Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sergen Yalcın:Sivasspor sıkıntılı bölgeden cıkacak
Alt 25.10.2015, 12:43   #1
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Sergen Yalcın:Sivasspor sıkıntılı bölgeden cıkacak

Sergen Yalçın, "Sivasspor hak ettiği sonuçları alıp, bu sıkıntılı bölgeden yukarı çıkacaktır. Hem oyuncu olarak, hem kulüp olarak hem de camia olarak yukarıları hak eden bir kulüp. İnşallah en kısa zamanda hak ettiği başarıyı yakalar" dedi.

Trabzonspor maçının ardından karşılıklı anlaşmaya vararak yollarımızı ayırdığımız Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın, takımımızın başında son antrenmanına çıkarak futbolcularımızla vedalaştı.

Hem kendilerine hem de Medicana Sivasspor´a zarar vermemek adına doğru zamanda görevi bıraktıklarını söyleyen Sergen Yalçın, "Bir enerji değişikliğinin daha faydalı olacağını ve yeni gelecek hocanın önünde uzun bir kredinin olması açısından görevi bırakmanın çok doğru olduğunu düşünüyorum" dedi.

Futbolda her zaman başarılı olunmadığını kaydeden Yalçın, "Bu tür sonuçlar biz bu işi yaptığımızın sürece üzerimizde bu baskı doğal olarak olacak" diye konuştu.

Sivas halkına teşekkür eden Yalçın, "Burada kaldığımız sürece bize inanılmaz destek verdiler. Bizi çok iyi ağırladılar. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizi tercih ettiği için. Özellikle Erdal Sarılar´a teşekkür ediyorum. Burada kaldığımız sürece Erdal Sarılar ile zaman geçirdik. Bizimle çok ilgilendi" dedi.

Sivasspor´un hakkında temennilerde bulunan Yalçın, "Sivasspor hak ettiği sonuçları alıp, bu sıkıntılı bölgeden yukarı çıkacaktır. Hem oyuncu olarak, hem kulüp olarak hem de camia olarak yukarıları hak eden bir kulüp. İnşallah en kısa zamanda hak ettiği başarıyı yakalar" diye konuştu.

‘Bu sezon yolunda gitmeyen neydi?’ sorusu üzerine Yalçın, "Yolunda gitmeyen sonuçlardı. Futbol doğal olarak sonuç oyunu. Son oynadığımız Trabzonspor maçının istatistiklerine bakarsanız ve bizim bu sezonki 9 maçlık etapta bir futbol şanssızlığına uğradığımızı söylemek çok normal olur. 9 maçın 6´sını belki çok rahat kazanabilirdik. Çünkü oyun anlamında rakiplerden çok üstün oynadık ama dediğim gibi futbol şanssızlığı. O toplar içeri girmediği zaman maalesef bu tür şeyleri yaşıyoruz. Ben teknik direktörlük yapıyorum. Bu işin bir parçası. Dünyanın en iyi teknik direktörleri de yeri geliyor görevi bırakmak zorunda kalıyor. Doğru zamanda doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. İnşallah Sivasspor bizden sonra çok başarılı yerlere gelir. Başka zamanda, başka bir sene, başta şartlarda tekrar birlikte oluruz" ifadesini kullandı.

Antrenman öncesi futbolcularla kısa bir süre toplantı yapan Yalçın´ın futbolculara neler söylediğinin sorulması sürerine, "Oyunculara şunu söyledim; bu sürecin her zaman olduğunu, oyuncu gruplarının teknik direktör değişimine her zaman alışık olduğunu, iyi bir takım olduğumuzu, hiçbir zaman mücadeleyi bırakmamaları gerektiğini, Sivasspor´un gerçek yerinin burası olmadığını, ligde uzun bir süreç olduğunu, telafi edecek çok zaman olduğunu ve bu oyuncu grubunun bunu başarabilecek yetenekte olduğunu söyledim" dedi.

Yalçın, son olarak ekip olarak yorulduklarını ve bir süre dinleneceklerini de sözlerine ekledi.

Antrenmanı Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu üyelerimiz de takip etti.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sergen Yalcın:Sivasspor sıkıntılı bölgeden
Alt 25.10.2015, 18:12   #2
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sergen Yalcın:Sivasspor sıkıntılı bölgeden

Yolun acik olsun sergen hoca bundan sonraki hayatinda basarilar dileriz.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sergen Yalcın:Sivasspor sıkıntılı bölgeden
Alt 25.10.2015, 20:58   #3
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sergen Yalcın:Sivasspor sıkıntılı bölgeden

Sayın Sergen Yalçın; hizmetleriniz için teşekkür ederiz. Samimiyetinize inanmam için Sivasspor logosu ile bir kare fotoğrafınızı görmeyi çok isterdim!
Sağlık olsun...
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bölgeden, Çıkacak, sergen, sıkıntılı, yalcınsivasspor

Seçenekler Arama
Stil