Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Antep'te Uygun dönemi bitti
Alt 11.11.2013, 09:14   #31
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Antep'te Uygun dönemi bitti

bülent uygunun sivasspor sonrası teknik direktörlük mesleği bence bitmiştir en iyisi yorumculuk yapsın daha iyi
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2013, 09:37   #32
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Yorum yazmaya değmeyecek biz adam.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2013, 09:41   #33
ahmet kaya 58
Acemi Yiğido

ahmet kaya 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 ahmet kaya 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
süperligdeki takımların hali ortada bursa lig başlamadan değiştirdi elazıg değiştirdi kayserinin teknik direktörü ve son olarak bülent uygun istifa etti fuat çapa ve samet aybaba da sallanıyor bence lig başlamadan carlos 10.haftayı görmez sivas düşer diyenler ahkam kesmemek gerektiğini anlamışlardır umarım. Bana göre bu bizim yönetimimizin başarısıdır. Allah Mecnun başkanı başımızdan eksik etmesin
Gençlerbirliği'nin Metin Diyadin'i gönderdiğini hatırlatmak isterim. Onu atlamayalım. Selamlar
ahmet kaya 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2013, 10:44   #34
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=onur0634;884299]
Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle şunu belirtmek lazım ,bülent uygun sivassporun süperlige çıkmasında ,ligde kalmasında ,avrupa kupalarına katılmasında ,şampiyonluğa oynamasında ve yaptığı yanlış kadro revizyonuyla düşme hattında mücadele etmesinde başroldeki insandır,eleştiri yapacak arkadaşların bunları dikkate almalarını diliyorum,sivasda başarılı olupda başka takımlarda başarılı olan bir hocayı hatırlamıyorum,sivassporu 3.ligde şampiyon yapan murat özgen şimdi nerelerde bilen yok,bizi lige çıkartan ismail kartal bizden sonra çalıştığı hertakımdan kovuldu kapağı tekrar fb ye attı,bizde başarılı sezonlar geçiren bülent uygunda çalıştığı tüm takımlardan kovuldu ,üzüntüm sadece bülent hocayadır ,antepin 3.lige kadar yolu var,sivas gibi bişehirde başarılı olupda antep gibi şehirde niye başarısız olmanın iyi irdelenmesi lazım,ibrahim kızıl ile mecnun başkanın arasındaki adamlık farkını,iki şehir taraftarı arasındaki kalite farkını iyi bilmeklazım ,keramet hocada değil şehirdendir,ayrıca ömrüm boyunca şuna inanırım haram paralar eninde sonunda bişekilde çıkar ,bu ligde memleketi hortumlayan,esrar eroin paralarını aklamak için başkan olan,yasadışı yollardan kazandığı paraları aklamak için başkan olan,açık açık şike yaparak sivassporun yada başka takımların hakkını gaspeden takımlar şimdi nerelerdeyse antepte onların kaderini paylaşacaktır, bu kaçınılmaz bülent uygun hocaya geçmiş olsun,antepede düştüğü yere kadar yolu açık olsun diyorum[/
kardeş üzülme alınma ama senin karakterinde bülent uyguna eşdeğer sanırım ismail kartal hangi takımdan kovulmuş açıklarmısın senin düşündüğün gibi hoca olmuş olsa 11 haftada en yakın rakibine bu da galatasaray ki 9 puan fark atabilirmiydi bu başarının altında ersun yanaldan çok ismail kartalın rolü daha fazladır geçen sezon ki uefa yarı finalini hatırlatırım bırakın nankörlüğü...
kardeş yeni düşmüşsünüz buralara sanırım bem yazılarımı hiç okumamışşınız,ben bugüne kadar sivassporda görev yapmış tüm teknik heyet ve futbolcuları herzeman şükranla anmışımdır buna lorantta dahil bülent uygunda,ismail kartal da murat özgende ,mesut bakkalda ilyas tüfekçide,ahmet ertemde ,adını sayamadığım diğer tüm hoca ve futbolcularda dahil ,nerenizle okuyup nasıl anlıyorsunuz anlamak mümkün değil ,kimsenin kimseye nankörlük ettiği filanda yok,hepsine teşekkür ediyorum banane ersun yanaldan filan, o kadro hangi hocanın elinde olsa zirvede olurdu madem ersun yanal çok iyiydi herhangi bir anadolu takımını lider edeydi,eskişehirden niye kovuldu,benim demek istediğm şuydu ,sivassporu şampiyon yapan ve zirvede tutan,yada ligde kalmasını sağlıyan hiçbir hoca ve futbolcu başka yerde o başarıyı gösteremedi bukadar ,nediye böyle boş boş yazarsınızki anlamıyorum,ismail kartal karşıyakadan ,malatyadan kovuldu,konyayı playofa zar zor soktu ,bülent uygun sivasspordan sonra hiçbir takımı zirveye oynatmadı ,onu demiştim onların kötü insan ,kötü hoca olduğunu idda eden yok ,sadece kerametin sivasta olduğunu dedim bukadar basit meseleyi nediye uzatıyorsunuz anlamak mümkün değil benim karakterim bana aittir öyle onun bunun karakteriyle kıyaslamayın terbiyesizliğin luzumu yok
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2013, 11:59   #35
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

[QUOTE=34MUAMMER58;884338][QUOTE=onur0634;884299]

[b]kardeş yeni düşmüşsünüz buralara sanırım bem yazılarımı hiç okumamışşınız,ben bugüne kadar sivassporda görev yapmış tüm teknik heyet ve futbolcuları herzeman şükranla anmışımdır buna lorantta dahil bülent uygunda,ismail kartal da murat özgende ,mesut bakkalda ilyas tüfekçide,ahmet ertemde ,adını sayamadığım diğer tüm hoca ve futbolcularda dahil ,nerenizle okuyup nasıl anlıyorsunuz anlamak mümkün değil ,kimsenin kimseye nankörlük ettiği filanda yok,hepsine teşekkür ediyorum banane ersun yanaldan filan, o kadro hangi hocanın elinde olsa zirvede olurdu madem ersun yanal çok iyiydi herhangi bir anadolu takımını lider edeydi,eskişehirden niye kovuldu,benim demek istediğm şuydu ,sivassporu şampiyon yapan ve zirvede tutan,yada ligde kalmasını sağlıyan hiçbir hoca ve futbolcu başka yerde o başarıyı gösteremedi bukadar ,nediye böyle boş boş yazarsınızki anlamıyorum,ismail kartal karşıyakadan ,malatyadan kovuldu,konyayı playofa zar zor soktu ,bülent uygun sivasspordan sonra hiçbir takımı zirveye oynatmadı ,onu demiştim onların kötü insan ,kötü hoca olduğunu idda eden yok ,sadece kerametin sivasta olduğunu dedim bukadar basit meseleyi nediye uzatıyorsunuz anlamak mümkün değil benim karakterim bana aittir öyle onun bunun karakteriyle kıyaslamayın terbiyesizliğin luzumu yok

Muammer Gardaş Sivasspor tarihinde çok değerli hocalarla çalışmıştır, çok ünlü hocalar gelmiştir Sivassporumuza. Bu hocaların hepside Şampiyonluklar yaşamak için Sivasta çalışmışlardır. Bunlardan üç tanesine nasip olmuş hocalarında Sivasta Heykelleri dikilmesi gerekirken, sende bu hocaların Sivastan sonra başarısız olmalarını yazıp dile getirmen hiç hoş olmadı bana göre. Sivasspora emeği geçen tüm Malzemecisinden Hocasına kadar teşekkür etmeliyiz saygılar
Alt 11.11.2013, 14:16   #36
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

anteb teknik direktörüne yol vereceğine ligden çekileceğini ilan etsin.miladını doldurdu artık.başka takımların önünü açsın.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2013, 14:32   #37
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

adam bizden sonra hiç basarili olamadi aciyorum resmen

Etiketler
antepte, bitti, dönemi, fönemi, uygun

Seçenekler Arama
Stil