Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fikret Ünsal yeni yönetimde görev almayacak
Alt 17.05.2011, 11:54   #81
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Fikret Ünsal yeni yönetimde görev almayacak

isabetli olmuş.uzun zamandır beklediğimiz bir haberdi.lig başlamadan hedefimiz 40 puan diyen fikret bey e diğer işlerinde başarılar.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2011, 18:30   #82
Artur
Yeni Yiğido

Artur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Artur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

giderken acıklama yapıyonya egrı kopru konaklarından 500 mılyar gıbı bır para verıp ıkı adet evı nasıl alıyorsun onuda acıklasaydın bu takıma faydan olmadı ama cok menfaatın oldu sırada faruk taşseten de
Artur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 14:49   #83
TRLORD
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 TRLORD FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Artur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
giderken acıklama yapıyonya egrı kopru konaklarından 500 mılyar gıbı bır para verıp ıkı adet evı nasıl alıyorsun onuda acıklasaydın bu takıma faydan olmadı ama cok menfaatın oldu sırada faruk taşseten de
Kardeş çok merak ediyorsan adamın işyeri belli git deki sen sivasspor'dan yürüttüğün paralarla ev aldın de. bak ne diyecektir sana. Ben tanıyorum Fikret Ünsal'ı. Babamın arkadaşı. Çocukluğumdan beri tanıyorum. Senin bu yazdıklarınla yıpratmak o tip insanlara leke sürmek ayıptır. Ayrıca kardeşleri ile beraber Balıklı Kaplıca'nın sahipleri, Anadolu gazetesinin sahibi. Cesaretin varsa sen git iş yerine kendisine sor bakalım ne cvp alacaksın...
Önce SAPLA SAMANI AYIRMAYI BİL ONDAN SONRA BURDA KONUŞŞŞŞ
TRLORD isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 15:49   #84
Artur
Yeni Yiğido

Alıntı:
TRLORD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş çok merak ediyorsan adamın işyeri belli git deki sen sivasspor'dan yürüttüğün paralarla ev aldın de. bak ne diyecektir sana. Ben tanıyorum Fikret Ünsal'ı. Babamın arkadaşı. Çocukluğumdan beri tanıyorum. Senin bu yazdıklarınla yıpratmak o tip insanlara leke sürmek ayıptır. Ayrıca kardeşleri ile beraber Balıklı Kaplıca'nın sahipleri, Anadolu gazetesinin sahibi. Cesaretin varsa sen git iş yerine kendisine sor bakalım ne cvp alacaksın...
Önce SAPLA SAMANI AYIRMAYI BİL ONDAN SONRA BURDA KONUŞŞŞŞ
senın babanın arkadası ıse sen anlat gazetecılıkten bu kadar para kazanılıyorsa bende acıyım bı tane cermık dersen 5 kardesler bı o kadarda cocukları var neysede allah daha cok versın unutmamkı ben sallamıyorum bunu sıvas bılıyor sen babanla arkadaslık yapan ınsanları ıyı tanı sıvas tanımıs bu adamı sen tanımaya calıs bır tane sevenı olmayan herkezın tepkısını alan konusmaktan acız bı adam bıde bana tehtıt mısalı gıt karsına konus dıyon
Alt 24.05.2011, 16:20   #85
TRLORD
Yeni Yiğido

Alıntı:
senın babanın arkadası ıse sen anlat gazetecılıkten bu kadar para kazanılıyorsa bende acıyım bı tane cermık dersen 5 kardesler bı o kadarda cocukları var neysede allah daha cok versın unutmamkı ben sallamıyorum bunu sıvas bılıyor sen babanla arkadaslık yapan ınsanları ıyı tanı sıvas tanımıs bu adamı sen tanımaya calıs bır tane sevenı olmayan herkezın tepkısını alan konusmaktan acız bı adam bıde bana tehtıt mısalı gıt karsına konus dıyon
Seninde maşallah'ın var ne kadar çok tanıyorsun çocuklarına kadar biliyorsun. bu kadar iyi tanıdığına göre kuyruk acın var demektir. yüzüne söyleyemediklerini buradan konuşuyorsun... Seni tehdit etmiyorum tehdit etmedim merak etme tehdit bende olmaz ama 500 milyarı nereden buldun sorusunu git yüzüne sor elbetteki cevabını verir...
Alt 24.05.2011, 16:28   #86
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
hELAL OLSUN SANA KARDEŞİM ÇOK GÜZEL YAZMIŞIN,BENDE AZ ÇOK SİVASTAKİ GAzTECİLERİ TANIYORUM. o KADAR PARASI VARSA NEDEN ELEMANLARI BİR BİR TERK EDİYORx bU ADAMI SAVUNUN KESİN YAKINI YADA AYNI ZİHNİYETTEDİR
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 16:44   #87
TRLORD
Yeni Yiğido

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hELAL OLSUN SANA KARDEŞİM ÇOK GÜZEL YAZMIŞIN,BENDE AZ ÇOK SİVASTAKİ GAzTECİLERİ TANIYORUM. o KADAR PARASI VARSA NEDEN ELEMANLARI BİR BİR TERK EDİYORx bU ADAMI SAVUNUN KESİN YAKINI YADA AYNI ZİHNİYETTEDİR
Yakını olduğumu yazdım. Zihniyete gelirsek, en azından bizde zihniyet var sizde tiniyet bile yok... önce klavyeyi düzgün kullan yazmak istediklerini sonra yaz
Alt 28.05.2011, 11:00   #88
Artur
Yeni Yiğido

Alıntı:
Yakını olduğumu yazdım. Zihniyete gelirsek, en azından bizde zihniyet var sizde tiniyet bile yok... önce klavyeyi düzgün kullan yazmak istediklerini sonra yaz
ya kardes sen mıllete neden sataşıyorsun bu adamı sivasspor dahi istemiyor memlekette seven bi kaç kişi vardır oda menfaatı vardır kesın kalkıp bu adamı savunma burda kendısıde emınımkı bu ısteye gırıyor ve bunları okuyor gercekler acı oldugu ıcın kendısı cevap veremez ama senın gıbı çakma avukatlar cıkar ancak sana bır sır vereyımmı bu şahsiyet o kadar sevilmiyorki kendısı bu acıklamasında aday degılım yazmısya hanı gercek şu zaten aday gosterılmeyecektı mecnun baskan sılmıstı uzerını bu her zamankı gıbı boş bogazlık yapıp kendı reklamı pesınde ama bu son reklamı artık babanla oturur karsılıklı eskı gunlerı anlatırlar sende dınlersın 7 yıl gorev arkadaslarının arkasından atmalarını dınlersın
Alt 28.05.2011, 13:10   #89
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Sen kimsen be! Bu kadar yalakalık,avukatlık olmaz. İnsanların yüzde 95'i bu adamın gitmesine bayram ederken senin gibi bir kaç kişinin savunması anlaşılır gibi değil.6-7 yılıdır reklamda başka ne yaptı? Paramı verdi,sivasspora futbolcumu kazandırdı,fikir ortaya atarak kulübe gelirmi sağladı. Futbol bilgisi kareyeri neyki,ne versin sivasspora.
Ayrıca,basın açıklamasında Fener maçından sonra daha geniş açıklama yapacağını söyledi,lig bitti neyi bekliyor acaba?
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
almayacak, almayacakk, fikret, fİkret, görev, yeni, yenİ, Ünsal, yÖnetimde, yÖnetİmde

Seçenekler Arama
Stil