Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !
Alt 07.01.2013, 11:18   #71
baru
Acemi Yiğido

22 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 baru FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
diğer başlıkta yazdığım şeyleri burdada tekrar yazmak istiyorum...bende bir Sivasspor fanatiği olarak Rıza Hoca'nın sene sonu bırakmasından yanayım...bunu oynanan futbola, yapılan fiyasko transferlere vs.. bakarak ADAM AKILLI bir dille yapıyorummm...ister taraftar ol ister yazar ol ister seyrici ol !!! ne olursanız olun kimse burada diğer insanlara hakaret edemez kişiliğine saldırıda bulunamaz...hele hele Sivasspor teknik diröktörüne hiçbir şekilde AŞAĞILAYICI, RENCİDE EDİCİ bir üslupla konuşamaz...burası saygın bir taraftar sitesidir ve bu tür şeylere asla müsaade edilmeyecektir...

abuk sabuk spor gazetelerinde çıkan Rıza - Samet görüşmelerinin detaylarının gerçeği yansıttığını düşünecek kadar saf olan arkadaşlarında birkez daha bunu düşünmesi gerektiğine inanıyorum...LÜTFEN SAÇMA SAPAN haberlerle gaza gelipte burda takımı baltalamayalım....

eksiği ile noksanı ile bu takım BİZİM!!! ve ikinci yarı böyle geçecek...tepkilerimizi daha makul bir şekilde dile getirerek talep ve isteklerimizi yönetime sitemiz aracılığı ile iletebilirsek emin olun daha çok CİDDİYE alınacağız...aksi halde bu şekilde takıma faydadan çok zarar vereceğimizi lütfen unutmayalım...
Sene başındaki birtakım olaylardan sonra yorum yazmıştım.Rıza Hoca sene sonu gidicidir diye.Artık şartlar iyice olgunlaştı.Biz onun son zamanlardaki tavırları ve takımdan memnun değiliz ama o da Sivas ve Sivasspordan memnun değil.Sene sonu gidiş kesin.
baru isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı baru'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !
Alt 07.01.2013, 11:21   #72
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yeter Artık RIZA ÇALIMBAY !

Alıntı:
baru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sene başındaki birtakım olaylardan sonra yorum yazmıştım.Rıza Hoca sene sonu gidicidir diye.Artık şartlar iyice olgunlaştı.Biz onun son zamanlardaki tavırları ve takımdan memnun değiliz ama o da Sivas ve Sivasspordan memnun değil.Sene sonu gidiş kesin.
bende aynen böyle düşünüyor ve talep ediyorum...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık, Çalimbay, riza, yeter

Seçenekler Arama
Stil