Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

-->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA
Alt 08.04.2007, 22:51   #111
serrrkan
Yiğido

serrrkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

101 Mesajına 256 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 serrrkan BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

LÜTFEN . LÜTFEN.LÜTFEN ARKADAŞLAR HİÇ KİMSEYİ DÜŞÜNMÜYORSANIZ SİVASSPORA HAYATINI ADAMIŞ MECNUN BAŞKANI DÜŞÜNÜN ÇOK AYIP...
serrrkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.04.2007, 23:30   #112
gardasin.58
Yiğido

gardasin.58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 gardasin.58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sayin baskanimiz cok hakli arkadaslar kufrun ve centilmenlik disi yapilan haraketlerin spor kulubune nelere mal oldugunu goruyoruz lutfen biraz daha dikkat (A) GURUBU (B) GURUBU VS BUNLARIN AMACLARI SIVASSPORA DESTEK VERMEK DEGILMI ? o zaman 5_6_ tane gurup var bunlar hemen bir cati altinda taplanmali bir yandan birlikde beraberlikde söz ediyoruz bir yandan parca parca oluyoruz bu ne pehriz bu ne lahana tursusu.
saygilar.
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA
Alt 08.04.2007, 23:54   #113
Ss--58--Ss
YASAKLI ÜYE

42 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ss--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekanntSs--58--Ss ist jedem bekannt
Daumen hoch --->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

ŞAMPIYONLAR ŞAMPIYONU SİVASSPOR
Ss--58--Ss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2007, 00:00   #114
musa3458
Acemi Yiğido

musa3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 musa3458 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

küfür sıvaslıya yakışmaz küfür edene en büyük yanıt alkışlamaktır ozaman hatasını anlar başkanımıza sahip cıkalım mecnun otyakmazları bulmak kolay olmaz kaybedersek bi daha yerini dolduramayız onun için başkana sonsuz sahip cıkmalıyız
musa3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2007, 16:08   #115
ceyhun58
Acemi Yiğido

ceyhun58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceyhun58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: TFF' DEN SİVASSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

Arkadaşlar Mecnun Başkanın söylediği harfi harfine doğru yalnız insanların da bir sabrı var nereye kadar gelen hakem zaten yanlı gelmiş penaltı penaltı mıydı
dikkat ederseniz ceza sahası dışında 5-6 defa faul verdi gaye ney kayseri spora gol attırmak diğer bir arkadaşın dediği gibi saniyesi saniyesine böyle bir rapor tutulmuş mu çıkarsınlar göstersinler burda amaç sivas sporu biitirmek hadi 400 seyirci küfür ettiği diyelim 8000 seyirci neden küfür etti herkesin şapkasını önüne çıkarıp düşünmesi gerek kayserili orda her türlü kepazeliği rezilliği yaparak sivaslı seyirciyi tahrik ediyor ama raporda buna hiç değinilmiyor kayseri maçında 3 puan alınmasaydı durumumuzu hiç düşünelibiyormusunuz tabiki her türlü çirkin tezahürata karşıyız ama insanlarında bir sabrı olduğunu düşünsünler yazık
ceyhun58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2007, 16:58   #116
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

Haluk efendi nedense sadece sivastaki olaylara bakıyor başka maçlarda neler olup bitiyor kimsenin umrunda olmuyor ama sivas ta olunca hemen tepki geliyor.Bu olaylar o kadar abrtıldığı kadar olmadı ben maçtaydım.Tepki maçın hakemi olacak kuddusi içindi oda zaten maçı rezalete çevirdi.Bu kadar büyütülecek bir olay olmadı.herkes işine baksın eyyamcılık yapmasın.Şu türkiyede Sivaslı kadar temiz tarftar görmedim ben.İstanbulda maçlarda kadınlar bile küfür ediyor.Ama bunlara kimse ses etmiyor.küfürü elbette desteklemiyorum.Bende karşıyım küfüre ama yanlı tutum oldum mu bunu kabullenemiyorum.eğer bize bu uyarıyı yapıyorsanız a dan z ye herkese yapacaksın ahmetin kulağını çekip mehmeti görmemezlikten gelmeyeceksin.Maçtaki hakeminin nasıl maç yönettiğine bakacaksın nasıl pozisyona uzak kaldığını nefesinin yetmediğinden pozisyonları yakalayamadığını görüp bu hakeme kendini düzeltmesini söyleyeceksin.eğer düzelmiyorsa bu adama bir daha maç vermeyeceksin.
Alt 09.04.2007, 17:51   #117
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1273 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
ceyhun58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Mecnun Başkanın söylediği harfi harfine doğru yalnız insanların da bir sabrı var nereye kadar gelen hakem zaten yanlı gelmiş penaltı penaltı mıydı
dikkat ederseniz ceza sahası dışında 5-6 defa faul verdi gaye ney kayseri spora gol attırmak diğer bir arkadaşın dediği gibi saniyesi saniyesine böyle bir rapor tutulmuş mu çıkarsınlar göstersinler burda amaç sivas sporu biitirmek hadi 400 seyirci küfür ettiği diyelim 8000 seyirci neden küfür etti herkesin şapkasını önüne çıkarıp düşünmesi gerek kayserili orda her türlü kepazeliği rezilliği yaparak sivaslı seyirciyi tahrik ediyor ama raporda buna hiç değinilmiyor kayseri maçında 3 puan alınmasaydı durumumuzu hiç düşünelibiyormusunuz tabiki her türlü çirkin tezahürata karşıyız ama insanlarında bir sabrı olduğunu düşünsünler yazık

Gardas yazdıklarına daha ne yazılabilir daha ne ilave edilebilir bilmiyorum.Ama tek kelime ile olayı mükemmel özetlemişsin.Bizim anlatmak istediğimizde bu zaten.Ha ben birde şu durumu ilave etmek istiyorum.Daha önceki yorumumdada yazmıştım ama taraftarımızı esas çileden çıkaran olayların başında Kayserili taraftarların ''HANGİNİZİN VAR BÖYLE ŞANLI TARİHİ KİM ÖLDÜRDÜ 41 .BNEYİ'' Tezahüratı olayı başka boyutlara taşıdı.Kamuoyunun bilgisine...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2007, 17:55   #118
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 857 SEMİH-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yav sadece bizimkiler mi yapmış tek taraflı bakılıyor.ankara maç.ındada bize küfür ettiler..........
Alt 09.04.2007, 18:34   #119
58Taraftar
Yiğido

87 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 58Taraftar BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
MecnunOtyakmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli Arkadaşlar
Sabah ofisime geldiğimde masamın üzerinde TFF'den gelen savunma istemli faxı okuyunca;taraftarımızın daha güzel,daha etkili,daha centilmen olması çabalarımın ne kadar boş bir hayal olduğunu birkez daha anladım.
Uzun zamandır 67,çılgınlar,merkez vs. gibi gurupları tek çatı altında toplayıp statta tam bir bütünlük sağlamak için mücadele ediyordum.dahası trübünlere renk katmak için üniversiteli bayan arkadaşlarımızıda bu gurubun içine yerleştirip daha renkli,daha etkili bir trübün hayal ediyordum.Fakat Kayseri maçında gördükki taraftarımız henüz bu olgunluğa ulaşabilmiş değiliz.
Takım sevgisini küfrederek ispatlayamazsınız.Bedava bilet alıp sen ben diye ayrım yaparak,küfrederek takımınıza destek sağlayamazsınız.Aksine köstek olursunuz.Liseli öğrencileri milli eğt. müd.ile yaptığımız anlaşma gereği trübünde nasıl küfredileceğini öğrensinler diye maça yollamıyoruz.İçlerinde Sivasspor sevgisi yerleşsin diye çırpınıyoruz ama korkarım kısa sürede onlarıda kaybederiz.
Bu tip davranışlar devam ederse önümüzdeki yıl kesinlikle hiçbir gurupla ilişki kurmayacağız.Bu guruplar Sivasspora ne verebiliriz diye düşünmeleri gerekirken yaptıkları eylemlerle maddi manevi zararları oluyor.
En önemlisi 4 Eylül stadında küfürün olmaması. Bikere insan ahlaklı ise küfretmez,Müslümansa günah diye küfretmez,Türk`se töre gereği küfretmez,insansa insanlık gereği küfretmez,Yiğidoysa yiğitlik gereği küfretmez.
Bu guruplara sesleniyorum şapkanızı önünüze koyup düşünün bundan sonra Sivasspora zararınız olursa birdaha beni yanınızda göremeyeceksiniz.Aksine birşey kazandırmadan kaybettirirseniz karşınızda bulacaksınız.
kayserililerin tahrikleri,yaptıkları beni ilgilendirmiyor gerçek bir Yiğido provakasyona gelmemeli.
GERÇEK YİĞİDOLARA SEVGİ VE SAYGILARIMLA
MECNUN OTYAKMAZ
Başkanım sana harfiyyen katılıyorum, her zaman arkandayız ve inşallah bu açıklamadan sonra bazı arkadaşlarımız yaptıkları yanlışların farkına varırlar ve tekrarlamazlar
58Taraftar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2007, 19:43   #120
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 989 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Bugün Dernek Murat la msn.den yazıştık.
''abla, sitedeki üye arkadaşlardan bazıları küfür olayının senle benim aramda olduğunu sanıyor.'' dedi.
bu durumdan çok rahatsız ve üzgün olduğunu, bunun ikimizin arasında geçmediğini benim buradan tekrar belirtmemi rica etti.
Bu konuyu tekrar tekrar gündeme getirmek istemiyorum ama Murat arkadaşımızın üzülmesinide istemem.
Benim 67 Dernekle yada 67 Dernek üyelerinin benimle yada Kulüp üyelerimle herhangi bir problemi yoktur.

Etiketler
baŞkanliĞina, kulübü, sİvasspor, tff

Seçenekler Arama
Stil