Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Roberto Carlos gelmeli mi?
Evet Mutlaka gelmelidir. 838 71,75%
Hayır Kesinlikle gelmemeli 330 28,25%
Katılımcı sayısı: 1168. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İmzaya Geliyor
Alt 29.05.2013, 19:18   #771
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Carlos İmzaya Geliyor

öbür takımlar gözde topçuları alır bizse nerde kıytırık eleman var toplarız sonrada ekranlara çıkar sivassporun bir kuruş borcu yok diye hava atarız yine küme düşmemeye oynar küme düşmekden zor bela kurtuluruz sanki çok büyük başarı gibi hava atarız her sezon oldugu gibi bu sezonda böyle olur
Alt 29.05.2013, 22:22   #772
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

herkes kafasindan birseyler salliyo, buraya gelipte birseyler biliyorum iddiasinda bulunup milletten alkis alan kisilerin bildigi ve buraya yazdiklari kadar biraz arastirma yaparsak aynisini ögrenmek zor degil,
yani demek istedigim yalan yanlis haberi gercekmis gibi anlatiyorlar yok efendim istanbuldaymis, görüsmüs geri gelecekmis vs.vs
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivaslihakan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.05.2013, 23:16   #773
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sivaslihakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
herkes kafasindan birseyler salliyo, buraya gelipte birseyler biliyorum iddiasinda bulunup milletten alkis alan kisilerin bildigi ve buraya yazdiklari kadar biraz arastirma yaparsak aynisini ögrenmek zor degil,
yani demek istedigim yalan yanlis haberi gercekmis gibi anlatiyorlar yok efendim istanbuldaymis, görüsmüs geri gelecekmis vs.vs
araştır kardeş, herkes araştırabilir...benim aldığım haber birinci ağızdan haberdir ne medya ne internet...inanıp inanmamakta elbette özgürsün, lakin beni tanımadan YALAN-YANLIŞ ibaresini kullanman hoş değil....zamanında bu kelimeyi bana kullananlar doğrular ortaya çıkınca artık siteye uğramaz oldular ya da nik değiştirerek ortaya çıktılar
Alt 30.05.2013, 13:01   #774
Emrah5800
Acemi Yiğido

15 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Emrah5800 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

araştır kardeş, herkes araştırabilir...benim aldığım haber birinci ağızdan haberdir ne medya ne internet...inanıp inanmamakta elbette özgürsün, lakin beni tanımadan YALAN-YANLIŞ ibaresini kullanman hoş değil....zamanında bu kelimeyi bana kullananlar doğrular ortaya çıkınca artık siteye uğramaz oldular ya da nik değiştirerek ortaya çıktılar
Yalan habere Başkan’dan tepki

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, “ Carlos’la sözleşme imzaladığımız haberleri gerçek dışıdır. Kupa maçından sonra Türkiye’ye gelecek, ondan sonra yüzde 90 imzalama olabilir” dedi

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz “ Roberto Carlos’la sözleşme imzalandı” şeklinde çıkan haberlere tepki göstererek gerçekleri açıkladı. Başkan Mecnun Otyakmaz Anadolu Ajansı’na yaptığı açıklamada, Carlos'un, Rusya Premier Lig takımlarından Anzhi Makhachkala'da sportif direktör olarak görev yaptığını ve 2 yıllık sözleşmesi bulunduğunu hatırlatarak, "Anzhi takımı, hafta sonu Rusya Kupası finalinde CSKA Moskova takımıyla tarihinin en önemli karşılaşmalarından birini oynayacak. Carlos, bu maç oynandıktan sonra Türkiye'ye gelecek ve kendisiyle yüzde 90 sözleşme imzalama durumu söz konusu olabilecek" diye konuştu. Otyakmaz, "Roberto Carlos ile sözleşme imzaladığımız haberleri gerçek dışıdır" dedi. Kaynak hurdogan
Emrah5800 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.05.2013, 13:36   #775
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1026 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

%90 sözleşme imzalanacak ne demek? Büyük bir aksilik olmazsa bu iş tamam demek
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
anlaştı, carlos, geliyor, hocası, prensipte, roberto, sivasspor, sivasspora, sİvassporun, türkiye’de, İmzaya, Özel

Seçenekler Arama
Stil