Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'a Özel Davet
Alt 09.10.2012, 12:27   #21
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Sivasspor'a Özel Davet

kimsenin şahsına hakaret edecek derdim yok kimseylede hiçbir alıp veremediğimde yok kimsenin avukatıda değilim bu şehire kim 1 çivi çakıyorsa başım üstünde yeri vardedim bu şehire 33 bin kişilik stad yapılsaydı onu yapan yaptıran adama çekin şunun resmini görmek istemiyorum desem burdaki millet bana nederdi?eğer bu şehire iyi kötü neyse bir hizmet yapılmışsa bunu yapan ister doğan ürgüp olsun ister doğanis ürgüpyan olsun teşekkür etmek hayırlı olsun demek her adam gibi sivaslının görevi olmalıdır bu şehire hizmet yapılmasını istemeyenler yada kıskançlık krizine girenler sindirim bozukluğu yaşayanların hepsine ne idüğü bellisizler dedim bende eğer böyle yapılan hizmetleri görmezsem yapanları aşağılarsam bende ne idiğü bellisiz olurum insan gibi soru sordum gırgır yaptınız iktidar gücü arkasında olanlar bu şehire 1 metre saha yapmışmı?yapmışsa özür diler teşekkür ederim belediye başkanının gücü ne şehri köye çevirir nede köyü şehir yapar ancak bunu genel hükümet yapar adam gibi sivaslılar çok şeyi içine sindirdi bugünekadar stadyum konusu olsun etbalık kurumunun yapılmayışı olsun dikim evinin kaldırılmasını şeker fabrikasının yapılmayışı bölge hastanesinin yapılmayışı cel atelyesinin kaldırılması demirçeliğin piç edilmesini sivasın nüfusunun düşürülmesini milletvekili sayısının düşmesini hayvancılığın tarımın öldürülmesini pkklılara şow yaptırılmasını hergün 10 larca şehit verilmesini çekiç güç askerlerinin askerimizin kafasına çuval geçirmesini ırak halkının başından aşşağı yağdırılan bombaların askerimize hamal gibi taşıttırılmasını bu şehire gönderilen 10 trilyonun geri istenilmesini aynı bakanın sivası utanç şehri yapma gayretlerini yine iktidarın başka bakanının sivası toptan satsan 55 trilyon etmez laflarını heeeep içimize attık sindirdik tüm bunları yapanlara sadık olan görmezden gelen yandaşlığını yalakalığını yapan arkadaşların güzel bir hizmet yapan kişinin resmini görmeyede sabır göstermesi hazmetmesi gerekli diye düşünüyorum
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.10.2012, 13:23   #22
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

yakıştı sıvasımıza guzel olmuşş gelen gıden gorur
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dogan5880'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.10.2012, 20:17   #23
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

doru söylü yorsun sıvaslıya habip soluk gibi a k p yalakları lazım ne yaptı sıvasa soluk yolmu sen git güneydoguya yolgör sıvası hep böyle yıllarca kullandırdınız
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tekdoktirin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.10.2012, 23:28   #24
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tesislerin yarınki açılışa eksiksiz yetişmesi için yüklenici firma ve Belediye işçileri hummalı bir çalışma içerisine girdi.

Ağırlıklı olarak çevre düzenlenmesi yapılan tesisin yarınki açılışına,Tanju Çolak,Hasan Vezir,Erdal Keser,Erdi Demir ve Yılmaz Vural gibi tanınmış isimlerin yanı sıra Sivas’tanda çok sayıda eski şöhretli futbolcular katılacak.Dün öğleden sonra tesiste yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Doğan Ürgüp,Sivas’ın çok önemli bir spor tesisine daha kavuşacağını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.,Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ise kulüp olarak bu açılışta yer almaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Öte yandan,açılış ilanlarında Sivas’a gelip açılışa katılacağı duyurulan İbrahim Toraman’ın Sivas’a gelmeyeceğide kesinlik kazandı.

Gelmeme sebebi sakatlık değildir inşallah
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.10.2012, 09:57   #25
ssmh58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 ssmh58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
[b]10 yıldır iktidarda olan A..K.P li zihniyetin belediye başkanının resmini koysunlardeğilmi? iktidarın belediye başkanı sivasa hangi çiviyi çakmış sivası köye doğan ürgüpmü yoksa akp zihniyetinin belediye başkanı ve vekillerimi çevirmiş akplilerin pisliğini temizliyor yetmiyormu adam spor sahası yapmış sivassporu davet ediyor sende bilip bilmeden konuşuyorsun iktidar belediyesinin çaktığı tek çiviyi göster yada akp yalakçıları gösterebilirmi ?siyaset yapacacağım diye boş boş konuşmayın tvde gazetede akpli resmi görünce sinirim bozuluyor hemen hayvanlar alemini açıyorum çünkü hiçbiri hayvan kadar degerli değil gözümde [/b]
belediyecilikd partıcılık olmaz ıktıdar neyse beledıye de o olacakkı calıssın sıvası gerıye goturdu urgup bu bır gercek samı aydın cıvı cakmadı haklısın sıvasa cag atlattı aksu , paşabahçe , istasyon caddesi , atatürk caddesi ( senin doğan ürgüpün atatürk caddesını 6 ayda bıtırdı ve bıtırdıkten 1 hafta sonra bozuldu yol çöktü ) hani kule yapıyordu ürgüp ne oldu ???? yalan oldu hani otogar ??? hani hal projesi ??? sami aydının yaptığı bölge parkalrını saymıyorum bıle aksuya ek yaptı ürgüp mahalle parkına çevirdi
ssmh58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ssmh58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.10.2012, 10:47   #26
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

kimseyle kişisel polemeğe girmek istemiyorum eğer işi particiliğe dökersek senin gibi A.K.P yalakalarına küçük dilini yuttururum değil burda yorum yazmak siteye bile grmeye utanırsınız zihniyetinin nasıl olduğunu yukarda yazdım azçok böyle bir zihniyetin dalkavukluğunu yapmak için insanın aklını yemesi lazım dediğimin arkasındayım önce doğan ürgüp benim değil kendisi sivasın belediyebaşkanıdır sevsenizde sevmesenizde sami aydında benim değildi ondan öncekilerde kim hizmet etmiş başım gözüm üstüne dedim hepsinede teşekkür ederim yıllarca bu şehirin belediyesi iktidarla aynı ortada bişey yok elbetteki iktidarın gücünü arkasında hisseden belediye başkanından daha çok hizmet beklenmelidir 5 yılda iktidarın belediyesi aksu yapmış çokmu ?borcunuda başkasına ödeterek herkesin ne yaptığı yapmadığı biröncekinin yaptıklarıyla yapmadıklarıyla kıyaslanır nekadar borç bıraktığı nekadar gelirle bırakıp gittiği vs yapmanız gereken sadece tesekkür ve hayırlı olsun demektir yok onuda yapmıyacaksınız sataşmayın okuyun geçin
Alt 10.10.2012, 10:49   #27
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kimsenin şahsına hakaret edecek derdim yok kimseylede hiçbir alıp veremediğimde yok kimsenin avukatıda değilim bu şehire kim 1 çivi çakıyorsa başım üstünde yeri vardedim bu şehire 33 bin kişilik stad yapılsaydı onu yapan yaptıran adama çekin şunun resmini görmek istemiyorum desem burdaki millet bana nederdi?eğer bu şehire iyi kötü neyse bir hizmet yapılmışsa bunu yapan ister doğan ürgüp olsun ister doğanis ürgüpyan olsun teşekkür etmek hayırlı olsun demek her adam gibi sivaslının görevi olmalıdır bu şehire hizmet yapılmasını istemeyenler yada kıskançlık krizine girenler sindirim bozukluğu yaşayanların hepsine ne idüğü bellisizler dedim bende eğer böyle yapılan hizmetleri görmezsem yapanları aşağılarsam bende ne idiğü bellisiz olurum insan gibi soru sordum gırgır yaptınız iktidar gücü arkasında olanlar bu şehire 1 metre saha yapmışmı?yapmışsa özür diler teşekkür ederim belediye başkanının gücü ne şehri köye çevirir nede köyü şehir yapar ancak bunu genel hükümet yapar adam gibi sivaslılar çok şeyi içine sindirdi bugünekadar stadyum konusu olsun etbalık kurumunun yapılmayışı olsun dikim evinin kaldırılmasını şeker fabrikasının yapılmayışı bölge hastanesinin yapılmayışı cel atelyesinin kaldırılması demirçeliğin piç edilmesini sivasın nüfusunun düşürülmesini milletvekili sayısının düşmesini hayvancılığın tarımın öldürülmesini pkklılara şow yaptırılmasını hergün 10 larca şehit verilmesini çekiç güç askerlerinin askerimizin kafasına çuval geçirmesini ırak halkının başından aşşağı yağdırılan bombaların askerimize hamal gibi taşıttırılmasını bu şehire gönderilen 10 trilyonun geri istenilmesini aynı bakanın sivası utanç şehri yapma gayretlerini yine iktidarın başka bakanının sivası toptan satsan 55 trilyon etmez laflarını heeeep içimize attık sindirdik tüm bunları yapanlara sadık olan görmezden gelen yandaşlığını yalakalığını yapan arkadaşların güzel bir hizmet yapan kişinin resmini görmeyede sabır göstermesi hazmetmesi gerekli diye düşünüyorum
PARTİMDE YOK PIRTIMDA YOK AMA SONUNA KADR KATILIYORUM SİZE
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.10.2012, 10:53   #28
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 631 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KİM BU MEMLEKTE BİR ÇİVİ ÇAKTIYSA VEDE ÇAKIYORSA ALHAH ONDAN RAZI OLSUN
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.10.2012, 13:49   #29
ssmh58
Yeni Yiğido

11 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 ssmh58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kimseyle kişisel polemeğe girmek istemiyorum eğer işi particiliğe dökersek senin gibi A.K.P yalakalarına küçük dilini yuttururum değil burda yorum yazmak siteye bile grmeye utanırsınız zihniyetinin nasıl olduğunu yukarda yazdım azçok böyle bir zihniyetin dalkavukluğunu yapmak için insanın aklını yemesi lazım dediğimin arkasındayım önce doğan ürgüp benim değil kendisi sivasın belediyebaşkanıdır sevsenizde sevmesenizde sami aydında benim değildi ondan öncekilerde kim hizmet etmiş başım gözüm üstüne dedim hepsinede teşekkür ederim yıllarca bu şehirin belediyesi iktidarla aynı ortada bişey yok elbetteki iktidarın gücünü arkasında hisseden belediye başkanından daha çok hizmet beklenmelidir 5 yılda iktidarın belediyesi aksu yapmış çokmu ?borcunuda başkasına ödeterek herkesin ne yaptığı yapmadığı biröncekinin yaptıklarıyla yapmadıklarıyla kıyaslanır nekadar borç bıraktığı nekadar gelirle bırakıp gittiği vs yapmanız gereken sadece tesekkür ve hayırlı olsun demektir yok onuda yapmıyacaksınız sataşmayın okuyun geçin
çivi çaktımı örnek ver diyorsun veriyoruz sonra yok onu da yapmasın diyorsun yapmış işte adam amatör halısaha yapıp onuda mükemmel tesis demekle olmuyor bu işler borç olmadanda bir şey olmuyor aynene şu an sivas da olduğu gibi ha pardon şu oluyor şehir duba şehri oluyor ürgüpün dubaları
ssmh58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.10.2012, 15:42   #30
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

kusura bakmayın kardeşim özür dilerim hepinizden zeka düzeyi anlama kapasitesi zayıf beyni narkozlanmış kişilere cevap yetiştirmek zor mayanızı belli ettiniz tabandaki yalakalar böylesine kıskanç hasit kurtlu istemez olduktan sonra varın tavandakileri tahmin edin şurda bi hayırlı olsun sivasımıza diyemedikten sonra nediyimki size lafa geldimmi müslümanlığı kimseye bırakmazsınız müslümanda kurtluluk hasitlik çekememezlik fesatlık olmaz dedimya sizin gibilere yaranmak için deve diken hikayesini hatırlatmak lazım kesin artık buşehir duba şehri değilde ampul şehri olmuşda haberimiz yok sivasa göçetmeyi düşünüyordum sizin gibiler insanı katil eder diye vazgeçtim uzaktan sevmeye devam edeceğim

Etiketler
davet, sivasspora, Özel

Seçenekler Arama
Stil