Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP
Alt 27.09.2009, 23:10   #91
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

iyide geçen sene hemşerımızın calıstırdıgı Eskişehir ligden düşmekten son haftalarda kurtulmadımı.. bu ölçü değil..
sen oynattığı futbola bak. iyi futbolla kaybetmek gelecekte kazanmanın habercisidir.( eskişehir geçen sene iyi futbol oyynayarak düşmekten kurtuldu ve bu sene meyvelerini topluyorlar) sivasspora bi bakın ,iğrenç futbolla,hakemle kazana kazana şampiyonlar ligine gitti ama sonuç hezimet,uefa da yine sonuç hezimet,ligde yine hezimet,demekki güzel futbol oynatmak teknikdirektörün işi.güzel futbolla kaybede kaybede gelecekte kazannacaksın.ama sivasspor gibi iğrenç futbolla kazana kazana gelecekte yok olacaksın bukadar.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.09.2009, 23:15   #92
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1007 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen oynattığı futbola bak. iyi futbolla kaybetmek gelecekte kazanmanın habercisidir.( eskişehir geçen sene iyi futbol oyynayarak düşmekten kurtuldu ve bu sene meyvelerini topluyorlar) sivasspora bi bakın ,iğrenç futbolla,hakemle kazana kazana şampiyonlar ligine gitti ama sonuç hezimet,uefa da yine sonuç hezimet,ligde yine hezimet,demekki güzel futbol oynatmak teknikdirektörün işi.güzel futbolla kaybede kaybede gelecekte kazannacaksın.ama sivasspor gibi iğrenç futbolla kazana kazana gelecekte yok olacaksın bukadar.

arkadaşım takım gecen sene hıc de dedıgın gıbı kotu top oynamadı.ılk yarı boyunca lıgın en ıyı futbol oynayan,koşan,ısıran takımlarındandık.senin söylediğin kötü futbol ıkıncı yarının ortasında başladı,takıma erken form yüklersin herşey iyi gider ama bi süre sonra formsuzluk başlar bu normal bişeydir. ben senin söylediğin gibi iğrenç bi futbol oynadıgımıza kesınlıkle ınanmıyorum. son bı kac hafta dışında!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.09.2009, 23:16   #93
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1007 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ayrıca sen kafanı yorma.bu takım öyle kolay kaybolacak bi takım değil..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.09.2009, 23:22   #94
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Lächeln Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ayrıca sen kafanı yorma.bu takım öyle kolay kaybolacak bi takım değil..
YANI YIGIDODAN BAHSEDIYOZ SU ANKI DURUM NE OLURSA OLSUN HAFİFE ALINMAYACAK BIR TAKIMIZ ANIDEN ARI GIBI SOKABILIRIZ HER AN
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.09.2009, 23:28   #95
patriot5878
Yeni Yiğido

11 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 patriot5878 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben takımıma bir sivaslı olarak sahip çıkacağım destekleyeceğım...yiğido düşmesını bıldığı gıbı yerınden kalkmasınıda bılır..sivaslı tüm yiğidolar bu takıma sahıp çıkmalıdır...takımımıza ve hocamıza sonuna kadar destek olmalıyız..sivasporumuzn bu durumuna gülüp eğlenen sivasspor düşmanlarını sevındırmeleım..takımdakı yanlışalrı bu futbolcualr düzeltmeldır..hadı yiğidom kendıne gel.....öğlene kadar değil ölene kadar sivaslıyım sivasporluyuz..
patriot5878 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda patriot5878'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.09.2009, 00:00   #96
badger5858
Acemi Yiğido

52 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 badger5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"Agcalli" arkadaşım tamam güzel yazmışsın çizmişsin ama.....
1- Trabzon gibi bi memlekette 4 sene boyunca bi çok kez kavgaya varan tartışmalarda SİVASSPOR'U sonuna kadar savundum.
2- İki senedir Sivas'ta bulunduğum sürece 2-3 maç dışında her maça gittim ve sesim kısılana kadar takımımı destekledim.
3- Öğrenci halimle sınav haftası, bitirme çalışmasını bırakıp 500 km (trabzondan) yoldan maç izlemeye takımıma desteğe geldim.
4- Orjinal formamı orjinal ürünleri aldım. Elime para geçince bu sezonki formalardan da alacağım.

Bütün bunları yapmış birisi olarak takım hakkında 3-5 kelime söylemeye hakkım olduğunu düşünüyorum.
İlk olarak tamam Bülent Hoca'nın Mecnun Başkan'ın yaptıklarını hiçbir zaman inkar edemem ikiside başımın tacıdır. Onlar sayesinde bu başarıları gördük. Ama geçmişte başarı elde ettiler diye yapılmış bariz hataları görmezden gelmemizi istiyorsunuz. Ama suç yine bizde Bülent Hoca'nın verdiği saçma sapan demeçlere ses çıkarmadık. Sonuçta kendisini takımın kralı,futbol dehası olarak görmeye başladı. Hocanın bu tutum şehir dışında yaşayan bir çok arkadaşımında şahit olduğu üzre herkesin Sivasspor'a antipati duymasını sağladı. Herşey bi tarafa sırf kendi egosunu tatmin edebilmek takır takır işleyen takımı darmadağın etti sistem değiştirdi. Sivasspor'u babasının çiftliği olarak görmeye başladı.
Tüm bunlara rağmen siz hala hocanın yanında olmamızı istiyorsunuz. Artık Bülent Hocanın kredisi tükenmek üzeredir. Bizlerinde artık Hocayı savunmayı bırakıp yapılan hataları sorgulamamız gerektiğine inanıyorum. 2-3 haftaya kadar takımda bir gelişme olması durumunda Bülent Hocaya teşekkür edip yollarımızı ayırmalıyız.
Herşeye rağmen sezonu 1 puanla kapatsak bile her maça gidip Sivasspor'u sonuna kadar destekleyecem.
badger5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda badger5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.09.2009, 00:49   #97
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

DESTEK ANADOLUNUN BİR AVUÇ SADE İNSANLARI SABIR DU A HER İNİŞİN BİR ÇIKIŞI ALMALI SABIR NEYLERSE MEVLA GÜZEL EYLER VARDIR BİR BİLDİ ,,,ALP ERENLER,,
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.09.2009, 07:45   #98
navruz58
Yiğido

navruz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 navruz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Agcalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şurda istafa bekleyenleri Sivassporlu değil demiyeceğim çünkü elimde kim ne kadar Sivassporlu veya değil ölçen bir alet yok ama geçon sezon burada yazılanları soru şekline getireceğim..

Hani en büyük başkan bizim başkandı?? Hani mert delikanlı Sivasın gururu idi Mecnun başkan..Hani bizi ikinci ligden alıp birinci lige çıkaran Şampiyonluk için oynayan Sivasın mimari Başkanımız Mecnun beydi.. Hani bu taraftar onunla gurur duyuyordu?? Ne oldu bu sözlere, bu sözleri daha 5 ay önce söyleyen biz değil miydik??

Hani Asker Bülent Sivasın gözbebiği idi.. Hani Bülent uygun tam bir sivas delikanlısı idi.. Hani bu takıma varını yoğunu veren diğer takımların 1/10 kadar bütçe ile herkese kafa tutan şampiyonluğa oynayan takımın Mecnun başkanla beraber imar eden o değil miydi?? Hani gelecek sezon Fenerbahçeye gidecek söylentileri çıkınca Bülent Hocam bizi bırakma bu takımı şampiyon yap öyle git diyenler biz değil miydik?? Bu sözlerimiz sadece başarılı olduğu için miydi??

Gelelim taraftara yani bize.. Biz ne yaptık?? Takımın otobüsü yoktu otobüsü alana kadar akla karayı seçtik.. Mesaj kampanyası yapıldı kaç bin mesaj geldi?? Takım zor durumda dedik ne kadar para toplayabildik?? Sivasta şartlar zor. Bizler zengin ailelerin çocukları değiliz ya da Sivas iş imkanlarının sınırsız olduğu herkesin iyi bir maaşla bir işte çalıştığı şehir değil biliyorum ama elimizden gelecek şeyleri de yapmadık.. Hadi maddi şeyleri bir kenara bırakalım peki Sivas maçlarını izleyenler gidenler gördü ki 12.000 kişilik Sivas taraftarını 1000 kişilik BJK, GS, FB taraftarı Sivasta kendi evimizde susturabiliyordu.. Çoğumuz oturduk maça değil de sanki sinemaya gelmiş gibi çekirdek çıtladık bağıran gençlere de otur gardaşşş maçı göremiyorum dedik..Daha doğru dürüst taraftar bile olamadık.. Yanına üç beş kişi alan grup kurdu ve statta ayrı ayrı yerlere gidip daha doğmadan taraftarımızı kendi elimizle parça parçaya bölmedik mi.. Kendimde dahil korsan forma satın aldık.. Sivasspor taraftarı içinde bir oranlama yapsak acaba kulubün resmi formasını yada ürünlerini alan taraftar sayısı %10 geçmez.. Bir Bursaspor taraftarına bu oranlamayı yapsak bu oran en az %80 çıkar.. Bugün Recep Yüksel abiler havalanına takımı karşılamaya gittiler.. Kaçımız ordaydık.. Kaçımız işimizden izin alıpta takımı karşılamaya gittik.. Bende dahil olmak üzere çoğumuz işteyim diye gitmedik.. Demek ki Sivasspor sevgisi bizim için bazı şeylerin gerisinde kalıyor.. Onun için arkadaşlar birşeyi istemek için insanın haketmesi lazım.. Sen kulubün için hiçbirşey yapma, galibiyet alırken sevin gururlan ama yenilgi olunca hemen istifa iste.. Bunu yapabilmek için insanın yüzsüz olması lazım ve bizim insanımız YÜZSÜZ değildir.. Bizim insanımız VEFALIDIR.. Bizim insanımız KARAGÜN DOSTUR.. Bizim insanımız geçmişte yapılan iyilikleri unutmaz VEFASIZLIK yapmaz.. Gün birlik günüdür arkadaşlar.. Gün kenetlenme günüdür.. Gün dostu üzmemek düşmanı sevindirmemek için kulubümüze teknik heyetimize futbolculara sahip çıkma günüdür.. Gemiyi ilk önce fareler terkeder.. Bu Sivas ligten düşse 3. kümede de oynasa gerçek Sivassporlular takımının yanında olacaktır buna eminim.. Ve Sivaslılar takımını yalnız bırakmayacaktır..

Bazıları diyebilir bu kesin yönetimden bişeyler alabiliyor veya bir yararı var ki böyle yazıyor diyebilir.. Ama ben Mecnun başkanı İstanbuldaki bu seneki iftar organizasyonundan önce hiçbir sohbet ortamında daha önce bulunmadım.. Bülent Uygunu ise statlarda gördüğüm 100 metre mesafeyi saymazsak yakından bile görmedim.. Velhasılı kelam kim ne derse desin umrumda değil.. Bu yazdıklarım sadece içimden geçenler..inşAllah yarınki maçı alacağız ve takım toparlanmaya başlayacak ve ufak tefek çatlak sesler kesilecektir..

Yarın olimpiyatta göüşmek dileği ile..
HAYNEN ABI BÖYLE OLMASI LASIM ELLERINE ASINA SALIK
Alt 28.09.2009, 19:18   #99
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fikret başkan olsun,bülent hoca basın sözcüsü,mecnun başkanda teknik direktör olsun bir de böyle deneyelim belki kurtulur gemi.
kimin ne yaptığı belli değil.

bir arkadaşla tanıştık bugün hangi takımlısın dedi,
-sivassporluyum dedim
arkadaş:
ya hocam sivasspor mu kaldı...

bu ne yaman çelişki anne.geçen yılın şampiyonlar ligi takımının haline bak.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bekleyenlere, bülent uygun istifa, cevap, mecnun otyakmaz, sivas yönetim istifa, sivasspor, sivasspor istifa, İstİfa