kızdık gitti diye.ama bir de dönün sahaya bakın.takımda sol açık oynayacak adam yok.aatif mecburiyetten orada oynatılmaya çalışılıyor.geçen sene kaç maçta aatif orada oynadı ? bak takımda iyi veya kötü; sakat veya sağlıklı herhangi bir ''sol açık'' YOK.bu yönetim de gördüğünüz üzere para verip de adam akıllı transfer yapmıyor.aydın'la tekrar anlaştıysak ne mutlu.en azından sol açık mevkiine bir oyuncu kazandırmış oluyoruz.sezona kanat oyuncusu olmadan başlayan yönetim bu gurur sizin !

ben isterim ki adam akıllı bir kanat oyuncusu para verilip alınsın zamanında kamil nasıl alındıysa.o zaman da paranız yoktu bir şekilde o parayı çıkarttınız.ya onu da geçtim süper lig klübüsünüz be arkadaş.3-5 milyon euro borçla batmazsın.transfer yaparak batacağını sanmak ne kadar sığ bir düşüncedir anlamış değilim.senin klübünde zaten ters giden bir şeyler varsa ve sen inatla transfere para harcarsan ancak batma kelimesini telafuz edebilirsin.sen oyuncularına zaten klübü batıracak ölçüde bir para ödemiyorsun.gerekirse 200-300 bin euro daha fazla para ver ama adam akıllı bir yabancı transfer et.bırakın bu borcumuz yok ama paramız da yok ayaklarını.hangi klüp kasasından ödüyor transfer ücretini soruyorum ? dünyanın en büyük klüpleri o 70-80 milyonluk transfer ücretini bir anda kasasından çıkarıp mı ödüyor sanıyorsunuz ? onlar bile borca giriyor bir süreliğine.siz çıkmışsınız utanmadan 2-3 milyon transfer ücreti veremeyiz diyorsunuz.ya bir maç kazandığınızda yayın geliri,o geliri bu geliri derken zaten yüzbinlerce dolar kazanıyorsunuz.bunun adı korkaklık vs değil iş bilmezliktir.lanet olsun bu transfer işlerini yönetene be.koskoca bir süper lig klübünü kanat oyuncusu olmadan sezona başlatmayı göze alabilmiş bir insan bu işten anlamıyor demektir.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alboran'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2014, 08:59   #22
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58Yiğidoo58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
La zaten desteklemek istemiyon kalk bi git adamı deli etme. İstersen Sivası terk et. NE kadar luzumsuz isyan ediyorsun. YOk usun yaparım yok bunu yaparım. Bu işin geninde zorluk var. PAra basan bir memlekette yaşamıyoruz. Ver yansın ediyorsun. Bunuda önemli başlık olarak sayfanın başında paylaşıyorlar. Bu sayfanın kalitesi düşmeye başladı. Haberiniz ola.
edepsizlik yapma okuyorsan oku okumuyorsan nere biliyorsan defol git...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.11.2014, 09:50   #23
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Edep bir taç imiş nur-i hudadan
Giy o tacı,emin ol her beladan

İlim meclisine girdim kıldım talep
İlim geride kaldı ille de edep İlle de edep...

Tanımadığın birine cevap yazarken, La Lo diye konuşmak edepsizliktir. rtaya konulmuş bir fikir varsa sende fikrini ortaya koyarsın. Ben onu yaparım bunu yaparım demişsem, ayarımdaysan dersin ki bende senin gibi değil şöyle şöyle yaparım. Ama bunlar kahve ağzı, bunlar cehalet ağzı...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.11.2014, 09:52   #24
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iyi tamam aydın da gelmesin.sen mi çıkacaksın sol açık olarak sahaya ben mi ? !! biz de kızdık gitti diye.ama bir de dönün sahaya bakın.takımda sol açık oynayacak adam yok.aatif mecburiyetten orada oynatılmaya çalışılıyor.geçen sene kaç maçta aatif orada oynadı ? bak takımda iyi veya kötü; sakat veya sağlıklı herhangi bir ''sol açık'' YOK.bu yönetim de gördüğünüz üzere para verip de adam akıllı transfer yapmıyor.aydın'la tekrar anlaştıysak ne mutlu.en azından sol açık mevkiine bir oyuncu kazandırmış oluyoruz.sezona kanat oyuncusu olmadan başlayan yönetim bu gurur sizin !

ben isterim ki adam akıllı bir kanat oyuncusu para verilip alınsın zamanında kamil nasıl alındıysa.o zaman da paranız yoktu bir şekilde o parayı çıkarttınız.ya onu da geçtim süper lig klübüsünüz be arkadaş.3-5 milyon euro borçla batmazsın.transfer yaparak batacağını sanmak ne kadar sığ bir düşüncedir anlamış değilim.senin klübünde zaten ters giden bir şeyler varsa ve sen inatla transfere para harcarsan ancak batma kelimesini telafuz edebilirsin.sen oyuncularına zaten klübü batıracak ölçüde bir para ödemiyorsun.gerekirse 200-300 bin euro daha fazla para ver ama adam akıllı bir yabancı transfer et.bırakın bu borcumuz yok ama paramız da yok ayaklarını.hangi klüp kasasından ödüyor transfer ücretini soruyorum ? dünyanın en büyük klüpleri o 70-80 milyonluk transfer ücretini bir anda kasasından çıkarıp mı ödüyor sanıyorsunuz ? onlar bile borca giriyor bir süreliğine.siz çıkmışsınız utanmadan 2-3 milyon transfer ücreti veremeyiz diyorsunuz.ya bir maç kazandığınızda yayın geliri,o geliri bu geliri derken zaten yüzbinlerce dolar kazanıyorsunuz.bunun adı korkaklık vs değil iş bilmezliktir.lanet olsun bu transfer işlerini yönetene be.koskoca bir süper lig klübünü kanat oyuncusu olmadan sezona başlatmayı göze alabilmiş bir insan bu işten anlamıyor demektir.
Hay agzina saglik kardesim cok mantikli yazmissin. Herkes bunu goremiyor malesef.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.11.2014, 14:18   #25
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Sivas'a faydası olurmu olmazmı tartışılır ama şu bir gerçekki hiç kimse geçen yılki tahammülü göstermez Aydın'a..en ufak hatasında yuhalanır, kaybedilen maçlarda suçlanır ve bu da Aydın'ın sonu olur...geleceksede bunu bilerek gelmeli
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2014, 21:46   #26
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Aydın devre arası bize geri dönecek , şimdiden ıslıklamaya başlamış forum yapmayın yazık ediyorsunuz .
Alt 25.11.2014, 09:04   #27
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Bu formanin agirligi olmali... amatorde oynasak bile...
Alt 25.11.2014, 10:04   #28
BizeHerYerSivas
Acemi Yiğido

32 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 384 BizeHerYerSivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yav aydın ın o bölge boş bu transfer dönemide biliniyordu o zaman serdar özkan niye gitti e hadi gitti o bölgede büyük açık oluştu halil akbunar filan deniyordu o niye alınmadı veya başka biriyle niye doldurulmadı orta saha oyun kurucu diye buraya belki 50 defa yazdık bizbile görüyorken yönetim niye üstüne düşmedi almadı ve bence carlos un yanına cesar domingo lopez geri gelmeli bence o niye gitti geçen sene kurulu bir takım teknik heyetten oyuncuya kadar öyle yavaş yavaş ve zincirin öyle önemli parçaları gittiki hiçbirimizin ilgisini pek çekmedi ama şimdi sonuçlarını çekiyoruz işte
BizeHerYerSivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BizeHerYerSivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
büyük, furyası, transfer

Seçenekler Arama
Stil