Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor Nereye Gidiyor?
Alt 14.08.2011, 22:44   #1
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick
Standart Sivasspor Nereye Gidiyor?

Süper Lige çıktığımızdan beri her zaman farklılık yaratıp, adımızdan söz ettirdik. İlk 2 sene zirveye yakın (7. ve 8. bitirirken) sonraki 2 yıl zirvenin söz sahibiydik. Son 2 yılda ise küme düşmekten kıl payı kurtulurken halen bazı taraftarlarımız küme de kalmanın büyük başarı olduğunu düşünerek bizi böyle oynatan ve rezil rüsva eden teknik direktörlere laf söylediğimizde bize söylemediklerini bırakmıyorlar.

Bu mudur başarı, bu mudur adımızdan söz ettirmek. Şuraya bakın yav, dünkü lige çıkan Mersin İY yorgun olmasa bizi evire çevire yenecek, dünkü Orduspor bizi 2-0 yeniyor ve ben halen skor taraftarı-spor taraftarı tartışmasını yaşayacağım kardeşlerimle, arkadaşlarımla.

Açın gözünüzü, görün gerçekleri.. Bu bir FELAKET TELALLIĞI değil, bu bir ERKEN UYARI SİSTEMİ (EUS) dir. Yöneticiler gafletten uyansın artık, Rıza hoca uyansın artık, futbolcular kendilerine gelsin artık. Bu ne şaşkınlıktır, bu ne gaflettir?

Hızla ÇÖKÜŞ içindeyiz. Bu oyun sistemiyle, bu futbol anlayışıyla, bu yönetim tarzıyla küme düşmenin EN BÜYÜK ADAYIYIZ !

Şimdi pekçok arkadaşımız bana karşı çıkacak, felaket tellalı diyecek, ligde görün diyecek, sakat çok, oyuncular yedek diyecek. Yedek oyuncu bu kadar basiretsizse bunları takımda barındırmanın bir anlamı yok.

Yedek demek kulübede sayıyı tamamlamak değil, oyuna girdiği zaman çıkan oyuncuyu aratmayacak kadar iyi oynaması gereken futbolcu demektir.

Forvet oyuncumuz böyle ise gol atmayı beklemek anlamsız. Orta saha da bu kadar oyuncu var 1 tanesi doğru dürüst pas atıp ileride veya kanatlarda gol pozisyonuna sokamıyorsa 50 tane böyle oyuncun olsa ne olur? Bir de SEZER BADUR gelmek istiyormuş. Sezer Badur'un Sivas'ta miadı dolalı aylar oldu, bizde o kazmadan çok var. Başka kapıya.

Yazım belki biraz ağır olabilir ama erkenden uyarmakta fayda var. Taraftar APTAL değil !. Herşeyi görüyoruz, biliyoruz. Yarın birgün birde KÜME DÜŞME olmazda ligde kalırsak (ki inşallah öyle olacak DÜŞMEYECEĞİZ), diğer takımların taraftarların bizleri nasıl KARŞILAYACAĞINI düşünmek lazım. Her yerde adımız, alnımıza sürülmüş kara leke ile anılacak, tüm tribünler bununla çınlayacak. Futbolcularımız ıslıklanacak.. O zaman futbolcularımızın ruh halini düşünün. Oyundan düşecek, morali bozulacak ve belki de gol üstüne gol yiyeceğiz. Hele ki bu oyun sistemi ve forvet ile bu mümkündür.

RIZA HOCAM, takım NEREYE GİDİYOR ! Ankara'da ki maçları sende izledin mi, yoksa bizim gibi mi izledin? Uzaktan. Tibünden. Yoksa Tv'den mi?

Tedbir al, tedbir...

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Örükcülü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivasspor Nereye Gidiyor?
Alt 14.08.2011, 22:54   #2
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor Nereye Gidiyor?

Valla Rıza Hoca, Yönetim ve biz taraftarlar da dahil olmak üzere kimsenin aklının sahada olduğunu sanmıyorum.

TFF şu soruşturmayla ilgili durumu ortaya koysun ondan sonra rotamız belirlenecektir. Açıkçası şu anda takımın durumu, maçlar v.b. beni çok ilgilendirmiyor.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.08.2011, 23:57   #3
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Izledigim Kadariyla Sanki Bank Asyadan Yeni Cikan Biz Gibiyiz Keza Dilim Varmiyor Elim Yazmiyor Cok Sey Varda !!!
Alt 15.08.2011, 01:16   #4
sabanaydn
Acemi Yiğido

sabanaydn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 sabanaydn Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kardesım ben senin yorumlarına katılmıyorum sıvas 10 kadar hazırlık macı yaptı 2 yenılgı aldı son 4 macını ızledım belgrat macında as kadroya yakın oyuncular vardı sıvasta havanın serınlıgı ve futbol cok guzeldı 4 attık en az o kadarda kacırdık bu takım ıyı pozısyona gırıyor.gencler macında gol oladı ama kacırdıklarımızı ızledınız mı 2 top dırekten 2 net pozısyon daha kactı.on kısı kalmaları ıle kaleye gelemdıler hakımıyet bızdeydı rakıp bır oncekı gun mac yaptı demeyın takımlar ıstedıgı kadar oyuncu degıstırıyor asıl eksık olan sıvas banko oynayacak mılan,faty,meh nas,zıya, rada son olarkta dıallo saktlandı 6 eksık o macta ıyıydık.mersın macında rakıp 2 pozısyonu gole cevırdı 2. gol kalecımızın hedıyesı oldu mersınde bırsey yok forvetlerıne aldanmayın bu macta pedrıel 2 tane net pozısyonu harcadı.gole yakın bırcok pozısyon oldu bızım adımıza... arkadas dıyor kı yorgunlarmıs ta yoksa bızı evıre cevıre yenerlermıs.ordu macıni ızlemedım ama 2 top dırekten donmus kacırdıgımız pozısyonlar varmıs bu takım ıyı olac
sabanaydn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sabanaydn'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.08.2011, 01:46   #5
edebiyatisyen
Tecrübeli Yiğido

edebiyatisyen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 706 edebiyatisyen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hazırlık maçlarındaki performansa göre bir takımı düşürdünüzya sizden ne köy olur ne kasaba.
edebiyatisyen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda edebiyatisyen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.08.2011, 01:49   #6
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Erinmeden yazını okdum kardeş Yalnız Milan Cerny zaten sağ açık oynuyor yerine göre sol ver ortasahanın ortasındada oynuyor fakat sen ön libero gibi anlatmıssın benim kadromda şu şekilde

----------------Borjan---------------------
-Kerim-----Faty----Navratil(murat)---Hayro-
------------Kadir---Kıvanç-----------------
-Cerny----------Erman----------Grosicki---
-------------Yeni Forvet(Eneramo)---------

Kadro hiçte fena bi kadro değil Kadirin yanına topla arası iyi olan Kıvanç geldi. Kıvanç en az kadir kadar koşuyor ve Fb de Selçuk-Emre ikilisinde olduğu gibi Kadir biraz daha defansif Kıvanç biraz daha önde basıp gerektiğinde hücüma katılacak bi rol alacak bu transfer gerçekten iyi oldu Faty ve murat akça yine faydalı transferlerden olacak bence Kerim'den hepsinden fazla beklentim var biran önce düzelip takımla maçlara çıkarsa ilk lig maçından itibaren verim alırız bence,özellikle bindirme yapmayı seven bir oyuncu eğer hayrettinde hazırlık maçlarındaki gibi bir performans gösterirse grosicki ve cerny nin performansları artacak gol bulmamız dahada kolaylaşacaktır tabi bu bindirmelerden oluşan ortalara kafa vuracak bi golcü lazım aynı zamanda Kıvanç'ın Erman'a arkadan verecek desteğiyle Erman'dan da daha iyi bir performans bekliyorum ve tabiki Ermanın verdiği ara paslara koşacak sprinter bi golcü lazım her yoldan bize kafa vuruşu iyi olan , ondanda önemli tek forvet oynuyacak kadar güçlü , top kaybetmiyecek ve kendi başına gol atabilecek BİR GOLCÜ LAZIM...
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2011, 01:53   #7
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben takımın daha önceki maçlarını da izledim o yüzden siz son iki maça bakıp ön yargılı konuşmaın arkadaşlar bu takım yunanistanıın en iyi takımlarından biri ile beraberede kalmıştı hatırlatırım panatinakos du galiba
Alt 15.08.2011, 03:52   #8
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ne düşmesi kardeşim iyi bir santforla bu takım şampiyon bile olur...forvet istemiyoruz yönetim santfor olacak duy artık sesimizi !!!........
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2011, 03:56   #9
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Boş Bir Yazı...Kusura Bakmayın...
Alt 15.08.2011, 04:01   #10
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1004 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu takıma hızlı ve teknıgı yuksek ıyı bır forvet gelırse bu takımda çok şey değişir. Suarez bizim yedek forvetımız olmalı. Asla ve asla Eneramo ıle yanyana oynatılmamalı. Transfer yapılmazsa pek golcü bir takım olmayacagımız kesın! Ama ıyı bır transfer yapılırsa(laf olsun dıye degıl,ligi sallayabılecek bır transfer)o zaman bızden puan almak pek kolay olmaz.Bu arada Diallonun sakatlıgı ıle bırlıkte bır stoper ıhtıyacıda dogdu bana göre.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
gidiyor, nereye, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil