Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor bursaspor maçı görüntüleri
Alt 13.04.2012, 09:53   #11
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivasspor bursaspor maçı görüntüleri

sivaslıyım sivasporluyum her şeyden önce bu iki isme sevdalıyım
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 10:35   #12
kocakss58
Yiğido

kocakss58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 kocakss58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dünkü maçta,fb,ts,bjk formaları ile gelen arkadaşlara tşk ediyorum.sizin gibi ben onlara kızamıyorum.Birinci nedeni şu ben 24 kişi maça götürdüm.Bunların 7 tanesi ts li,4 ü gs,5 de fb lidir.Şimdi bazı ileri zekalılar diyeceklerki kardeşim sivaslı olupda bu takımları tutamaz.Düşüncesinde haklılılık payıda var, haksızlıkta yapıyor.Haksızlık yapıyorlar,çünkü bu kişiler sivaslı deyiller.Bizimle maça gelip,bize destek olan dostlar.Tabiki sevdiği takımın formasını giyecekler.Bundan daha doğal ne olabilir ki...
kocakss58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 13:22   #13
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ardahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle resimleri paylaşan sayın arkadaşıma teşekkürler.

5-10 sene öncesine kadar Sivasspor nerelerdeydi, şimdi nerelerde. İstanbul da doğan bir sivaslı gözünü fenerbahçeyle galatasarayla yada beşiktaşla açmış. Kendi memleketinin takımıda son yıllardaki parlak döneminden ötürü desteğe gelmiş sivasspora bence gayet tabii bir durum. Ayrıca bu spor camasındaki farklı renklerin dostluğu anlamında modern bir kültürdür. Unutmayalım arkadaşlar bu gemi tüm Türk milletinindir ve bütün farklı renklere gönül verenler bu gemide hep beraberiz. Ayrılsakta beraberiz.

Bende maça 3 fenerbahçeli ve 2 sivassporlu arkadaşımla gittim. Hatta fenerbahçeli arkadaşlarım gelmek istemediler, ama hatrımı kıramadılar. Ben Sivasa destek vermekten bir fenerbahçeli olarak bu güne kadar hiç gocunmadım, sabah işe geldiğimde herkes bana geçmiş olsun yenildiniz bile dediler.

Yani demem odurki hangi farklı takım taraftarı kimi sportmenlik çerçevesinde desteklers destklesin bu güzel bir manevi motiftir bence.
Gelmeyin gardas sızden destek ısteyen mi oldu,tv den gordum fenev formalılar sivasspor taraftarının içinde ne guzel ıstanbul,arkadasın bırı sormus fenev formasıyla gelmenın mantığı ne diye,sıvasspor uzerınden gıcık oldukları takıma sovmeye,yenılmelerinı ızlemeye gelıyorlar,burdan soyluyorum yanımızda olmayın karşımız da olun,dost most ıstemıyoruz,sıvasspor taraftarının potansıyelı kendıne yeter
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 14:13   #14
ardahanlı
Acemi Yiğido

ardahanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 487 ardahanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gelmeyin gardas sızden destek ısteyen mi oldu,tv den gordum fenev formalılar sivasspor taraftarının içinde ne guzel ıstanbul,arkadasın bırı sormus fenev formasıyla gelmenın mantığı ne diye,sıvasspor uzerınden gıcık oldukları takıma sovmeye,yenılmelerinı ızlemeye gelıyorlar,burdan soyluyorum yanımızda olmayın karşımız da olun,dost most ıstemıyoruz,sıvasspor taraftarının potansıyelı kendıne yeter
Çok yanlış bir perspektiften konuyu ele almışsınız. Neden tribün olaylarının fazla olduğu sorusuna adeta cevap vermişsiniz. Bu, öz düşünceniz olmadığını varsayarak sadece teessüf ediyorum size.

Kadın taraftarlar kadar olamıyoruz, hep iç içe izliyorlar maçı. Yazık gerçekten çok yazık....
Alt 13.04.2012, 16:41   #15
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1482 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Goruntu olarak hos degıl tabıı ama acıklık getırılmıs konuya ayrıca hıcmı gormedık ankaragucu goztepe atkılarını gıydıgınızı ben sadece sunu soyleyım deplasmanlarda takıma baska forma atkı ıle destek olanları degıl kendı evımızde sıvaslı olupta rakıp trıbunde aleyhımıze tezahurat edenlerı dıslayın sız sanırım anlasılmıstır

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.04.2012, 19:46   #16
Caner POLAT
Tecrübeli Yiğido

Caner POLAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 Caner POLAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

trabzon formalı bile var yazıklar olsun hiç bi allahın kulu birşey diyemedi
Alt 13.04.2012, 20:32   #17
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

bızansın taraftarları dolun tribune sovdurun sivas taraftarına bızımkılerde vay kafamızda torpıl patladı,meşale attılar,sovduler dıye dert yansınlar,kımse ne taraftarımıza nede takımımıza sovsun sizın yuzunuzden,yiğıdolar bunlara pırim vermeyın,engelleyin
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 20:59   #18
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bırakın gelsınler ne olcak sankı
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 21:00   #19
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bırakın gelsın ler demekkı buyuk takımız herkes sıvası ızlemeye gelıyor
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2012, 23:20   #20
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Ben bu konuda Radikalim kardeşim.Ben düşüncemi yazıyorum beğenen teşekkür eder beğenmeyen de sitemlerini yazabilir.Dedim ya bu kendi görüşüm.SİVAS lı biri SİVASSPOR dan başka takım tutmamalıdır.Neymiş efendim fb yi tutuyormuş,gs liymiş ama memleketten dolayı SİVASSPOR zaten kalbindeymiş miş miş.Neymiş gözünü İstanbul da açmış miş eee bir İstanbul takımı tutmuş.Neymiş efendim SİVASSPOR daha lige yeni çıkmış daha önceden fb-gs li olmuş şimdi değiştiremiyormuş.Kardeşim bu takım 8 yıldır süper lige mücadele ediyor.Madem herkes bir büyük takımı tutacak sa o zaman biz bu sitede neyin mücadelesini veriyoruz.Kapatalım SİVASSPOR u herkes bir büyük takım tutsun ohhhhh ne güzel.Bakın adam diyelim SİVAS lı ama fb yi tutuyor,hadi maça geldin forma ile gelme bari kardeşim.Sana SİVASSPOR forması giy diyen yok ama fb-gs forması ile gelme o zaman.Bursa taraftarı içinde gördünüz mü hiç böyle birşey,göremezsiniz adamı kötü yaparlar valla.SİVASSPOR a fb ile dost kulüpsünüz dendiği zaman neden kızıyoruz o zaman.Adama demezler mi senin taraftarın bile fb formasıyla maça gelmiş,sende bunu arana almışsın diye.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bursaspor, görüntüleri, maçı, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil