Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Uygun Öğrencilerle Buluştu
Alt 23.12.2008, 20:21   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Uygun Öğrencilerle Buluştu

Bahçelieveler Özel Fatih İlköğretim Okulu tarafından yılın antrenörü seçilen Bülent Uygun, ödülünü almak için okulda düzenlenen panele katıldı.

Uygun, burada yaptığı konuşmada, geçen sezon Turkcell Süper Lig'in ilk yarısını lider tamamladıklarını, bu sezon da 16. hafta itibariyle lider olduklarını vurgulayarak, ''Geçen yıl elde edilen başarının bu yıl da elde edilmesi bizi mutlu etti. Bu başarımızın tesadüf olmadığını herkese gösterdik. Artık Türkiye'de hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını herkese göstermeye başladık. Geçen yıl son haftalarda şampiyonluğu kaybettik. Bu yıl da ilk yarıyı yine lider bitirdik. Başarılı olmak istiyoruz'' diye konuştu.

Türk futbolundaki en büyük sorunun sistemsizlik olduğunu ifade eden Bülent Uygun, ''Sivasspor'da biz bir sistem getirdik. Başkanımız bize güvendi, oturduk bazı hesaplar, planlamalar yaptık. Şu anda onları doğru bir şekilde uygulamaya devam ediyoruz. Hedefimiz daha iyi yerlere gelmek'' değerlendirmesinde bulundu.

-''HAYALİM ANADOLU'DAN BİR TAKIMI ŞAMPİYON YAPMAK''-

Bülent Uygun, hayalinin Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmak olduğunu dile getirdi. Bir öğrencinin ''İlerleyen süreçte Fenerbahçe veya başka büyük bir takımı çalıştırmak ister misiniz'' şeklindeki sorusunu Uygun, şöyle cevaplandırdı: ''Benim ilk hayalim Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmak. Daha sonra bu takımla Avrupa'da başarılar elde etmek istiyorum. Büyük takım veya milli takımda da çalışırım, ancak başarıya inanan zihniyetlerin olduğu yerde ben de varım.''

-MEHMET YILDIZ'IN TRANSFERİ KONUSU-

Golcü futbolcuları Mehmet Yılmaz'ın transferiyle ilgili değerlendirmede de bulunan Uygun, şunları kaydetti: ''Biliyoruz ki, herkes Mehmet Yıldız'ı almak istiyor. Bugün Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısı vardı. Başkanıma, 'Başkanım, Mehmet Yıldız'ı almak isteyen varsa onlarla görüş. Transfer edecek olan kulüp istediğimiz ücreti verirse alsın. Yok almayacaklarsa oyuncumuzun kafasını rahat bıraksınlar' dedim

.'' Panelde, Bahçelievler Özel Fatih İlköğretim Okulu yöneticileri, başarılı teknik adama, günün anısına bir karne verdi. Karnede tüm notların 100 olması dikkati çekerken, Uygun, '''Bu karneyi babama götüreceğim, okul hayatımda hiç bu kadar parlak karnem olmamıştı'' diye espri yaptı.

Bu arada, kürsüye çıktığında öğrencileri asker selamı ile selamlayan Bülent Uygun, neden her yerde asker selamı verdiğini ise şöyle açıkladı: ''Fenerbahçe'de oynadığım dönemde, başkanım Güven Sazak, gol attıktan sonra gelip selam vermemi istemişti. Bugünlerde olduğu gibi, o zaman da ülkemizde terör olayları yaşanıyordu. Galatasaray maçında gol atınca, selam vermek üzere hazırlanıyordum. O anda tribünde yer alan seyircilerden birinin babası şehit olmuştu. Ben de çok duygulandım. Bunun üzerine ben de başkanıma asker selamı verdim. O günden sonra hep asker selamı veriyorum.''

İşte Minik Öğrencilerin Uygun'a Soruları ve Hocanın İçten Cevapları

Süper ligin en Uygun hocası sizsiniz, peki en uygun oyuncusu kim?

Herkese aynı ölçüde sevgi besliyorum. Ancak herkesin gönlünde de bir kişiye daha fazla sevgi vardır. En uygun futbolcu Kral Mehmet Yıldız.

Futbolculuk döneminizde unutamadığınız anınız var mı?

Aslında birçok anım var. İlk aklıma gelen ise Fenerbahçe’de şampiyonlar liginde oynarken 40 yıldır sahasında yenilmeyen Manchester United’ı yenmemiz oldu. Maç öncesinde bırakın yenmemizi herkes fark yiyeceğimizi düşünüyordu. Ancak bizler inandık ve yendik.

Kamuoyu sizinle birlikte Hakan Şükür ve Ertuğrul Sağlam’ı da çok seviyor nedeni nedir?

Hakan Şükür ile uçakta beraberdik. Ailesinin çocuklarının yanına uğurladım ve buraya geldim. Hakan’da buraya gelmeyi çok istiyordu ancak fırsat bulamadı. Hakan Şükür’ün ve Ertuğrul hocanın sevilmelerinin nedeni her ikisinin de aile hayatlarındaki güzellikleri, profesyonellikleri ve Anadolu insanına yakışır tavırları.

Sivasspor’a geldiğinizde hangi zorluklar ile karşılaştınız?

Sivasspor’a geldiğimde kulübün 800 milyar borcu vardı. Altyapı sorunlarını çözmek için uğraş veriliyordu. Başkanımızın, Yönetim Kurulumuzun, Valimizin, Belediye Başkanımızın ve değerli iş adamlarımızın destekleri ile borçlarımızı kapadık. Ligdeki başarılarımız ilede şu anda 40 milyon Euro değerinde bir kulüp durumuna geldik. Biz Sivasspor’a inandık ve inananlar her zaman başarır.

Sivas’ı tanıyan birisi olarak yabancı futbolcuları Sivasspor’a imza attırmayı nasıl başarıyorsunuz?

Sabah uçaktan indiklerinde karşılıyoruz. Önce Chocolate Cafeye götürüp güzel bir kahvaltı yaptırıyoruz. Sonrasında İstanbul turu yapıyor ve Sivas’a uçmadan sabah uyku mahurluğu ile imzayı attırıyoruz. Tabi bu işin şakası. Cumhuriyetin Temellerinin atıldığı, son zamanlarda her alanda ilerleme gösteren ilimize gelmeleri artık daha kolay oluyor.

Uygun panelin sonunda Sivasspor forması giymiş 8. sınıf öğrencilerine devre arası soyunma odası taktiklerini anlatarak salondan ayrıldı.

SivasSpor.Com Özel Haberi

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Uygun Öğrencilerle Buluştu
Alt 23.12.2008, 20:25   #2
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Uygun Öğrencilerle Buluştu

Gerek Orta ögretim gereksede yüksek öğretim kurumları devamlı Bülent hocamız ve oyuncularımız ile söyleşiler yapmakta. Budurum Genç nesilleri Sivassporlu yapmak yolunda cok önemli bir etken. Ögrencilerin üzerlerindekı Kırmızı beyazlı formalardan bunu anlayabılıyoruz.

BÖyle giderse zaten Sivasspor'umuzu üniversitelerde ders olarak vereceklerdır. Az para ile başarı nasıl olur yada başarılı olmanın yolları hakkında SİVASSPOR'dan ögrenecekleri cokşey var....

Özel Haber için teşekkur ederim ellerinize sağlık...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.12.2008, 20:38   #3
ssozan
Tecrübeli Yiğido

ssozan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 ssozan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ÖĞRENCİLERLE BULUŞMASI GÜZEL..
MEHMET KONUSUNA GELİNCE DE İSTEDİĞİ PARAYI ALIP SATMAK İSTİYOMUŞ
ssozan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2008, 21:02   #4
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Ben bu tür etkinliklere katılan gerek teknik direktörümüzden,gerekse futbolcularımızdan sivassporun yanında sivastan da bir nebze olsun övgülü sözler bekliyorum,evet tribünlerde iyi olduğumuz söylenemez fakat sivasta oluşturulan havanın ve futbolcularımız üzerinde hiç bir baskının olmamamasının bu başarılarda hiç mi katkısı yok? Bundanda biraz bahsedilsin lütfen.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.12.2008, 23:41   #5
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1224 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Kendini bu kadar kısa bir zamanda sevdirmek büyül iş olsa gerek tebrikler Bülent Hocam başarıların ile bu takım daha iyi yerlere gelecek....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.12.2008, 01:26   #6
SivasLady
Gast

genc nesillere SivasSpor sevgisini asilamak icin böyle bulusmalar cok iyi
bülent hocamiz ve futbolcularimiz her zaman bir cok okul davetlerine katiliyorlar
buda bizi cok mutlu ediyor
gencler gelecegin taraftaridir
Alt 24.12.2008, 04:05   #7
Ertugrul
Gast

İlk yarıyı Lider bitiren Sivasspor'un başarılı teknikdrektörü Bülent hocamızın Bahçelieveler Özel Fatih İlköğretim Okulunda söyleşiye katılacağı haberini almamız ve Sivasspor.Com 'u temsilen davet edilmemiz bizleri heycanlandırdı. Okul yönetiminin sıcak ve samimi ev sahipliğinde söyleşiyi takip ettik. Özellikle Hemşerimiz Okul Müdürü Mustafa Durmaz , Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Aytekin ve hemşerimiz Öğretmen Muhammed Gazi Kaçan beyler nezdinde bütün Okul yönetimine teşekkür ediyorum.

Bülent hocamız duruşu, mütavazi tavrı, sevecen yaklaşımı ile Sivasspor'umuzu gelecek neslillere karşı gayet iyi temsil etti. İnşaallah hedefim diye açıkladığı 'Bir Anadolu Kulübünü Şampiyon Yapmak' idealini bu sene Sivasspor ile başaracaktır.
Alt 24.12.2008, 15:33   #8
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

iyi birsey ama neden kolej???? bence devlet okullarınıda gitmeli...
oguzhan_1616 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.12.2008, 19:31   #9
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çok güzel çok yerinde bir faaliyette bulunduğu için Bülent Hocamızı tebrik ederim. Bu faaliyetlerle Sivasspor özellikle genç nesil içerisinde daha popülerlik kazanacak, daha çok takip edilecek, sempatizanı çoğalacak ve resimde de gördüğümüz gibi üzerinde kırmızı-beyaz renkleri taşıyan pırıl pırıl gençlerin sayısı artmış olacak. Bu bir süreçtir, bu süreci başarıyla, kırıp dökmeden, incitmeden, itici olmadan geçtiğimiz takdirde Sivassporumuz artık sadece 7 milyon Sivaslının değil 17 milyonun 27 milyonun sevgi ve sempatisini kazanacaktır.

Mecnun Başkan önderliğinde ekonomisi, altyapısı, üstyapısı, tesisleri vs herşeyiyle gelişen sağlam adımlarla yürüyen Sivassporumuz kurumsallaşması, marka değerinin artması ve her alandaki başarılarıyla Türkiye'nin Manchester United'ı olacaktır. Bundan şüphem yok!

Durmak yok, mola yok!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.12.2008, 20:17   #10
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Gerek spor içi gereksede spor dışı faaliyetlerimiz ile sivasspor artık cok önemli yerdedır... Özel haber için teşekkurler

Etiketler
buluştu, cevap, fatih koleji, soru, söyleşi, uygun, Öğrencilerle

Seçenekler Arama
Stil