Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor bursaspor maçı görüntüleri
Alt 13.04.2012, 23:35   #21
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor bursaspor maçı görüntüleri

birde yenseydik daha güzel olacaktı
Alt 13.04.2012, 23:41   #22
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

fotoğraf paylaşımı için tesekkürler işte yabancı formalara niye gelmiş ne işi vardı denilmiş yaw stadda tsli gördüm fb li bjk li gs li orduspor formalı tüm stadı toplasan hepsi ya 50 kişi ya birazdaha fazla bunların çoğuda sivaslı değil arkadas hatrına sivas sevgisinden yada bursaya gıcık olup sivasın gücüne inanıp yenilmesini canlı seyretmek için gelenler bukadar tepki göstermeye grek yok ts nin maçlarına giresunlu ordulu artvinli rizeli ğümüşhaneli geliyor gelmeyin arkadas diyorlarmı ?
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 23:43   #23
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fotoğraf paylaşımı için tesekkürler işte yabancı formalara niye gelmiş ne işi vardı denilmiş yaw stadda tsli gördüm fb li bjk li gs li orduspor formalı tüm stadı toplasan hepsi ya 50 kişi ya birazdaha fazla bunların çoğuda sivaslı değil arkadas hatrına sivas sevgisinden yada bursaya gıcık olup sivasın gücüne inanıp yenilmesini canlı seyretmek için gelenler bukadar tepki göstermeye grek yok ts nin maçlarına giresunlu ordulu artvinli rizeli ğümüşhaneli geliyor gelmeyin arkadas diyorlarmı ?
Bu konuda sana katılmıyorum.ts yi desteklemeye gelenler Artvin-Giresun-Ordulu olabilir ama fb li gs li bjk li değil.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 00:26   #24
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bu konuda Radikalim kardeşim.Ben düşüncemi yazıyorum beğenen teşekkür eder beğenmeyen de sitemlerini yazabilir.Dedim ya bu kendi görüşüm.SİVAS lı biri SİVASSPOR dan başka takım tutmamalıdır.Neymiş efendim fb yi tutuyormuş,gs liymiş ama memleketten dolayı SİVASSPOR zaten kalbindeymiş miş miş.Neymiş gözünü İstanbul da açmış miş eee bir İstanbul takımı tutmuş.Neymiş efendim SİVASSPOR daha lige yeni çıkmış daha önceden fb-gs li olmuş şimdi değiştiremiyormuş.Kardeşim bu takım 8 yıldır süper lige mücadele ediyor.Madem herkes bir büyük takımı tutacak sa o zaman biz bu sitede neyin mücadelesini veriyoruz.Kapatalım SİVASSPOR u herkes bir büyük takım tutsun ohhhhh ne güzel.Bakın adam diyelim SİVAS lı ama fb yi tutuyor,hadi maça geldin forma ile gelme bari kardeşim.Sana SİVASSPOR forması giy diyen yok ama fb-gs forması ile gelme o zaman.Bursa taraftarı içinde gördünüz mü hiç böyle birşey,göremezsiniz adamı kötü yaparlar valla.SİVASSPOR a fb ile dost kulüpsünüz dendiği zaman neden kızıyoruz o zaman.Adama demezler mi senin taraftarın bile fb formasıyla maça gelmiş,sende bunu arana almışsın diye.
Söylediklerinize paralel bir örnek vermek gerekirse ki bu tamamen kendi gözlemimdir.Yaşı yetişen arkadaşlar Samsunsporun eski hallerini çok iyi bilir..Bütün milli maçlar Samsunda oynanırdı..Takımları o zamnın 1.liginde uzun haftalar liderlik koltuğunu bırakmayıp Türkiye kupasındada Sakaryasporla final oynamışlardı..Bursada oldukça fazla Samsunlu yaşıyor..Samsunlu olup Samsunsporu tutanı görmedim daha...Hepsi tamamına yakın bölümü ts yi tutuyor..Hem öyle böyle değil görseniz adamları Trabzonlu sanarsınız...Şimdi kendi şehrinin takımı varken ve bu takım zamanında erişebileceği en üst seviyeye ulaşmışken senin ne işin var ts yle bilmemneyle..Kendi şehrinin takımına sahip çıkmaz başka takımların peşinden koşarsan şimdiki Samsunsporun düştüğü halleri otururda izlerler..Olup olacağıda budur..Parantez içersinde belirtmek istedim..
Alt 14.04.2012, 01:50   #25
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Söylediklerinize paralel bir örnek vermek gerekirse ki bu tamamen kendi gözlemimdir.Yaşı yetişen arkadaşlar Samsunsporun eski hallerini çok iyi bilir..Bütün milli maçlar Samsunda oynanırdı..Takımları o zamnın 1.liginde uzun haftalar liderlik koltuğunu bırakmayıp Türkiye kupasındada Sakaryasporla final oynamışlardı..Bursada oldukça fazla Samsunlu yaşıyor..Samsunlu olup Samsunsporu tutanı görmedim daha...Hepsi tamamına yakın bölümü ts yi tutuyor..Hem öyle böyle değil görseniz adamları Trabzonlu sanarsınız...Şimdi kendi şehrinin takımı varken ve bu takım zamanında erişebileceği en üst seviyeye ulaşmışken senin ne işin var ts yle bilmemneyle..Kendi şehrinin takımına sahip çıkmaz başka takımların peşinden koşarsan şimdiki Samsunsporun düştüğü halleri otururda izlerler..Olup olacağıda budur..Parantez içersinde belirtmek istedim..
biçok konuda olduğu gibi bu konuda da yanıldınız. samsunlular trabzonu tutar yazmışsınız bu yazınızı bi samsunlu okusa kahkahaylaa güler size. samsunda en sevilmeyen takım trabzondur yaşınız da büyük olayları bilmenız lazım ama anlamadım bu bilgi eksikliğini.

samsunspor taraftarı şehrine takımına oldukca baglıdır burdan da bursaya pay çıkarmayı başarmışsınız bravo..

maça gelirsek dün kalemizde erken gol gormemız ve takımın rezil oyunu taraftarın gardını düşürdü. bu kadar da kötü değiliz hiç de o kadar kötü olmadık..
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı myway'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2012, 12:22   #26
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ardahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle resimleri paylaşan sayın arkadaşıma teşekkürler.

5-10 sene öncesine kadar Sivasspor nerelerdeydi, şimdi nerelerde. İstanbul da doğan bir sivaslı gözünü fenerbahçeyle galatasarayla yada beşiktaşla açmış. Kendi memleketinin takımıda son yıllardaki parlak döneminden ötürü desteğe gelmiş sivasspora bence gayet tabii bir durum. Ayrıca bu spor camasındaki farklı renklerin dostluğu anlamında modern bir kültürdür. Unutmayalım arkadaşlar bu gemi tüm Türk milletinindir ve bütün farklı renklere gönül verenler bu gemide hep beraberiz. Ayrılsakta beraberiz.

Bende maça 3 fenerbahçeli ve 2 sivassporlu arkadaşımla gittim. Hatta fenerbahçeli arkadaşlarım gelmek istemediler, ama hatrımı kıramadılar. Ben Sivasa destek vermekten bir fenerbahçeli olarak bu güne kadar hiç gocunmadım, sabah işe geldiğimde herkes bana geçmiş olsun yenildiniz bile dediler.

Yani demem odurki hangi farklı takım taraftarı kimi sportmenlik çerçevesinde desteklers destklesin bu güzel bir manevi motiftir bence.
Bence de bu konuları aşmamız lazım.Ankaradaki FB-KS kupa maçına gitmeyi düşündüm,istanbul takımlarına malum antipatimiz dolayısı ile gitsem Kayseri tribününe giderdim.Türk futbolunun kadük kalmasının,gelişme kaydedememesinin sebebi 4 büyütülmüş takımdır.Hakemler gine yapdılar görevini turu aldılar FB ye hediye ettiler.Son dakika Kayserinin açık faulünü vermadi döndü gol oldu.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2012, 14:41   #27
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
myway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biçok konuda olduğu gibi bu konuda da yanıldınız. samsunlular trabzonu tutar yazmışsınız bu yazınızı bi samsunlu okusa kahkahaylaa güler size. samsunda en sevilmeyen takım trabzondur yaşınız da büyük olayları bilmenız lazım ama anlamadım bu bilgi eksikliğini.

samsunspor taraftarı şehrine takımına oldukca baglıdır burdan da bursaya pay çıkarmayı başarmışsınız bravo..

maça gelirsek dün kalemizde erken gol gormemız ve takımın rezil oyunu taraftarın gardını düşürdü. bu kadar da kötü değiliz hiç de o kadar kötü olmadık..
Yorumumu dikkatlice tekrar incelerseniz Samsunlular Trabzonu tutar demedim '' Bursada yaşayan Samsunlular ts yi tutar'' örneğini gösterdim.Samsundaki durumu bilmem lakin Bursada yaşayan Samsunluların tamamına yakını ts li..Buna ne kimse güler nede aksini kanıtlar.Çünkü gözlemlediğim şeyi yazıyorum..Samsundaki insanların takımına ne kadar sahiplendiği tartışılabilir ama dışarıya göç vermiş bir şehrin insanları nerde olursa olsun kendi takımlarına bu durumdada destek vermelidir.Aslına bakarsanız Samsun olayı sadece ufak bir örnek..Buradan yola çıkarak vurgu yapmak istediğimiz şey Sivas içinde geçerli Bursa içinde diğer Anadolu kulupleri içinde geçerli...Yorumlarımızda yanılmış olabiliriz.Nihayetinde yorumdur..Ama bu konuda yani kendi şehrinin takımına sahip çıkılmalı bir başka deyişle Şarkışla 58 nıklı kardeşimin radikal görüşünün anafikri konusunda yaptığım bu yorumun yanlış olduğunu düşünmüyor aksine oldukça doğru olduğunu sanıyorum ..

Etiketler
bursaspor, görüntüleri, maçı, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil