Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Arena'da hakem kıyımı vardı
Alt 23.11.2013, 22:25   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Arena'da hakem kıyımı vardı

Bülent Yavuz, Galatasaray-Sivasspor maçının hakemi Halis Özkahya'nın performansını değerlendirdi

Türk Telekom Arena'da hakem kıyımı vardı...

Maçın başından sonuna kadar verilen ve verilmeyen penaltılar, kırmızı kartlar, sarı kartlar ve fauller o kadar çok fazlaydı ki, hakem bile şaşırdı. Maç avcunun içinden kayıp gitti. Kontrolü kaybetti, maç kendi kendine oynandı. Verilen kararların çoğu yerini bulmadı.

Hakem adına çok üzüldüm. Hakemlik kurumu bunları hak etmiyor. MHK Başkanı Zekeriya Alp, Halis'e çok güveniyordu. Önemli hatalar yapmasına rağmen, maç vermeye devam etti. Ama hakem başkanının güvenini de maalesef boşa çıkardı.

Oyunun hemen başında Eren'in Eboue'ye attığı dirsek, dudak patlattı. Karşılığı kırmızı kart ve penaltı olmalıydı. Hakem Patagonya'da bile hatta sokakta hakemlik yapanların bile rahatlıkla vereceği bu kritik kararı veremedi. Tam bir skandal.

Galatasaraylılar hakemi sallamaya başladı. Hakem de etki ve baskı altına girdi. Selçuk İnan, Aydın Karabulut'a yüzde yüz faul yapıyor. Gözler hakemi ararken, hakem oralı bile değil. Burak aldı, götürdü ve gol yaptı. Hakem penaltının sanki karşılığını böyle verir gibiydi. Bu kez Sivasspor, hakemin etrafında döndüler. Hakem iyiden iyiye maçtan koptu. Dany'nin ikinci sarıdan atılması doğruydu. Ama Sivassporlu Ümit'in ikinci sarıdan atılması tam bir skandaldı.

Galatasaray'ın ilk penaltısına bir şey demiyorum. Hakemin kararı bence doğru. Ama ikinci penaltısı evlere şenlikti. Acemi hakemler bile buna penaltı vermez çünkü Sivassporlu oyuncunun müdahalesi açıkça topaydı. Da Costa'nın atılması da bu yanlış penaltının eseriydi. Hangi vicdana sığacak bilemiyorum.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Arena'da hakem kıyımı vardı
Alt 23.11.2013, 22:27   #2
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Arena'da hakem kıyımı vardı

Maçı birkaç arkadaşımla beraber galatasaraylıların çoğunlukta olduğu bir ortamda izledim, maç bitti hakemin kötü yönetimini eleştirerek eve döndüm biraz sonra kapı çaldı hakem Halis Özkahya nın cebinde bir kırmızı kartı kalmış onuda bana gösterdi sonra çekip gitti...Ne olduğunu anlayamadım Halis hoca dememe kalmadan gözden kayboldu....
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.11.2013, 22:47   #3
DieForMetal58
Acemi Yiğido

DieForMetal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 393 DieForMetal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Halis Özkahya:Takım olarak maça iyi hazırlandık.Amacimiz 3 puandı. Galibiyetimizi taraftara armağan ediyoruz.
DieForMetal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı DieForMetal58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.11.2013, 22:48   #4
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçı birkaç arkadaşımla beraber galatasaraylıların çoğunlukta olduğu bir ortamda izledim, maç bitti hakemin kötü yönetimini eleştirerek eve döndüm biraz sonra kapı çaldı hakem Halis Özkahya nın cebinde bir kırmızı kartı kalmış onuda bana gösterdi sonra çekip gitti...Ne olduğunu anlayamadım Halis hoca dememe kalmadan gözden kayboldu....
bu dediğinin aynısı benimde başıma geldi abi
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.2013, 22:50   #5
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Şu Burak Yılmaz denen yerden kalkmayan armut türkiye standardında golcü futbolcu. edirne'den ötesi maalesef yok

ayrıca fm'ye göre adam değerlendirilecek olsaydı ali lukunku dünya yıldızı olurdu.
Alt 23.11.2013, 22:53   #6
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Ulan Ronaldo seni bir Türk(?) takımına karşı destekleyeceğim aklıma gelmezdi. Gönlüm Real'in bu palyaço ekibine yine bir hezimet yaşatmasından yana. Bu kadar çirkeflik adilik olmaz. Şerefsiz halis sana değil sana o düdüğü verene yazıklar olsun haysiyetsiz
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.11.2013, 22:54   #7
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Halis özkahyanın maşa lığı tartışılmaz ,tüpçünün hakemleri hep böyle
Alt 23.11.2013, 22:57   #8
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

EYYYYYY HALİS MULİS GS .................
SENDE EĞER AZICIK NAMUS-ŞEREF VE HAYSİYET VARSA O BİR YERİNE KA...... DÜDÜĞÜ EVİNİN BİR KÖŞESİNE AS VE BU İŞİ BIRAK.
SİZ EY KARAKTERSİZ BURAK-SELÇUK VE EBOUE...YAZIK SİZE Kİ GS GİBİ ÜLKENİN MEDARI İFTİHARI BİR TAKIMDA FORMA GİYİYORSUNUZ.SİZİN YERİNİZ ANCAK VE ANCAK ÇÖPLÜKTÜR ÇÖPLÜK.
CANIMIZ SAĞOLSUN SS LU YİĞİDOLAR.ÜZÜLMEK YOK,AYNI İNANÇ VE AZİMLE YOLA DEVAM.
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ayhandemir58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.11.2013, 23:00   #9
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Maçtan eve yeni geldim. Bu Ali Sami Yen'de canlı olarak izlediğim 6. Gs-Sivas maçı oldu, henüz bir beraberlik bile görmek nasip olmadı!

Sonra İstanbul'daki maçlara neden taraftar gelmiyor denir, düşünüyorum da aslında taraftar da haklı, izleyeceği 10 maçtan 9'undan yenik ayrılacak, ya hakemler doğrayacak ya da birkaç gerizekalı futbolcu oyunu berbat edecek.

Neyse şimdilik çok gerginim, Allah bu hakem müsveddesinin belasını versin. Bu kadar eyyam olmaz. Gsli futbolcuların oyunu p.ç etmelerine resmen göz yumdu. Gs'ye haklı olarak gösterdiği bir kırmızı kartın ardından dilim dilim doğradı bizi.

Çoluğundan çocuğundan bulur inşallah!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.11.2013, 23:03   #10
28 SVS 58
Acemi Yiğido

32 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 28 SVS 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cinconun attığı ilk golde selçuk inanın aydına yaptığı harekete net faul dedi bünyamin gezer tartışmaya bile gerek yok dedi hakkımızı çalanlara hakkımı helal etmiyorum hakem adam olsaydı sabaha kadar oynansa puan alırdık bu maçtan
28 SVS 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 28 SVS 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
arenada, hakem, kıyımı, vardı

Seçenekler Arama
Stil