Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 29.11.2014, 13:04   #31
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Aslında İstanbul daki sivaslılarda da hata var milyon kişiyiz burada çok sağlam bir taraftar yapılanması oluşturacagız , maddi durumu iyi olan olmayanı karsılayacak gerekirse Sivaslı iş adamlarıyla gorusecegiz en kral taraftar grubunu ortaya cikartacagız belki Sivastakilerde bundan ilham alır takıma sahip çıkarlar ,ayrıca kimsede gerekli gereksiz konuşmamış olur bu sayede.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2014, 14:04   #32
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında İstanbul daki sivaslılarda da hata var milyon kişiyiz burada çok sağlam bir taraftar yapılanması oluşturacagız , maddi durumu iyi olan olmayanı karsılayacak gerekirse Sivaslı iş adamlarıyla gorusecegiz en kral taraftar grubunu ortaya cikartacagız belki Sivastakilerde bundan ilham alır takıma sahip çıkarlar ,ayrıca kimsede gerekli gereksiz konuşmamış olur bu sayede.
Kasımpaşa maçı ve Başakşehir maçları dışında fazla ilgi olmamasının birçok sebebi var aslında. Maç saatleri olsun, bilet fiyatları olsun, stadın uzaklığı olsun bunlar etkiliyor bizi. Özellikle de maç saatleri. O maçlar öğlene veya akşam üzerine alınsa yine ilgi olur diye düşünüyorum. Öteki türlü maç 10-11'de bitiyorsa ev sahibi takımın taraftarlarının çıkmasını bekliyorsun ben Galatasarayı yendiğimiz kupa maçından hatırlıyorum 45-50 dakika falan beklemiştik ve çıktığımızda Mecidiyeköy durağında bir tane otobüs kalmıştı. Hal böyle olunca insanlar maça gitmeye korkuyor. Federasyonun buna çözüm bulması lazım. Eğer bu sıkıntılar çözülürse organizasyonsuz bile iyi bir taraftar kitlesi yakalarız.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2014, 16:29   #33
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kasımpaşa maçı ve Başakşehir maçları dışında fazla ilgi olmamasının birçok sebebi var aslında. Maç saatleri olsun, bilet fiyatları olsun, stadın uzaklığı olsun bunlar etkiliyor bizi. Özellikle de maç saatleri. O maçlar öğlene veya akşam üzerine alınsa yine ilgi olur diye düşünüyorum. Öteki türlü maç 10-11'de bitiyorsa ev sahibi takımın taraftarlarının çıkmasını bekliyorsun ben Galatasarayı yendiğimiz kupa maçından hatırlıyorum 45-50 dakika falan beklemiştik ve çıktığımızda Mecidiyeköy durağında bir tane otobüs kalmıştı. Hal böyle olunca insanlar maça gitmeye korkuyor. Federasyonun buna çözüm bulması lazım. Eğer bu sıkıntılar çözülürse organizasyonsuz bile iyi bir taraftar kitlesi yakalarız.
Dediklerin bir taraftan doğru ama bunlar sadece bize olan sorunlar değil her takımda bu şekil uygulama var düşünün ki bursasspor geçen sene ful çekti arenada bunların arkasına sığınmak yerine taraftar kültürünü nasıl artırırız , nasıl gençleri İstanbul da Sivasın maçlarına çekeriz diye düşünelim.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2014, 17:12   #34
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dediklerin bir taraftan doğru ama bunlar sadece bize olan sorunlar değil her takımda bu şekil uygulama var düşünün ki bursasspor geçen sene ful çekti arenada bunların arkasına sığınmak yerine taraftar kültürünü nasıl artırırız , nasıl gençleri İstanbul da Sivasın maçlarına çekeriz diye düşünelim.
Yapılmasın demiyorum. Öyle bir şeyin yapılması tabi ki çok güzel olur ben sadece ilginin az olmasının çeşitli sebeplerini söyledim. Ama çeşitli organizasyonlar gerçekten gençleri statlara çekme açısından faydalı olur. İnşallah zamanla görürüz böyle şeyleri.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.11.2014, 19:41   #35
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Çok güzel bir konuda başlık açılmış. Aynen ben de Sivassporluyum, annem ve babam Sivaslı. Kırıkkale'de doğdum, uzun süre İstanbul'da yaşadım, şuanda yurtdışında yaşıyorum. Ama Sivas ve Sivasspor sevdası bir başka. Stada gidip maç izleyemiyorum, ama her yerde Sivas'in adını bir nebze daha duyurabiliyorsam, yabancı arkadaşlarıma Sivasspor'dan gururla bahsediyorsam, ne mutlu bana. Lisanslı ürünlerim var ama uzun zamandır almak mümkün olmuyor. Şimdi yurtdışında yaşayınca eleştiremiyecez mi takımımızı. Aynı sevgiyi yaşıyoruz diye birleşmek ve sarılmak yerine, bazı kişiler ne yazık ki ayrılık çıkartmakta ve herşeyin tek sahibi gibi davranmakta çok iyiler.

Etiketler
çok, daha, hangimiz, sivassporlu

Seçenekler Arama
Stil