Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması
Alt 04.07.2011, 21:03   #21
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeniçeriler Grubu Basın Açıklaması

SAYIN YENİÇERİLİ GRUB ARKADAŞLARIM BEN SİZLERİN SİVASIMIZI VE SİVASSPORUMUZU SEVDİĞİNİZDEN ŞÜPHEM YOKTUR BEN 37 YAŞINDAYIM VE BAŞKANA YAZILANLARI BURADAN TAKİP ETTİM BEN ÇOCUK DEĞİLİM 11 YAŞINDAN BERİ BUTAKIMIN ARKASINDAYIM 3 LİGDEN BERİ GİTMEDİĞİM KASABA KÖY ŞEHİR KALMADI CEBİMİDEKİ SON KURUŞA KADAR BU TAKIM İÇİN VERDİK O ZAMN BURADA SİZİN ADINIZA YAZILANLAR SİZLERİ BAĞLAMASSA YORUM YAPTIRMAYACAKSINIZ BU SİTENİN HER ZAMN TAKİP EDİLDİĞİNİ BİLMİYORMUSUNUZ BEN HER ZAMN SİZLERE YAZDIM BİR SIKINTINIZ VARSA HEP BERABAR ÇÖZELİM BURADA KLAVYEDE ATIP TUTMAKLA OLMUYOR HER DOĞRU HER YERDE KONUŞULMAZ VEDE MEMLKETİMİZİN MENFAAATİ İCAB EDİYORSA HELEKİ İNTERNET ORTAMINDA HİÇ BİR ŞEKİLDE TAKIMIMIZI VE BAŞKANIMIZIN YAPTIĞI YANLIŞLAR BURALARDA YAZILIP ÇİZİLMEZ SİZLER HAKSIZ DEMEDİK FAKAT DAHA MEDENİ ŞEKLİDE HAKKINIZI ARAYABİLİRDİNİZ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BENM ESKİ YAZILARIMIDA BAKMANIZI ÖNERİYORUM SİZLERE HİÇ BİR ZAMN HAKSIZSINIZ DEMDİM TABİKİ SİZLER HER ZAMN SİVASSPORUMUZU ÖLESİYE DESTEKLİYORSUNUZ BUNUN HERKES BİLİNCİNDE FAKAT BAŞKAN BİR YANLIŞ DİYE BU KADAR ÜSÜTÜNE GİDİLMEYECEKTİ BEN BUNU ANLATMAK İSİTYORUM ARKADAŞ ÇAMUR ATIYOR FALAN DEMİŞ ADIM ERKAN ÇİÇEK BEN KLAVYEDE KONUŞTUKLARIMI YÜZÜNÜZEDE KONUŞURUM HİÇ KİMSEDEN KORKUM YOK BENİ TANIYAN TANIR AZÇOK O TRİBÜNLERDE NE KADAR SİVASSPORLU OLDUĞUMUDU HERKES BİLİR BUNDAN SONRA BUNALRIN ARTIK ANLAMI YOK İNŞ ORTADA BİŞEY OLMAZDA BAŞKANIMIZ EN KISA ZAMNDA TAKIMIMIZIN BAŞINA DÖNER
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 21:12   #22
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

hiç birşey olmaz rahat olalım adalet yerini bulur sivassporumuza çamur atanlarda
bunu ileride yalamak zorunda kalacaklardır
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.07.2011, 23:48   #23
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 799 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O ZAMN BURADA SİZİN ADINIZA YAZILANLAR SİZLERİ BAĞLAMASSA YORUM YAPTIRMAYACAKSINIZ BURALARDA YAZILIP
ÇİZİLMEZ

SİZLER HAKSIZ DEMEDİK FAKAT DAHA MEDENİ ŞEKLİDE HAKKINIZI ARAYABİLİRDİNİZ BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BENM ESKİ YAZILARIMIDA BAKMANIZI ÖNERİYORUM SİZLERE HİÇ BİR ZAMN HAKSIZSINIZ DEMDİM
Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BAŞKAN HAKKINDAKİ YAZILARINIZI TRİBÜNDEN ÇEKİLMELERİNİZİ FALAN EEEEEEE BUNDAN SONRA NE BEKLİYORSUNUZ İŞTE İSTEDİĞİNİZ OLDU BOŞUNA BASIN AÇIKLAMASI YAPIP KENDİNİZİ AKLAMAYIN

Hatırlatıyım dedım abi sizi suclamıyorum demissinde aklanmaya calışmayın demissin.Bende Emre yıldırım Tanırsın zaten kusra bakma yada kımse bakmasın biz kimsenın Yorumlarını engelleyemez düsüncelerini kısıtlayacak bir grup olmadık bundan sonra da olmayacagız...Sitede dunya kadar adam ana avrat söverken yönetime biz acıklamamızda kımseyı zan altında bırakmadık grup elemanlarından cıkıp baskanı yonetımı ıstıfa etsın dıyenler cıktıysa da o onu baglar bızı baglamaz...

Biz bu kadar millete ne yaptık da her yaptığımız da birşeyler bir suç bulunuyor anlamış değilim zaten ...Meyve veren ağaç misali taşlayın durun Tribünden cekılıyoruz gelsın fenere stadı verenler artık fenerlılerı cagırsın onlar destek olsun dedık hatta biz senle bunu mac gunu de aynı sekılde konusmadık mı abi ? smdı ne degıstı de "aklanmaaya " çalısıyorsunuz diyorsun...

Maç mı sattık ? adam mı astık kestik ? kime ne yaptık da aklanalım..Şu memlekette benden ve bizden kadar gecmişi ak bir grup varsa sen söyle abi ...yoksa da artık şu bizi suçlamalardan bir zahmet vazgeçin...

lanet olsun diyorum şu siteye girdiğimde her konu baslıgını okudugumda..Çoğu ınsan benı tanır bılır çoğu sever sayar sağolsun sitenınde en eskı uyelerden birisiyim...Söyleceklerim sana değil erkan abi ama nerde kör kara cahil adam var gelmiş ahkam kesiyor..adama sorsan 4 eylül stadnı görmemiştir ama lafa geldi mi en kralı o dur...Sorsan Bir deplasmana gitmez ama " butun gruplar birlessın zaten bir avucsunuz " der cıkar gider...Bende sorarım madem bir avucuz cıkar gelırsın 1 kısı artarız madem o kadarız yok yaslımısın gonderırsın esını dostunu genc tanıdıklarını artarız...Ama yok alışmışlar atıp tutmaya öyle devam edıp gıdıyorlar...

6 sene Sivasspor da top oynadım 3 senedir Futbol antrenörlüğü okuyorum ama şu gün olmuş ne hocayı ne transferi yada oyun mantelitesini bırak eleştirmek sorgulamam bile..Çünkü adamın içini bılıyormuyum ? futbolcunun ne durumda oldugu mental olarak ne aleemde bılıyormuyum ? psikolojisinin durumundan haberdarmıyım ? vs vs
ama Bey amcamız cıkar gelir sorsan ayda bir halı saha y apar aksam futbol yorumcularından ne dınlıyorsa cıkar gelır burda hocaya atar topcuya atar üstüne üstelik taktik verir...

Kendı grubum harıcındekı konuların yorumlarına bakmıyorum ama dün bi bakayım dedım Adamın yazdıgı yorum " Korcan bolu da göz altına almışlar demekki Bolusporla anlaşmış" diyor alttakı de aynen oyle gibi yorumlar yazıyor...Şu insanların oldugu bir ortamda Takımın boluda kamp yapdıgını bıle bılmeyen bir insan toplulugunun oldugu bir yerde olmak benı sıkıyor...

yazmıyorum yazmayacagım dedikçe kaçtane üyeliğimi sildirdim cevap vermyeceğim dedikçe taş atıldımı duramıyorum artık.

Yarın çıkıp desek kulübe destek için camia ya destek icin ( özellikle belırteyım camia yı ) yürüyüş yapacağız desek o binlerce yorum yazan üyelerden yüzde 5 i bile gelmez...Ama Yok sanalda taraftarlık kolay ya internette atar tutar...

hadi eyvallah
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.07.2011, 12:54   #24
hasanpolat44
Acemi Yiğido

hasanpolat44 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 hasanpolat44 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

takımı düşürürlerse büyük başkan diyecek misiniz yine...

Sivasspor luyuz diyorsunuz ama Sivasspor un şike iddiaları ile andıranlarla neredeyse gurur duyuyoruz diyeceksiniz çok yazık çook..

Sivasspor her şahıstan üstündür bunu unutmayın gerçek Sivassporlu kardeşlerim..
hasanpolat44 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2011, 13:03   #25
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

fenerbahçe maçından sonra yönetime en büyük tepkiyi koyanlardan biri bendim
ben trabzonuda sevmem fenerinide hiç sevmem hayatım boyunca istanbul yalakalığıda yapmadım
bazı arkadaşlar o zaman bize kötümü para kazanıyoruz diyorlardı şimdi bende diyorumki kazandığınız paraları harcayın bakalım imajımızı düzeltecekmi
mecnun başkan o gün hata yapmıştır bunu kabul edelim ha maç satılmıştır asla
ben mecnun başkanın ona tenezül edeceğine kesinlikle ihtimal vermiyorum
ama o günki stadyumdaki oluşturulan atmosfer bugünki durumlara zemin hazırladı
biz fenerbahçenin kuyruğundan kurtulmadığımız sürece başımız beladan kurtulmaz
emrenin dediği gibi bende kaç gündürki giriyorum okuyorum yorumları sadece gülüyorum
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.07.2011, 13:42   #26
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Bunun Yeniçerisi Yiğidogençliği yok konu Sivassporsa akan sular durur.

Dik durun yiğidolar..
Alt 05.07.2011, 13:55   #27
mgulseven
Yiğido

mgulseven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 120 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 mgulseven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Görünen o ki sadece konuşmakla kalacagız gibi.Atı alan üsküdarı geçmiş.Bu gün medya çalkalanıyor SİVASSPOR ve fenerbahçe yöneticileri arasındaki görüşmeler konuşmalar bir bir yayınlanıyor.Olan takıma oldu onu bunu bilmem ben arkadaşlar.
mgulseven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2011, 17:25   #28
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1014 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
hasanpolat44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

takımı düşürürlerse büyük başkan diyecek misiniz yine...

Sivasspor luyuz diyorsunuz ama Sivasspor un şike iddiaları ile andıranlarla neredeyse gurur duyuyoruz diyeceksiniz çok yazık çook..

Sivasspor her şahıstan üstündür bunu unutmayın gerçek Sivassporlu kardeşlerim..
buyur burdan yak deli olacam
Alt 05.07.2011, 17:56   #29
yigido_ersin58
Acemi Yiğido

yigido_ersin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 yigido_ersin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

GÖRÜNEN O Kİ BİZİ YAKACAKLAR ARADA KIZMAYIN ARKADASLAR İDDAALAR VAR AMA DELİLLER BİR BİR ÇIKIYO FENER SUAN ÇÖKMÜŞ DURUMDA OLAYLARI KABUL ETMİŞ GİBİ SONUCU BEKLİYOLAR HER NE OLURSA OLSUN LİĞİMİZ SUANDA İKİYE BÖLÜNDÜ FENER SİVAS ES ES KARABUK E KARSI BI CEPHE OLUŞTU FEENER DÜŞÜREMEZLER AAMA ES ES SIVAS KARABUGU DÜŞÜRMEK İÇİN ACIMADAN OYNAYACAKLARDIR TRANSFER PAZARINDA ADIMIZ LEKELENDİ ÜLKE VE DÜNYA BASININDA ADIMIZ LEKELENDİ DAHA TRANSFERLERIMIZLE SÖZLEŞME İMZALAMADIK
yigido_ersin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2011, 18:02   #30
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

rahat olsun hafta sonuna kadar mecnun başkan serbest sıvassporda kume falan duşmuycek boş seyler yazıp durmayın
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklaması, basın, grubu, yeniçeriler

Seçenekler Arama
Stil