Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Daha çok çalışacağım
Alt 24.10.2014, 10:10   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Daha çok çalışacağım

Yiğidoların file bekçisi Taşkıran; “Performansımın giderek üzerine bir şeyler koyuyorum. Beşiktaş maçı da benim adıma güzel bir adım oldu benim için. Daha çok çalışacağım. Takımıma faydalı olacağım” dedi

Kırmızı beyazlı ekibin sezon başında Fenerbahçe’den 1 yıllığına kiralık olarak transfer ettiği Ertuğrul Taşkıran, Sivasspor’da daha çok çalışarak, takıma faydalı olacağını belirtti.

File bekçisi Ertuğrul Taşkıran, ligin 6. haftasında oynadıkları Beşiktaş maçını değerlendirerek, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

BJK MAÇINDA ÜZERİME DÜŞEN SORUMLULUKLARI İYİ BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİRDİM.

Beşiktaş maçında üzerine düşen sorumlulukları çok iyi bir şekilde yerine getirdiğini vurgulayan Ertuğrul Taşkıran; “Beşiktaş maçı bizim için önemli bir maçtı. Çünkü gerçekten galibiyete ihtiyacımız var. Şuan bizim bulunduğumuz yerler hak ettiğimiz yerler değil. Bunun için takım arkadaşlarımla beraber iyi bir mücadele verdik. Maçta da benim üzerime düşen sorumluluklar oldu. Bende bunu en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım. Ama sonuç olarak kaybettiğimiz için hepimiz üzgünüz” dedi.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIM. TAKIMIMA FAYDALI OLACAĞIM.

Başarılı kaleci Taşkıran, daha çok çalışacağını ve takımına faydalı olacağını belirterek şu ifadeleri kullandı; “Performansımın giderek üzerine bir şeyler koyuyorum. Beşiktaş maçı da benim adıma güzel bir adım oldu benim için. Daha çok çalışacağım. Takımıma faydalı olacağım.”

RİZE MAÇINDAN GALİBİYET ALIP FERAHLAMAK İSTİYORUZ.

Yarın oynayacakları Çaykur Rizespor maçından galibiyet alıp ferahlamak istediklerinin altını çizen kaleci Taşkıran; “Yarın kendi evimizde Çaykur Rizespor ile karşı karşıya geleceğiz. Seyircimiz önünde oynayacağız. Bunun avantajını kullanmak istiyoruz. En iyi şekilde sonuç alıp, çünkü içerideki maçlarda gol yememe alışkanlığı da edindik. İnşallah bunu da devam ettirip, bir galibiyet alıp ferahlamak istiyoruz takım olarak” diye konuştu.

TAKIMIMIZ GERÇEKTEN DESTEĞİ HAK EDEN BİR TAKIM.

Taraftara bir mesaj veren Ertuğrul, Sivasspor takımının desteği hak eden bir takım olduğunu sözlerine ekleyerek; “Taraftarımızda Passolig dolayısıyla azalma oldu ama bunun bir mazeret olduğuna inanmıyorum ben. Olmaması gerekiyor. Çünkü bu takım gerçekten desteği hak eden bir takım. Geçen seneki başarısı da ortada ve bizim bunun üzerine geçmemiz için, daha fazlasını yapmamız için taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Gün ve gün iç sahadaki maçlarda taraftar sayısı artıyor ama öyle veya böyle bir şekilde Passolig’i almamız gerekiyor. En azından bunun adımını biran önce atsınlar, bizi yalnız bırakmasınlar” dedi.

OĞUZHAN SARZEP / ÖZEL HABER

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Daha çok çalışacağım
Alt 24.10.2014, 13:27   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Daha çok çalışacağım

Şu ana kadar gösterilen performans, özellikle BJK karşısındaki performans fena değildi... Tabiki daha iyisi olmalıdır. Bu iyi durum beni değil seni mükafatlandıracaktır.

Kısaca herkes ne yaparsa kendine yapar...
Alt 24.10.2014, 15:50   #3
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1062 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Futbol nankör bir spor dalidir.Bu nankörlüge sebebiyet vermemek icin calisacaksin herseyden önce.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.10.2014, 21:38   #4
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Böyle devam ederse ertugrulun gelecegi parlak aktif olarak sivassporda yeni basladi henüz iyi calisirsa ileride dahada iyi olacaktir simdi kiralik fakat bakarsin hepten bizim olur
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.10.2014, 21:59   #5
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Profesyonel futbolun Globalleştiği günümüzde her kim ne yapıyorsa tamamen kendisine yapmaktadır. Çalışmak ve başarmak düzleminde eğer iyi bir çizgi yakalarsanız kısa olan bu meslek dalında iyi edinimler yakalar ve geleceğinizi teminat altına alırsınız. Bu da sizin ve size tabi olanların refah içinde yaşamasına neden olur. Şimdi görüyorsunuz ki olgu veya tezimiz nerelere kadar geldi. Ertuğrul kardeşimizde nihayetinde bizde kiralık oynayan sonunda tekrar eski takımına öyle yada böyle dönecek bir insan. Çok çalışıp kritik maçlar çıkarması onun avantajına. Yoksa yukarıda da belirttiğim gibi kısa süreli bu meslek dalında başarması yada maddi kazancı daha kısa ve az olacaktır. Başarılarının daim olması dileğimle...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.10.2014, 22:06   #6
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Besiktas macinda siiir gibi kalecilik yaptin eger ki boyle devam edersen onun acik
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2014, 21:25   #7
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Süper kaleci getirenden Allah Razı olsun

Etiketler
çalışacağım, çok, daha