Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Anketimiz: Ayın Futbolcusu
Atilla Koca (Kaleci) 7 3,87%
Milan Borjan (Kaleci) 1 0,55%
Hayrettin Yerlikaya (Defans) 2 1,10%
Jakub Navratil (Defans) 26 14,36%
Murat Akça (Defans) 10 5,52%
Faty (Defans) 1 0,55%
Ziya Erdal (Defans) 0 0%
Mahmut Boz (Defans) 2 1,10%
Uğur Kavuk (Defans) 2 1,10%
Mehmet Nas (Orta Saha) 0 0%
Kadir Bekmezci (Orta Saha) 1 0,55%
Erman Kılıç (Orta Saha) 0 0%
Kamil Grosicki (Orta Saha) 29 16,02%
Milan Cerny (Orta Saha) 8 4,42%
Cihan Yılmaz (Orta Saha) 11 6,08%
Silva Mendoncha (Orta Saha) 0 0%
Kıvanç Karakaş (Orta Saha) 1 0,55%
Michael Eneramo (Forvet) 32 17,68%
Rasmussen (Forvet) 48 26,52%
Katılımcı sayısı: 181. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Eylül Ayının Futbolcusu
Alt 26.09.2011, 18:12   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Eylül Ayının Futbolcusu

Daha önce düzenlediğimiz fakat 2 senedir ki takımın kötü gidişatına paralel yapmadığımız "Ayın Futbolcusu" anketini bundan sonra yapacağız. Bu hem bizleri eğlendirdiği gibi, hemde futbolcu kardeşlerimize artı bir motivasyon olabilir.

Eylül ayı içerisinde oynanan 4 maçta forma giyen futbolcuların performanslarına göre değerlendireceğiniz ankette bir futbolcuya oy vererek onu EYLÜL AYININ FUTBOLCUSU olarak belirleyeceğiz. Ve yıl sonunda YILIN FUTBOLCUSUNU seçeceğiz..

İşte maçlar, işte oynayan futbolcularımız:

1.Maç --- KARABÜKSPOR (D) 1-2 :Borjan xx, Ziya x, Kadir xx (Dk. 73 Rasmussen x), Silva x (Dk. 46 Cihan x), Grosicki xx, Erman xx, Eneramo xx, Faty x (Dk. 17 Mahmut x), Navratil xx, Hayrettin xx, Kıvanç xx

2.Maç --- ESKİŞEHİRSPOR 0-4 :Borjan x, Uğur xx, Mahmut xx, Navratil xx, Hayrettin x, Mehmet Nas xx (Dk. 57 Kadir xx), Kıvanç xx, Milan Cerny xx (Dk. 46 Rasmussen xx), Erman xx, Cihan xx (Dk. 46 Grosicki xx), Eneramo xx

3.Maç --- ANKARAGÜCÜ (D) 2-1 :Atilla xx, Ziya xx, Navratil xx, Erman xx (Dk. 79 Cihan Yılmaz x), Murat xx, Kadir xx, Uğur xx, Kıvanç xx (Dk. 76 Mehmet x), Eneramo xx, Rasmussen xx, Grosicki xx (Dk. 86 Cerny x)

4.Maç --- BURSASPOR 3-0 :Atilla xxx, Uğur xxx, Murat xxx (Dk. 64 Ziya xx), Navratil xxx, Hayrettin xxx, Mehmet Nas xxx, Kadir xxx, Erman xxx (Dk. 85 Cihan ?), Grosicki xxx (Dk. 88 Milan Cerny ?), Eneramo xxx, Rasmussen xxxx

.
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Eylül Ayının Futbolcusu
Alt 26.09.2011, 18:18   #2
Emin_YK
Yeni Yiğido

Emin_YK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Emin_YK ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Eylül Ayının Futbolcusu

Rasmussen 4 Macta 3 gol ne demek ya
Emin_YK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Emin_YK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2011, 18:34   #3
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

rasmussen'e verdim oyumu digerleri grosicki ve eneramo be tabiki navratil aslinda navratil ve rasmussen arasinda biraz kararsizdim

eylul ayinin surprizleri de ugur kavuk murat akca olabilir
Alt 26.09.2011, 18:41   #4
Rallim58
Gast

"Ayın futbolcusu" anketini, geçmişte (özelde) birçok futbolcudan; takip ettiklerinin bilgisini almıştım.

Yine dikkatle takip edileceğini düşünüyorum.

Konuyu yeniden güncelleyen izmirliyiğido kardeşimize teşekkür ediyoruz. Emeğine sağlık...
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2011, 18:44   #5
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Navratil diyorum ben. Bu sezon 3 maç izledim hepsinde de çok güzel futbol sergiledi. Allah nazardan saklasın.
Alt 26.09.2011, 18:52   #6
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein

ßende Grosicki diyorum o gollerin paslarında mutlaka ismi var. ve de navratil iyi oynamış olabilir ama yersiz foulleri yüzünden yenildigimiz maçları unutmayalım.
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda engin2609'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.09.2011, 18:57   #7
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Abi güzel çalışman için teşekkür ederim....
Ben bir değilde bir kaç oyuncumuzu ön plana çıkarmak istiyorum. En başta bir şık işaretlemek gerekti, bende M. Rasmussen demek zorunda kaldım. Transferin bitimine az bir zaman kala takımımıza katıldı. Adı duyulmuş kariyeri belli bir oyuncu.. İlk maçını canlı seyretmek Karabükte bizlere nasip oldu ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaştım. Kafa toplarındaki etkisi, tek vuruşları sempatikliği ile takımımıza hemen adapte olması ile birleşince güzel bir profil çıktı karşımıza...

Jakoup Navratil tam bir istikrar abidesi... Takımı için elindeki kapasitesini imkanlarını gayet olumlu kullanmaya çalışıyor. İvmesi belli bir oyuncu, ama kesinlikle iyi niyeti ile oynadığından şüphe duymuyorsunuz. Sukunetli bir oyun yapısına sahip, sakin oynuyor riske girmiyor. Ve en önemlisi gol atıyor.. Takımımızın 2 golünde payı olan bir oyuncumuz...

Kamil Grosicki aslında onu yazıp yazmamakla bayağı bir zorlandım. Çünkü anket 4 maçlık bir periyodu yansıtıyor. Ama son maçta bu periyoda dahil olduğunu düşünürsek ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu görürüz. Küskün yapısını terkederse oyunu o kadar iyi okuyacak o kadar olumlu yansıyacakki bunu Bursa maçında bize gösterdi.. Sol tarafı adeta felç etti. Hiç kanat değiştirmedi.. Hocası onu alkışlatana kadar hep o kanadı kullandı... Taraftar onu seviyor, şimdilik kredisi bitmeyecek oyunculardan.
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.09.2011, 19:11   #8
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

ben oyumu navratile veriyorum, zira bu sezon başından beri savunmada verdiği güven ve hücuma katkısıyla çok iyi bir form yakaladı...bundan sonraki dönemlerde ise bursa maçındaki gibi devam ederlerse eneramo, rasmussen, grosicki, kadir...gibi oyuncular arasından tercih yapmak zor olacak sanırım...ama varsın zor olsun yeter ki hepsi güzel performanslar göstersin....
Alt 26.09.2011, 19:54   #9
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bence maçın önemi ve alınan farklı galibiyet ve büyük payı olduğundan bu kadar hakkında olumsuz düşünce olmasına rağmen yaptigi bindirmeler ve katı defans anlayışından ve en son olarak burada ayın futbolcusu seçildiğini görüp gaza gelerek aşırı performans göstermesini umarak uğur kavuk diyorum
Alt 26.09.2011, 19:59   #10
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Grosicki,Rasmussen ve Navratil en iyisini seçmek mümkün değil ki
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ayının, eylül, futbolcusu

Seçenekler Arama
Stil