Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Çılgınlar 58 Grubu

Çılgınlar 58 Grubu Çılgınlar 58 Grubu

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: LÜTFEN DİKKATE ALINIZ VE OKUYUNUZ!!!
Alt 19.02.2009, 00:19   #31
tribünbrothers
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 tribünbrothers FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: LÜTFEN DİKKATE ALINIZ VE OKUYUNUZ!!!

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bak kardeş çok haklısın ama birşeyi unutuyorsun Yiğido gençlik zaten çılgınlar grubundan ayrılma yani Yiğido gençliğin lideri Mesut başkan zaten çılgınlar grubundandı ben hep birleşme derim ama ayrılık oluyor

Gerçek olan tek şey bu takımın lakabı YİĞİDO ve YİĞİDO GENÇLİK adına birleşme olabilir bu benim acizane fikrim birlik olan yıkılmaz bölünenler yok olur bu gerçek saygılarımla

ÇIKAR İÇİN BİRLEŞMEYENLER BİRGÜN ÇIKARINIZ İÇİN BİRLEŞİRSENİZ
O ZAMAN YAZIKLAR OLSUN BU TAKIM
SİVASDA SAĞLAM TÜRBÜN BEKLİYOR GEÇ OLMADAN BİRLEŞİN
Abi haklısın da ben sıze 100 her maca 200 adam toplarım adam derken oyle maca gelıp cekırdek yıyecek degıl adam gıbı trıbun yapacak bızım yaptıgımız trıbunude anlatmaya gerek yok bılenler bılıyorr ...! Su an serhan abılerle takılıyoruz ve elımızden geldıgınce bır seyler yapıyorz ben calısıyorum maclara paramla grıyorum ama ıkı haftada bır bılet parası bulamayan arkadaslar var ne yapalım gunah degıl adamda para yok destek gelmeyınce adam da la onlar benı dusunmuyorr trıbun cok umrumda deyıp cıkıyor kenara bır sey yapamıyorsun herkes ıster guzel trıbun olsun ama ımkanı yok ...!

Bak merkez tayfadan emre
Cılgınlardan Fatıh Kama
Yıne Suat boyle bır kac arkadasımız var bunlar sureklı bırbırı ıle veya dıger gruplarla zıtlasan adamlar emre arkadasımız fatıh abımız aralarında kalmamak ıcın cıkıyoruz kenara sonuc olarak trıbun dagılıyorr anlamak ıstenmeyen konuda buuu zaten ...!
tribünbrothers isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tribünbrothers'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2009, 07:52   #32
babysever
Yeni Yiğido

8 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 babysever FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tribünbrothers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi haklısın da ben sıze 100 her maca 200 adam toplarım adam derken oyle maca gelıp cekırdek yıyecek degıl adam gıbı trıbun yapacak bızım yaptıgımız trıbunude anlatmaya gerek yok bılenler bılıyorr ...! Su an serhan abılerle takılıyoruz ve elımızden geldıgınce bır seyler yapıyorz ben calısıyorum maclara paramla grıyorum ama ıkı haftada bır bılet parası bulamayan arkadaslar var ne yapalım gunah degıl adamda para yok destek gelmeyınce adam da la onlar benı dusunmuyorr trıbun cok umrumda deyıp cıkıyor kenara bır sey yapamıyorsun herkes ıster guzel trıbun olsun ama ımkanı yok ...!

Bak merkez tayfadan emre
Cılgınlardan Fatıh Kama
Yıne Suat boyle bır kac arkadasımız var bunlar sureklı bırbırı ıle veya dıger gruplarla zıtlasan adamlar emre arkadasımız fatıh abımız aralarında kalmamak ıcın cıkıyoruz kenara sonuc olarak trıbun dagılıyorr anlamak ıstenmeyen konuda buuu zaten ...!

Kardeş mükemmel özetlemişsin.Millet konuşuyor çok çıkarmış yok rantmış.Ne rantı ortada bilet yok ranttan bahsediyorlar.Ben her hafta bilet alıyorum ve tribüne gidip takımıma destek oluyorum.Serhan Abinin 1967 gtd ye takıyorum.Aynen senin dediğin gibi o kadar çok genç var ki maça gelip takıma destek olacak ...Ama adamlarda para yok dediğin gibi zorla değil ya.Bilet al gel desen gelemiyorlar.Gerçi ben Serhan abinin kimseyi dışarda koyduğunu göremedim.Nail abi ile beraber herkesi içeri almaya gayret ediyorlar.Geçen Kocaeli maçında şahit oldum Nail abi ve Serhan abi ceplerinden 50 şer Tl para verip bilet alıp gençleri içeri soktular.Tribünde ahengi bozanları yazmışsın daha lafa söze gerek yok.Serhan abiler 2 hafta sonra oynanacak olan Fb maçına deplasmana organizasyon yapacak herkesi çağırıyorlar.Hatta Emre yi bile çağırmışlar ama Emre kapris yapmış ben o otobüsle gitmem diye...Aman konuşacak çok şey var.Ama neyse..Sağlıcakla kal..
babysever isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 12:48   #33
MustafaParlak
YASAKLI ÜYE

492 Mesajına 952 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz seinMustafaParlak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
tribünbrothers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bak merkez tayfadan emre
Cılgınlardan Fatıh Kama
Burda Konuşulacak Çok Şey Var Ben Sadece 1967 GTD'nin Beşiktaş Deplasmanını Anlatayım Görün Ama Hemen Serhan Abiye Yetiştirin.

Bu Tribünü Bu Hale Getiren İstanbula Genç Fbden Adam Getiren Kesinlikle Ne Emre Abi Nede Fatih Abidir Getirenler Biliyor.O otobüse Bende Binmezdim Çünkü Kusmuk Kokuyormuş Nedense???Eger İtirazınız Varsa iSTER'İN otobüslerinide Gösterebilirim.

Eger İnsanı Tribünden Sogutursanız O Tribüne Çarşıyı Alenin Yerinede Emre Abiyi Veya Fatih Abiyi Çıkartın Çıkmazlar.Kimse Birbirini Suçlamasın Hemen Bu şuçladıklarınız Kişilerin Degerini Anlamanız İçin Bi yOL Gösteriyim Bakın.VTUNNEL'DEN YOUTUBE'yi Açın Arama Çubuguna Manisa Spor Sivasspor Yazın Ve Sadece Dinleyin...Sonra Gelip Burda Ortamı Karıştıran Onlar Diyin OKMU???
MustafaParlak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 13:24   #34
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1044 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Bence butun taraftar gruplari biletler ciktigi anda maratondan almali biletleri ve tek ses olmali..Yasli haciemmiler de lutfen kalearkasina
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 13:30   #35
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor taraftarı kopuk.birincisi yaş düzeyi nedeniyle kopuk.artık belirli bir yaşa gelmiş insanları ateşli bir tarftar yapamazsını.onlar 1967 den beri bu işi yaptılar zaten.
ikinci hususda şu.tarftar gurupları fenere,beşiktaşa ve galatasaraya öykünerek bir takım çıkışlar yapıyorlar.o da bütünlüğü bozuyor.inkar etmeyelim sivas ta dahi birçok insanın tuttuğu ikinci takım larak istabul takımlarından biri var.bu alt bölünmeyide gizleyemeyiz.birden birede atamayız.
trabzon ne yaptı.genç ve yaşlıyı birleştirecek yerel bir tarz tsbit etti.tuttu.yaşlısıda gencide katılıyor.
taraftar gurupları belirli yaşın üzerindekilere nalamsız gelen sözleri ve hareketleri bırakıp sivas halaylarının sözlerini öğrenmeliler.bak o zaman genç yaşlı demeden nasıl katılıyorlar nasılda oynuyorlar.iş bu kadar basit.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 16:10   #36
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Pazar günü Akkoyun Karakoyun belli olur merak eden stada gelsin.............
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 16:24   #37
kangallı58
Yiğido

kangallı58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallı58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ßursa deplasmanında cılgınlar 58 grubunun baskanıyla konusma fırsatım oldu abi birleşilmesi lazım dedim Gardas sen kediyle köpegi aynı yerde tutabilirmisin dedi yani aralarında ki bu düsmanlık nerden geliyo cok merak ediyorum..
kangallı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 16:47   #38
uhud85
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 uhud85 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
by_hunter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok haklısın defalarca açıldı bu konular ama malesef kımse birleşmek istemiyor bir grup başka bagırıyo bır grup başka statda bi ambiyans olmuyor tmm herkesin yeri aynı kalsın tek bır ısım altında bırleşilsin ama arada ırtıbat olsun kapalı bagırıyo gar susuyo o bagırıyo oburu eger arada bır bag olursa tum stat ıster ıstemez aynı şeyleri söylüyecek bagıracak bırı kırmızı beyaz dıye bagırıyo oburu onuncu yıl marşı soyluyo olmaz bole...
ben malesef o maçta olamıyacağım.ancak bildiğim bişiy var ki bütün türkiyenin gözü o maçta olacak ve eğer ki tribünlerde bashettiğiniz gibi KIRMIZI-BEYAZ bir tribün şovu yapılırsa ve taraftarımızın desteğiyle o maçı alırsak..işte ozaman SİVASSPOR taraftarının İSMİNİ tüm türkiye EZBERLİYECEK
uhud85 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 16:54   #39
uhud85
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 uhud85 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

arkadaşlar gelin bu ESKİŞEHİR maçıyla birlikte bir devrim yapalım ve artık TEK BİR GRUP ALTINDA toplanarak stada etkili bir ambians oluşturalım.Ateşli bir taraftar olsun.zaten bizim tarfatarda potansiyel var ama bir kıvılcım lazım.yani gs ile yaptığımız kupa maçını hatırlayın.son penaltıyı kamanan kullanırken önce bir grubun başlattıığı "İŞTE TARAFTAR İŞTE ŞAMPİYON" tezavratı bütün stadı sardı ve çok büyük bir anbians oldu..işte bu lazım bize
uhud85 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2009, 16:57   #40
pechalov
Yeni Yiğido

pechalov - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 pechalov FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

abicim dediklerin çok doğru. ben çılgınlar isminede karşıyım. bizim namımız yiğido herkez bizi böyle biliyo. abuk sabuk isimler koyuyolar bütün bu bağıran arkadaşlar yiğidolar adı altında toplansın veya yiğido gençlik grubu ile beraber hareket etsinler o zaman sesimizde çok çıkar etkimizde çok olur . birlikte olmamız şart
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
aliniz, dİkkate, lütfen, okuyunuz

Seçenekler Arama
Stil