Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anlamada sorun varsa, Yapacak bir şey de ol
Alt 25.06.2011, 20:44   #31
oguzhan58 sivas
Acemi Yiğido

25 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 oguzhan58 sivas Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Anlamada sorun varsa, Yapacak bir şey de ol

adam bence sonuna kadar hakli yasadigi ekmek yedi sehre ihanet eden bir adam olmaz boyle sey yaw oysa sivasta kactane bar var gitsin tekelden bi efes alsin okadar merakliysa zikimlanmaya !
oguzhan58 sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 21:39   #32
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ec58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sözkonusu şahsın cevap yazısını okumadan yazıyorum...
Okumaya gerek yok çünkü belliki bir günü daha kurtarmış. Bakmayın köşe yazarlığı zor iş. Hergün bir şeyler bulup yazmak kolaydeğil.
Ancak Abdullah Yiğit kötü ev hanımlarının "Bu gün ne pişirsem" sendromunun aynısını yaşıyo galiba son günlerde. Evin adamı pırasa sevmez de karısı yinede yemek yaptım diyebilmek için pişirirya o türden bi durum bu.
Yahu kardeşim millet senden internetten iki üç tercüme sonrasında okuduğun oyuncu demeçlerinin satır aralarında ki lafları sündürüp o günkü köşe yazını kotarmanı beklemiyor, Hele hele tepkilere cevap diyerekten iki günü kotarmanı hiç beklemiyor. Yönetime düşük dozda bile bi eleştiri yazamıyorsun gücün rıza hocaya kıvanca grosicki ye yetiyor. Yapıyorsan bu işi doğru dürüst yap yapamıyorsan bırak bu forumdan bile 10 tane adam çıkar senin yaptığın şekilde bu işi yapacak.
Bir de çıkmışsın "Anlamada sorun varsa" diyorsun. Ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Diyorsun ki bu forumdaki onlarca kişinin "Anlaması kıt" Sivaslı deyimiyle "Anlağa gıt".
Esas senin anlaman kıt. Millet senden böyle gereksiz konularda anlamsız sivas milliyetçiliği yapmanı değil, Futbol yazmanı, Transfer politikasına yorum getirmeni, camiayı kenetleyecek yazılar yazmanı bekliyor.
Şampiyon olan paf takımdan kaç kişi girdi bu takıma diye sordunmu bir kez yönetime? Sormadın. 30 küsür yaşındaki Ertuğrulu niye almıyorsun diye rıza hocaya soruyorsun ama. Yönetime niye sormuyorsun.? Yetmiyor Kıvanç Ertuğrul kıyasına giriyorsun. Kıvanç kötü oynarsa ben dediydim diyeceksin. Erman Kılıç 2 sezondur Herve Tum un stresini atamadı daha. Kıvancı Ertuğrulun yerine alınmış gibi göstererek neyi amaçlıyorsun. Elimizdeki doğru düzgün tek oyuncu Grosicki yi Sivasın yabancı gözüyle notunu tam verdi diye eleştirerek neyi amaçlıyorsun. İki gün sonra Kamil sahada kötü oynayıpda seyirci zaten bu adam sivasıda beğenmiyor diye yuhlanınca eminim ferahlarsın.
Oyuncularla , Rıza hocayla ilgili gereksiz yazılarını bırak, doğru düzgün işini yap. Bilmem anladın mı. (Sivaslıların anlaması kıt ya o yüzden sordum.)

Alakasız haksız bir yazı. amacın nedir anlamadım
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 21:50   #33
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Burada problem eleştiri ile hakareti karıştırmamız herhalde.Şimdi Abdullah bey bir yazı yazmış,tamam katılırsınız katılmazsınız ama adamın yazarlığına hakaret edemezsiniz.Sonuçta Grosicki olayında herkes aynı şeyleri düşünmek zorunda değil.Sana göre Abdullah yiğit doğru bir yazı yazmıştır.Bana göre yanlış yazmıştır katılmam.Ama adamın yazarlığı ile ilgili birşey söyleyemem.Adam yıllardır SİVASSPOR ile aşkı ile yazılar yazıyor.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 22:20   #34
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Unglücklich Cevap: Anlamada sorun varsa, Yapacak bir şey de ol

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah yiğit 50 yaş ve üzerindemi.?? 35 yılı abarmışsın en fazla 25 yıldır.. bilemedin 30...
GARDAŞ HAKLISIN ben biraz düşünmeden yazmış olabilirim,ben 41 yaşındayım ilkokul 1.sınıftan beri 5 yaşından beri sivassporu hep basından takip etmişimdir,2.lige çıktığımızdan beride faaal tarafarı olmuşumdur.elimden geldiği kadar istanbul,ankaradaki maçlara gitmişimdir,bu süre zarfında basında hep abdullah yiğit adını duymuşumdur ondan öyle yazmış olabilirim, sivassspor 3.ligdeyken hep yıldız haberlerini abdullah yiğit veriyordu ,kaçyaşında bilmiyorum,ondan öyle eski gelmiş olabilir yoksa kafadan yazmak istemedim.6 yılsüper lig,4 5 yıl 2.lig,11yıl,13 14 yılda 3.lig 25 yıl eder 25 yıl garanti yani .
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2011, 23:52   #35
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ec58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sözkonusu şahsın cevap yazısını okumadan yazıyorum...
Okumaya gerek yok çünkü belliki bir günü daha kurtarmış. Bakmayın köşe yazarlığı zor iş. Hergün bir şeyler bulup yazmak kolaydeğil.
Ancak Abdullah Yiğit kötü ev hanımlarının "Bu gün ne pişirsem" sendromunun aynısını yaşıyo galiba son günlerde. Evin adamı pırasa sevmez de karısı yinede yemek yaptım diyebilmek için pişirirya o türden bi durum bu.
Yahu kardeşim millet senden internetten iki üç tercüme sonrasında okuduğun oyuncu demeçlerinin satır aralarında ki lafları sündürüp o günkü köşe yazını kotarmanı beklemiyor, Hele hele tepkilere cevap diyerekten iki günü kotarmanı hiç beklemiyor. Yönetime düşük dozda bile bi eleştiri yazamıyorsun gücün rıza hocaya kıvanca grosicki ye yetiyor. Yapıyorsan bu işi doğru dürüst yap yapamıyorsan bırak bu forumdan bile 10 tane adam çıkar senin yaptığın şekilde bu işi yapacak.
Bir de çıkmışsın "Anlamada sorun varsa" diyorsun. Ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Diyorsun ki bu forumdaki onlarca kişinin "Anlaması kıt" Sivaslı deyimiyle "Anlağa gıt".
Esas senin anlaman kıt. Millet senden böyle gereksiz konularda anlamsız sivas milliyetçiliği yapmanı değil, Futbol yazmanı, Transfer politikasına yorum getirmeni, camiayı kenetleyecek yazılar yazmanı bekliyor.
Şampiyon olan paf takımdan kaç kişi girdi bu takıma diye sordunmu bir kez yönetime? Sormadın. 30 küsür yaşındaki Ertuğrulu niye almıyorsun diye rıza hocaya soruyorsun ama. Yönetime niye sormuyorsun.? Yetmiyor Kıvanç Ertuğrul kıyasına giriyorsun. Kıvanç kötü oynarsa ben dediydim diyeceksin. Erman Kılıç 2 sezondur Herve Tum un stresini atamadı daha. Kıvancı Ertuğrulun yerine alınmış gibi göstererek neyi amaçlıyorsun. Elimizdeki doğru düzgün tek oyuncu Grosicki yi Sivasın yabancı gözüyle notunu tam verdi diye eleştirerek neyi amaçlıyorsun. İki gün sonra Kamil sahada kötü oynayıpda seyirci zaten bu adam sivasıda beğenmiyor diye yuhlanınca eminim ferahlarsın.
Oyuncularla , Rıza hocayla ilgili gereksiz yazılarını bırak, doğru düzgün işini yap. Bilmem anladın mı. (Sivaslıların anlaması kıt ya o yüzden sordum.)
Her cümlene katılıyorum..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
anlamada, olmaz, sorun, varsa, yapacak, şey