Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Alt 18.03.2009, 07:38   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok

Sivasspor Yönetim Kurulu, ''Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz'' açıklamasını yaptı.

Kulübün resmi internet sitesinde, takım, teknik heyet ve sporcular hakkında son günlerde bazı yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili yapılan açıklamada, ''Sivasspor'u yıpratma, karalama ve kısır çekişmelerin içine itme yolunda ele alınan yazı ve makalelerin'' takımla uzaktan yakıdan ilgisi olmadığı belirtildi. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Son günlerde Sivasspor ile ilgili olarak bazı yayın organlarında haberler, makaleler yer almaktadır. Takımımızın, hocamızın veya sporcularımızın ismi zikredilerek yapılan açıklamaların hiçbirisi doğru değildir. Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz. Sivasspor olarak bu maçında önemini göz önünde bulundurarak müsabaka bitimine kadar teknik heyetimize ve sporcularımıza yayın yasağı getirdik. Beşiktaş ile ilgili bizlere yönelik söylenen sözler ve yayınlanan makaleler güzide kulübümüz Beşiktaş'ı ilgilendirir, ama bizimle ilgili yazılan ve çizilenlerle ilgili haberimiz olmadan hayal ürünü her türlü haber ve makalelerle ilgili yasal haklarımızı arayacağız. Bu nedenle yayın kuruluşlarımızın bu önemli müsabaka öncesinde her iki takımı da rencide edici, aşağılayıcı veya güç gösterisi şeklindeki haberlerden kaçınmaları konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Sivasspor olarak gelişmeleri veya basına yönelik açıklanması gereken tüm haberleri resmi sitemizden duyurmaktayız. Basınımızın bu konuda bize anlayış göstermesini bekliyoruz.''

Kaynak : Haber7.com AA

Sivasspor Yönetim Kurulu, ''Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz'' açıklamasını yaptı.

Sivasspor yönetim kurulu takım ve teknik heyet,sporcularla ilgili son günlerde bazı yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yaptı.
Sivasspor’u yıpratma, karalama ve kısır çekişmelerin içine itme yolunda ele alınan yazı ve makalelerin takımla uzaktan yakıdan ilgisi olmadığının dile getirildiği açıklamada “ Son günlerde Sivasspor ile ilgili olarak bazı yayın organlarında haberler, makaleler yer almaktadır. Takımımızın, hocamızın veya sporcularımızın ismi zikredilerek yapılan açıklamaların hiç birisi doğru değildir. Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz. Sivasspor olarak bu maçında önemini göz önünde bulundurarak müsabaka bitimine kadar teknik heyetimize ve sporcularımıza yayın yasağı getirdik. Beşiktaş ile ilgili bizlere yönelik söylenen sözler ve yayınlanan makaleler güzide kulübümüz Beşiktaş’ı ilgilendirir, ama bizimle ilgili yazılan ve çizilenlerle ilgili haberimiz olmadan hayal ürünü her türlü haber ve makalelerle ilgili yasal haklarımızı arayacağız. Bu nedenle yayın kuruluşlarımızın bu önemli müsabaka öncesinde her iki takımı da rencide edici,aşağılayıcı veya güç gösterisi şeklindeki haberlerden kaçınmaları konusunda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.
Sivasspor olarak gelişmeleri veya basına yönelik açıklanması gereken tüm haberleri resmi sitemiz den duyurmaktayız. Basınımızın bu konuda bize anlayış göstermesini bekliyoruz”.

sivasspor.org.tr

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor'dan basındaki iddialara sert ceva
Alt 18.03.2009, 14:38   #2
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'dan basındaki iddialara sert ceva

Alıntı:
GLoBe-Y-Gençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

''Son günlerde Sivasspor ile ilgili olarak bazı yayın organlarında haberler, makaleler yer almaktadır. Takımımızın, hocamızın veya sporcularımızın ismi zikredilerek yapılan açıklamaların hiçbirisi doğru değildir. Beşiktaş maçı öncesinde takımımızı yıpratmak isteyenlerin oyununa asla ve asla gelmeyeceğiz. Sivasspor olarak bu maçında önemini göz önünde bulundurarak müsabaka bitimine kadar teknik heyetimize ve sporcularımıza yayın yasağı getirdik. Kaynak : Haber7.com AA

Yönetim en dogru olani yapmis tebrikler.
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2009, 14:40   #3
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

KİMSE BİZİ YIPRATAMAZ TAM AKSİNE BİZ YIPRATACAĞIZZ BİZİ YIPRATMAK İSTEYENLERİ
Alt 18.03.2009, 15:33   #4
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

adı üstünde futbol bir oyundur yenmek de yenilmek de var bu kadar ayak oyunlarına çirkeflif yapmaya ne gerek var
Alt 18.03.2009, 15:40   #5
sivaslıbaki
Yiğido

86 Mesajına 154 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 sivaslıbaki FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya vallaha bizim sınıf beşiktaşlı dolu beşiktaş için tezahürat yapıolar.

sınıfta iki tane sivassporlu var ikimizin sesi 8 kişinin sesinden yüksek! yanımdaki arkadaş gür sesli

http://resimzade.com/Show.html?i=7558&token=25589
sivaslıbaki isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıbaki'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2009, 19:59   #6
ŞeBoiST
Yeni Yiğido

ŞeBoiST - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ŞeBoiST FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gerçekten tebrik ederim yönetici en iyisini yapmiş
ŞeBoiST isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2009, 20:43   #7
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 918 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Geçen yılki maçlarda yatak odalarına varıncaya kadar açmışlardı medyaya. ders çıkarmaları güzel. İnşallah BJK yı yenip arayı açarız.
Alt 18.03.2009, 22:15   #8
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Basındaki iddialara Sert Cevap

Evet bende bugün biraz takip ettim. Gerek yazılı gerekte internet ortamında hem bizim hocamızın hemde İbrahim Üzülmezinde karıştığı, Cimnastikçi köşe yazarlarınında alkış tuttuğu bir takım yazılardı. Ya ben anlamıyorum. Özellikle bizim açımızdan neden önemli maç öncesi her uzatılan mikrofona konuşuyoruz bir türlü akıl sır erdiremiyorum. Gayet iyi biliyoruzki bu yayın yapan gazeteler özellikle transfer döneminde toplam bir takıma 200 ile 300 arasında oyuncu getiriyorlar piyasada topçu bırakmıyorlar ondan sonrada bak bunu biz yazdık deme cüretinde bulunuyorlar. Ya piyasada topçu kalmadıki hepsini yazdınız. Bu örnektede olduğu gibi şunu bilmemiz gerekiyor. Bab-ı Ali dediğimiz medyanın toplandığı ve bu medyanın spor bölümünü teşekkül eden kişi ve köşeler hep İstanbulun semt takımlarından oluşuyor. Biz ise hala onların inadına demeçler veriyoruz, yada değiştirilerek yayınlanıyor. Ya ne gerek var her yerde konuşmanın. Şampiyon olacaksak olucaaz yada olamazsak nasip değilmiş diyceez. Bu adamlara neden prim tanıyoruz. Ben bu konuda sayın hocamıza ve Fikret beye çok kızıyorum. Anadoluda oluşan iyi imaj ve desteğimizi gittikçe harcıyoruz. Önceden daha çok olan helal olsun şu takıma ve Bülent Hocaya söylemleri artık yerini '' Ya bu hocada amma çok konuşuyor şov yapıyor, gözümüzden düşüyor'' kelamlarına bırakmaya başladı. Artık bırakalım bu işleri ve gerçek İŞİMİZE dönelim. Önümüzde 10 maçlık zorlu bir fikstür var ve takımda bana göre lider olmamıza rağmen çok kötü gidiyor. Biz bunlara bir çare bulalım. Bu yayınlanan demeçler ve karşılıklı atışmalar bize bir şey kazandırmaz aksine kaybettiri. Bakın hocamız 6 8 10 yeriz ama Avrupada bizi desteklemeyecekmisiniz o zaman demiş bugün gazete hem GS ye hemde BJK ya atıfta bulunmuş. Bunların iç yüzü bu. Onun için ne güzel bir karar alındı kapıları kapattı takımımız diye biz sevinirken yine çirkefleşmiş medyanın içinde kendimizi buluyoruz. Olmuyor beyler... Ben bu takımı taa amatör kümeye düştüğünde de destekledim 3. Ligde de 2. Ligde de her zaman destekledim. Ama bu şekilde Anadolunun giözünden düşmeye bizim hakkımız yok. Bir çağ başlatmışız 4 süslü takımın arasına girmeye 10 hafta kalmış bizim uğraştığımız şeylere bakın. Mantalite diyoruz kendimiz bu mantaliteye teşbih ediyoruz. Olmazki.. İş Eğer basında bitiyorsa 2-3 tane köşe yazarımız var bırakın onlar mücadele etsinler bu işlerle. Biz tekrar kapatalım kapılarımızı konuşmayalım. Bir bakıyorum gazetede bizim sayfamıza, birgün seçim adayları şov yapıyor, bir bakıyorum rakip takımlarla atışıyoruz. Bizim şimdilik etimiz budumuz ne ki bunlarla takışıyoruz. La havle... Yine sinirlendim yaaw...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Basındaki iddialara Sert Cevap
Alt 18.03.2009, 22:49   #9
FANATIK YIGIDO
Tecrübeli Yiğido

130 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 FANATIK YIGIDO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hakli bir karar herseyi bilmek zorunda deyiller
FANATIK YIGIDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Basındaki iddialara Sert Cevap
Alt 18.03.2009, 23:09   #10
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Basınımızın bu konuda bize anlayış göstermesini bekliyoruz

subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda subasi29'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
basındaki, cevap, iddialara, sert, sivasspordan