Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Engin Baytar Sivasspor Yolunda
Alt 01.01.2015, 12:46   #21
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Engin Baytar Sivasspor Yolunda

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aldim tabi forma aldim pasolig almadim lig tv var daha ne olsun.

peki bende sana soruyorum: bu yönetim 10 yildir taraftarin istegine kulak verip, paraya kiyip, sana yukarida yazdigim gibi oyuncular transfer etti mi ?
aldığın forma umarım lisanslıdır. passolig de alabilirsin. al bulunsun, ne zararı var. illa ki alamn gerekecek, birgün lazım olur.

kulübün kazancı/geliri belli. harcamaları yüksek. 33 yaşına gelmiş yalçın ayhan gibi kasap bir futbolcu bile yıllık 2 milyon para istediği için transferi olmadı. hesap et oyuncu maliyetlerini. 15 liralık passolig almazken, 2-3 milyonluk futbolcu istemek adil midir?

yönetim de yönetim! varsa alternatif yönetim gelsin yönetsin. bu işin karı yok, yöneticilere maliyeti ve stresi çok... davulun sesi uzaktan hoş geliyor tabi.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2015, 12:50   #22
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Aldim tabi forma aldim pasolig almadim lig tv var daha ne olsun.

peki bende sana soruyorum: bu yönetim 10 yildir taraftarin istegine kulak verip, paraya kiyip, sana yukarida yazdigim gibi oyuncular transfer etti mi ?
Genc Yigido;

Cicinho,Aatif ve Da Costa´nin sezon basinda anlasmalari uzatildi.Bu ücünün maliyeti Sivasspor´a cok deniliyor.Sivasspor´un bu 3 oyuncuya ödedigi para Sivasspor´un bütcesini zorluyor.Bu yüzdendirki Sivasspor kulübü elindeki olanaklar dogrultusunda transfer yapmak zorunda.

Engin Baytar sahadaki agresif hareketleriyle bize uyan futbolcu zaten degil.Bir insanin cani cikmadan,huyuda cikmiyor malesef.

Bizim bulundugumuz yerden kurtulmamiz icin acilen puan ve puanlara ihtiyacimiz var.Engin bizi on kisi birakacak olduktan sonra ben ne yapayim bu transferi.Sonra Galatasaray´liligiyla bilinen Hikmet Karaman Engin´i kadrosunda tutmadiktan sonra Sergen´in onu istemesi cok acayip ve düsündürücü...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2015, 12:53   #23
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Genc Yigido;

Cicinho,Aatif ve Da Costa´nin sezon basinda anlasmalari uzatildi.Bu ücünün maliyeti Sivasspor´a cok deniliyor.Sivasspor´un bu 3 oyuncuya ödedigi para Sivasspor´un bütcesini zorluyor.Bu yüzdendirki Sivasspor kulübü elindeki olanaklar dogrultusunda transfer yapmak zorunda.

Engin Baytar sahadaki agresif hareketleriyle bize uyan futbolcu zaten degil.Bir insanin cani cikmadan,huyuda cikmiyor malesef.

Bizim bulundugumuz yerden kurtulmamiz icin acilen puan ve puanlara ihtiyacimiz var.Engin bizi on kisi birakacak olduktan sonra ben ne yapayim bu transferi.Sonra Galatasaray´liligiyla bilinen Hikmet Karaman Engin´i kadrosunda tutmadiktan sonra Sergen´in onu istemesi cok acayip ve düsündürücü...
Iste kendi agzinla diyorsun " bizim bulundugumuz yerden acil kurtulmamiz lazim!", diye.
oda kaliteli transferlerle olur.
16 haftadir girdukki Aatif costa cicinho yeterli degil en az 3 kaliteli oyuncu olmasi lazim.
Takim o kadar gelir elde etti gecen sezonlarda ve avrupaya gittik ligi 5 bitirdik.
nerde bu paralar diye sormayacagim ama artik su takima 3 tane ses getirecek oyuncu lazimki bu kritik bolgeden kurtulalim ve puanlar toplayalim.
dandik dündük adamlarla Sivasspor puan alamaz !!!
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.01.2015, 12:54   #24
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 471 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunun yerine gs yasin öztekini alalim
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2015, 13:15   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Iste kendi agzinla diyorsun " bizim bulundugumuz yerden acil kurtulmamiz lazim!", diye.
oda kaliteli transferlerle olur.
16 haftadir girdukki Aatif costa cicinho yeterli degil en az 3 kaliteli oyuncu olmasi lazim.
Takim o kadar gelir elde etti gecen sezonlarda ve avrupaya gittik ligi 5 bitirdik.
nerde bu paralar diye sormayacagim ama artik su takima 3 tane ses getirecek oyuncu lazimki bu kritik bolgeden kurtulalim ve puanlar toplayalim.
dandik dündük adamlarla Sivasspor puan alamaz !!!
Sen yazilani sonuna kadar okuduktan sonra yazma aliskanligi edinirsen bu sitedekilerde bir oh cekecek.

Sen sonuna kadar yazilani okumuyorsun.Okumus olsaydin benim yazima bu sekilde cevap vermezdin.Oda gencliginden kaynaklaniyor desem oda yanlis olur,yaziyi okumadan cevap yazmak gercekten hayatda yapilabilecek yanlisliklarin en büyügü....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.01.2015, 13:21   #26
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen yazilani sonuna kadar okuduktan sonra yazma aliskanligi edinirsen bu sitedekilerde bir oh cekecek.

Sen sonuna kadar yazilani okumuyorsun.Okumus olsaydin benim yazima bu sekilde cevap vermezdin.Oda gencliginden kaynaklaniyor desem oda yanlis olur,yaziyi okumadan cevap yazmak gercekten hayatda yapilabilecek yanlisliklarin en büyügü....
Nerden biliyorsunuz tam okumadigimi elbettde okudum sizde engin baytar transferine karsisibiz onu anladik ama ilk cumelene katilmiyorum.
Ordada Sivasspor kendi butcesine gore transfer yapiyor diyorsunuz ve Aatif costa cicinho ya fazla para veriliyor diyorsunuz tamam burda hakli olabilirsin ama kimse Sivasspor da para yok demesin o kadar basarilar elde ettik paralar kazandik 2-3 iyi oyuncu lazim sadece bunu anlatamiyorum.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2015, 13:32   #27
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haberin gerçek olduğuna inanmıyorum belki de inanmak istemiyorum, Engin Baytar aylardır top mu oynamış ki bize alıp daha sonraki aylarda kullanabileceğimiz değil, alıp takıma kolayca adapte edebileceğimiz ve sistemimize tıkır tıkır uyacak oyuncular lazım. Engin Baytar'ın içkiye gece hayatına düşkün olduğunu biliyoruz . Bence işe yaramaz bu adamın yapacağı katkıyı Hakan Arslan ya da Mehdi de yapar
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.01.2015, 13:51   #28
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Nerden biliyorsunuz tam okumadigimi elbettde okudum sizde engin baytar transferine karsisibiz onu anladik ama ilk cumelene katilmiyorum.
Ordada Sivasspor kendi butcesine gore transfer yapiyor diyorsunuz ve Aatif costa cicinho ya fazla para veriliyor diyorsunuz tamam burda hakli olabilirsin ama kimse Sivasspor da para yok demesin o kadar basarilar elde ettik paralar kazandik 2-3 iyi oyuncu lazim sadece bunu anlatamiyorum.
Sivasspor un mevcut yönetim gelmeden önce şehrin icinde 3 katlı dar bi binası vardı oyuncular orda kalır idari işler orda yapılardi, antrenmanlar dört eylülun yanındaki toprak sahada yapılırdı ama şimdi bir sürü başarılı sayacagin takımlarin imrenecegi tesisler ve antrenman sahalarına sahip bi kulubuz, ayrıca sıvas oyuncu getirmekle bursaya oyuncu getirmek arasında da fark var sivasta oyuncunun vakit geçiregi anlar yok bi alışveriş merkezi yok örneğin bir oyuncu sıvas a 5 e gelmiyor ama başka tarafa 3 e gidebiliyor, belki bu yönetim çok pahalı transfer yapmadı ama çoğu takımın imrendigi heyecanlar yaşattirdi
Sonuç olarak eleştirirken tüm etkenleri göz önünde bulundurmak lazım bence.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.01.2015, 13:54   #29
HALİFE 58
Yeni Yiğido

8 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HALİFE 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şu siteye bakıyorumda engini beğenmeme lüksüne sahip adamlar var şu takımda enginin kalitesinin yarısında olan tek futbolcu yok engini siz begenmiyosunuzda engin acaba sizi begeniyomu eğer gelirse süper olur ama gelmez baksana o kadar çok bilmiş taraftar varki engini bile beğenmiyolar
HALİFE 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda HALİFE 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.01.2015, 13:59   #30
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
..... Ordada Sivasspor kendi butcesine gore transfer yapiyor diyorsunuz ve Aatif costa cicinho ya fazla para veriliyor diyorsunuz tamam burda hakli olabilirsin ama kimse Sivasspor da para yok demesin o kadar basarilar elde ettik paralar kazandik 2-3 iyi oyuncu lazim sadece bunu anlatamiyorum.
ya birader gerçekten yaşını merak ediyorum. yaşını söyle 8-9 yaşında isen, daha da sana cevap yazmam. insanların tahammül sınırlarını zorluyorsun, ezbere öğrenmişsin yazıp geçiyorsun.

sivasspor'un parası olduğunu iddia etmişsin, nereden biliyorsun? hesaplarını mı inceledin? banka hesabına mı baktın? muhasebe kayıtlarını mı gördün?

ne biliyorsun??? hasta mısın nesin?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
baytar, engin, sivasspor, yolunda

Seçenekler Arama
Stil