Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Suni Gündemler ve Anadolu Klüplerinin Transferleri
Alt 02.09.2014, 10:27   #1
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Suni Gündemler ve Anadolu Klüplerinin Transferleri

Arkadaşlar malum bilet gelirlerimiz çok az denilebilecek seviyelerde. yani gelir olarak birşey beklemiyor yönetimimiz taraftardan. ligi 5. srada bitirmiş bir takım olarak gelen ihale geliri ne oldu diye söylemler var. bu çok yanlış çünkü borçsuz bir klübün giderlerini de hesaba katmak gerekir.

transferler ilk haftalarda yerinde gibi duruyordu. takım Aydın harici dağılmamış, yerine Serdar Özkan , Musa gibi oyuncular alınmış, Batuhan yedekte iyi bir forvet olarak düşünülmüş, yabancı Crisauntus mu nedir adını bile yazamadığım bir forvet alınmış, defansa 58 i bırakan ve yaşı ilerlemiş göbek bağlamış bir sezondur top ayağına değmemiş bir Toraman. Berk Nezirlioğlu ziya ya alternatif. orta saha Adem ve KAdir e emanet... Hakan desen 3 lig kıvamında oynuyor... Herhalde Korcan 8 derece miyop hastası, gelen topu göremiyor. falan filan...

Kimi kandırıyoruz...Yok orta sahaya Neymarın kankası gelecek, yok çok iyi bir yabancı alınacak... Eskişehirspo taş gibi oyuncu aldı yabancı, Trabzon ki beğenmem zerresini, Cardozo ya kadar getirdi. konya kaleye İnter den yabancı transfer etti. Şu Antalyadan aldıklarıyla Mersin nerdeyse Beşiktaşı yenecekti. Transfermrkt yada herhangi bir spor gazetelerini internetten açın bakın. bonservissiz ve bedelsiz kaç tane oyuncu gelmiş bu anadolu takımlarına? Peki Carlos dünyaca ünlü bir futbolcu. Cicinho yu takıma kattı ama nerede o genç birezilyalı daha keşfedilmemiş yetenekler?

Ertuğrul fener in nereden kalecisi oldu Mert günok varken Ertuğrul u kim sallar. Yedeğin yedeğine talip olduk yaaa oda kiralık ha, yarını belli olmaz. Hani daha yaz aylarının başıydı, Mert GÜNOK un ismi Sivasspor la anılıyor. Arada bi Milan ın kalecisine gittik geldik.

Yapmayın abiler herkes üzerine düşeni yapsın. Yok transfer diyin bizde beklemeyelim. Bu takıma o geldi bu geldi diye gönül vermedik, ama beklentilerimzi de karşılar nitelikte olması lazım diye düşünüyorum. 25 kişilik bir kadro var. gerekirse yırtacaklar, ama helal olsun dedirtecekler... Ölü gibi futbol oynayan bir takım görmek istemiyoruz.

Sivasspor haricinde kadrosuna oyuncu katan takımları ve oyuncuları buradan görebilirsiniz. http://www.goal.com/tr/scores/transf...s%C3%BCper-lig

umarım yanılırım ama biz taraftar olarak oyalandırılıyoruz sadece. Malesef yine bir transfer dönemi boş geçtik. İnşallah takıma birşey katan Burhan ve Utaka nın da şevki kırılmaz. Yoksa vay halimize
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı nefhret_58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Suni Gündemler ve Anadolu Klüplerinin Trans
Alt 02.09.2014, 11:11   #2
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 410 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Suni Gündemler ve Anadolu Klüplerinin Trans

Hay agzina saglik kardes ama toraman goruslerine katilmadigimi beliertmek isterim
Alt 02.09.2014, 12:38   #3
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
nefhret_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar malum bilet gelirlerimiz çok az denilebilecek seviyelerde. yani gelir olarak birşey beklemiyor yönetimimiz taraftardan. ligi 5. srada bitirmiş bir takım olarak gelen ihale geliri ne oldu diye söylemler var. bu çok yanlış çünkü borçsuz bir klübün giderlerini de hesaba katmak gerekir.

transferler ilk haftalarda yerinde gibi duruyordu. takım Aydın harici dağılmamış, yerine Serdar Özkan , Musa gibi oyuncular alınmış, Batuhan yedekte iyi bir forvet olarak düşünülmüş, yabancı Crisauntus mu nedir adını bile yazamadığım bir forvet alınmış, defansa 58 i bırakan ve yaşı ilerlemiş göbek bağlamış bir sezondur top ayağına değmemiş bir Toraman. Berk Nezirlioğlu ziya ya alternatif. orta saha Adem ve KAdir e emanet... Hakan desen 3 lig kıvamında oynuyor... Herhalde Korcan 8 derece miyop hastası, gelen topu göremiyor. falan filan...

Kimi kandırıyoruz...Yok orta sahaya Neymarın kankası gelecek, yok çok iyi bir yabancı alınacak... Eskişehirspo taş gibi oyuncu aldı yabancı, Trabzon ki beğenmem zerresini, Cardozo ya kadar getirdi. konya kaleye İnter den yabancı transfer etti. Şu Antalyadan aldıklarıyla Mersin nerdeyse Beşiktaşı yenecekti. Transfermrkt yada herhangi bir spor gazetelerini internetten açın bakın. bonservissiz ve bedelsiz kaç tane oyuncu gelmiş bu anadolu takımlarına? Peki Carlos dünyaca ünlü bir futbolcu. Cicinho yu takıma kattı ama nerede o genç birezilyalı daha keşfedilmemiş yetenekler?

Ertuğrul fener in nereden kalecisi oldu Mert günok varken Ertuğrul u kim sallar. Yedeğin yedeğine talip olduk yaaa oda kiralık ha, yarını belli olmaz. Hani daha yaz aylarının başıydı, Mert GÜNOK un ismi Sivasspor la anılıyor. Arada bi Milan ın kalecisine gittik geldik.

Yapmayın abiler herkes üzerine düşeni yapsın. Yok transfer diyin bizde beklemeyelim. Bu takıma o geldi bu geldi diye gönül vermedik, ama beklentilerimzi de karşılar nitelikte olması lazım diye düşünüyorum. 25 kişilik bir kadro var. gerekirse yırtacaklar, ama helal olsun dedirtecekler... Ölü gibi futbol oynayan bir takım görmek istemiyoruz.

Sivasspor haricinde kadrosuna oyuncu katan takımları ve oyuncuları buradan görebilirsiniz. http://www.goal.com/tr/scores/transf...s%C3%BCper-lig

umarım yanılırım ama biz taraftar olarak oyalandırılıyoruz sadece. Malesef yine bir transfer dönemi boş geçtik. İnşallah takıma birşey katan Burhan ve Utaka nın da şevki kırılmaz. Yoksa vay halimize
Kardesım senın bu soyledıklerını hemen hemen hepimiz biliyoruz.. Emeğine saglık.
Ama sivasspor'a katkı yapacak baska bır yonetım varsa cıksın ortaya. Mecnun otyakmaz ve ekıbınden baska hiçbir talip cıkmıyor. Mecnun başkan bıraksa yerıne gelecek başkan mı var. Adam ıyı kötü dogru yanlıs ben boyleyım ben bu şekılde transfer yaparım dıyor.. Yanı ya seve seve yada seve seve demek ıstıyor..
Begenmeyen daha ıyısını yapabılen varsa cıksın ozaman ortaya. Bende memnun degılım transferden ama bızım yonetımımız boyle kabul etmek lazım yenı bır yonetım gelene kadar.
beleş ucuz bedelsız olarak kım ortadaysa onları alıyorlar.

Serdar Özkan gitmemiş olsa cok ıyı olacaktı ama oda durmadı. Atıf burhan costa olmasa zaten işimiz yaş.

Orta sahaya Hakan yerıne Mehdı'yı oynatsalar daha verım alırız. 2014-2015 Sezonu tum şehrimize hayırlı olsun ne dıyelım.
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 12:39   #4
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

carlosun takıma kazandıracağı yabancı brezilyalılar konusunda bende büyük hayal kırıklığı yaşamaktayım ya carlos çokta uğraşmak istemiyor ya da yönetimde transfer olarak sıkıntı var toraman konusunda bende faydalı olacağını düşünüyorum ama bizim mutlaka orta sahaya iyi bir isim almamız lazımdı bu takım aydın hariç aynı takım ve 5.olduk geçen sezon ama diğer takımlar transferde ilerlerken biz neredeyse hiç bir şey yapmadık diyebilirim.her neyse umarım hayırlı olur
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.09.2014, 13:29   #5
nefhret_58
Yiğido

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardesım senın bu soyledıklerını hemen hemen hepimiz biliyoruz.. Emeğine saglık.
Ama sivasspor'a katkı yapacak baska bır yonetım varsa cıksın ortaya. Mecnun otyakmaz ve ekıbınden baska hiçbir talip cıkmıyor. Mecnun başkan bıraksa yerıne gelecek başkan mı var. Adam ıyı kötü dogru yanlıs ben boyleyım ben bu şekılde transfer yaparım dıyor.. Yanı ya seve seve yada seve seve demek ıstıyor..
Begenmeyen daha ıyısını yapabılen varsa cıksın ozaman ortaya. Bende memnun degılım transferden ama bızım yonetımımız boyle kabul etmek lazım yenı bır yonetım gelene kadar.
beleş ucuz bedelsız olarak kım ortadaysa onları alıyorlar.

Serdar Özkan gitmemiş olsa cok ıyı olacaktı ama oda durmadı. Atıf burhan costa olmasa zaten işimiz yaş.

Orta sahaya Hakan yerıne Mehdı'yı oynatsalar daha verım alırız. 2014-2015 Sezonu tum şehrimize hayırlı olsun ne dıyelım.
Arkadaşım, sana ve diğer arkadaşların söylediklerine elbetteki hak veriyorum.
Mecnun Başkanın kalıp, gitmesi ile ilgili değil. Değişiklikler her klübe de iyi gelmez.zaten klüpler her sene yönetici de değiştirmiyorlar. Velevne ki bu takım ceza almasaydı ve UEFA kupasına gitseydi? Ne olacaktı ozaman bu kadroyla mı UEFA da başarı bekleyecektik. Peki bu sene ki hedefi de avrupa kupaları olan bir takım Elağzıdan, Samsunspordan ve yedeklerden mi transfer yapar. Ozaman bizim klübümüzün beklentisi ne? Taraftar ne bekliyor? Bunların bir an önce belirlenmesi lazım. Oyalandığımız kısım zaten bu. Her sene hedef Kupalar. Fıkra gibi arkadaş "Allah büyük te gardaş gayık güççük" bu fıtratı çekmez.
Ben Toraman ı neredeyse Gaziantepspor a gitmeden once DSİ de oynarken tanıyorum. Sivas a yakışır bir futbolcu ama bu kondisyon ve fizik eksiğiyle değil. Bizde geçen sene UTAKA yıl sonuna ancak yetişti. Zaten yetişmeseydi bu Uefa ümidi falan yalandı. Bilyorsunuz ki Dünya kupası Milli Takım Aday Kadro seçimi de vardı. Bakalım bu sezon neler olacak. Bekleyip göreceğiz herkesin performansını.
Alt 02.09.2014, 13:41   #6
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
shang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlosun takıma kazandıracağı yabancı brezilyalılar konusunda bende büyük hayal kırıklığı yaşamaktayım ya carlos çokta uğraşmak istemiyor ya da yönetimde transfer olarak sıkıntı var toraman konusunda bende faydalı olacağını düşünüyorum ama bizim mutlaka orta sahaya iyi bir isim almamız lazımdı bu takım aydın hariç aynı takım ve 5.olduk geçen sezon ama diğer takımlar transferde ilerlerken biz neredeyse hiç bir şey yapmadık diyebilirim.her neyse umarım hayırlı olur

carlos konusunda yanılıyorsun adam listeyi vermiş ama bizimkiler almıyor alsalarmış carlosun listesindeki oyuncuları 17 milyon avro çıkacakmış külüpten.Keşke çıksaymış diyoruz biz.... ama yönetim demiyor işte
Alt 02.09.2014, 14:39   #7
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
OLCAY_58_AKKUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlos konusunda yanılıyorsun adam listeyi vermiş ama bizimkiler almıyor alsalarmış carlosun listesindeki oyuncuları 17 milyon avro çıkacakmış külüpten.Keşke çıksaymış diyoruz biz.... ama yönetim demiyor işte
17m euro çıkacakmış? bizde hepsini alsınlar istemedik ki, verilen listeden en azından bir tanesini alsalardı, sol açık yada ofansif ortasaha. bizim yönetim para vermek istemiyor diyelim. alsaydık gitseydi gelseydi laflarıyla bu transfer sezonunu da geride bıraktık.
Alt 02.09.2014, 19:28   #8
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
nefhret_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Kusura bakmayın da çok sert ve acımasız bir eleştiri olmuş!
Sivasspor'un transfer bütçesi ne kadar bilen var mı???
Dar bir bütçe ile ancak bu kadar olur.
Bu lig borç batağına saplanın da alt kümeye düşen çok yönetim ve takım gördü; Orduspor, Denizlispor, Ankaragücü, Elazığspor, Samsun vs...
Ben AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT atasözümü çok önemserim. Oysaki kimin gönlünden geçmez üst düzey dünya yıldızlarını takımında görmek?

Herşeye rağmen bu takım bizimdir!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 22:40   #9
nefhret_58
Yiğido

Alıntı:
Poyrazcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kusura bakmayın da çok sert ve acımasız bir eleştiri olmuş!
Sivasspor'un transfer bütçesi ne kadar bilen var mı???
Dar bir bütçe ile ancak bu kadar olur.
Bu lig borç batağına saplanın da alt kümeye düşen çok yönetim ve takım gördü; Orduspor, Denizlispor, Ankaragücü, Elazığspor, Samsun vs...
Ben AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT atasözümü çok önemserim. Oysaki kimin gönlünden geçmez üst düzey dünya yıldızlarını takımında görmek?

Herşeye rağmen bu takım bizimdir!
Gorusleriniz icin tesekkur ederim. Bu takim Turkiyenin birinci liginde oynayan, her sene ilk bes icin mucadele eden bir takim. Sampiyonlar ligine katilmis, Uefa ya katilmaya hak kazanmis bir takim. Ust duzey olmasa da kalburustu bir oyuncu almasi lazim degil diyorsaniz o da sizin gorusunuz.
Borc bataginda bu ligde 2 takim yoktu gecen sene. Digerleri milyon dolarlari asan borclari var. Bunlar birazda siyasi meseleler, vergi vermeyen kurum hala transfer yapabiliyor ama. Ben bunlara takilmiyorum.
Kac oyuncu geldi gitti. Para kazandiklarimiz parmakla sayilmaz. Var mi onu bile bilmiyorum. Hepsi belese baska takimlara girti. Gelen durmak mi istemiyor anlamadim, kacip gitsek diye bakiyor. Hosnut mi edilmiyor diye dusunuyorum ki turkiye de hangi klup bizim Sivassporumuz gibi gunu gunune odeme yapiyor. Bir sikinti var yani. En son Serdar Ozkan gitti. Mahmut diye bir kaleci geldi Allah muhafaza. Bunlar bu takima yakisir mi? Size soruyorum Oldoni kimdir neden geldi, neden para odendi?
Sizin soyleminiz bizim capimiz bu, ama yinede bizim takimimiz. Bu takimin yillarini vermis taraftari var. 3. Lige gitsin yine Sivaslayiz ama bu kadar havaya da para odenmez. Hala ben gecen sene elazigdan alinip oyuna girmeden futbolcuya para neden odendi anlamadim. Alt yapidan cikart koy oraya, klubedeki koltugu kullanmis olursun hic olmazsa. Biraz agir diye bakilabilir cumlelerim ama bizi kandirmasinlar bari. Dune kadar Carlos dedi orta sahaya bir supriz isim olabilir diye. Nerede? Saygilar kardesim.
Alt 02.09.2014, 23:31   #10
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Suni Gündemler ve Anadolu Klüplerinin Trans

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var,sivasspor yönetimi rekabetsiz ortamda ,akılları yettiğince ,ellerinden geldiğince bu takımı sahipsiz bırakmıyor,enazından kazaya uğrarsak klübü borçbatağında amatöre kadar düşürürüz korkusu , anlayışı var ,onedenle bu klüp gelirinin 1 tl üstüne borçlanıp transfer yapmaz ,öyle bilirimki bu takım 3.ligden çıksın diye yardım gecesi yapıldı 13 milyar masraf yapıldı ,7 milyar gelir oldu,sanatçıların çoğuda beleş geldi,yönetimi bu konuda suçlamamak gerekiyor,bu takım süper lige çıktığından beri kafaya oynamıyor ,şampiyonlarligine gittiğimiz 2 sezon ve uefaya gittiğimiz 2 sezon haricinde ,hep küme düşme korkusunu yaşamıştır,lorant düşürüyordu bülent hoca kurtardı,muhsin hocayla tepe takla gidiyorduk,mesut hoca kurtardı,mesut hocayla düşüyorduk ,rıza hoca kurtardı ,vs vs.ortada van,aydın,erzurum,yozgat,zongu ldak,siirt,diyarbakır,malatya, çanakkale dardanel ,sakarya ,kocaeli örnekleri var,transfer herkes transfer yapıyor bizde yapalım anlayışıyla yapılmaz ,eksik mevkileri ,yetersiz mevkileri takviye için yapılır,elimizde zaten ligi 5.bitirmiş kadro var,geçensene iyigolcü bekliyorduk,oldoni ve rengifoyla yanıldık,kalecidende çekmiştik,bu senede aydının boşluğunun dolmasını ,iyi kaleci alınmasını ,iyibir ortasaha önlibero alınmasını istedik ,bence çok fazla bişeyde istemedik,messiyi getirin ronaldoyu getirin demedik,piyasada 400 500 bin € verdinmi zibil gibi kanat oyuncusu,önlibero var ,sadece kaleci çok kalite olabilirdi,bence bu yönetimi çok yükün altına sokmazdı ,yönetimin transfer anlayışını beğenmediğimi söyleyebilirim,3 4 yıl bülent hoca hem sportif direktör olarak hemde hoca olarak iyi yönetti ,biz bugünlere milyon dolarlık transferlerle değil ,200 bin dolara aldığımız cevetkow,balili,dos bastos,dossantos,sylla,300 bin dolara kamanan,100 bin dolarlık diallo,100 bin eroya kiraladığımız karim saidilerle ,200 bin € aldığımız bilicayla geldik , cicinyo,da costa,utaka tarihimizin en pahalı transferleri oldu,diyeceğim şuki illede 1 milyon €verip futbolcu almak şart değil ,2.liglerde ne oyuncular var ,100 bin €versen bide takla atarlar,mesela karim saidi iyi grafik çizmişti,feyenord beleş vermişti bize,baktıki adamda işvar ,bizden 100 bin €yetiştirme parası istedi,yönetim paraya kıyıpta bonservisini almadı ,böyle anlayışları var,bilicayı satıp yerine yasini alan anlayışları var,kimse yönetim defolsun gitsin demiyor zaten ,başka takımlarla sivasspor kıyaslanıyor ,kasımpaşanın taraftarı belli,yönetimleride belli,ibb yönetimide belli ,bunlar siyasetle içiçe başbakana yakın isimler,devletten belediyeden, iş yapan adamlar,rize şunu aldı bunu aldı deniliyor,rizenin paraları mehmet cengizden geliyor,hani şu karadeniz otoyolunu alıp 3.havalimanını alıp ,milyar doları cebe indiren ,milletin biyerine koyacağım diyen zat,şimdiki başkanları uçak gemisi ihalesini milyar dolara aldı,bu paradan 15 20 milyon € kulübe verse neyi eksilir, onedenle o takımlarla kendimizi bir tutamayız,bizim başkanda artık hamamcılık işiNİ değiştirmesi gerekir ,beyaz eşya satmayla, araba satmayla kulüp yönetilmez,devletten ihale alan adamlar lazım ,bakın ts ye başkanları başbakanın dibinden ayrılmıyor boşunamı yalakçılık yapıyor sanıyorsunuz?bizim başkanda beleş yapıyor bu işi ,stad konusunda olduğu gibi ,istediğimiz 1 ortasaha oyuncusu birde kaleciydi ,yinede takıma güvenim tam,canları saolsun diyelim artık
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
anadolu, gündemler, klüplerinin, suni, transferleri

Seçenekler Arama
Stil