Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 28.12.2015, 22:19   #31
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
sivasli215 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçta göze çarpanlar : Acilen forvete,defansa ve orta sahaya takviye şart.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : İlk yarı tek pozisyonumuzda golü bulduk.İkinci yarı daha iyiydik ama Okan Hoca maçı okuyamıyor.Değişiklikler çok geç gerçekleşti.Eneramo çok hantal.O kadar sabretmemeliydi.

Maçın en iyisi kimdi : Kalecimiz.

Maçın en kötüsü kimdi : Eneramo.

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Sivasspor'a çok kolay kart gösterdi.Yanılmıyorsam 7 ya da 8 oyuncumuz kart gördü.
Kalecinin iyi fln olduğu yok bilader kendini kandır sadece yediğimiz her iki goldede bariz kaleci hatası var.Bizim kaleci topu tutmaktan aciz...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.2015, 22:21   #32
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cicinho artık oynamayacağım sinyalleri veriyor bugün hicbirsey yapmadi neden acaba hiç düşündünüz mu !!! Siz olsaydiniz oynarmiydiniz o kadar kendinizi yirtarmiydiniz. Takımda ruhu olan futbolcularda oynamayı bıraktı ey yönetim 90 dakika koşupta işe yaramayan bir adama pas atıp top oldurmekten gör artık yönetim Sivasspor'um bitiyor gör artık yazık boyle takım OLMAZZZZZZZZZ
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2015, 22:21   #33
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçı değerlendirecek bişey yok,maç öncesi kafamın bir köşesinde acabaa diye bir umut vardı,ancak futbolcularımızdan 3 4tanesi haricinde hepsi gereğinden fazla beceriksiz ve ruhsuz oynadılar,bu maçı fb değil ,setkus ve okan hoca resmen hediye etti,rakibin bu kadar kötü oyununa rağmen,en önemli 2 oyuncusu yokken,diğer önemli oyuncusu diego sakatlanmışken,bi van pörsiyi tutamadık,yediğimiz 2.gol setkusun hediyesi,maç beklediğim gibi geçti ,aynı maç öncesi nasıl düşündüysem öyle geçti,ilk 20 dak,45-60 dak arası fb baskılı oynadı,okan hoca oyuncu değişikliğini çok geç yaptı,oynattığı taktik yada futbol mantalitesi, sivassporu kurtaracak oyun şekli değil,tmm elimizdeki malzeme belli,fb li oyuncuların kaliteside belli,böyle maçlarda iyi mücadele etmek yetmiyor,oyuncu kaliteside lazım,bitek atıfla olmuyor,beykan attığı gol haricinde yok,eneramo yok,atıf yok,burhan yok,cicinyo yok,erkan kaŞ yok,yiğit yok,boye vasat ,setkusun yediği goller yakışmadı,ibrahimle,j.boyeyle, koneyle ancak bukadar,sivasspor zaten berbat ötesi bir oyun oynuyorduda bu gün tavan yaptı,iyi bir takım ,bu fb yi bugün perişan ederdi,sol kanatımız bomboştu,forvet desen ben ağır sıklet boxsör görüntüsünde olan koşamayan eneramoyu gördüm ,burhan desen ofsayta kalmaktan başka bişey yapmadı,oyuna sonradan giren oyunculardan bi cacık göremedim,bu kadar kötü fb ye bile %65 %35 topla oynama oranıyla rakibe 17 18 şut çektirdik,bi sözde hakem müsfettesi fırat aydunusa, 2 çift laf etmek lazım,kendisinin nasıl 1 eyyamcı ,büyütülmüş takımların şarlatanlığını yapan bir yaratık olduğunu biliyoruz, gösterdiği kolay kartlarla sivassporu sindirmeye çalıştı,canerin kasti eliyle topu tutmasına kart gösteremedi,neticede hakettiğimiz bir mağlubiyet aldık,belki biraz kaleci dikkatli olsaydı,ortasahadaki oyuncular biraz becerikli oynasalardı,forvetimizde bi rodegella ,kuveke filan olsaydı ,sol kanadımızda bir sol açığımız filan olsaydı 1 puanı hatta 3 puanıda alabilirdik,eminim yönetimde takımın rezalet olduğunu görmüştür,devre arasında eğer ucuza kaçıp döküntü oyuncular alırlarsa bu takım ptt ye yolcu olur,ligin ilk yarısı bitti artık gözler transferlerde,şunu demeden geçmiyecem ,sivasın yenilmesine sivaslı geçinenlerin enaz%65 i sevindi ,böyle bi şehir süperlige yakışmıyor.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2015, 22:21   #34
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burda herhangi birimize gel oyna deseler biz de oynarız. Onun için oynayanlara kızmayalım. Oynayanlar diyorum farkındaysanız çünkü ben takımda birkaç tanesi hariç futbolcu görmüyorum. A2 takımdan gelen her Adam Eneramodan iyi oynar. Bu takımı bu hale getirip, taraftarları kanser eden yönetici kılıklı adamlarda tüm suç. Sivas düşerse, Sivas'ta yaşayan arkadaşlardan rica'm, bir şehrin kaderiyle oynayan yönetici kılıklı adamları Sivas'ta barındırmamaları.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Erenozdenn'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2015, 22:23   #35
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok acele ilk 11 e sol bek- ön libero-sol açık-forvet lazım. ilk 11 den ziya.erkan.yiğit.eneramo. gönderilmeli beykan yedek olabilir. cicinyonun yedeği kim adam 35 yaşında her maç ilk 11 de. elimizde 4-5 iyi oyuncu var bunların yanına 4 tane kaliteli adam almazsak işimiz zor. Son olarak, okan da efendi adam ama anladık ki bu işten anlamıyor.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı anadolu5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2015, 22:24   #36
canimsivas58
Acemi Yiğido

35 Mesajına 66 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 canimsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu yil cok tehlikeli, gercekten. okan buruk cok yanlis tercih olmustu en bastan.
yönetimi protesto etseydik daha iyi olurdu, agirdan almazlardi simdi.
eneramo kadar becereksiz passif forvet görmedim bu nasil bu takimda oynar inanamiyorum.
okan buruk sezon sezonu görmeyecek keske devre arasi gitse.
ya madem süper ligde, yabanci ligde iyi oynayan oyuncu alamiyoruz, ptt ligden iyi oynayan oyuncu alin.
takim cok kötüydü, fener az becerikli ve sansli olsalardi en 4 - 1 biterdi
ozan ve josef elinden geleni yapti yine olmadi

YÖNETIM ISTIFA
canimsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda canimsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2015, 22:24   #37
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu maçtan herhangi bir beklentim olmadığı için değerlendirmem de yok sadece tek bir beklentim var o da yarın ilk iş postalanan futbolcuların listesini görmek başka bir şey istemiyorum.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.12.2015, 22:27   #38
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
onur0634 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kalecinin iyi fln olduğu yok bilader kendini kandır sadece yediğimiz her iki goldede bariz kaleci hatası var.Bizim kaleci topu tutmaktan aciz...
Kendimi kandırmıyorum hemşerim.İlk golde yapacağı çok fazla bişey yoktu.O topu kim olsa öyle kurtarırdı.V.Persi'nin şansına top önüne düştü ve boş kaleye attı.İkinci golde haklısın hatalı çıkış yaptı ama araya atılan toplarda genel olarak zamanlaması iyiydi.Birde bu akşam fb forvetleri beceriksizdi.Yine de takım çok kötü olduğu için kötünün iyisi kalecimizdi.Normalde şu maç 5 ya da 6-1 bitebilirdi.
Alt 28.12.2015, 22:29   #39
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yahu bir anadolu takımı olarak bu tür deplasmanlarda hiç bir şey bilmiyorsan bile yapacağın şey bellidir.. alan daraltırsın.. iyi savunma yaparsın hızlı oyuncularını sık sık kaçırırsın.. bunları yapabilmek için de kadronda böyle oyuncular bulundurursun.. oyunculara bakıyorum alayı bitik.. burhan eşer'den.. ibrahim akın'dan... 385 kg olmuş eneramo'dan medet umuyoruz.. bir de batuhan vardı yakın geçmişe kadar.. hocaya bakıyorsun hoca moca değil.. anti futboldan başka bir şey göremedik geldiğinden beri.. kadro desen rezil.. yaşlı.. şişman.. yağlı ve yeteneksiz.. bir takımın hücumdaki en etkili oyuncusu senelerdir nasıl sağ beki olabilir arkadaş?.. ne futbolcusu futbolcu.. ne hocası hoca.. ne yönetimi yönetim.. biz düşmeyecez de kim düşecek arkadaş?
BİRDE OFSAYTI OGRETİRSİN bizim futbolcularımız maalesef OFSAYTI bile bilmiyor
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.12.2015, 22:32   #40
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=sivasli215;962147]Kendimi kandırmıyorum hemşerim.İlk golde yapacağı çok fazla bişey yoktu.O topu kim olsa öyle kurtarırdı.V.Persi'nin şansına top önüne düştü ve boş kaleye attı.İkinci golde haklısın hatalı çıkış yaptı ama araya atılan toplarda genel olarak zamanlaması iyiydi.Birde bu akşam fb forvetleri beceriksizdi.Yine de takım çok kötü olduğu için kötünün iyisi kalecimizdi.Normalde şu maç 5 ya da 6-1 bitebilirdi.[/QUOT Hiçbir kaleci topu altıpas içerisine doğru tokatlamaz ve ya yumruklamaz normalde topu görüyorsa eğer uzanmasına ve ya yatmasına bile gerek yok çokta şiddetli bir şut değildi zaten bir iki adım atsa top kucağına geliyor zaten.
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda onur0634'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil