Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sen niye sustun Bülent hocam?
Alt 03.03.2009, 12:35   #11
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Sen niye sustun Bülent hocam?

Alıntı:
ZALIM_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SAYIN HOCAM ÇOK GÜZEL İFADE ETMİŞİN AMA BEN YİNE SÖYLÜYORUM BÜLENT HOCANIN İÇİNDEKİ FENER IŞIGI SÖNMEDİGİ SÜRECE BUNLAR BAŞIMIZA GELECEKTİR
evet içimizdeki fener aşkı olduğu sürece bu fener maçları malesef sorun olacağa benziyor
Alt 03.03.2009, 13:54   #12
omer58
Yiğido

omer58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 omer58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bülent uygun'un sivasspor a emeği çoktur bunu kimse inkar edemez klubü nerelerden nerelere getirdi herkes gördü ama bu bülent hocayı eleştiremeyiz anlamına gelmez o yüzden övülecek yanlarının yanısıra eleştirilecek yanlarını söyleyim ;
.Sürekli medyada demeç veriyor bir gün beyaz şov bir gün bilmem ne şov . artık öle bi noktaya getiriyoki bülent uygun ismi sivasspor isminin önüne geçirecek nerde ise. bu taraflı tarafsız tüm sporsever lere çok antipatik geliyor
Sivasspor sempatisini tırpanlıyor özelikle verdiği demeçler en son verdiği 5 yeriz 7 yeriz 6 yemeyiz vs açıklamalr bjk gs den tepki geliyo ve bize karsı kin besliyolar.haaa bu arada sempati duyduğu fb lilerin çoğu da sevmiyor bülent hocayı
Gelellim fb sempatisine daha sezonun başı ''bu sene fb sampiyon olur diyor'' dakika 1 gol 1 sen hangi takımın başındasın allah aşkna çemişgezekspor mu.aklı sıra fb trübünlerine oynuyor
Geçen gün fb maçını izliyoruz bülent hoca öle bi sistem le çıkmış ki çizgi defans sen git eskişehir maçında çakılı defans oyna gel şaraçoğlunda çizgi defans .aklı sıra ''dede''yi bu sistemle mat edecekti ve fb yönetimine göz kırpacaktı ama tutmadı rezil olduk.(bu rezilliği yaşadığımız ilk fener maçı değil bazen bjk gs maçlarıda dahil buna)
Gelelim en ağrıma giden konuya alex sedat a öle bi daldı ki içim sızladı ama bülent uygun fb nin antipatisini kazanmayım diye yerinden oynamadı nerdeyse .normalde başka maçta olacak gerek o an gerek maç sonu hakem e demediğini bırakmaz
eleştirilerimde lütfen elma ile armutu birbirine karıstırmayın ne demek istedğim belli .Benim için en önemli faktör sivasspor dur .sizin içinde öle ise zaten bana hak vereceksiniz
omer58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2009, 14:41   #13
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bülent Hocamıza sonzuz güvenimiz var ama Sivasımızın golünden sonra neden sevinmedi bi anlam vermedim
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.03.2009, 15:39   #14
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takimimizin basarisini sadece bulent uyguna mal etmek herhalde cok absurd birsey olsa gerek, arkasinda kapi gibi duran bir yonetim olan her istedigi oyuncuyu alan bir hocadan bahsediyoruz hangi anadolu klubu bunu yapiyor?...Ayrica bu buyuk maclardaki oyunu okuyamama durumu, sivassporu calistirirken fenere kaybetsek bisey kaybetmemis olcaz demesi sovmenlikten oteye gitmiyor bence, kaldi ki ekibinde bulunan esat hoca muthis antremanlar yaptiran bir adam sivasspora...Yani, kisacasi tum basariyi bulent uyguna mal edenleri esefle kiniyorum...ayiptir...orkun58
*Eskişehir maçında çıkacak bunu söyleyecek hocamız ve siz hakem hakkında konuşmasını isteyeceksiniz.Abdullah abi yazılarını çok yakından takib ediyorum.Bİlirsin Bülent hoca basın sözcümüzden daha çok demeç veriyor.Sanırım artık bundan da usandı o güzel takımının ütüsü bozulmasın diye klubeden dışarı çıkmadı.En güzel açıklaması bütün suç benim açıklamasıydı.Hocam bir kez daha söylüyorum.Fb senin yumuşak yanın.Tamam git fb ye paranı kariyerini düşün git.Ama ALLAH AŞKINA GİDENE KADAR SİVASSPORU TUT..
BU SÖZLERE AYNEN KATILIYORUM...
KİMSE DE SİVASSPORDAN BÜYÜK DEĞİL.BÖYLE BİLİNSİN.SİVASI BÜYÜTEN BÜYÜYOR O DA ÇOK İYİ BİLİNSİN
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2009, 15:42   #15
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent uygun'un sivasspor a emeği çoktur bunu kimse inkar edemez klubü nerelerden nerelere getirdi herkes gördü ama bu bülent hocayı eleştiremeyiz anlamına gelmez o yüzden övülecek yanlarının yanısıra eleştirilecek yanlarını söyleyim ;
.Sürekli medyada demeç veriyor bir gün beyaz şov bir gün bilmem ne şov . artık öle bi noktaya getiriyoki bülent uygun ismi sivasspor isminin önüne geçirecek nerde ise. bu taraflı tarafsız tüm sporsever lere çok antipatik geliyor
Sivasspor sempatisini tırpanlıyor özelikle verdiği demeçler en son verdiği 5 yeriz 7 yeriz 6 yemeyiz vs açıklamalr bjk gs den tepki geliyo ve bize karsı kin besliyolar.haaa bu arada sempati duyduğu fb lilerin çoğu da sevmiyor bülent hocayı
Gelellim fb sempatisine daha sezonun başı ''bu sene fb sampiyon olur diyor'' dakika 1 gol 1 sen hangi takımın başındasın allah aşkna çemişgezekspor mu.aklı sıra fb trübünlerine oynuyor
Geçen gün fb maçını izliyoruz bülent hoca öle bi sistem le çıkmış ki çizgi defans sen git eskişehir maçında çakılı defans oyna gel şaraçoğlunda çizgi defans .aklı sıra ''dede''yi bu sistemle mat edecekti ve fb yönetimine göz kırpacaktı ama tutmadı rezil olduk.(bu rezilliği yaşadığımız ilk fener maçı değil bazen bjk gs maçlarıda dahil buna)
Gelelim en ağrıma giden konuya alex sedat a öle bi daldı ki içim sızladı ama bülent uygun fb nin antipatisini kazanmayım diye yerinden oynamadı nerdeyse .normalde başka maçta olacak gerek o an gerek maç sonu hakem e demediğini bırakmaz
eleştirilerimde lütfen elma ile armutu birbirine karıstırmayın ne demek istedğim belli .Benim için en önemli faktör sivasspor dur .sizin içinde öle ise zaten bana hak vereceksinizCRZZZY22
BU YAZIYA DA NOKTASINA KADAR KATILIYORUM.KİMSE SİVASI BİRŞEYDEN ANLAMAZ SANMASIN.DEVMESİNİ DE BİLİR....
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2009, 15:55   #16
belalı_yiğido58
Yiğido

belalı_yiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

112 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 691 belalı_yiğido58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bülent hocaya suç atmamak lazım....topu oynayan futbolcular....bir çare arancaksa oda içimizdeki fenerlileri atmak olucak...........
belalı_yiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda belalı_yiğido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.03.2009, 21:10   #17
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fenerin hocası olurmu bilmem ama sizin gibilerin yüzünden o da bu memleketten kaçarsa şaşırmam...

hayalinizden göremeyeceğiniz şeyleri size yaşatan adama yaptığınız şeylere bakınca ben onun yerinde olsam sezon sonu bırakır giderdim...
kısmen ben "orkun 85 " gorusune katılıyorum fenerı calısdırır calısdırmaz o benı alakadar etmez ama bır kac kısıden duyduguma gore macdan sonra" en buyuk hayalım fenerı calısdırmak" dıyorsa bunu da fb macından sora yapıyorsa kusra bakmasın ben sıvassporlu olmasam bulent hoca macı verdı derim...

dogruya dogru yanlısa yanlıs yerı geldıgınde bulent hocayı savunuyorsam yerı geldıgınde de elestırrım...
Alt 03.03.2009, 22:25   #18
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sükut altindir sözünü nedense unutuyor Bülent hocamiz.Bazen öyle demecler veriyorki basina bu demeclere inanasim gelmiyor.Bu yil sampiyonlugu kaptirirsak,kupadada saf disi kalirsak gecen yilki gibi gönüllerin sultani olarakda anilmiyacagiz.Medyada onu ciddiye almiyacak.Gelecekde FB´de teknik direktör olarak calisma arzularina gelince ;büyük kulüpler kimleri harcamadilarki bunu kendisi cok daha iyi bilir.Bizim ülkemizde yabanci teknik direktörlere gösterilen müsamaha nedense Türk teknik direktörlere gösterilmiyor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2009, 22:40   #19
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Gelelim Bülent hocanın yanlışlarına.
Ben şunu oynatsaydı,b unu oynatmasaydı, neden yedek kulübesinden dışarı çıkmadı filan demeyeceğim. Benim asıl söylemek istediğim konu, Bülent hocanın bu hakem yanlışlarını maç sonunda dile getirmemesi. Oysa Bülent hoca, daha masum ve az hakem hatalarının olduğu maçların sonrasında hakemleri en ağır dille eleştirip Sivasspor’un hakkını aramıştı. Aynı Bülent hoca, bu kadar bariz hakem hatalarının olduğu maç sonrası hakemle ilgili ”çıt” çıkarmadı. Niye hocam?
Ben bu işin içinde başka hesaplar olduğunu düşünmüyorum. Hatta böyle düşünenlerinda yanlış düşündüğünü söylüyorum. Ama hangi takım alehine bu kadar çok ve bariz hakem hatası olsa, hocası mutlaka bir çift sitem ederdi.

ŞİMDİ ELEŞTİRSEK KAFAMIZA TAŞ DEĞECEK MALUM HOCA FANATİKLERİ VAR SİTEDE BİR UCUDA FENERLİ TARAFTARLAR VAR SİTEDE BU YAZIYI GERÇEK YİĞİDO TARAFTARI OKUYUP YAZSIN CEVABINI
AYRICA BİLAVDAN DÖNENİN KAŞIĞI KIRILSIN

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2009, 22:42   #20
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
gül5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gelelim Bülent hocanın yanlışlarına.
Ben şunu oynatsaydı,b unu oynatmasaydı, neden yedek kulübesinden dışarı çıkmadı filan demeyeceğim. Benim asıl söylemek istediğim konu, Bülent hocanın bu hakem yanlışlarını maç sonunda dile getirmemesi. Oysa Bülent hoca, daha masum ve az hakem hatalarının olduğu maçların sonrasında hakemleri en ağır dille eleştirip Sivasspor’un hakkını aramıştı. Aynı Bülent hoca, bu kadar bariz hakem hatalarının olduğu maç sonrası hakemle ilgili ”çıt” çıkarmadı. Niye hocam?
Ben bu işin içinde başka hesaplar olduğunu düşünmüyorum. Hatta böyle düşünenlerinda yanlış düşündüğünü söylüyorum. Ama hangi takım alehine bu kadar çok ve bariz hakem hatası olsa, hocası mutlaka bir çift sitem ederdi.

ŞİMDİ ELEŞTİRSEK KAFAMIZA TAŞ DEĞECEK MALUM HOCA FANATİKLERİ VAR SİTEDE BİR UCUDA FENERLİ TARAFTARLAR VAR SİTEDE BU YAZIYI GERÇEK YİĞİDO TARAFTARI OKUYUP YAZSIN CEVABINI
AYRICA BİLAVDAN DÖNENİN KAŞIĞI KIRILSIN

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gül5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bülent, hocam, niye, sen, sustun

Seçenekler Arama
Stil