Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 26.11.2014, 19:26   #1
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Arkadaşlar son zamanlarda yönetimi eleştirenlere karşı inanılmaz bi cephe alma durumu var. Eleştiren insanların ne olduğunu bilip bilmeden kendi kafasında kurduğu şeylerle yaftalamak bazıları için ne yazık ki çok kolay. Uzun zamandır rahatsızlık duyduğum bir mesele bu ve bununla ilgili konu açma gereği hissettim.

Bugün bu sayfadan bir sinirle yaptığım yorum yüzünden yarı engel yedim ama mevzu bu değil. Şimdi, ben doğma büyüme İstanbulluyum 10 yıldır da Sivas'a gidemiyorum AMA! elimden geldiğince yakın olduğum her maça gitmeye çalışıyorum, E-Yiğido sayesinde lisanslı ürün almaya da başladım, kendimi bildim bileli de sadece Sivasspor'u tutuyorum. Bu laflarım sadece, Sivas'ta yaşayıp kendisini bu takım tek sahibi olarak görenlere: Sen Sivas'ta doğup büyümüşken ben İstanbul'da doğdum büyüdüm ama Sivassporluyum ve bunu gittiğim her yerde gururla söylüyorum ikinci bir takımım da yok!, Sen 4 Eylül'de maçını uygun saatlerde izlerken ben Galatasaray'ın Antalya'nın statlarında maçı gece izleyip ya evime zar zor dönüyorum ya da otogarda sabahlayıp öyle dönüyorum, Sen Sivas'taki mağazaya gidip rahatça formanı, atkını alabilirken ben 9 yıl sanal mağazanın açılmasını bekledim. Böyle konularla insanları bilip bilmeden hor görmeye devam eden zihniyet; bu yönetim de gün gelir gider, Sivasspor baki kalır. Yöneticilere olan sevdanız kimsenin taraftarlığını sorgulayacak gücü size vermez yıllardır şehir dışında yaşayan insanlara bu şekilde haksızlık ediyorsunuz ama bilin ki siz ne kadar Sivasspor'u seviyorsanız bu insanlar da en az o kadar seviyor bu kulübü!
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!
Alt 26.11.2014, 20:07   #2
beko35
Yiğido

beko35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 394 beko35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hangimiz daha çok Sivassporlu?!

Çok haklısın doomsday58. İllaha sivassporlu olmak için sivasta doğup büyüyüp gerekmiyor. Bende doğuma büyüme izmirliyim ama sivassporluyum. Kimsede buna karışamaz!
beko35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı beko35'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2014, 22:08   #3
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunlar sivassporlu olmayı kendi tekellerinde sanıyorlar , ayni şeyleri yaşadım.
Bizim insanımız biraz eleştiriyi sever ama boş eleştiriyi , ben burada Areneya maça gelin çağrıyı yaparken bana masa başında salliyorsun diyen oldu , hayatında kaç maça gitin diyen oldu vs. Vs. Ki ne zorluklarla hemen her maça gitmeye çalıştığım halde hemde öğrenci olduğum halde iyisimi bu tipleri takmamak kardeşim he diyip geç özellikle facebokta çünkü Sivassporlu olan sadece onlar ya yönetime laf eden hain ya hani ondan !
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sıvaslıgenç'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2014, 23:01   #4
DoomsDay58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunlar sivassporlu olmayı kendi tekellerinde sanıyorlar , ayni şeyleri yaşadım.
Bizim insanımız biraz eleştiriyi sever ama boş eleştiriyi , ben burada Areneya maça gelin çağrıyı yaparken bana masa başında salliyorsun diyen oldu , hayatında kaç maça gitin diyen oldu vs. Vs. Ki ne zorluklarla hemen her maça gitmeye çalıştığım halde hemde öğrenci olduğum halde iyisimi bu tipleri takmamak kardeşim he diyip geç özellikle facebokta çünkü Sivassporlu olan sadece onlar ya yönetime laf eden hain ya hani ondan !
Adamların mantığı Sivas'ta yaşamıyorsan 5 lira verip 4 Eylüle gidemiyorsan yönetimi eleştiremezsin. Ben yanlış şeyleri eleştirmeyeceksem neden Sivassporluyum ki? Başarılı işler yapıldığında nasıl övdüysem yanlış yapıldığında da eleştiricem tabi en doğal hakkım. Ama bunlar bunu anlayacak kapasitede insanlar değiller. Dillerine dolamışlar klavye taraftarı diye bir laf Sivas'ta yaşamayanlar isyan ettiğinde bunu söylüyorlar çünkü konuşacak başka malzemeleri yok.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.11.2014, 08:17   #5
68yasar58
Yiğido

263 Mesajına 563 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 68yasar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dünyanın neresinde yaşarsan yaşa, Özünde olanı sözündede söylersin bunuda hiç kimse engelleyemez. Sivas dışında yaşayan Yiğidolarda manevi desteklerinin yanında imkanları doğrultusunda maddi desteklerinide vermişlerdir vermeyede devam edeceklerdir. Çok sevdiğim biri derdiki boşgeç kimin ne olduğu özdedir onuda bilen bilir.
68yasar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2014, 08:59   #6
yiğido şahin
Yiğido

54 Mesajına 92 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 yiğido şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bunu yazan admin acaba tüm bu söylediklerini yapıyormu merak ettim her maça gidiyormu kendiside klavye başında değilmi? ayrıca doğru düzgün lisanslı ürün varda bizmi almadık eşofman takımı alayım dedim geçen pijama gibi şeyler var
yiğido şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yiğido şahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.11.2014, 09:51   #7
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Sivasspor taraftarı yok seyircisi var .Ne sivasta nede gürbette taraftarı olmayan bir takım olduk . Deplasmanda liglerin en az seyircisi olan sivasspor taraftarını süper lige çıktıktan sonra kaybetti . Boş trübinlere oynayan takıma kim daha çok sivassporluyum diyecek boş trübinlermi
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.11.2014, 11:06   #8
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor'un önemini bildiğimiz için,ona gönül verdiğimiz için,hiç bir zaman başarısız olmasını istemediğimiz için,bazen abartılı.bazen mizahi eleştirilerde bulunuyor ve yorum yapıyorsak sadece sevgimizden.Katkı vermeden eleştirenler için Sivas içindekiler bundan böyle yorumlarının başına kombine yerlerini yazsınlar.Sivas dışındakiler ise Pasolig kartlarını veya lisanslı ürünlerini paylaşsınlar.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rezi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.11.2014, 11:19   #9
DoomsDay58
Usta Yiğido

Alıntı:
4eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor taraftarı yok seyircisi var .Ne sivasta nede gürbette taraftarı olmayan bir takım olduk . Deplasmanda liglerin en az seyircisi olan sivasspor taraftarını süper lige çıktıktan sonra kaybetti . Boş trübinlere oynayan takıma kim daha çok sivassporluyum diyecek boş trübinlermi
Buradaki sorun tribünlerin boşluğu değil. Sivas dışında yaşayanların söz hakkının olmaması. Tribünlerin dolmamasını herkes eleştiriyor zaten.
Alt 27.11.2014, 12:25   #10
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

4-5 kişi çıktı ya gerisi ? Sen izmirlisin o bilmem nereli. Adam burda sivaslı olanlara hitap ediyor. Kaldı ki senin rahat dediğin yere Sivaslı olupta Sivassporu lafta tutan adamlar bu takımı her gün aşağılamaktan geri durmuyor. KAldı ki bu admin senden daha cok sivassporlu olduğu kesin. Evet sivaslı ve sivasta yasıyor farzet. Senden daha duygusal olması kacınılmaz. Söylediklerinde sonuna kadar haklı. Ha sen kimsin diye sorarsan bende büyük bir sivasspor sayfası adminiyim. BU SİTENİN YÖNETİCİSİNE LAFIM BİR HAFTADIR SÖYLÜYORUM LAF OLSUN DİYE FORUMLARI DOLDURAN BAŞLIKLAR VAR. ARTIK BO.. CIKRDINIZ. NEFRET SÖYLEMLERİNİZİN ARKASI KESİLMİYOR. AMACININ COK DIŞINA CIKMAYA BAŞLADI.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
çok, daha, hangimiz, sivassporlu

Seçenekler Arama
Stil