Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 16.07.2015, 18:39   #61
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
58YIGIDO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
La bu bir SPOR SPOR SPOR, niye küfür ediyorsunuz tribünde ey taraftar ?????!!!!!
dışarda evinde iş yerinde amirine çalıştıgı yerde kimseye bişey diyemeyen dengesiz insanlar stada gelip kendilerini deşarj ediyorlar.

aslında onların sivasspor diye bir derdi yok sırf egolarını tatmin etmek için stada geliyorlar onlara sorsan kendilerinden başka sivassporlu yoktur.

kanını satsan beş kuruş etmez şfsizler yüzünden dünyanın cezasını ödüyoruz sonrada bahaneyi hakemlere tff ye artıyoruz asıl içimizdeki taraftar kılıklı dangalakları sorgulamak lazım
Alt 17.07.2015, 03:33   #62
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçın sadece ilk yarısının belli bölümlerin de iyi oynar gibi olduk. Setkusun ilk maçı olduğu belliydi. Oyunu iyi okur takımla iletişimi daha iyi olursa faydalı olabilir. Fener 2. Yarı da oyuna hamleler yapınca daha hırslı oynadı ve maçı kazandı. Batuhan Allah göstermesin sakatlanip sezon kapatSa oturup ağlayalım. Atıf sana da bir çift sözüm var "o eski halinden eser yok şimdi". Fatih çıplak kardeşimin daha çok pişmesi lazım gereksiz haraketlerin takım için tehlike yaratıyor. Defansta adam paylaşımı malesef çok kötü. İnşallah hazır olmadığımız için böyledir. Cicinho sana ne denir ki sen bir kralsın ama takım sana ayak uyduramıyor desek yeridir. Batuhana ilk yarı çok güzel bir pas çıkarttın karşı karşıya kalan batuhan %100lük golü kaçırdı. Yoksa senin asist yapmadığın bir maç zor bulunur yeter ki bitirici bir forvet olsun. Ayrıca stada girmek için kapı kapı taraftarı dolaştıran adeta stadı tavaf ettiren yetkilileri de kınıyorum.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.07.2015, 10:18   #63
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Soyözen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son dakikada gol yememiz herkesin kafasında "acaba geçen sezon ayyuka çıkan son dakikada gol yeme lanetimiz devam mı ediyor?" sorusuna neden olsa da ben takımı gayet beğendim. Yeni yabancıların olmadığını düşünürsek üstelik. Erkan ve Beykan'ın performansı iyiydi. Batuhan iyiydi. Kadromuzun geniş olması da hiç alışkın olmadığımız garip bir duyguymuş, ben çok sevdim açıkcası bu duyguyu. Kalecimiz Setkus da güven verdi, son dakikada o golü yemese şu an herkes "ne takım kurmuşuz ama süper" falan diye atıp tutacaktı, herkese rehavet gelecekti. Onda da vardır bir hayır.

agzina ve ellerine saglik DOGRU YAZILARI ICIN!!!!

aynese ben de Mac sonrasi kendime sordum son gol yemeseydi bizim Taraftar hava girerdi simdi son Golu yedi icin KÖTÜ KALECI VS. VS Söyliyorlar....
biktim öyle Yorumlari okuma bazen kisi burda HAVAYA GÖRE YORUM YAPIYORLAR BIRAZ GERCEK VE DOGRU YORUMLARI YAPIN YADA HIC YAZMAYIN!!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.07.2015, 10:47   #64
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***Küme düşen takımların yedek oyuncularıyla bir yere varılmaz,12 adama vereceğin parayı, kaliteli direk oynayacak dört oyuncu yani kaleci,sol acık,oyun kurucu, kaliteli bir golcu alınabilrdi.TAKIM hem para kazanırdı,hemde adı değişmezdi.Tosun enaramo ve şımarık bencil seso takım da bir başarı beklenemez.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ağırlıyor, değerlendirelim, fbahçeyi, maçı, yiğido

Seçenekler Arama
Stil