Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: protesto!!!!!!!
Alt 08.08.2011, 13:38   #31
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: protesto!!!!!!!

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hemserim !! Senin 'Sivasspor Super Lige Layik Degil' Cumleni Oldukca Luzumsuz Buluyorum.Bak Yakin Arkadasinda Kahveye Gitmis !! Zaten O Stada Gurbetciler Ilgi Gosterip Gitti,Sizin Gibi Sivasta Olupta Gitmeyenler On Saftalar ...
Kuzen adama niye yükleniyorsun, adam hakli. 'Sivasspor Super Lige Layik Degil' demediki 'Sivas süper lige kesinlikle layık değil' diyor. Biz bir bütün olamadik sehir olarak bugune kadar, bundan sonrada olamayacagiz maalesef durum öyle gösteriyor.

Biz gurbette yasadigimiz için Sivas ile yanip tutusuyoruz ama Sivas'ta yasayanlarin cogu Sivas'in kiymetini bilmiyor, anlamiyor, hor görüyor ve bos veriyor.

Gel gelelim su 3 kanalimiza, uydudaki kanallara bakarsan Sivas'imizin 3 tane kanali var, çogu sehrin daha kanali uyduda yokken Ankara, Izmir'in bile bu kadar kadari yayinlanmiyor uyduda.

Ha yayinda ne var derseniz, vallah aksam haberlerinden baska hiç bir sey yok. Sinir bozucu ilçe yada köy festivalleri var o yoksada bir iki tane uyduruk sazci türkücü çikiyor aksamlari maksat yayin devam etsin.

Allah'tan Ramazan ayindayizda arada bir iki güzel seyler çikiyor.

Aslinda 3 kanal birlesip bir kanal olsada adam gibi yayin yapsalar. Festival göstereceklerine gitsin ilçelerimizi, köylerimizi tek tek tanitsinlar, çeksinler, Sivas'in tarihini anlatsinlar, göstersinler.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: protesto!!!!!!!
Alt 08.08.2011, 14:10   #32
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: protesto!!!!!!!

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hemserim !! Senin 'Sivasspor Super Lige Layik Degil' Cumleni Oldukca Luzumsuz Buluyorum.Bak Yakin Arkadasinda Kahveye Gitmis !! Zaten O Stada Gurbetciler Ilgi Gosterip Gitti,Sizin Gibi Sivasta Olupta Gitmeyenler On Saftalar ...
birader yalanlı yazalım,abartalımmı? SMS 5858 yardım kampanyas olur fiyasko yaşanır, 2 milyon sivaslının yaşadığı iddia edilen istanbul'da fener,GS ve BJK maçlarına 100-150 kişigelir,. daha beterini syleyim,süper lige çıktığımızda şampiyonluk yürüyüşü yapılmıştı. Kaç kişinin katıldığını bilyırmusun? Şu anda bile istasyon caddesi o günden daha kalabalıktır.
daha anlatayımmı?
Luzumlu kardeşimm!!...
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Protesto!!!
Alt 08.08.2011, 16:49   #33
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Protesto!!!

Amerikalıların bir sözü vardır.
“Bir kişinin veya grubun gerçek karakterini mi öğrenmek istiyorsun? Eline güç ver, hemen anlarsın..işte ellerine gücü verdik gördük ne olduklarınıı..sivasın sivastan başka dostu yok..
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ZiDaNe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.08.2011, 18:50   #34
DOLCE58
YASAKLI ÜYE

17 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DOLCE58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen ayıpın ne oldugunu daha bılmıyorsun galıba mübarek gün boşver tartışmaya gerek yok
tamam bilmiyom ben ayipin ne oldugunu.ama sen utanmazin ne oldugunu biliyonmu.BILMIYON bilsen oyle yazmasin.alis veris yapmayin demezsin millete.bunun uzerinede utanmadan bide bana cvp yazan.
DOLCE58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2011, 21:13   #35
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas medyasını çok iyi tanıdım ben.Bu süreç bana en çok kendi insanımı tanıma fırsatı vermiştir.Her işte bir hayır vardır lafını sadece buna yormak istiyorum.
Alt 23.08.2011, 11:56   #36
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bu defa kimse yayın varmı diye sormuyor bile biliyorlar yayınlanmayacagini

Etiketler
protesto

Seçenekler Arama
Stil