Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Biletler 50 TL Olmalı..!
Alt 16.02.2015, 20:33   #11
4eylul58
Acemi Yiğido

4eylul58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 440 4eylul58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Biletler 50 TL Olmalı..!

arkadaslar aynen katiliyorum. bu saatten sonra bize gelecek takimlar hep ist takimlari. bu zamana kadar gelip kombinesini biletini almayan bencede bundan sonra enaz 50 tl ye izlesin.
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 4eylul58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.02.2015, 00:32   #12
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Jurgen Hotzi'nin Sivasspor taraftar passolig kartıdır, kendisini tebrik ediyorum...

Sivassporumuzun cefakar fedakar yiğidolarının çoğunluğu her sezon başında kombine kartlarını alarak, gerek maddi anlamda gerekse stadyuma gelerek bizzat desteklerini sürdürmektedirler. Sezonun 2. yarısı başladığında ise Sivasspor yönetimi her türlü fedakarlıklarını sürdürerek kombine fiyatlarında da %50 oranında indirim yaparak çeşitli vesilelerle bugüne kadar kombine alamayanlara da, alması için imkan tanımıştır...

Bugüne kadar alınan tüm passolig kartları ve kombinelerin tamamına yakını Sivassporumuza, desteğini veren veya vermeyi düşünenler tarafından alınan kombinelerdir.

Bu haftadan itibaren, 4 Eylül stadyumunda oynanacak karşılaşmalar için tüm karşılaşmalar olmasa da malum İstanbul Takımlarının müsabakalarında bilet fiyatlarının en az 50 TL olmasını öneriyorum.

Sezonun 2. yarısı için toplamda 70 TL verip kombine almayan ve sadece malum takımları izlemeye gelenler de böylelikle bir kombine fiyatına yakın ödeme yaparak kulübün kasasına girdi sağlamış olur. Bu fiyat tesbiti, bu yönde yapılırken, gelmesi muhtemel rakip taraftarlarında orantılı olarak, ciddi katkılarını almış oluruz.

Sivasspor.Com sitemiz üyelerinden Alman vatandaşı, hotzi nickli Jurgen Hotzi dahi Sivasspor passoligi almışken, Sivas'lıyım diyen ve malum takım peşinden koşanları gördükçe üzüntülerimiz bir kat daha artmaktadır.
Valla süper fikir rallim ağbi. bu haftadan itibaren alınan her passoligler o adını anmadığım takımlar için alınıyor demektir. O zaman maç başına bilet fiyatları 50 lira niye olmasınki. kale arkalarıda 30 lira olursa misafir taraftarlardanda 30 lira alınmış olur kasamız dolar.
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gogohan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.02.2015, 13:07   #13
Rallim58
Gast

Maraton 25.00 TL, misafir taraftar 15.00 TL. olduğunu duyunca, deplasmanlarda bilet fiyatlarına ödenen, paralar insanın zoruna gidiyor...
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.02.2015, 13:55   #14
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne desen boş Eskişehir 200 tl misafir bileti satar bizimkiler 15 lira yaparlar bırakın abi bu işleri yazılar olsun
Alt 18.02.2015, 08:48   #15
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Biletler 50 TL Olmalı..!

50 TL olsun dedik, 25 TL bile yapmadılar misafir tribüne !

Yazık çok yazık !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2015, 08:55   #16
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Galatasaray taraftarına ayırdığın bölüme ayrı bir bilet tarifesi uygulama şansın yok, onlara 50-100 lira yaparsan bu tüm kale arkası tribünlerini kaplaması gerekiyor, yani onlara yaklaşık 800 kişilik bir yer ayrılıyor bunlara ayrıcalık yaparsan bu senin tribünlerinide etkiler onlar bu fiyata doldursa bile bizim taraf boş kalır.

Yönetmelik böyle..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2015, 09:13   #17
Rallim58
Gast

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Galatasaray taraftarına ayırdığın bölüme ayrı bir bilet tarifesi uygulama şansın yok, onlara 50-100 lira yaparsan bu tüm kale arkası tribünlerini kaplaması gerekiyor, yani onlara yaklaşık 800 kişilik bir yer ayrılıyor bunlara ayrıcalık yaparsan bu senin tribünlerinide etkiler onlar bu fiyata doldursa bile bizim taraf boş kalır.

Yönetmelik böyle..
Dayı, onlara değil 800, 8 bin kişilik yerde ayırsan doldururlar.
Bize de, değil 800, 80 kişi ilave gelen olmaz.
Bu nedenle hiç değilse, bu İT (İstanbul Takımı) için bilet fiyatlarını 50 yap - 100 yap farketmez. Çünkü seni desteklemek isteyen zaten 175 TL veya 70 TL'sini verdi kombinesini aldı.
Bundan sonra tek tek bilet alıp gelen senin taraftarından ziyade, gelen takımların adamı olacak demektir. o zaman ben neden bu fırsatları tepiyorum ki?
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.02.2015, 23:56   #18
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Misafir takımın biletinin en az 50 TL olması lazımdı, kaldı ki 50 de olsa 15de olsa bu biletler tükenecekti. Yönetimi bu konuda anlamak mümkün değil.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda fark58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2015, 00:15   #19
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sonrada para kazanamıyoz, para yok, borca giriyoruz, sponsor aliyoruz, bu yönetime 1-2 cin adam lazım bu para işlerinden anlayan kulubü finansal adımda düzlüge çıkaracak bu işi bilen yoksa kendi yağımızda kavrulan 1 gıdım ileriye gidemeyen bir ekip olmaktan, her sene düşmeye oynamaktan başka bir iş yapamayız. Maalesef acı gerçekler bunlar arkadaşlar, yönetimin bunu düşünememesi cahillik veya işgüzarlıktan anlamaması başka bir şey değil ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2015, 00:33   #20
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim neden bilet fiyatlarını 50 tl yapmadı?
Bu soruya benim cevabım şudur:
Çok uzağa değil, ailelerimize,akrabalarımıza veya işyerinize bakın. Kaç kişi Sivassporu, kaç kişi İT takımlarını ya da Ts'yi tutuyor. Mesela benim işyerimde yaklaşık 15 fbli,10 gsli,5-6 bjkli, 3-4 tsli , kayserili felan derken iki üç Sivassporludan biri benim. Varın bunu genelleyin. Tablo ortada. Siz vaktiyle Sivas'ta yapılan anketi boşverin. Hani Sivas'ta %27 FBli en çok, sonra Sivassporlular geliyordu ya o yanlış. Asıl soru stada gelen Sivassporlu oranı yüzde kaç? İşte ip burada kopuyor. Ben stada gelmedikten sonra ne yapayım Sivassporluyum diyene? Nasıl inanayım? Biletlerin 50 tl olmamasının ilk nedeni budur. İT hayranlığı içimizde. Bizden birşey olmuş, atamıyoruz. Dolayısıyla da o fiyat artmıyor, artamıyor.
Tam da bu sebeple, yönetim ne şiş yansın ne kebap anlayışında. Çevreden de baskı gelince orta yolu fiyatı azıcık artırabilmekte buluyorlar.
Tek çözüm, o ankete Sivassporluyum diyen ama stada gelmeyen seyirciyi ikna ederek sezon başında kombine aldırmak, en azından bir tribünü, mesela maratonu tamamen doldurmasını sağlamaktır. Sezonbaşında da olmadığımıza göre şu an yapacak hiçbirşey yok bu konuda.
Başta bahsettiğim benim GSli ve FBli arkadaşlarım Vip'ten 100er liraya iki gün önce topluca kombine aldılar. Tuttukları takımlar buraya gelince rahatça seyredecekler. Kalanlar da biliyorsunuz sessizce maratonda bizlerle maçı seyredecek ve gol atarlarsa içten içten sevinecekler.
işte böyle. Bu şehir takımına ne zaman gerçekten sahip çıkarsa o zaman o bilet 50 de olur, 100 de, 200 de.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
biletler, olmalı

Seçenekler Arama
Stil