Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aatif Yeter Artık
Alt 20.02.2016, 11:34   #31
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Aatif Yeter Artık

Aatif her zaman bencildi. Bu yeni birsey degil. Tüm hücüm stratejimiz Aatif üzerine kurulu. Bu saat'den sonra düsersekte kurtulursakta saha icinde Aatifin performansi sayesinde olacak. Aatifi verimli kullanmkata Mesut hocanin isi.
Alt 20.02.2016, 11:48   #32
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 435 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aatif bencil bir futbolcu. ama bu mağlubiyetin bütün faturasını aatifa çıkarmak büyük bir hata. hele de böylesine kritik bir dönemde aatif gibi takımın en etkili en skorer oyuncusunu hedef tahtasına oturtmak daha büyük bir hata. takım bugün bu durumduysa suçlanacak en son kişi aatif tır.
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poyrazer5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 11:54   #33
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivasspor hizli adimlarla PTT ligine dogru ilerliyor.Kayseri´de macini kazanirsa ümitler iyice sönecek.

Facebook sayfasinda bir anket acilmis Setkus´mu,Korcsan´mi diye.Hic bir lig macina cikmayan Korcan´i bu saatden sonra kim kaleye almayi düsünüyorsa Sivasspor´un altina dinamit koymus olur bu benim sahsi görüsüm.Bizim kalecilerimizin kapasitesi bu kadar bundan fazlasinida kimse beklemesin.Biz gol atamiyoruz,mac kazanamiyoruz kaleci ne alaka.Kaleci ile en azindan berabere kalabilirsin,biz GOL atamiyorzki.

Biz zamaninda paraya KIYIP iyi bir KALECI ve SANTRAFOR alip Aatif´inda dikkatini cekip takim icin gücünü harca gol atmak icin mücadele etme denilseydi SIVASSPOR buralarda olmazdi.Aatif gibi cag disi olan bu sistemibugün kim oynuyorki.Bu tamamiyle Afrika sistemi.Günümüzün futboluna uymayan ve göze hos gelmedigi gibi diger arkadaslarinin önünü kapama onlara gol sansi vermeme ve arkadaslarini pirimden edip kendisiyle birlikte onlarinda kazanmalarini önleyen VE YEDIGI CANAGA SI..N bir sistem.Olsa olsa Fas sistemi olabilir bu.Kendine gel sen kimsin.3 yillik anlasma yapti küme düstügünde anlasmayi feseder mutlaka.Cünki FAS´li gayet normal.Onlarin ipiyle kuyuya inilmez.Cezayir ve Fas oldum olali Türk insanina sicak bakmaz.Almanya´dada bunlari görmek mümkün....

Sivasspor´un bir puana ihtiyaci oldugu bu gibi maclarda bir puani bile böyle ne idügü belirsiz basit futbolcular yüzünden alamiyorsan baskan olarak ortaya cikip onunla konusacaksin olaylara seyirci kalmiyacaksin.

Rize macinda bile güzel oynamadik ama kazandik,dünde iki topumuz direkten döndü ve birde egoist futbolcularin varsa bu sartlarda topalliyarak ligde yürümeye calisan bir takim nasil ligfde kalabilir.Yani Sivasspor´u bu sezon elbirligiyle bu ligden göndermeye calisanlar ve buna canak tutanlar sevinin Sivasspor zaten düsmenin en büyük adayi....

Sivasspor küme düsüyorsa bunda en büyük pay ne futbilcularin nede yönetimindir.En büyük pay sahibi Mecnun Odyakmaz´dir.Bu takimin yillardan beri Petkovic´den sonra dogru dürüst kalecisi olmadi.Forvet dersen ayni sekilde.Hep basit oyunculara yöneldiler iste sonuc ortada....

Aatif bu sahsi futbolu ile Sivas´in dibine dinamit koyuyor.Bu FAS´li SEMPAZEYI durdurun aklini basina alsin....Futboldan nasibini almamis profosyonel futbolcu niteliklerini tasimayan bu kisi SIVASSPOR´a ne kadar zarar verdigini kendiside göremiyor....

Konu B.DUMANLI tarafından (20.02.2016 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir..
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 11:59   #34
özgün58
Yeni Yiğido

17 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 320 özgün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Lächeln Cevap: Aatif Yeter Artık

Atıf'ın bir an önce kendine çeki düzen vermesi gerekir. Helede takımın bu zor günlerinde arkadaşlarına yardımcı olması gerekirken takıma köstek oluyor. Hocanın maçtaki pozisyonları Atıf'a izleterek takıma ne kadar zarar verdiğini anlatması lazım. Ümitlerimiz gittikçe azalıyor. İnşallah herv şey istediğimiz gibi olur.
özgün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özgün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2016, 12:09   #35
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Aatıf lider oyuncu, o oynarsa takım kazanıyor, oynamaz ise takım duruyor, bu durumda da taraftarın Aatıf'dan beklentisi yüksek oluyor, o da bu beklentinin farkında olduğu için kendini baskı altında hissedip, taraftarın beklentilerine cevap verme adına müsait pozisyondaki arkadaşlarına pas verme yerine kendi gol atmak istiyor, akabinde de kaçan goller ve puanlar seyirciyi çileden çıkartıyor.
Tamam Aatif'ın bencilliği yüzünden belki bir golden olduk bu gündemde, ama en beğendiğımız savunma oyuncusu Cicinho ve kaleci Setkus'un hataları hiç gündeme gelmiyor.
O zaman ben şöyle bir eleştiri getirebilirim, iki hatalı golü yemese idik 1-0 galiptik. Şayet günah keçisi arıyorsak olaya birde bu açıdan bakalım ve eleştirilerimizi biraz insaflı yapalım.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 12:19   #36
falcon58
Acemi Yiğido

falcon58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 falcon58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Aatif Yeter Artık

Sezon başından beri taraftara saç-baş yoldurdun.. Her maçta bencilliğinden sayısız goller kaçırdık. Her pozisyonda, orta saha da, kale önünde, ceza sahasında, gol pozisyonunda her yerde ama her yerde, ben atayım, ben vurayım sevdan koca bir takımı yaktı, kavurdu, bitirdi..

Hangi birini sayalım? Hangi maçı söyleyelim? O yüzden diyorum ki, oynayamadığın cezalı olduğun 1 maç hariç, oynadığın 21 maçta sayısız defalar aynı haltı yedin..

Gol kralı oldun, bağrımıza bastık ama büyük takımlardan ikisi istedi (!) (o da meçhul ya neyse) gönderilmedin diye geçen seneden beri takıma verdiğin zararı ben sayamıyorum. Pekçok maç senin yüzünden gitti, tıpkı bugünkü Konyaspor maçı gibi..

Takım 1-0 yenikken kaptığın topla ceza sahasına girmişsin, solunda bomboş TEXEİRA'ya versen 1-1 olacak ve maç belki de dönecek. Ama sen ne yaptın? BENCİLLİK !..

Ben vurayım, ben atayıma gittin ve maç orada kırıldı !..

Allah aşkına. Bak Allah aşkına diyoruz, sen de inançlı bir insansın. O yüzden diyoruz ki, yeter artık. Atmaktan çok, bundan sonra ki maçlarda oynatmayı ve attırmayı dene.

Ya da, MESUT HOCAM, Allah aşkına kes şu adamı kadrodan. Oynamazsa çok şey kaybetmeyiz, zaten kaybediyoruz !..

Yeter artık, takım inan ki bencil AATIF CHAHECHOUHE yüzünden küme DÜŞÜYOR !..

.[/QUOTE]ALTINA İMZAMI ATIYORUM AYNEN KATILIYORUM YETER ARTIK BU BENCİLLİK EGOİSTLİK....
falcon58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı falcon58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 12:21   #37
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Aatif spikerin soyledigi gibi macin degil belki de sesonun kirilma anini gerceklestirdin belki de konya 2-0 lik top oynamadi kazabilecegimiz bir maci kaybettirdi. Setkusa suc bulmak ne kadar dogru taraftarimiz Denize dusen yilana sarilir misali davraniyor herkes telas icersinde nereye saldiracagini bilmiyor. Kaleci kac top cikaracak ? takimi demoralize olmus kendisinin ayakta imkansiz bana gore biz bile taraftar olarak telas halinde nerelere saldirmiyoruz ? Setkus iyi bir kaleci ama malum ki bizde sampiyonluga oynamiyoruz birilerini suclu arayacaksaniz ruhsuzlar toplulugu takimimizdan baskasi degil !!!!
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cenk5821'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2016, 12:25   #38
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aatıf lider oyuncu, o oynarsa takım kazanıyor, oynamaz ise takım duruyor, bu durumda da taraftarın Aatıf'dan beklentisi yüksek oluyor, o da bu beklentinin farkında olduğu için kendini baskı altında hissedip, taraftarın beklentilerine cevap verme adına müsait pozisyondaki arkadaşlarına pas verme yerine kendi gol atmak istiyor, akabinde de kaçan goller ve puanlar seyirciyi çileden çıkartıyor.
Tamam Aatif'ın bencilliği yüzünden belki bir golden olduk bu gündemde, ama en beğendiğımız savunma oyuncusu Cicinho ve kaleci Setkus'un hataları hiç gündeme gelmiyor.
O zaman ben şöyle bir eleştiri getirebilirim, iki hatalı golü yemese idik 1-0 galiptik. Şayet günah keçisi arıyorsak olaya birde bu açıdan bakalım ve eleştirilerimizi biraz insaflı yapalım.
Abi cok haklısın dünkü sinir le yazılan tüm yorumlar aatufın üzerine ve insafsızca yaptık çünkü kaybettik. Oysaki aatıf iki pozisyonu hiç yokken konyasporlu oyuncuların hatalarından oluştu yine kendi çabaları ile ama aatıf bizim için cok onemli ise maçın skoruda bir o kadar önemli. Cicinho ya gelince ben halan hiç oynaması gerektiği yerde oynadığını düşünüyorum bu da hem yaşının verdiği hemde ileriye gidiş gelişlerde yorgunluk yaşadığı için dikkat kalmıyor adamda kaleciye sözüm yok aslında kötü degil ama iyi hiç degil bu gerçek saygılar
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2016, 12:31   #39
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle atıfın mücadele etmediği,çalışmadığı yönündeki fikirlere katılmıyorum,takımı belkide ileriye taşıyan tek oyuncu atıftır,bunu belirttikten sonra beni en çok üzen ve sinir eden hareketi son final paslarını vermeyip takımı olası galibiyetlerden etmesidir,imkanı olan açsın izlesin,r.carlos çokmu kötü futbol oynatıyorduda yolladık,atıfın müsait pozisyonlarda pas vermemesi yüzünden kaybettiğimiz puanlar yüzünden gönderdik ,sergenide öyle yolladık,puanları kaybetmeye kaybediyoruzda,takımdaki arkadaşlık,takımdaşlık ruhunu da kaybediyoruz,kendinizi texseranın yerine koyun ,taaa uruguaydan sivasa geleceksin ,kendini göstermek için canla başla koşacaksın takım arkadaşın pas vermeyecek nedüşünürsünüz?ben texsera olsam soyunma odasında atıfa kafa göz dalardım ,yada Batuhan gibi ben yokum der çeker giderdim.bu böyle gitmez gitmemeli,takım düşmeyi hakkedecek futbol oynamıyor ancak herhafta 1 dallamanın takımı yakmasınıda artık sinir sistemlerimiz kaldırmıyor,bu hafta, yönetim ,hoca ve oyuncular biraraya gelip bu sıkıntıyı aşmalılar, yoksa durum hiçde iyiye gitmiyor.
Noktasına kadar görüşlerinize katılıyorum.artık biri bu arkadaşın kulağını sıkı bir şekilde çekmeli.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2016, 13:55   #40
tasde5858
Yeni Yiğido

12 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tasde5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

busene en büyük düşme sebeplerden biri atıf arkadaşlaar oyle malarda oyle toplar atmadıkı yazıklar olsun kahraman olacak en basıt 2 tane maçişte eskişehir penaltı konyaa yanındakı davıd bomboş vermıyor yazıklar olsun ptt lıgde oynarmı sankı çok umrunda gıder bır takım söyleyecek sözz bulamıyorum yazıklar olsun bu sene bizi kimse kurtaramaz arkadaşlar hayırlı işler
tasde5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tasde5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aatif, artık, yeter

Seçenekler Arama
Stil