Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza hoca duy sesimizi !..
Alt 17.09.2012, 09:29   #11
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza hoca duy sesimizi !..

uğur kavuk superlig de oynayamaz..suarezden sağ açık olmaz.rıza niye ısrar eder aklım almıyor.sağ açık cerny solda kamil.atıf erman adem kadir ortada.navratil raynov ziya murat defans.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı anadolu5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2012, 09:30   #12
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Takımda yalnış giden bişeyler varsa rıza hocanın suçudur,ilerleme yok hep geriliyoruz,her mac sonunda giden puanlara yaniyoruz
Alt 17.09.2012, 10:12   #13
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Tabi herkesin görüşüne saygılıym,ancak Pedriel olayına ksinlikle katılmıyorum,çünki pedriel topsuz koşuları yapan,gerektiğinde gelip defansa yardım eden,hava toplarına öyle veya böyle hamle yapan faydalı bir futbolcu.
Rıza hocanın yaptığı en büyük yanlış çok top kaptıran,hata üstüne hata yapan Kadir'i oyunda fazla tuttu,Milan çerniyi oyuna geç aldı.
bir konudada Rıza hocayı tebrik etmemiz lazım,çoğu maçta takımı 10 kişi oynatan grosickiyi 18 e almamakla iyi etti,umarım burnu sürtmüştür ve kendine gelir
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2012, 11:02   #14
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MEHMET NAS olsa neden daha iyi olsun? Adamın üretkenliği yok ki? Sen hangi maçta gördün, ara pas yaptığını, gol yoluna dikine ve derinlemesine pas attığını, gelen rakibi ilk karşılayan olduğunu, yan pas yapmadığını, oyunu soğutmadığını? Beğenmediğiniz Doğa bile dikine pas veren, rakibi ilk karşılayan ön libero görünümünde. Hatta pas bile atıyor..

PEDRİEL, hücum koşusu yapıyor öyle mi? Boş koştuktan sonra neye yarar ki? Çıtkırıldım Fadime...

HAZIRLANMAYAN oyuncuyu hazırlamak hocaların görevi. Kafasının rahat olmasını sağlamak, güçlenmesini sağlamak, kafa olarak hazırlamak, psikolojik olarak hazırlamak vs vs vs ...
.
.
.
.
Ya arkadaş, sen sırf savunma yapmak için yazmışsın bana da savunma yaptırıyorsun. Boş ver ya, görünen köy ortada. Bu şartlarda takım başarılı demeye getiriyorsun. Ama %80'imiz beğenmiyor. Sen o zaman %20lerde kal. Beni de yorma.

.
Yanlış anlaşılmasın kimseyi yormak üzmek değil amacım.Eğer sıkıntı olduysa özür dilerim.Burda ki herkes gibi takımımın başarısını isterim.Ama önce karşımızda bulunan teknik adamı tanımalıyız.O zaman biz antrenörlük yapalım biz 11 çıkaralım.Onlara ne ihtiyaç var.Yoksa futbol benim için bir zevktir.Ben topla çok oynayan takım seviyorum ona göre yorum yapıyorum.Yani hocayı bende mantalite olarak beğenmiyorum.Ama hacamıza saygı duymak gerekmez mi? Bence gerekli.Çünkü en zor zamanımızda geldi ve güzel takım oluşturdu.2 Haftadır lig tv de kadro derinliği ve genişliğinden bahsediliyor sivassporumuz için.Bu onun başarısıdır.Biz mükemmeli ararız ama kimse kusursuz değidir.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı teknik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2012, 11:06   #15
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Yalçın abi yorumunun büyük bir kısmına katılmamak imkansız.

Hoca'nın oyuncu değişikliği ve elimizde Eneramo harici forvet olmaması nedeniyle eleştirilerimi belirtsekte bugün ki tüm trabzonlu yazarlar ve trabzonun yerel gazetelerini okudum, hepsinin ortak fikri maçın yıldızı olarak Kaleci Onur'u göstermişler ayrıca sanki Sivas ev sahibide Trabzon deplasman takımı gibi oynadığını belirtip bizi övmüşler. Sadece Şansal Büyüka Sivasspor'u beğenmediğini belirtmiş..

Böyle bir trabzonu yenememenin üzüntüsü var olmasıda doğal ancak ilk mağlubiyetini ligin 4. haftasında oda trabzonda Trabzonspor'dan alan ve geçen sezon ki başarılı takıma önemli takviyeler yapan bir takımı çok da ayaklar altına almamak lazım.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2012, 11:09   #16
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yalçın abi yorumunun büyük bir kısmına katılmamak imkansız.

Hoca'nın oyuncu değişikliği ve elimizde Eneramo harici forvet olmaması nedeniyle eleştirilerimi belirtsekte bugün ki tüm trabzonlu yazarlar ve trabzonun yerel gazetelerini okudum, hepsinin ortak fikri maçın yıldızı olarak Kaleci Onur'u göstermişler ayrıca sanki Sivas ev sahibide Trabzon deplasman takımı gibi oynadığını belirtip bizi övmüşler. Sadece Şansal Büyüka Sivasspor'u beğenmediğini belirtmiş..

Böyle bir trabzonu yenememenin üzüntüsü var olmasıda doğal ancak ilk mağlubiyetini ligin 4. haftasında oda trabzonda Trabzonspor'dan alan ve geçen sezon ki başarılı takıma önemli takviyeler yapan bir takımı çok da ayaklar altına almamak lazım.

Şansal Büyüka için Sivasspor ile ilgili şampiyon olsa dahi iyi yorum duymak imkansız.Böyle bir durumda Sivasspor şampiyonluk için iyi bir performans sergilemedi rakipler kötüydü diyebilir.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58_SEMİH_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.09.2012, 11:19   #17
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Şansal Büyüka, SİVASSPOR şampiyon olsa başarısından dolayı değil, rakiplerin kötü olmasından dolayı şampiyon oldu diyecek kadar ş.refsiz bir alçak. Şunun adını anmayın yahu.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2012, 11:29   #18
58temha
Yiğido

58temha - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 58temha FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Al İşte Bu Futbolu Beğenmesseniz Daha Ne Diyeyim Arkadaş Sitede Maç Sırasında Herkes Muhteşemiz Formamız Süper Felan Deniliyordu Yenilince Hemen Döndü Takım Pas Yapamıyor Atağa Giremiyor vs. Erhan Güveni İse Bu Maçı Yenilinceye Kadar Stoperde Oynatılmasından Memnundu Ben Halen Memnunum Ama Yenildik Diye Hemen Neden Stoperde Diye Sorular Soruluyor Erhan Bence Dün Çok Soğukkanlıydı Pedriele Gelince Dün Çok Koştu Bence Çok da Yoruldu Hakkını Vermek Lazım Şuanda Geçen Senelerdeki Kadirin Mücadeleci Yapısını Pedriel Elinde Bulundurmakta Ben Takımdan Çok Memnunum Hep Böyle Gidersek İlk 5 Bence Garanti Kasımpaşa Maçına Gelince Onları 4 Eylülde Paşa Paşa Yeneceğiz Bakın Görürsünüz
58temha isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58temha'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.09.2012, 11:52   #19
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Örükcülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şansal Büyüka, SİVASSPOR şampiyon olsa başarısından dolayı değil, rakiplerin kötü olmasından dolayı şampiyon oldu diyecek kadar ş.refsiz bir alçak. Şunun adını anmayın yahu.
İşin enterasan tarafı Sivaslı olduğu rivayet ediliyor.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2012, 12:10   #20
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

erhan uğurun yerine artık geçse öyle denesek cerny ilk 11 de pedrielin yerine oynasa rajnoch yok grosicki yok forvetlerimiz yok anlamadım gitti bu nasıl kadro :(
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
duy, hoca, rıza, sesimizi

Seçenekler Arama
Stil