Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Kimse bu maçta bir şey aramasın
Alt 22.05.2011, 23:18   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Kimse bu maçta bir şey aramasın

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ''Hiç kimse bu maçta kesinlikle bir şey aramasın, çok aradılar, bir hafta boyunca sürekli şekilde çok aradılar, ama
gördüler, elimizden gelen mücadeleyi gösterdik'' dedi.

Çalımbay, Fenerbahçe'ye 4-3 mağlup oldukları maçın ardından yaptığı açıklamada, başta şampiyon olan Fenerbahçe'yi ve sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor'u kutladığını belirterek, ''Gerçekten mükemmel bir performans gösterdiler, bana göre ikisi de şampiyonluğu hak etti. Tekrar iki takımı da tebrik ediyorum. Biz tabii ki elimizden gelen bütün gayreti gösterip, mücadele etmek istedik'' ifadesini kullandı.

Maçın başından sonuna kadar iyi mücadele ettiklerini, oyundan hiçbir zaman kopmadıklarını, zaman zaman etkili oynadıklarını vurgulayan Çalımbay, ''Ama yediğimiz goller bize yakışmadı. Bu maçla ilgili fazla bir şey konuşmaya gerek yok. Artık önümüzdeki sezonun planını, programını yapacağız. Ama ne olursa olsun arkadaşları kutluyorum'' diye konuştu.

Çalımbay, Fenerbahçe gibi güçlü bir takıma 3 gol attıklarını, tam skora dengeyi getirecekleri, rakibi yakalayacakları anlarda kritik goller yediklerine işaret ederek, ''Ama iyi mücadele ettik. Hiç kimse bu maçta kesinlikle bir şey aramasın, çok aradılar, bir hafta boyunca sürekli şekilde çok aradılar, ama gördüler, elimizden gelen mücadeleyi gösterdik. Ben tekrar başta Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum, Trabzonspor'u da tebrik ediyorum'' dedi.
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aramasın, kimse, maçta, şey

Seçenekler Arama
Stil